Opinie o Ośrodek Okulistyczny Okolek Indywidualna Praktyka Lekarska Salon Optyczny Lens Magdalena Michałowska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ośrodek Okulistyczny Okolek Indywidualna Praktyka Lekarska Salon Optyczny Lens Magdalena Michałowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ośrodek Okulistyczny Okolek Indywidualna Praktyka Lekarska Salon Optyczny Lens Magdalena Michałowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Okulistyczny Okolek Indywidualna Praktyka Lekarska Salon Optyczny Lens Magdalena Michałowska w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko terapeuta w Ośrodek Okulistyczny Okolek Indywidualna Praktyka Lekarska Salon Optyczny Lens Magdalena Michałowska i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Pacjent Nowy wpis

Nie polecam okolek, prywatnie czekałam prawie godzinę z niepełnosprawnym synem, nie został zbadany do końca, zostałam wysłana na USG,najlepiej tak zrobić bo po co się wysilać z badaniem,gdzie indziej mogą zbadac a tu nie

Anonim Nowy wpis

Bardzo nie polecam.Byłam dzisiaj z moim synem w tej placówce.Syn jest dzieckiem niepełnosprawnym,każda nowa sytuacja,czy miejsce są dla niego stresujące.Syn płakał,a Panie z rejestracji powiedziały,że mam wyjść na zewnątrz uspokoić syna (dzisiaj było bardzo zimno i wietrznie).Powiedziałam,że syn potrzebuje chwili,aby się uspokoić,ponieważ zawsze przez chwilę tak jest w nowym miejscu.Mimo to Panie kazały mi wyjść pod pretekstem,aby syn nie straszył innych pacjentów,a nikogo nie było, poza pacjentem w gabinecie. Chciałam zostawić dokumenty,aby Panie zakończyły rejestrację,ale powiedziały,że dokumenty mam zabrać ze sobą i mam ich nie zostawiać. Nie dały mi dojść do słowa,że dziecko jest niepełnosprawne i ma już swoje przejścia,dlatego zachowuje się tak,a nie inaczej. Zabrałam dziecko i dokumenty i wyszłam na zewnątrz.W międzyczasie wyszła Pani z naklejką pokazując ją synowi,aby go zachęcić,ale widząc,że syn jeszcze trochę płacze (w czasie gdy wyszła pokazywała naklejkę ja wzięłam syna na ręce aby wejść do środka)ów Pani szybko zamknęła drzwi. Kompletny brak zrozumienia i profesjonalizmu.

L.M Nowy wpis
@Anonim

Odpowiadam na Anonim. Szanowna Pani bardzo Pani współczuje z zaistniałej sytuacji w Okolek Ośrodek we Wrocławiu ulica Jana Dlugosza 31/U5. Ten Ośrodek Okulistyczny powinien zostać zlikwidowany z powodu prowadzenia nieprofesjonalnych praktyk leczenia wzroku. Ponadto,panie ktore zasiadają w tak zwanej recepcji tego ośrodka okulistycznego bardziej zapychają sie posiłkami popijając kawkę niz pacjentami ktorzy zostawiają w tej placówce nie male pieniądze. Nie wspomnę juz o takich haniebnych wybrykach personelu tej placówki jak odwoływanie juz wcześniej zarejestrowane wizyty, bez podania przyczyn. Odradzam wszystkim leczenie w tym Ośrodku Okulistycznym OKOLEK !!!!! Były pacjent tej placówki.

Dorota pacjent

Ogromnie mnie dziwią dwie poprzednie opinie. Chyba napisane przez ta sama osobe. Ja i moi znajomi oraz rodzina jesteśmy ogromnie zadowoleni z opieki medycznej w Okolek,a jesteśmy tam co miesiąc! Szczerze mowiac ceny nas mało interesują, bo zależy nam raczej na profesjonalizmie . Ale będąc uczciwym ceny tez maja niskie. Odpisuje ,bo nie lubię nieuczciwości.

Grażyna
@Dorota pacjent

Wiesz, ludzie mają różne doświadczenia, ale fajnie że ty jesteś zadowolona. A czym dokładnie uzyskałaś pomoc? Rozwiniesz?

Mirek
@Dorota pacjent

Do Pani Doroty !!!! Szanowna Pani Doroto !!!!!! Jestem w posiadaniu faktycznych dowodów, ze w placówce okulistycznej OKOLEK we Wrocławiu właściciele tego prywatnego ośrodka robia z ludzi wariatów. Juz raz wspomniałem, ze zapisywali mnie na wizytę do lekarza kilka krotnie w wyznaczomym terminie, aby po chwili za dwa trzy dni odwołać moja wizytę bez podania żadnych przyczyn. Jak poprosiłem o podanie przyczyny z jakiego powodu odwołują tak nagle uzgodnione wizyty lekarskie, to usłyszałem wiele kłamstw których nie chce juz komentować. Można to w każdej chwili udowodnić bo przecież jakis rejestr pacjentów prowadza i wszystko jest zapisane w komputerze. A co do ceny za usługi lekarskie w ośrodku OKOLEK , to faktycznie każdy ma prawo robic co chce, jedni przepłacają a drudzy nie daja sie wykorzystywać. Proszę sobie zapamiętać Pani Doroto, to, ze płaci Pani więcej za usługi lekarskie w tej placówce, to nie znaczy, ze będzie Pani bardziej profesjonalnie potraktowana. Wolne żarty !!!! Znam takich którzy za swoje usługi biorą bardzo dużo, tylko dla tego, ze ludzie sie porostu na to godzą.

Firma Ośrodek Okulistyczny Okolek Indywidualna Praktyka Lekarska Salon Optyczny Lens Magdalena Michałowska w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Optometrysta - Optyk - Doradca klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Artur

Informuje, ze placówka Okolek nigdy nie zatrudniała mężczyzny. Wpis osoby o pseudonimie Mirosław V jest nieprawdziwy i opisuje fikcyjne wydarzenia.

Miroslaw
@Artur

Panie Arturze !!!!!! Nie podaje sie za bylego pracownika placówki Okolek tylko za bylego pacjenta tej placowki, a to jest zasadnicza różnica !!!!!! Proszę doczytać uważnie moja opinie. Chyba,ze ma pan problemy z klasyfikacja pojec !!!!!! Co do mojego wpisu to jest jak najbardziej prawdziwy na co posiadam stosowne materiały dowodowe !!!!!

Również byly pacjent

Zgadzam sie z opinia Pana Miroslava Rzeczywiście tak zwana prywatna placówka medyczna Okolek z Wrocławia przy ul. Dlugosza jest bardzo droga !! Wystarczy prześledzić inne prywatne placówki okulistyczne we Wrocławiu i zapytac sie o ceny za wykonywanie usług medycznych, sami sie przekonacie, ze jest duża różnica miedzy Okolek a inne centrale okulistyczne. To,ze Okolek jest drogi, to nie znaczy, ze jest lepszy od innych. Okolek=naciaganie pacjentów na pieniądze !!!!!!!!!!!

Andrzej Dobrowolski
@Również byly pacjent

FAKTYCZNIE !!!!!! Sprawdziłem jakie sa ceny we Wrocławiu za wykonywanie usług okulistycznych w OKOLEK Wroclaw i Centrum Okulistycznym przy ul.Zakladowej we Wrocławiu. Otoz potwierdzają sie opinie, ze OKOLEK we Wrocławiu jest droższy od innych gabinetów prywatnych tych samych praktyk. Podaje przykład. W gabinecie OKOLEK Wroclaw ul. Dlugosza za wizytę podstawowa oraz wykonanie badania OTC trzeba zapłacić 320 złotych. Natomiast w Centrum Okulistycznym Wroclaw przy ul. Zakładowej za te same badania można zaoszczędzić,bo zapłacimy 270 złotych. Sprawdziłem i rzeczywiście prywatna praktyka okulistyczna OKOLEK we Wrocławiu jest DROGA !!!!!! w stosunku do innych podobnych praktyk lekarskich.

Irena
@Andrzej Dobrowolski

Nawet jeśli, to co z tego? Też chyba liczy się jakość usługi, co nie? Może niektórym klientom odpowiada troszkę więcej zapłacić, bo ufają temu gabinetowi. Czy to coś złego?

Również inny pacjent
@Irena

Szanowna Pani Ireno !!!!!! Proszę uważnie odczytać moja treść wypowiedzi. Napisałem wyraźnie,ze droższe usługi płatnicze przez placówkę OKOLEK,nie oznaczają lepszy standard czy jakość wykonywanych badan. OKOLEK w stosunku do innych prywatnych praktyk okulistycznych jest bardzo drogi. Ale ma Pani racje,kazdy ma prawo wyboru, jak chce Pani wydawać więcej pieniędzy jak w innych placówkach okulistycznych za to samo badanie, to Pani sprawa. Moze lubi Pani płacić więcej.

Irena
@Również inny pacjent

Tak, tak, źle to ubrałam w słowa. Ocena jakości raczej jest kwestią indywidualną bardziej w tym kontekście mi chodziło, klient w takim razie sam oceni. I raczej nikt nie woli płacić więcej. ;) Ciekawa zatem jestem oceny innych klientów dotyczącej jakości? Ktoś się podzieli?

Miroslav byly pacjent

UWAGA !!!!!!! UWAGA !!!!!!! Szanowni Państwo !!!!!!! Przestrzegam wszystkich przed usługami tej placówki okulistycznej o nazwie OKOLEK !!!!! Po pierwsze sa bardzo drodzy w porównaniu od innych placówek okulistycznych we Wrocławiu i to z duża różnica za wykonywanie usług medycznych. Po drugie kierownictwo tej placówki OKOLEK potrafi z nieznanych przyczyn odmówić wizytę u lekarza która wcześniej ustaliła w swoim harmonogramie pacjentów poprzez dokonanie rejestracji na wyznaczony termin i wizytę u lekarza. Pracownicy tej placówki okulistycznej sa nierzetelni,nieuczciwi oraz bardzo opryskliwi w stosunku do pacjentów !!!! Wielokrotnie zapisywałem sie do lekarza okulisty w OKOLEK we Wrocławiu i za każdym razem później otrzymywałem telefon z tej placówki,ze wizytę na która bylem umowny odmawiają mi nie podając żadnych przyczyn. To jest jakas komedia w wykonaniu tych pracownikow z OKOLEK !!!!!!!! Ale na szczęście juz od dawna zmieniłem placówkę okulistyczna we Wroclawiu która jest bardzo rzetelna i uczciwa w stosunku do swoich pacjentów. Miroslaw

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Okulistyczny Okolek Indywidualna Praktyka Lekarska Salon Optyczny Lens Magdalena Michałowska - Wrocław

• Jana Długosza 31 lok. U5
    51-162 Wrocław