WellDent Centrum Stomatologiczne

Wrocław

Opinie o WellDent Centrum Stomatologiczne

Tysia

Miałam w welldent wprawdzie praktyki jedynie,ale muszę polecić osobom, które chciałby podjąć tam pracę. Warunki zatrudnienia oraz pracy wzorowe. Dodatkowo bardzo ważne !! Atmosfera w pracy bardzo dobra i wysoka kultura osobista.polecam

pti

Pani Dr jest osoba bardzo zyczliwa I cierpliwa.pomaga w szkoleniach. Jest zarazem wymagajaca ale zawsze sprawiedliwa.polecam

pat

Pracodawca prezentuje najwyższe standardy zatrudniania i warunków pracy. polecam.

gs

Pracodawca spelnia wszystkie obowiazki. Now a osoba objeta calkowita pomoca. Pelne szkolenie z zakresu obowiazku I organizacji pracy. Kazda godzina zaplacona. Polecam jako wzorowego pracodawce.

lek

Placówka nowoczesna, dostęp do kształcenia, pensja na czas, każda godzina pracy policzona. Warunki pracy doskonałe , komfort.

cash

Podzielcie się opiniami na temat pracy w WellDent.

Zostaw opinię o WellDent Centrum Stomatologiczne - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WellDent Centrum Stomatologiczne