Opinie o Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wielkopolskie Centrum Onkologii. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wielkopolskie Centrum Onkologii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznań

Jak często asystentki działu są potrzebne? Widziałam dawniejsza ofertę na Gabary. Na głównej stronie pokazywało mi ogłoszenia dla lekarzy, niczego dla asystentów nie było a interesuje mnie zatrudnienie, zwłaszcza ze mam doświadczenie na podobnym stanowisku, które jest mile widziane. jaka może wychodzić początkowa podstawa?

XYZ Nowy wpis

Byłam na rozmowie o pracę na 3 piętrze u Pani Izabeli i Wioletty/Violetty. Była to najdziwniejsza rozmowa w moim życiu. Wyżej wspomniane osoby wypytywały mnie o moje życie prywatne. Rozmowa odbywała się przy innych pracownikach. Prowadzące przerywały mi, przekrzykiwały wzajemnie siebie. Oprócz pytań dotyczących mojego prywatnego życia, nie padło żadne inne. Dodatkowo zniechęcały mnie do przyjęcia tej pracy, mówiąc np. że nie ma żadnych przerw w pracy, że nikt nie chce z nimi pracować oraz że mogę sobie znaleźć lepszą pracę. Zero profesjonalizmu i podmiotowego podejścia. Zdecydowanie nie polecem. Pytania, które mi zadano: Czy masz chłopaka? Czy wynajmujesz mieszkanie? Ile płacisz za czynsz? Z kim mieszkasz? Gdzie dokładnie jest ta ulica, jak tam dojechać?

Aneta Nowy wpis

Jak oceniacie pracę w Wielkopolskim Centrum Onkologii w obecnym czasie? Czy pandemia mocno odbiła się na warunkach pracy w tym miejscu? Były jakieś cięcia etatów czy wręcz przeciwnie i poszukiwani są nowi pracownicy? Jak to wygląda w firmie?

Pacjent Nowy wpis

Dostawałem chemię w piątek. Panie w gabinecie gdzie przyjmuje się chemię są przemiłe i z entuzjazmem obsługują nas, pacjentów. Niestety Pani w granatowych spodniach, bluzie na krótki rękaw i okularach, w krótkich włosach... Swoimi nieprzyjemnymi uwagami i ukąśliwymi komentarzami w stronę pacjentów wzbudza Pani strach i brak zaufania. Pacjenci boją się o coś zapytać, czy też poprosić o pomoc w obawie przed wyśmianiem i upokorzeniem lub uszczypliwą uwagą Może to czas na zmianę pracy, albo chociaż oddziału? Strach tam wejść jeśli znowu tam się na Panią trafi.

Sekretarka Medyczna

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Czy jest możliwość w Wielkopolskie Centrum Onkologii pracy na część etatu?

z tego co wiem,tak

Katarzyna

Podpowie mi ktoś czy Centrum potrzebuje aktualnie kogoś z personelu pomocniczego?

Looki

Atmosfera na bloku operacyjnym nie ciekawa głównie za sprawą personelu pielęgniarskiego.Panie pokazują swoją wyższość kiedy tylko jest okazja(nie wszystkie oczywiście)Praca jest ok tylko ludzie do kitu

Karol12345+

Rozmowa o pracę na korytarzu ,zero zainteresowana kandydatem starający się o pracę

@Karol12345+

z ciekawości: do jakiego działu? Piszę, bo sytuacja raczej nietypowa, a zatrudnia 1500 pracowników, więc zastanawiam się kto robi krecią robotę

Ulka

Może ktoś ma wiedzę czy potrzebują kogoś do administracji?

@Ulka

Z tego co wiem szukają klogoś do biblioteki oraz punktu informacyjnego

Wanda

Czy jest tu obecny ktoś z pracowników firmy Wielkopolskie Centrum Onkologii? Interesują nas wszelkie opinie dotyczące warunków pracy, atmosfery oraz tego jakim firma jest pracodawcą. Wszystkie informacje są wyczekiwane przez osoby zainteresowane pracą w tym miejscu.

Jerzy

Może ktoś napisze jaka macie atmosferę? Warto aplikować?

Wanda

Czy jest ktoś kto zechciałby podzielić się opinia na temat tego pracodawcy? Nie znalazłam na stronie Centrum Onkologii żadnych informacji odnoście rekrutacji do firmy. Czy aktualnie poszukują ludzi?

rekrut
@Wanda

Aktualnie WCO poszukuje pomoc apteczną/pracownika magazynowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolskie Centrum Onkologii - Poznań

• Jak się pracuje w Wielkopolskie Centrum Onkologii?

Zobacz opinie na temat firmy Wielkopolskie Centrum Onkologii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wielkopolskie Centrum Onkologii?

Kandydaci do pracy w Wielkopolskie Centrum Onkologii napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wielkopolskie Centrum Onkologii
  • Garbary 15