Opinie o Okechamp S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Okechamp S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Okechamp S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okechamp S.A. w Poznań

wyrobnik

W okechampie sa zwiazki zawodowe tylko malo kto wie o tym w borucinie.

Pracownik p2

W Borucinie tez jest nielepiej panu W technologowi tez powinni troche buzie utrzec bo jest chamski i ordynarny zero szacunku wielki mi kodeks wartości

P2
@Pracownik p2

Dokładnie ja się boję tego technolog, jest wulgarny i głupiomądry. Traktuje ludzi bardzo źle. Jeśli macie wybór nie pracujecie na P2 .

Pracownik zakladu

Witam dzień wartości był zrobiony za bony które obiecał mądry AD jedna wielka sciema on chodzi i ma łapy w kieszemi i zgrywa cwaniaka jak ktos stanie to go obserwuje lepij nich sie zarząd za niego wezmie na sam widok mi jest nie dobrze jak go widze on mysli jak bedzie mial maszyny to ludzi nie będzie musiał mieć bedzi miał więcej kasy dla siebie

Ptyś

Ale cyrk! Dzień wartości w firmie na który wydano grube pieniądze za zabrane premie. Film nie pokrywa się z prawdą, ambasador wartości do którego nikt nie ma zaufania dziękuję ludziom za zaufanie i kieras który ma ludzi głęboko w powazaniu panie kierowniku czekamy za obiecanymi podwyżkami od pół roku!!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Okechamp S.A. na stanowisko Specjalista ds Personalnych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Leszno
Bond

Firma szczyci się kodeksem wartosciu(usunięte przez administratora) Na produkcji jest jeden wielki (usunięte przez administratora) którego nikt nie pilnuje, pełno liderów i kierowników(usunięte przez administratora) nie daje rady z ogarnięciem tego a ludzi prosi o 4 brygadowke. (usunięte przez administratora)

Sara

Jak można oczerniac ludzi bezpodstawnie, proszę o przedstawienie dowodów.

Lula

Pytania zasadnicze Panie Prezesie. Jak to jest, że jedni dostają podwyżkę a inni nie? I to wcale nie wynika ze wzrostu najniższej krajowej. Jedni mają premię roczną inni nie? Czyżbyśmy mieli tu dyskryminację? Gdzie ta kodeksowa UCZCIWOŚĆ?

CeBuLkA

Obserwując opinie na forum gdzie jeden drugiemu kładzie kłody pod nogi co niestety w tych czasach jest normą... Najlepszym wyjściem jest zwolnić się z firmy i po problemie??? Mało to jest pracy??? Takie wyzwiska to jest zachowanie według was osób dorosłych??? Otóż nie, tak zachowują się dzieci w przedszkolu gdy zabierze się zabawkę!!! Ludzie bądźcie poważni!!!

Tak patrze na te wypociny i mi sie smiac chce bo forum stalo sie polem do popisywania i obrazania.Czy wy wszyscy wiecie o co tu chodzi w ogole?Co Was obchodza stosunki miedzy pracownikami i liderami?Kazdy tylko potrafi sie "wyszczekac" tu ale zeby pojsc do biura to wszyscy sa zesrani.Co Was obchodzi jakie Darek ma preferencje i czy sie nadaje na lidera czy nie?Watpie tez zeby "ten ktory byl kiedys brygadzista" rozwiazywal swoje problemy na forum.Raczej zalatwia to miedzy soba i po cichu.Dlaczego?Bo go znam.A ze sobie nie pozwoli i robi tak jak powie to przynajmniej sie tego trzyma.Polowa jak nie 3/4 z Was lubi tylko "pokrzyczec" na hali i wszyscy pojda do biura,do biura.Tylko tak naprawde nikt nie ma jaj zeby powiedziec komus prosto w oczy co mysli a tym bardziej w biurze.A Mariolka szuka sensacji.Jestes tak odwazna zeby stanac przed kims i wyrzygac co masz na sercu?To idz i mow a nie pocisz sie tu i jeszcze wypisujesz bzdury.Bo gdzies pewnke slyszalas...Nudno Wam zeby sie zajmowac takim czyms?To sie zabrac za prace.Bo tam kazdy zyje zyciem innych a nie swoim.Zacznijcie pisac co zmienic w pracy i jak to wszystko ogarnac zeby sie pracowalo lepiej.Atmosfere tworza pracownicy nawet,gdy kierownictwo jest nie za bardzo.

Pracownik były

Aby dobrze się pracowało w tej firmie musi być zrozumienie drugiego człowieka czego nie ma. Dobrze traktowane są tylko te osoby, które pełnią rolę wazeliny . Dlatego jest to przykre.

Abc pomidora zje

Wiele razy pracownicy chodzili do biura i do kierowników, liderów i informowali o tym jak pracownicy są poniżani co robią brygadziści jak krzyczą szacunku żadnego! I co? Efekt? A no taki, że wszystko jest zamiatane przez kierownictwo pod dywan! Kieras AD odsyła do lidera i koło się zamyka A brygadzista czy lider jeszcze bardziej się mści za to, że ktoś poprosił aby się nad nim nieznecano! Własnie jedną z kompetencji jaką powinien mieć pan.... Jest szacunek, współpraca z ekipą i bojaźń. Teraz widać do czego prowadzi awans za nic bo za zasłużone awanse nikt się tak nie zachowuje

Gal Anonim

Witam chciałem się dowiedzieć od czego jest tem pan który był kiedyś brygadzista. Teraz jest jakimś kierownikiem:D Bo nikt nie wie co on tam robi jest od spraw niepotrzebnych. Nawet mechanikiem nie jest. Najlepszy kolega kierownika (K)

UkraińskaMafia

A Ty masz gościu jakiś ból (usunięte przez administratora) do niego czy co? Bo zachowujesz się teraz jak jakiś pajac..

Szacunek
@UkraińskaMafia

Nikt nie ma bólu .... Tylko, że każdy pracownik chciałby być traktowany jak człowiek a nie przedmiot. Sam też nie chciałby, aby na niego krzyczano i go poniżano ale kij ma dwa końce i kiedyś to wyjdzie

Mariola

Witam Szanownych Państwa. Na wstępie chciałabym się zapytać dlaczego obrazacie faceta, który nie chce być na stanowisku jakim jest Panie @dowiedzenia ? Z tego co mi wiadomo to Pan ( dobrze wiadomo o kogo chodzi), który to pisał sam pokazał po raz kolejny na co go stać. Dorosły człowiek nie zachowuje się jak dziecko, czyli tak jak Pan. Sam pewnie był Pan kiedyś brygadzista. I powinien Pan wiedzieć jakie to jest trudne zadanie i nie łatwe na dzień dzisiejszy. Dlaczego nie przyjdzie Pan i nie powie mu tego prosto w twarz? W Internecie też potrafilabym być taka mądra jak Pan.

Gal Anonim

Witam nie dajcie się oszukać system 12 godzin w tej pracy jest nie możliwy do zrealizowania. Myślicie ze dostaniecie 500 zł ale to będzie 500zl brutto zrobią was w (usunięte przez administratora) jak zawsze Ciekawe czy każdy będzie chodził na 12 godzin. Zastanówcie się 3 razy nad decyzja. Bo to się nie będzie napewno opłacać. Pozdrawiam serdecznie pana (A)

@Gal Anonim

Czy to dotyczy też Borucina

Gal Anonim

Z tego co wiem chyba nie.

A propos urlopow.Terminu urlopu nie moze narzucac pracodawca bo "chce zeby ludzie pracowali w swieta".Reguluje to kodeks pracy.

Jestem zainteresowany ofertą pracy firmy Okechamp S.A. w miejscowości Borucino (gm. Okonek), mogę prosić o opinie na ten temat?

Fajni ludzie najlepiej trafić do działu zakupów tam się nic nie robi. Poza dobrym wrażeniem kilkavusmiechow do Pani Hani i żyjesz jak pączek w maśle tak jak dwaj bracia Kocz.....

paweł

zależy gdzie składasz jeśli na produkcje p2 to oszczędź sobie czasu i daj spokój Żenada po całej linii.

@paweł

Interesuje mnie stanowisko biurowe, czy tam też jest tak, jak Państwo piszecie?

Stażowy

Jak nie jesteś znajomym dyrektorstwa albo minimum kierasa to będą Cię poniżać aż się wykonczysz. Zapomnij że będziesz oceniony za to co umiesz i robisz liczą się układy i dobre fałszywe uśmiechy. Twoja pensja uzależniona jest od humoru dyrektorki. Będą wymagać od ciebie przestrzegania jakiś wymyślonych regulaminów i kodeksów których sami nie przestrzegają! A to tylko na potrzeby kontroli. Dużo by tu pisać bo dużo się widziało mam nadzieję że fakty ujrzą światło dzienne a konsekwencje wyciągnie prezes.

Pracownik były

W tej firmie tylko układy i wazelina się liczy zarabiasz tyle ile masz układów.Zatrudniaja osoby po znajomości oczywiście kłamią że nie znają się. Ni radzę pracować na P2 porażka. Lepiej na P3. Jeśli chodzi o biuro to słyszałem że tam jest ciągła sielanka. Zresztą widać to jak często osoby są na papierosie. Odradzam fałszywe uśmiechy pod postacią kodeksy wartości który jest tylko przykrywgo do działań firmy.

Zadowolona

A ja pracuje 5 lat i jest super kocham pieczarki i lubię je zbierać pracy to moja pasja nie wyobrażam sobie pracy gdzie indziej i nie jestem spokrewnione z nikim w tej firmie

Zal
@Zadowolona

Oczywiście! Ciekawe kto kryje się za tym wpisem pani dyrektor????

@Pracownik były

Co mam rozumieć pod hasłem P2/ P3?

Nina

Jeny. Przecież nie może być aż tak źle. Pozytywne opinie bliski zeru. Negatywne zalały forum. Chciałam tam pracować, ale raczej zrezygnuje.

Wykonczony

Wszystkie dzilania... To wszystko wyjasnia! Po trupach do celu. Reklamacji coraz wiecej I o wiele wiecej niz za poprzednikow. Nie MA zgody na ponizanie I smianie sie z pracownikow. To tzeba bedzie opisac gdzies w gazecie Bo firma z tym nic nie robi

Krystyna

Dołączę się do Waszej dyskusji. Przyznam szczerze, że trochę zmartwił mnie fakt, iż w Okechamp termin urlopów jest narzucany pracownikom. A co w sytuacji, kiedy dany pracownik - z przyczyn zdrowotnych czy rodzinnych - będzie po prostu musiał wziąć więcej wolnego. Czy firma robi wtedy jakieś problemy?

Śmieszne
@Krystyna

Kogo zmartwił fakt? Dyrektorstwo? jeżeli chcesz zabrać urlop z powodów rodzinnych albo problemów to tylko zw chorobowe bo inaczej jak się wydrą na ciebie to ci się odechciewa wszystkiego. wystarczy spojrzeć co się teraz robi. Jak ludzie chcieli urlopy to im nie dawano a to niezgodne z prawem! teraz na siłe wysyłają żeby w grudniu ludzie nie mieli i przyszli w święta do pracy

Kolega

Nie ładnie wypowiadać się tak o poprzednikach, zwłaszcza przez Panią Dyrektor HR

(usunięte przez administratora) Nadgodziny tu codzienność a o wolne trzeba się prosić , nigdy nie wiesz jak i kiedy dostaniesz . To się też tyczy urlopów . (usunięte przez administratora) ?! To jest podejście? Co do wynagrodzenia nigdy nie wiesz ile zarobisz to zalerzy od kaprysu góry . Możesz być ambitny , pracowity(usunięte przez administratora)

Zdesperowani

Dlaczego został usunięty wpis o Uli? Może za dużo wulgarnych słów?? A dlaczego nikt nie usunie jej za te słowa na k w pracy kierowane do ludzi? Dlaczego kierownicy i dyrektorzy pozwalają na to aby kierowała ludźmi? Ponizanie przeklenstwa krzyczenie. Tyle tu opini o niej a zakład nadal nic! Kiedy pracownicy doproszą się SZACUNKU i ludzkiego odnoszenia. Gdzie wspaniały ambasador? Chyba jedynym wyjściem jest gazeta jak ktoś wspomniał

Władysław

Napiszę o dywizji Borucniono. Nie wiem jak wygląda to w Poznaniu. Rzadko kiedy można wziąć urlop w dogodnym dla siebie terminie, pomimo wcześniejszego planowania urlopów zawsze kończy się to jednym wielkim problemem, bo to ludzi brakuje, bo to tamto, a jak już dostaniesz urlop z wielką łaską to dwutygodniowy urlop składają Ci z dni wolnych i urlopu np 8dni uw + 6 wolnych i potem trzeba zasuwać po 6 dni żeby podgonić wydane wolne. Nigdy nie ma 10dni uw + dwa weekendy jak wszędzie w około, zawsze jakieś kombinacje. Często niedogodziny jeśli już się pojawią po kwartale wymieniane są bez twojej zgody na urlop, czarują wtedy w zapisach godzin pracy, co innego trafia do kadr. Zdarzają się sytuacje kiedy wnioski urlopowe za te na których nie byłaś - są podpisywane przez przełożonych za Ciebie (prokuratura!) a o wszystkim dowiadujesz się po fakcie. W każdej normalnie prosperującej firmie wniosek urlopowy wręcza się pracownikowi do podpisania przed pójściem na urlop !!! Możliwości są dwie - albo Zarząd nie wie co się wyprawia w ich firmie, albo przymyka na to oko. Wydaje mi się że firma pokroju Okechamp, o tak wielkim zasięgu i zapleczu finansowym, nie musi w ten sposób postępować z wieloletnimi pracownikami. Panie Leszku jak to wygląda? Czemu nikt z Państwa nie zrobi z tym porządku?

Władysław

Nie mam powodu żeby kłamać. Pracuję ponad 10 lat. Wiele jestem w stanie zrozumieć, rozumiem że firma wymaga, że są normy, że za l4 zabierana jest premia, naprawdę to rozumiem i nie zamierzam się nad tym rozpisywać, ale są rzeczy na które godzić się nie mogę. Może Państwa niewiedza wynika z braku zainteresowania tematem, natomiast tego typu rozwiązania praktykowane są bardzo często, w kadrach być może nikt o tym nie wie. Tak samo jak często zdarzają się sytuacje że wydane już urlopy zamieniane są pod koniec miesiąca na dni wolne gdy okazuje się że Panie zmianowe nie są w stanie wydać dni wolnych i będzie konieczność wypłacenia nadgodzin. W jakiej firmie poza Okechamp wniosek urlopowy podpisywany jest 2-3tyg po urlopie zamisast przed?

Urlop
@Władysław

Nie ma na wypłatę nadgodzin, jakieś kombinowanie z wybraniem nadgodzin ale na zawieszanie na ścianach kodeksu wartości który jest tylko na potrzeby dyrektorstwa i na opłacanie ambasadora już jest

Czy Okechamp S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Ola

Nie

Władysław

Narzuca - z urlopami są ogólnie cyrki, mówie o dywizji Borucniono. Nie wiem jak wygląda to w Poznaniu. Rzadko kiedy można wziąć urlop w dogodnym dla siebie terminie, pomimo wcześniejszego planowania urlopów zawsze kończy się to jednym wielkim problemem, bo to ludzi brakuje, bo to tamto, a jak już dostaniesz urlop z wielką łaską to dwutygodniowy urlop składają Ci z dni wolnych i urlopu np 8dni uw + 6 wolnych i potem trzeba zasuwać po 6 dni żeby podgonić wydane wolne. Nigdy nie ma 10dni uw + dwa weekendy jak wszędzie w około, zawsze jakieś kombinacje. Często niedogodziny jeśli już się pojawią po kwartale wymieniane są bez twojej zgody na urlop, czarują wtedy w zapisach godzin pracy, co innego trafia do kadr. Zdarzają się sytuacje kiedy wnioski urlopowe za te na których nie byłaś - są podpisywane przez przełożonych za Ciebie (prokuratura!) a o wszystkim dowiadujesz się po fakcie. W każdej normalnie prosperującej firmie wniosek urlopowy wręcza się pracownikowi do podpisania przed pójściem na urlop !!! Możliwości są dwie - albo Zarząd nie wie co się wyprawia w ich firmie, albo przymyka na to oko. Wydaje mi się że firma pokroju Okechamp, o tak wielkim zasięgu i zapleczu finansowym, nie musi w ten sposób postępować z wieloletnimi pracownikami. Panie Leszku jak to wygląda? Czemu nikt z Państwa nie zrobi z tym porządku?

Zostaw merytoryczną opinię o Okechamp S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Okechamp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Okechamp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okechamp S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okechamp S.A.
2.2/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Wichrowa 1A
    60-449 Poznań