Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Aktualność
Użytkownicy serwisu, przypominamy, iż serwis jest miejscem wymiany opinii osób pracujących- kiedyś lub obecnie w danej firmie, na temat wrażeń z okresu zatrudnienia.
Opinie zamieszczane na forum muszą być zgodne z obowiązującym prawem oraz regulaminem forum i powinny być merytoryczne. Opinie sprzeczne z obowiązującymi zasadami współżycia społecznego, wzywające do nienawiści, propagujące przemoc, treści wulgarne, ordynarne, uznawane powszechnie za naganne moralnie, czy niewłaściwe społeczne - są archiwizowane. Archiwizowanie oznacza, iż opinia ta pozostaje w bazie GoWork.pl, ale przestaje być widoczna na forum. Pozostawienie w bazie umożliwia późniejsze udostępnienie danych użytkownika (IP) organom ścigania.
Uprzedzamy, iż wpisy naruszające dobra osobiste mogą stanowić podstawę do wejścia na drogę sądową. Katalog dóbr osobistych zawiera m.in. cześć (godność i dobre imię), nazwisko lub pseudonim, wizerunek, wolność, zdrowie, a także pod wpływem orzecznictwa sądów i doktryny prawa- prawo do prywatności, czy prawo do spokoju.
Wyzwiska, drwiny, hejt, czy cyberbullying (publikowanie ośmieszających informacji), są zjawiskami nagannymi i patologicznymi, które nie mogą być propagowane za pośrednictwem GoWork.pl.
Dlatego wzywamy do zaprzestania traktowania forum GoWork.pl jako narzędzia do propagowania treści o charakterze szyderczym, czy ośmieszającym, ponieważ anonimowość i wolność słowa użytkowników, nie jest prawem nieograniczonym.
Pracownik h

Firma jest ok dla mnie i szkoda żeby prezes nie pogada zwykłym pracownikiem i to jego błąd bo nie wie co się dzieje kierownik robią go w balona ale Niema kto rządzić Teraz jest taki burdel ,że szkoda gadać .Ten co sumiennie pracuje dostaje kopa, bo chce podwyżkę a ten co siedzi na telefonie 4godz, master widzi i mówi do niego , co oglądasz film jaki ? Master NATO muszę też obejrzeć o co tu chodzi .Robią swoją mafie do kradzieży a pracownik traci pracę .Dobry pracownik a zniego robione debila ale to wina prezesa, bo go niema i nie rozmawia zwykłymi ludźmi nie z tymi wybranymi do rozmowy bo to oszustwo. Witam prezes obudzi się, ja lubię swoją pracę tyle chęci winą włożyłem ,a teraz kopa do domu, bardzo nie miłe to jest . Chciałbym porozmawiać z prezesem, ale mnie tak olewają, no cusz szkoda tej firmy tylu dobrych ludzi będzie bez pracy. a leniwce zostanie dalej ,to jest nie fer .Prezes rób zebranie ,tych których zwalniasz możesz się dużo dowiedzieć, mamy tylko do marca wypowiedzenie .Uszanowanie.

YD Nowy wpis

Chce spróbować swoich sił na mechanika/hydraulika. Ktoś pisał że na wstępie na rozmowie jest test z wiedzy praktycznej. Trudno go zaliczyć bo trochę się stresuje. Ile osób przepytuje na rekrutacji? Tylko rekruter czy też kierownik działu gdzie się będzie pracować?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Dzień dobry, czy na stanowiskach biurowych typu księgowość, marketing itd. można mieć elastyczne godziny pracy? Czy istnieje możliwość pracy zdalnej? Oraz jakie są benefity pozapłacowe? Czy są premie dla pracowników? Jak z atmosferą? Dziękuję za odpowiedzi.

ML Nowy wpis

Branża stoczniowa nie jest mi obca a widziałem ogłoszenie dla stolarzy. Odnośnie tego testu z wiedzy praktycznej to dla stolarzy co się w takim teście znajduje? Jest w ogłoszeniu mowa o nadgodzinach, są obowiązkowe dla każdego, czy jak ktoś nie chce to pracuje tylko tyle ile powinien?

CR Nowy wpis

Szybki proces rekrutacji to akurat w moim przypadku dobrze. A te zadania? Na stanowisku stolarza jakich zadań można by się było spodziewać? W ogłoszeniu była też wzmianka na temat automatów vendingowych, co to takiego? Pierwszy raz słyszę taką nazwę i jestem ciekaw. Dla tych których nie zabiera bis pracowniczy mają jakiś zwrot kosztów paliwa?

Magazynier

Proste pytania jakie mam došwiadczenie w pracy na magazynie

YV

Kumpel mi podpowiedział, że tam stolarzy mogą szukać. No ale patrzę, że ostatnia jakaś oferta z 2019 roku z marca. Od tamtej pory nic? Jakby co to prosiłbym jeszcze o info, ile doświadczenia potrzebują. Widzę, że tu o tym stanowisku nikt nie pisał zbytnio, nie mam skąd się dowiedzieć czegoś.

YD

I wszystkiego na miejscu można się dowiedzieć? Czy lepiej wziąć ze sobą cv? Jest szansa, że od razu ktoś będzie chciał porozmawiać? Czy jak ktoś aplikuje do firmy to długo potem czeka za odpowiedzią?

Przyszły pracownik
@YD

Szybki proces rekrutacji od razu się odzywają. Na miejscu robisz test z wiedzy praktycznej i jak podołasz to jest ok . Nie mogę się doczekać aż zacznę hah

Jako pracownik przyglądający się z boku, uważajcie na dziale nierdzewki jeżeli chcecie tam pracować na technologa. Śliski typ, obgaduje za plecami, z pracownikami śmieje, a w akwarium obrabia (usunięte przez administratora)

Śliski typ

Pracowniku, który tworzy plotki nie mające oparcia na faktach, powiedz skąd masz takie informacje prosto w oczy. Dziękuję za nieprawdziwą opinie i zszarganie opinii osoby na forum. Słabe.

@Śliski typ

Pracownik ma rację to nie kłamstwa wy akwarium to za dużo kierowników co to za kierownik jak tylko jednych słucha lizusów

Aktualność
Pracownik h

Jak wygląda ścieżka kariery w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.? Czy trudno jest zdobyć awans?

RD

to po jakim czasie od zatrudnienia można liczyć na awans? kwesta miesięcy, roku, czy dłużej? duże są różnice wynagrodzeniowe?

@ryba

Witam. Mam zamiar pracowac na stolarce w Wislince. Możecie coś powiedziec jak tam jest? Atmosfera?

MC

Ktoś tu niżej przestrzegał przed klimatem na jednym dziale, a w zespole junior project managera jaka atmosfera? To dla mnie ważna sprawa, a w ogłoszeniu nie napisali nic szerzej o grupie, z jaką się pracuje, poza tym zależy mi na doświadczeniach osób, które faktycznie pracowały tam.

Poszukiwacz pracy

Witam. Jak wygląda praca w Galeonie? Czy jest to ciężka praca dla ludzi, którzy nie posiadają doświadczenia? Warto aplikować?

Duck

Nie wiem o innych warsztatach, ale nie ma nic do roboty od firmy pośredniczącej w polerowaniu metalu. Palce nie zginają się z pracy, praca jest bardzo szkodliwa dla palców. Dodatkowo ciągle brudny jak górnik. I to za 20-22zł

Elżbieta
@Duck

To co się robi przez cały dzień pracy? Nie ma żadnych rękawic ochronnych, a co z przepisami BHP? Mówisz o tych pieniądzach netto?

Witam. Czy firma zapewnia pracę na dłuższy okres?

A
@Kandydat

Tak, szukają pracowników na stałe

Krystyna
@A

Po jakim czasie można liczyć na umowę na stałe? Jak tu wygląda z umowami na początek, jaką się dostaje najpierw, jaka jest potem?

klara
@Krystyna

na drugi dzień

Lidia
@klara

To ta pierwsza jest jednodniowa? Kolejna już jest na czas nieokreślony? Pytam, bo dość zadko się słyszy żeby tak szybko umowę na stałe dostać

Elżbieta

To ile trzeba tych godzin zrobić miesięcznie żeby się "wykazać"? W ogóle jak tu rozliczają nadgodziny, płacą kasę czy trzeba jako wolne odbierać?

Lidia

Ogólnie dużo osób przechodzi z pośrednika na zatrudnienie do firmy? Jeśli nie ma się tyłu godzin co piszecie to co wtedy? Można dłużej z tym pośrednikiem zostać? Czy rozwiązują umowe?

Człowiek

A nie możesz napisać? Lepiej chyba żeby ktoś z pracowników dał znać niż żeby kandydat stracił czas i miałoby się okazać że tej umowy nie przedłużą

Witam. Obecnie rekrutują na stanowisko Kierownika Produkcji - opis stanowiska jest dość ogólny. Na jakie zarobki może liczyć Kierownik Produkcji oraz czy zakres obowiązków jest adekwatny do możliwości zarobkowych? Czy istnieje w tej firmie ścieżka kariery ?

Czy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Rafał

W przeciwieństwie do Yeti chętnie bym przytulił, jakąś dodatkową kasę. Pisano tu, że płacą 25-30 zł netto / h stolarzowi. A jak się kształtuje stawka na innych stanowiskach i czym prócz godzinówki jest tu coś jeszcze oferowane pracownikom, czy to pod postacią pieniędzy, czy jakiś dopłat do paliwa lub do wypoczynku?

Maja

Jaka jest tutaj pensja dla Stolarza? Gdzieś w internecie wpadłam na ogłoszenie na to stanowisko. Chodzi mi o pensję dla kogoś z doświadczeniem 8 lat w zawodzie. Wiecie coś?

Edyta

po ośmiu latach i piszesz na start? czyli w firmie nie są zainteresowani stażem pracy poza nią? to ile trzeba tutaj pracować, żeby podwyżki konkretnej się dorobić?

A
@Maja

25-30 zł netto na godzinę

Byly
@Edyta

Nie licz na podwyżki, chętnie to by ci zabrali. Nie są chętni do dawania podwyżek, chyba że się zwalniasz to w tedy Ci dadzą podwyżkę.

Magdalena
@Byly

Z powodu inflacji też nic nie dali nawet? W niektórych firmach to standard był, żeby jakoś ludziom ułatwić życie. W okolicy więcej można zarobić w takim razie, jakieś porównanie może?

Bambo

Nie polecam tej firmy. Chciałem się tam zatrudnić ale mój znajomy bardzo szybko wybił mi to z głowy. (usunięte przez administratora)jeszcze raz (usunięte przez administratora)przez prowadzących majtrow . Niejaki snajper ślepy nic nie robi skluca wszystkich wprowadza zamęt przez niego ludzie odchodzą dobrzy fachowcy . Skluca wszystkich dookoła. Dlaczego firma pozwala na takie rzeczy. On powinien być dawno usunięty. Naprawdę nie polecam . Pozdrawiam

Przeszpieg
@Bambo

Bambi, czytałeś Pan chociaż raz te wypociny przed wysłaniem? Sądząc po ty w jaki sposób jest to napisane, śmiem sądzić ze wyświadczyłeś przysługę firmie, nie przychodząc do niej.

lekarz

(usunięte przez administratora) Nie oczerniaj innych nieuczciwie bo trzeba mieć chociaż odrobinę klasy . W tej firmie jest miejsce dla każdego chcącego i na każdym dziale - nawet dla konusa (ortografii w szczególności) , pozdrawiam

Magdalena

Brygadzista działu laminatów (było takie ogłoszenie, może ktoś pamięta) zarabia ile więcej od szeregowego pracownika na tym dziale? Chciałabym wiedzieć, czy opłaca się brać większą odpowiedzialność po prostu. I jaki duży zespół do nadzoru jest?

Spawacz TIG na ile może liczyć netto na h?

Jaka jest stawka na maszynach CNC?

Zostaw merytoryczną opinię o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. - Straszyn

• Jak się pracuje w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.