Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Opinie o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Krystyna

Czy na rozmowie była jakoś weryfikowana wiedza na temat stanowiska na które się startuje? Czy są jakieś konkretne wymagania? Te 22 zl to każdy dostaje? Osoba która potrafi niewiele i ta która ma większe doświadczenia?

@Krystyna

Dokladnie dostajesz te 20-22zl. Na podwyżki nie licz, chybaze postarasz się bardzo przez parę miesięcy i powiesz ze odchodzisz w tedy dostaniesz podwyżkę. Tak to działa w Galeonie.

Rafał

Prócz tej stawki godzinowej są jeszcze jakieś premie lub inne świadczenia pieniężne, jak dodatek za frekwencję chociażby? Próbuję zrozumieć, w jaki sposób firma ma zamiar przyciągnąć nowych pracowników i utrzymać starych?

Elżbieta

Jestem zainteresowana aplikowaniem na stanowisko Junior Project Manager, tyle że w ofercie nie podano widełek płacowych. Czy ktoś wie, czy pod tym kątem warto się zgłaszać? Piszą, że gwarantują wzrost wynagrodzenia - czy rzeczywiście macie jakieś regularne podwyżki?

Karol

Pod kątem 180 stopni tak my wszystko sie dowiemy i ci powiemy

A

podwyżki są co roku, wynagrodzenie zależne od doświadczenia - +/- 10 k brutto

Potencjalny zainteresowany

Pamiętam z przed jakiegoś czasu, że firma ogłaszała się w innych miastach, wydaje mi się tez, że proponowała dojazdy. Czy na chwilę obecną firma dowozi pracowników z poza Trójmiasta?

A
@Potencjalny zainteresowany

Tak, jest zapewniony dowóz z Tczewa, Starogardu, Malborka i okolicznych miejscowości.

Edyta
@A

Istnieje może jakiś wgląd w ten rozkład, żeby móc sobie godziny sprawdzić. Mają to gdzieś online czy trzeba na miejscu się orientować?

nie za darmo
@A

Z Gdańska do Wiślinki kosztuje to 200 zł/miesiąc.

Mich

Dzien dobry Prosił bym informacje jakie stawki na produkcji konkretnie spawacz Tig

Magazynier

Proste pytania jakie mam došwiadczenie w pracy na magazynie

Programista CNC

Jak wygląda praca na stanowisku programisty CNC? Jaka stawka na godzinę (poprzednio było podane 9.5k PLN brutto/miesiąc)? Posiadam > 16 lat doświadczenia w pracy, ustawianiu i programowaniu obrabiarek CNC wszelakiej maści (centra obróbcze, waterjet), programy CAD/CAM również nie są mi obce (np. SolidWorks, AlphaCAM, AutoCAD, SpaceClaim etc. Posiadam również doświadczenie w programowaniu maszyn dla przemysłu stoczniowego (meble etc.).

Anonim1

Wąski popieram twoją wypowiedź ???? masz w 100% rację. Tutaj zamiast wyrazić opinię o PRACY to wypisują jakieś totalne bzdety i głupoty świadczące tylko o ich poziomie intelektualnym. Naprawdę zastanówcie się co piszecie dwa razy. A jak macie do kogoś problem itp.. to załatwcie to prywatnie a nie wypisując w sieci i nie zapomninajcie ,że to ktoś może was potem rozliczyć z tego obrażania i oskarżania. Pozdrawiam ????

Wąski

TY MIKI MOPS!! Pomyśl kurwa co piszesz bo czymś takim możesz człowiekowi problemów narobić!! Nikt tam nikogo do niczego nie zmusza pracowałem tam 12 lat i wiem jak tam jest więc Pomyśl co piszesz!!

Nina

Dzien dobry chciałabym się dowiedzieć czy jako kobieta mam szanse pracować w firmie i czy są normalne warunki i zarobki względne jako na start oraz traktowanie przez pracowników Jaki dział proponujecie.

@Nina

oczywiście zarobki sa bardzo dobre kazdy dzial jest extra

kazimdom
@Nina

Oczywiście możesz być pewna, że komentarz powyżej napisał jakiś pracownik z działu HR.

Misiu

Do..ta

Mam bardzo zle doświadczenie. Miałam rozmowe z Panią (usunięte przez administratora)- brak konkretnosci. Było mało profesjonalnie. Malo gdzie widziałam tyle negatywnych opinii na jeden dział.

Artur
@Do..ta

A jakie warunki płacowe oferuje Galeon na start? Czy można liczyć na zadowalającą pensję w tej firmie? Czy są jakieś premie oprócz podstawy wynagrodzenia? Jeśli tak, to jakie? :) Czekam na Twój wpis!

@Artur

18-20 zł ma start … ciagle obcinanie premii plus musisz robić nadgodziny aby dostać choć cześć premii

Laminiarze
@Pan nikt

Nigdy nie doliczyć się premiera dzieli między brygadzistami ty co wi w (usunięte przez administratora) siedziel resztę Szło do Waldka

Poll

Witam możecie powiedzieć jak wyglądają stawki dla. Spawacza tig??

Exit-poll
@Poll

Jak mówisz po polsku to od 18 na start

Bieda z nędzą
@Poll

Konkretnych stawek na pewno nikt Ci tutaj nie poda, ponieważ zarobki w Galeonie są poufne. Myśląc jednak o zatrudnieniu należy mieć na uwadze że poza pensją firma nie oferuje nic więcej. Podwyżek inflacyjnych brak, dofinansowania do paliwa brak, premii rocznych brak, talonów na święta brak, szkoleń również brak. Można by tak jeszcze długo wymieniać, a wnioski wyciągnij sam ;)

@Bieda z nędzą

Dokładnie . Konkurencja ( bardzo blisko ) oferuje na dzień dobry 24. Ale w galeonie to brygadziści nawet tyle nie maja :) ot taka dziadowska firma

Ktoś
@Pan nikt

Jaka konkurencja w pobliżu? To że dają więcej nie znaczy że jest lepiej, byłeś tam widziałeś?

@Exit-poll

18 na tig? Przecież tigowcy ( dobrzy ) w każdej spółce w stoczni maja po 50 minimum. Ludzie opamiętajcie się z tymi stawkami w galeonie. Majstrowie z galeonu maja takie stawki co zwykli pracownicy w sunreef.

@Pan nikt

Czyli co, w końcu jest wyższa stawka? Te stawki to w ogóle netto podajecie?

Ulala
@Pan nikt

Przy ciągłej pracy po 12h. Dzień powszedni, weekend czy święta.

Magdalena
@Ulala

A jak rozwiązują tę kwestię nadgodzin, są płatne czy oddawane jako dni wolne? O ile w ogóle jakoś rozwiązują, daj znać, jak to wygląda tam u Was.

Laminiarze
@Bieda z nędzą

Nigdy nie bylo bonów Bhp żenada

Panx

Jakie stawki oferują dla elektryków na start ?

Przeszpieg
@Panx

Zaiste stawki dla elektryków są porażające :)

Edyta
@Przeszpieg

tak łanie to ujęte zostało, że aż czekam na szczegóły. :D prócz stawki coś jeszcze napiszesz? premie, specyfika pracy już stricte pod firmą?

Teściu

Co tam kajtuś, tak kordynujesz że nigdzie Cię nie chcą, coraz niżej spadasz w szczeblach kariery. Czekam aż wpadniesz do maszynowni wtedy ja wròcę z diamentem. Hahahaha :)

Elżbieta

Czemu tak brzydko mówisz? A czemu inni premii nie dostali? Zatrudnieni przez agencję tylko dostali?

Dyliżans

Dzirn dobry, chciałem zapytać co tam się wyprawia

Ilona
@Dyliżans

A Twoim zdaniem co się tam dzieje? :D

Dyliżanss
@Ilona

A bo chodzą różne słuchy

Sia
@Ilona

Tam każdy z każdym

Marian
@Sia

Ale co każdy z każdym?

Elżbieta

Czemu przyprowadzają dzieci do pracy? Szefostwo na to pozwala?

White

Kto przyprowadza dzieci?

@White

Była taka opinia ale została usunięta. Może była nieprawdziwa i to dlatego? Dotyczyła przyprowadzania dzieci do pracy właśnie.

Ilona
@Sia

Wiesz, coś tam sugerujesz, ale nie zamierzam zgadywać, co. Spawacz i spawacz? Tapicer i tapicer? Co niby robią?

mondry

Na kilkaset osób na produkcji 3 kabiny w toalecie, które dodatkowo służą za palarnię wiec zapomnij, że skorzystasz z toalety. Iść pod plot?

Witam! Chciałbym zapytać o pracę na tapicerni ?? Jakie stawki na stawki i czy to prawda że tylko Wiślinka ma owy dział a Straszyn nie przyjmuję tapicerów.

??

brak umowy do ręki, pracowałem pare dni bo nie moja bajka teraz sie o siano trzeba upominać bez papieru..

to dwojka która wprowadza zamet na produkcji, przez to pracownikom nie zalezy by produkcja szla, szkoda że gora tego nie widzi

laluś

No, a co powiecie na temat benefitow firmy?

Jeti
@laluś

Co to za benefity?

kumpel

tak się zwolniles że pisałeś to rano zanim syrena zawyła na montażu

Zostaw merytoryczną opinię o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. - Straszyn

• Jak się pracuje w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.