Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Opinie o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Galeon

(usunięte przez administratora) Prawda jest taka że takiej firmy nie znajdziecie nigdzie indziej. Jeśli ktoś chce sobie wyobrazić pracodawcę który ma w głębokim poważaniu pracowników, prawo pracy i wszystko inne to właśnie jest Galeon. Żałuję każdego dnia spędzonego tam. (usunięte przez administratora) na premiach, każą pracować w nadgodzinach a jeśli nie zgodzisz się to zwalniają, wywalają dobrych i wartościowych ludzi, narzędzi brak, BHP nie istnieje, kadry z jakąś beznadziejną laską od rekrutacji na czele odstraszają pracowników i nie znają się na tym na czym powinny, olewają pracowników, wykonują tylko krętactwa żeby się kwity i raporty zgadzały do kontroli,(usunięte przez administratora)ludzie się buntują ale bez efektu, na to wszystko pozwala Szef Jacek, jak można tak zarządzać firmą? Szkoda że Szef senior nie wie co się wyprawia. To nie jest normalna firma. Komentarz zamieszczam i od razu zrzut ekranu. Jeśli się nie pojawi to zgłoszę to.

Mak

Wreszcie się forum ruszyło !

Jeti
@Mak

Nie tylko forum

Kapitan PLN

Arek ze stolarki proszony o pilny kontakt pod adresem e-mail P.kapitan@interia.pl Proszę o przekazanie informacji .

Elektryk z importu

Witam! bardzo dobra atmosfera w oddziale elektrycznym, chłopaki oraz kierownictwo zawsze pomocni. naprawdę rzadko spotkasz take ekipę. polecam.

@Elektryk z importu

Skoczek proszony o pilny kontakt. Proszę o przekazanie informacji wraz z adresem e-mail P.kapitan@interia.pl

Elektryk z importu

Proszę o przekazanie informacji

Kapitan spongebob

Proszę o przekazanie informacji Skoczkowi pilne

@Elektryk z importu

Proszę o przekazanie informacji do Skoczka

Adres e-mail p.kapitan@interia.pl

Magazynier

Proste pytania jakie mam došwiadczenie w pracy na magazynie

Spongebob

Proszę o przekazanie informacji Skoczkowi pilne

Po dziesięciu latac pracy w tej firmie twierdzę stanowczo że od kiedy pojawił się Waldemar B. Obecnie dyrektor, firmie zaczęła się psuć opinia. (usunięte przez administratora) Ludzie są zastraszani. Pracownik dobry pracownik z wieloletnim stażem ma stawkę o 2 zł większą niż zatrudniający się. Nie dbają o stałych pracowników z wieloletnim stażem. Dlatego odchodzą. Liczą na Ukrainie i zatrudnionych u podwykonawców bo ktoś za naganianie kasę bierze. Wiadomo kto,auta nikt nie zmienia jak rękawiczki i nie buduje chaty za gotówkę po 5 latach pracy w firmie. Takiej firmie. Podejrzewam że obraca lepszą kasą jak Misiu .Tylko szkoda że on tago nie widzi. Pozdrawiam.nie polecam

Nie oszukujmy się. Ludzie, którzy siedzą "u góry" powinni dostać przysłowiowy wpier... Może wtedy by doszło do nich, że nie są nie wiadomo kim, tylko takimi samymi ludźmi, jak pracownicy, więc "swoich ludzi" powinni traktować jak ludzi, a nie jak liczby na ich kontach, których można wyzywać od "śmieci", "szmat" itp. Oczywiście przez cenzurę tejże strony, udokumentuję mój komentarz

Zioło

To prawda a majstrawie to ludzie którzy zastraszają.pracowników to jest mobbing i dyskryminacja najgorzej mają mechanicy na wiślince.

aktualny pracownik

Niestety ale to jest prawda. Potwierdzam to w całej rozciągłości. Szkoda starych doświadczonych pracowników o których się nie dba. Liczą się tylko nowi najlepiej z ukrainy. Czas odejść.

Kapitan

Proszę o przekazanie powyższej informacji

Kapitan

W pilnej sprawie proszę o przekazanie powyższej informacji

Pracownik galeon

Wyzysk i nic więcej praca minimum po 10h bo jak nie to jesteś najgorszy i nie ma co liczyć na premie albo podwyżkę firma daje szansę pracować w niedzielę oczywiście za tą samą stawkę żadnych setek i oczywiście trzeba wspomnieć o zacnym kierownictwie w tej firmie a szczególnie o panie W który doprowadzi tę firmę do ruiny bo ludzie już uciekają do HTP ogólnie nie polecam tej firmy

Robo
@Pracownik galeon

niektórzy uciekają a inni probouja cos zmienić. Jesem tu zaturdniony i widać ze ktoś zaczal powoli sluchac ludzi i podwyżki się pojawily

Qwerty

Jakaś nowość! Widać już w końcu negatywne opinie które przez jakiś czas nie pojawiały się, czyżby administrator postanowił być uczciwy i publikować prawdę? Bo prawda jest taka że Galeon to siedlisko pracowników z Ukrainy, wyzysk i śmieciowe umowy oraz głodowe stawki z ludźmi

DZIK
@Qwerty

Szczęście , że nie muszę pracować w tej firmie bo jak czytam to włos jeży się na głowie. Współczuję kolegom, którzy są zmuszeni tam pracować razem z tymi ukraińcami, którzy jak powszechnie wiadomo pracowici nie są. (usunięte przez administratora) Jak to dobrze, że jestem na własnej działalności i pracuję sobie z domu , zdalnie bez stresu jakiegoś dużego. Kadry powinni się wstydzić takich komentarzy gdzie tyle ludzi narzeka. Wstyd po prostu . Wystawiam firmie Galeon opinię negatywną z powodu zbyt dużej ilości negatywnych komentarzy. Niczym ta firma poszczycić się nie może no chyba, że wyzyskiem bo z tego wnioskuję czytając te wszystkie komentarze.

Robo
@DZIK

skoro nie jestes pracownikiem i nie wiesz jak wygląda sytuacja to ta twoja opinia na podstawie opinii nic nie wnosi. ja pracuje w tej firmie od 3 lat i to trudna praca ale nikt nikogo do niej nie zmusza. jak ktos chce pracowac to pracuje.

Z

Siedlisko pracowników z Ukrainy, z których część jest trzyma na tylko po to aby pośrednikowi zgadzały się pieniądze. Nowi pracownicy dostają lepsze stawki niż doświadczeni pracownicy że stażem ( przez to odchodzą). Psychiczne zmuszanie do nadgodzin(usunięte przez administratora). O wolnych sobotach, często niedzielach zapomnij. O panu WB i MB aż żal się wypowiadać. Ludzie mogą spokojnie wykonywać swoje obowiązki dopiero gdy ci panowie są na zwolnieniu lub urlopie. O podwyżkach można zapomnieć, jedyna opcja to rzucić całą brygada wypowiedzenie wtedy dopiero dostaje się cokolwiek. Socjali, rekompensaty dojazdu brak. Umowa śmieciowa przez minimum 3 miesiące w praktyce 6 miesięcy. Ogólnie na duży minus

Heha

Dobre :)))) tylko pozostalo zartowac bo placz juz nie pomaga

Szary człowiek
@Z

Umowa śmieciowa w praktyce do 6 miesięcy? Dobry żart! Osobiście poznałem ludzi którzy pracowali na śmieciówkach po kilka lat i nikt się nie kwapił do tego żeby coś im zaproponować. Ktoś może powiedzieć że mogli sami się upominać a jakby się to skończyło? Tak że w najlepszym wypadku zostaliby zwyczajnie olani a znając szefostwo to pewnie zwyzywani albo i nawet zwolnieni bo na śmieciówkach potrafią zwolnić z dnia na dzień i to z byle powodu A jak czytam inne opinie to też zrobię screenshot żeby mieć dowód że dałem opinie

Czas odejsc

No po prostu żal patrzeć co się dzieje z firmą. I co z tego, że produkuje jachty, i co z tego ze globalna, i co z tego ze daje prace ludziom. Właśnie „pracę”... chyba (usunięte przez administratora). Patrzę na to wszystko i nie wierze jak właściciel może być aż tak ślepy. A może jest ślepy, bo widzi tylko to co mu te (usunięte przez administratora) z kadry zarządzającej mówią. Dobrzy ludzie odeszli. Została karda zarządzająca która jest tak niekompetentna, nieudolna, chamska i pretensjonalna, a za swoje niepowodzenia i frustracje wyżywa się na podwładnych. Nas, ludzi na produkcji nikt nie słucha, a wołają, ojjj wołają głośno żeby coś zmienić. Kazdego dnia widze jak wiele złego się dzieje, Wszechobecny mobbing, traktowanie jak (usunięte przez administratora), szantaże, romanse z szefostwem, obrażanie, oszustwa co do pensji, układy na boku... Szkoda, ale czas odejsc z tego piekła. Ps. Założę się ze za 7 dni ta opinia zniknie, bo przecież PRAWDA w tej firmie jest szefostwu obca... Akysz prawdo! :)

Zioło

Szkoda pisać prawdę na temat firmy ponieważ jest usuwanie. Szału niema (usunięte przez administratora) nie urywa. Nie polecam tam pracować.

Nets

Pracują tam sami fałszywi ludzie !

Jeszcze rano były 323 komentarze .znowu usunęli .Mój, który pisałem około dwóch tygodni temu tez wyparował .

(usunięte przez administratora) widocznie za dużo było zgadzających się ludzi z opinia . Porażka (usunięte przez administratora) Ludzie to zauważyli i nie czyni to firmę uczciwa . Jedyne forum gdzie można się „wyżalić „ pracownicy liczą ,ze ktoś Wyżej „ coś zdziała „ widzac tyle negatywów(usunięte przez administratora)

Pracownik działu laminatów

Przepraszam bardzo, ale czy ktoś na tej stronie robi sobie żarty z ludzi? Niejednokrotnie przedstawiłem tutaj prawdziwe opinie na temat tej firmy i jakimś cudem ciągle one znikają. Jeśli ten komentarz się nie pojawi, lub zostanie usunięty, to ze wszystkimi zrzutami ekranów idę do odpowiednich organów, bo to jest ewidentna cenzura i ograniczanie wolności słowa

JK
@Pracownik działu laminatów

A co jest w tej firmie nie tak ? Jestem umówiony na spotkanie w sprawie pracy, możesz napisać coś więcej ?

Pracownik działu laminatów
@JK

A chociażby to, że wręcz zmuszają do nadgodzin. Sam byłem świadkiem zdarzenia, gdzie pewien pracownik odmówił przyjścia w sobotę i po chwili przyniesiono mu tzw. obiegówkę, czyli kartę pracownika zwalniającego się. Za nadgodziny rzekomo płacą w premii, ale prawda jest taka, że premia zależy od ilości łódek, które poszły, więc rzetelnego wynagrodzenia za nadgodziny nie ma co się spodziewać. Do tego dochodzi wszechobecne zakłamanie i dwulicowość wśród pracowników, oraz DOSŁOWNIE mobbing ze strony przełożonych. Moim zdaniem do tej firmy powinna niezapowiedzianie wpaść PIP i zrobić porządek, ale oczywiście wszystkie takie wizyty są zapowiedziane i np. gdy mieli sprawdzić zapylenie (nie wiem dokładnie czy PIP, czy ktoś inny), to na hali montażu był zakaz jakiegokolwiek szlifowania. I są to sytuacje autentyczne. Oczywiście robię zrzut ekranu, żeby mieć potwierdzenie, że mój komentarz został dodany

Byly
@Pracownik działu laminatów

Tak bylo dokladnie i widze nadal jest, wszystko sie zgadza lacznie z zapowiedzianymi odwiedzinami wszelkich kontroli i faktycznie byl wtedy zakaz orac by pomiary miescily sue w normie. Tam w Galeonie sami falszywcy pracują.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Galeon

Proces rekrutacji rozpoczynamy od przyjęcia aplikacji (online lub osobiście). HR ocenia wszystkie CV kandydatów pod kątem wymagań danego stanowiska. W zależności od jego rodzaju, możemy spodziewać się mniej lub bardziej rozbudowanego procesu rekrutacji. Osoby, które w najwyższym stopniu spełniają oczekiwania organizacji, zostają zaproszone na spotkanie w siedzibie firmy. W spotkaniu uczestniczy przyszły przełożony kandydata i stosownie do stopnia skomplikowania zadań przypisanych do danego stanowiska, kandydaci wykonują testy umiejętności (dotyczą obszaru produkcji) lub otrzymują pytania sytuacyjne (obszar administracji). Jeszcze w trakcie lub po spotkaniu- w terminie ustalonym z kandydatem, otrzymuje on feedback o podjętej decyzji (odmowa, kolejny etap rekrutacji lub – oby jak najczęściej???? – oferta pracy). Nasza oferta pracy jest zawsze zindywidualizowana i uwzględnia dotychczasowe doświadczenie zawodowe kandydata, umiejętności i kompetencje. Po obustronnej akceptacji warunków pracy, nowy członek zespołu otrzymuje od nas komplet informacji organizacyjnych, a także krótkie wprowadzenie na temat tego, jak będzie wyglądał jego pierwszy dzień pracy. Kiedy już do nas dołączysz, Twoja historia stanie się częścią naszej. Zapraszamy do naszego zespołu!!!

Laminiarz

Proces rekrutacji polega na tym, że albo masz kogoś znajomego, który weźmie dla Ciebie kwestionariusz, lub da Ci kontakt do odpowiednich osób, albo znajdujesz ofertę w internecie i może Cie przyjmą, ale oczywiście dadzą umowę zlecenie przez pośrednika. Lepsza opcja to ta pierwsza.

Aktualność
Jesteś osobą chętną podjąć interesujące wyzwania i nowe zadania w stabilnej firmie produkcyjnej o dużym potencjalne rozwoju? Lubisz pracę w zespole i posiadasz inicjatywę, jesteś dokładny i wykazujesz się dbałością o jakość pracy?
Przyłącz się do nas i sprawdź aktualne oferty pracy:

- Business Development Manager: https://www.pracuj.pl/praca/business-development-manager-straszyn-pow-gdanski,oferta,1000350235
- Project Manager: https://www.pracuj.pl/praca/project-manager-straszyn-pow-gdanski,oferta,1000358542
- Specjalista ds. lean: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-lean-straszyn-pow-gdanski,oferta,1000370294
- Kierownik Produkcji: https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-produkcji-straszyn-pow-gdanski,oferta,1000377651
- Projektant konstrukcji kompozytowych: https://www.pracuj.pl/praca/projektant-konstrukcji-kompozytowych-straszyn-pow-gdanski,oferta,1000370075
- Projektant instalacji elektrycznych: https://www.pracuj.pl/praca/projektant-instalacji-elektrycznych-wislinka-pow-gdanski,oferta,1000370178
- Szef Tapicerni: https://www.pracuj.pl/praca/szef-tapicerni-wislinka-pow-gdanski,oferta,1000345908

Jeśli nie znalazłeś oferty dla siebie, ale chciałbyś nam zaprezentować swoje umiejętności, zachęcamy do kontaktu: rekrutacja@galeon.pl
Projektant

Witam. Czy ktoś może przybliżyć jak wyglada praca na stanowisku projektanta elektrycznego? Jak z atmosfera i zarobkami? Czy jest robione dużo nadgodzin i czy są zgrzyty między działam i produkcja?

śmieciowe umowy na tcz.pl

witam, jestem Tczewiakiem..na serwisie tcz.pl od pół roku czy więcej nieudolnie szukaja przez ch,,, śmieciowe umowy zlecenie (usunięte przez administratora) ..zasmiecaja tylko nasz serwer...bo kto normalny w tych czasach chce robiś na zleceniu- firma ze straszyna sie oglasza w(usunięte przez administratora)I w ogloszeniu - jesli chcesz pracowac w Wislince jestes super kandydatem (nie k..a nie chce ..jasne z tcz dojezdzaci na wache 400zł - wolę za 200zł mniej ale na miejscu)

Kociewianka
@śmieciowe umowy na tcz.pl

Też jestem z Tczewa i szczerze, to wolę pojechać kawałek dalej, ale pracować z fajnymi ludźmi :) Pracowałam jakiś czas w Sopocie, w Gdańsku i w Tczewie i w porównaniu z Galeonem to była straszliwa porażka. A z tymi umowami to różnie jest. Raz tak się ułożyło, że na te tak zwaną śmieciówkę dobrze mi się pracowało 4 lata. Wszystko miałam dogadane, urlopy, L4 i tak dalej. A innym razem na umowę o pracę to był horror. Co z tego, że miałam coś w umowie, jak nie szło tego wyegzekwować. Poddałam się po kilku miesiącach. Wszystko zależy od ludzi.

Aktualność
Czy wiesz, że poszukujemy nowych osób do naszego zespołu?
Sprawdź oferty na naszych profilu Pracuj.pl:

- Technolog Laminatów ogłoszenie
- Projektant Konstrukcji Kompozytowych ogłoszenie
- Serwisant Jachtów Motorowych ogłoszenie
- Laminiarz ogłoszenie
- Stolarz ogłoszenie
- Lakiernik/Polernik/Szlifierz ogłoszenie
- Kierownik Sprzedaży ogłoszenie

Zostaw merytoryczną opinię o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. - Straszyn

• Jak się pracuje w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.