Opinie o Horeca Asian Food Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Horeca Asian Food Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Horeca Asian Food Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Horeca Asian Food Sp. z o.o. w Warszawa

Weronika Nowy wpis
Inne

Hejka, mój chłopak odkopał ofertę dla dostawcy i zastanawiam się czy do dziś praca byłaby możliwa. Już w jednej restauracji jeździł napiwki były ok ale z autem bywały problemy. Tutaj jak pod tym względem jest? I gdzie teraz dodają oferty?

Gość
Inne
 Pytanie

To prawda że handlowiec Arek to największy w tej firmie kłamca i donosiciel? Bo w większości restauracji takie opinie słyszałem.

Restauracja
Inne
@Gość

To prawda...

Haha
Pracownik
@Gość

Arek to czlowiek ktory testuje import roznych rzeczy ale nie za swoje pieniadze przez co firma polegnie

Masakra
Inne
@Gość

Osoba umywająca ręce od wszystkiego. Podczas błędnej dostawy, lub braków w dostawach nie przyjmuje na siebie odpowiedzialności. Współpraca z kimś kto ciągle spycha winę na kogoś innego i odsyła do innych osób to jedna wielka pomyłka. Produkty jakościowo dobre, ale obsługa ze strony Handlowca Arkadiusza to najniższy z poziomów z jakimi mieliśmy okazje współpracować.

Restauracja Kraków Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Gość

Nie wiem skąd takie pomówienia, ale nigdy nie zdarzyło się żeby nasza współpraca nie była dobra, kiedy trzeba było, to przechowali mi sporo towaru w cenie zakupu z daty zamówienia, nie to co inni... wiadomo, że na tym polu jest duża konkurencja, czyżby negatywne wpisy to właśnie efekt konkurencji?

Gość2 Nowy wpis
Inne
@Restauracja Kraków

Ewidentnie konkurencja brudzi mocno

Artur Nowy wpis
Inne

To jest niesamowite jak ludzie są zazdrośni i zawistni. Arek wykonuje swoją pracę bardzo dobrze, wkłada serce w to co robi, jest miły pomocny. Tyle lat już wspolracujemy, oczywiście zdarzy się jakaś mała wpadka ale szybko jest rozwiązanie. Oczywiście zawsze znajdą się takie (usunięte przez administratora) Osoby żyjące w tym kraju które nic nie potrafią oprócz pisania fałszywych komentarzy, jest tak w każdej branży, nic się nie przejmujcie róbcie swoje,

Nika
Inne

Czytając komentarze mam wrażenie że ich pisze konkurencja. Nie mam nic do zarzucenia ani Arkowi ani firmie. Jak coś się zdarzy typu braków - to zawsze proponują rozwiązanie. Ze współpracy jestem całkiem zadowolona.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Horeca Asian Food Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(275 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Były pracownik
Były pracownik

Kilka osób próbuje zarządzać firmą. Jeden mądrzejszy od drugiego. Każdy wymaga czegoś innego. Tracą klientów przez super handlowców i beznadziejną logistykę. Polecam wszystkim haha.

Sławek
Były pracownik

Nie polecam. Przed zatrudnieniem dużo obiecują, później jest inaczej a na koniec zwalniają i nie płaci

Zostaw merytoryczną opinię o Horeca Asian Food Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Horeca Asian Food Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Horeca Asian Food Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Horeca Asian Food Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Wacława Tokarza 1 lok. 200
  03-379 Warszawa
 • NIP: 5242841993 REGON: 368550155 KRS: 0000700061
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Horeca Asian Food Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii