Opinie o Hanna Lubaszka Piekarnia Lubaszka s.c. w Warszawa

Hanna Lubaszka Piekarnia Lubaszka s.c.
2 2 5 5 1
Sylwia Nowy wpis

Niestety nigdzie nie znalazłam informacji dotyczących tego czy do pracy w Piekarni Lubaszka są obecnie prowadzone jakieś rekrutacje. Czy ktoś z tu obecnych użytkowników mógłby udzielić mi odpowiedzi na to pytanie? Jestem też bardzo ciekawa jakim pracodawcą jest owa firma. Czy polecacie wysłać tam swoje CV?

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie piekarnia lubaszka? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

flap Nowy wpis

nie mam pojęcia, ile zarabia piekarz. Wiem jednak, że ta piekarnia całkiem nieźle płaci dziewczynom na sklepach :)

ZryjGruzLubaszko Nowy wpis

klijentka - 2012-08-01 15:24:13 Robilam akurat zakupy gdy bal w sklepie sam pan [usunięte przez moderatora] wiec napewno wie jaka jest temperatura /a na uwage ze strasznie goraco wzruszyl tylko ramionami jak by jego to nie obchodzilo ze ekspedietki sa zmeczone upalem.Jasne, bo klienci wiedzą jak wygląda Pan [usunięte przez moderatora]... Trzeba było powiedzieć [usunięte przez moderatora], że jest gorąco na sklepie.

Dla pracodawców

Zostaw opinię o Hanna Lubaszka Piekarnia Lubaszka s.c. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Hanna Lubaszka Piekarnia Lubaszka s.c.