Hanna Lubaszka Piekarnia Lubaszka s.c.

Adres: Duracza 5, 01-874 Warszawa

NIP: 1180491714 REGON: 142277734

Hanna Lubaszka Piekarnia Lubaszka s.c.

Opinie o Hanna Lubaszka Piekarnia Lubaszka s.c.

Filtruj opinie po kryteriach:

Sylwia
 Opinia

Niestety nigdzie nie znalazłam informacji dotyczących tego czy do pracy w Piekarni Lubaszka są obecnie prowadzone jakieś rekrutacje. Czy ktoś z tu obecnych użytkowników mógłby udzielić mi odpowiedzi na to pytanie? Jestem też bardzo ciekawa jakim pracodawcą jest owa firma. Czy polecacie wysłać tam swoje CV?

Opinia

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie piekarnia lubaszka? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

flap
 Opinia

nie mam pojęcia, ile zarabia piekarz. Wiem jednak, że ta piekarnia całkiem nieźle płaci dziewczynom na sklepach :)

ZryjGruzLubaszko
 Opinia

klijentka - 2012-08-01 15:24:13 Robilam akurat zakupy gdy bal w sklepie sam pan [usunięte przez moderatora] wiec napewno wie jaka jest temperatura /a na uwage ze strasznie goraco wzruszyl tylko ramionami jak by jego to nie obchodzilo ze ekspedietki sa zmeczone upalem.Jasne, bo klienci wiedzą jak wygląda Pan [usunięte przez moderatora]... Trzeba było powiedzieć [usunięte przez moderatora], że jest gorąco na sklepie.

klijentka

Zostaw opinię o Hanna Lubaszka Piekarnia Lubaszka s.c. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hanna Lubaszka Piekarnia Lubaszka s.c.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.