Trans.eu Group S.A

2.5 Dodaj merytoryczną opinię
Jak zatrudniamy?

Daj się poznać

Bądź sobą. Powiedz, w czym czujesz się dobrze. Co jest dla Ciebie ważne. Kiedy działasz na 100%, a jakie sytuacje Cię blokują. Podejmijmy wspólną decyzję o współpracy świadomie. Pomyśl: w pracy spędzasz większość swojego życia. To ważne, abyś ten czas zainwestował w pracę we właściwym miejscu.

 

Jesteśmy fair

Ważne, abyś miał wszystkie potrzebne informacje przed podjęciem decyzji o współpracy z nami. Jeśli to trudny projekt - powiemy Ci o tym. Jeśli klient jest wymagający - również. Możesz być pewien, że będziemy szczerzy. Tego samego oczekujemy od Ciebie.

 

Dostaniesz feedback

Niezależnie, czy zdecydujemy się na współpracę, czy nie - możesz liczyć na informację zwrotną od nas. To nasze podziękowanie za to, że zdecydowałeś się poświęcić nam swój cenny czas.

 

“Nie” nie oznacza nie na zawsze

To, że tym razem nie zagrało, nie oznacza, że żegnamy się na zawsze. Może zabrakło Ci doświadczenia? A może odwagi za mało? Wiemy, że ciągle się uczysz, rozwijasz, nabierasz doświadczenia… Odezwij się do nas za jakiś czas. Możliwe, że akurat Ciebie będziemy szukać - nasze numery masz! :)

 

Nie spinamy się ;)

Garnitur i krawat zostaw na inną okazję. Potraktuj nasze spotkanie jako okazję do poznania siebie nawzajem. Rozmowa będzie swobodna. Nie bądź zaskoczony, jeśli od razu zaproponujemy przejście na Ty. Przełamanie tej pierwszej bariery na pewno pomoże.

 

Trans.eu Group S.A