Opinie o VBH Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie VBH Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VBH Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VBH Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Odnośnie tej ostatniej opinii dotyczącej obsługi to pracownicy też przez jakieś dzwonki się komunikują? :D zaciekawił mnie ten komentarz tak samo jak ciekawią mnie aktualne warunki zatrudnienia. wiem ze jak na razie na stronie nie ma wystawionych ofert ale i tak chce się zorientować w tym co dzieje się obecnie w samym magazynie. możecie opisać przede wszystkim atmosferę i rzecz jasna finanse? Były podwyżki od tego roku?

Klient Nowy wpis

Co do formy zatrudnienia to nie wiem. Ale jako klient oddziału Tarnowskie Góry, spotkałem się ostatnio z ciekawą sytuacją. Zakupiłem produkt na dziale handlowym po czym musiałem odebrać towar na magazynie. Wchodzę do drzwi a tam stoi starszy Pan w okularach i pyta "Pan po odbiór" Ja że tak . I teraz się zaczyna. On "proszę wyjść i zadzwonić" Ja ok ,wychodzę dzwonię, i po ok sekundzie ten sam starszy Pan z uśmiechem na ustach "Słucham Pana" wychodzi na to że w jego wieku ten starszy Pan reaguję tylko na dzwonek , który uruchamia mu jakieś trybki w mózgu. Pozdrawiam starszego Pana.

Olka Nowy wpis

Czy ta wspomniana rotacja już deczko się ustabilizowała czy dalej to samo? Niby są powystawiane oferty i zastanawiam się czy cokolwiek się zmieniło względem poprzednich opinii. zdradzi mi ktoś ile zgarnia przedstawiciel? Widzę ofertę na lubelskie a widełek brak. Do tego podkreślany jest rozwój, o jakimś konkretnym może być teraz mowa?

Czy w VBH Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Miska ryżu w nagrodę

Janusz

Nie, takie rzeczy jak paczki/bony świąteczne/miski ryżu :) w VBH nie występują.

Ziomek

Na każde mikołajki dostajemy kasę i sami kupujemy co chcemy. Ostatnio było coś ok 1100 na rękę

@Ziomek

Tylko nie zapomnij dodać że ściągają z tego prezentu jeszcze podatek xD

Cezi
@Ziomek

Napisał tę opinię jeden z wierchurzki firmy :(

NO chyba to nic dziwnego, jak chcesz legalnie to musisz zapłacić podatek i to akurat tylko plus dla firmy ,że pod stołem nie płaci. Dają - źle, nie dają źle. Ludzie, co z Wami?

Lidia
@Andrzej

Co ciekawe przecież to nie wina firmy, że w ogóle istnieją podatki.xd Może przydałoby się niektórych pracowników tutaj wyedukować z takich "życiowych" spraw to mniej narzekania by było? ;p

Klamka Nowy wpis

Tak występuja, w Poznaniu masz jeszcze w prezencie co tygodniowy dyżur czyszczenia kibla i szatni xD

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie VBH Polska Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Ciągle przyjmują to taka rotacja?

Krystian
@Zainteresowany

co się dziwic?Teraz jest rynek pracownika ,jak dostajesz 200 więcej to idziesz tam, bez sentymentów

Lidia
@Krystian

To nie wprowadzają tutaj kompletnie niczego atrakcyjnego, co mogłoby zachęcić kandydata do zatrudnienia się?

Ta firma to (usunięte przez administratora) .Po tylu latach mogę to stwierdzić odeszli najlepsi pracownicy a ci co zostali czyli my już jesteśmy za starzy żeby zmieniać .Tu nikt długo nie robi z nowych .No chyba że przerzucanie kilku ton złomu dziennie jest pracą marzeń.Kasa to jak na tę pracę to żenada.Nic dodać i nic ująć i nowa pani kierownik wiele w temacie nie zdziała .Porobi trochę i albo się sama odstrzeli albo ja odstrzelą jak się pomysły skończą .

To czemu nie odszedłeś z najlepszymi ??? Słabą laurkę sobie wystawiasz. Na zmiany nigdy za pózno, tylko odwagi i umiejętności trzeba a tu chyba brak. Czyżby nigdzie indziej nie było miejsca dla Pracownika.

A ty co tu robisz? Pewnie donosisz

Nie mierz wszytskich swoją miarą.

HP

Jeśli chodzi o pracę w biurze VBH, to firma dobra jedynie, aby zatrzymać się tu na max 3 lata w celu zdobycia doświadczenia. Dłuższy staż, to już raczej strata czasu. Im dłużej tu pracujesz tym gorzej dla Ciebie, bo gdy zarząd stwierdzi, że się już zasiedziałeś i ciężko będzie Ci zmienić pracę, to wtedy nie masz co liczyć na jakąś podwyżkę, chyba, że symboliczny ochłap w stylu max 200 zł brutto (to i tak rzadkość) albo dostaniesz jakieś mgliste obietnice powrotu do tematu „za rok”, więc jeśli na początku nie wywalczysz sobie przyzwoitej stawki, to później będzie już tylko trudniej i nie ważne jak dobrze wywiązujesz się ze swoich obowiązków. Generalnie, podejście do pracownika jak w latach 90 XX wieku, gdzie pracownik był dla firmy tylko kosztem (wystarczy spojrzeć na proponowane tu „benefity”). Nie ma tu żadnego systemu premiowego, który motywowałby pracowników do jakiegoś większego wysiłku, więc swoją kreatywność możesz sobie spokojnie schować do kieszeni i skupić się na robieniu swojego. Niestety większość kadry zarządzającej ma mentalność betonu, a część z nich ma jeszcze dodatkowo ciągoty do gnojenia pracowników zajmujących niższe stanowiska… Jednym z niewielu plusów jest premia świąteczna wypłacana w grudniu z funduszu socjalnego.

Qwerty123
@HP

Potwierdzam w 100% jeśli zależy Ci na zdobyciu doświadczenia to możesz spróbować swoich sił ale absolutnie nie licz tu na kokosy, szczególnie w dalszej perspektywie. Chyba że lubisz wyciągać pieniądze z gardła zarządu....;)

@Qwerty123

No wiesz, wiadomo że na początek nigdzie nie ma kokosów. Zdobycie doświadczenia też jest bardzo ważne przynajmniej dla mnie. Dodasz chociaż widełki na ile można liczyć na początku pracy żebym wiedział na co się pisze?

Qwerty123
@Piotr

Jasne że bez doświadczenia to raczej nigdzie na początek nie dostaniesz kokosów. Problem w tym że tu na żadnym etapie kariery nie dostaniesz kokosów (mówię o wszystkich stanowiskach poniżej dyrektora) dlatego jest tak jak napisał mój przedmówca to praca dobra na max 2-3 lata aby zdobyć jakieś doświadczenie i ruszyć dalej. Jeśli chodzi o zarobki to niestety nie znam obecnych stawek jakie proponowane są na wejściu, ale myślę że jeśli łapiesz się na ulgę dla młodych to na początku nie powinno być jakiejś wielkiej tragedii...

Elwirka
@Piotr

„Panie Areczku, podwyżki i premie są dla zarządu, dla Pana jest motywująca, otwarta i koleżeńska atmosfera”;)

Klient

Tydzien temu odbierałem towar człowiek miły a gościu wydający jakiś dziadek w okularach jak buc.Chamstwo do potęgi o co się nie zapytasz to opryskliwy .Wszystko z wielką łaską.Myslalem że to do mnie tak ale odszedłem pakuje co moje a następny klient to samo.Jak tak wygląda obsługa to o czym to swiadczy .Podejście do klienta jak do psa.Nie polecam

klient 2
@Klient

miałem identyczną sytuacje

Czy urlop w VBH Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

???

A jak ma być płatny? Jest płatny od całości wynagrodzenia.

B O K

Do kogo zgłasza się bezposrednio wszelkie informacje na temat naruszania zasad BHP i kodeksu pracy.Sprawa dotyczy kierownika magazynu oraz jego podwładnych zatajaczy prawdy. Uważamy że pewne informacje zainteresują instytucje rządowe.

Jarek
@B O K

Jak to do kogo? Każdy kierownik ma jakiegoś szefa ,a jak nie wiesz kto nim jest to zgłoś to do zarządu.

Co jaki okres czasu w VBH Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

magazynier

haha wogole tam ludzie po 20 latach 3 nie maja (usunięte przez administratora)

piker

100 zl podwyzka w ciagu 3 lat ta firma to przedpotopowe (usunięte przez administratora) lata 80 .Tylko ludzie fajni smieja sie z tych pajacow kierowniczkow i kierownikow co sie trzymaja futryn a sami waly odwalaja.

Chyba podwyżkę ciśnienia bo w kieszeni napewno nie przybedzie

Pracownik 1234

To nie korpo, nie ma sztywnych terminów, idź i pogadaj, daj argumenty. Jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz.

Czy w VBH Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

magazynier

najnizsza krajowa na paierze plus jakas premia niewiadomo jak naliczana

Elżbieta
@magazynier

Pytanie dotyczyło rodzaju umowy, a nie wynagrodzenia. No ale dobrze, że sam podjąłeś ten wątek. Wspomniałeś, iż w VBH premia jest nie wiadomo jak naliczana. Co to właściwie oznacza? To może wypadałoby dopytać się o to w kadrach?

Mati

Nie, to normalna umowa o pracę na 3 m-ce.

W....y klient

Ludzie w VBH Chełmżyńska nie potrafią liczyć do 200. Zamówiķem 200 rafixóf A wydali mi 130. Reklamacji nie uwzględnili- bo tak najprościej. Banda k....w. A na magazynie to powinni 1000 zł.brutto z premią zarabiać i przymusowo zdalne nauczanie z dziećmi w 1 klasie.

Ryś

Ktoś orientuje się jak wygląda praca w vbh w Warszawie w rembertowie? Jaka jest atmosfera, podejście do pracownika, zarobki głównie jeśli chodzi o magazyn

@Ryś

(usunięte przez administratora)Atmosfera olewawcza kazdy patrzy jak kogos pod.... .Podejscie do pracownika zadne masz tyrac tony zlomu i okuc przerzucać .W ciagu 2 tygodni bylo ze 4 zrezygnowali po kilku godzinach albo po jednym dniu haha.Placa z tego co sluchy sa 2500 do reki na poczatek jak masz uprawnienia.Po roku 100 wiecej i na tym koniec.Najkrocej pracujacy przechodzac na stala nie dostali nic tylko jakies obietnice.

@magazynier

Zgadzam się w stu procentach, na rozwój nie ma co liczyć, człowiek tylko popada tam w ruine, kasa słaba, jedyny plusik że umowa na stałe, wow :/ nie polecam

piker

Garba dorobisz sie po roku pracy .Dziennie 10km po hali zrobisz a i sa dni ze wiecej.Latasz jak wariat to tu to tam bo ciagle kogos brak.Tu ludzie odchodza a nikt nie przychodzi a jak juz ktos sie zjawi to na drugi dzien juz nie przyjdzie jak widzi co go czeka haha.

Jakie narzędzia pracy zapewnia VBH Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Handlowiec I Magazynier

Szerokim łukiem omijajcie tą firmę..

Michalina

@janusz a co później?

@Michalina

Później jest umowa o pracę na 12 miesięcy.

Jaka umowa obowiązuje w VBH Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Janusz

Po prostu "Umowa na okres próbny" (zwykle trwa 3 miesiące).

Ph

Jest rekrutacja na pH na terenie Mazowsza, jakie macie opinie o oddziale w Warszawie? Jaka atmosfera? Zarobki?

Umowa za najniższą krajową, reszta regulowana premią uznaniową... jak podpadniesz to zabierają, a doceniania pracownika nie ma, atmosfera ciężka i ciągłe ochrzaniania kierownika sprawiają, że wcale nie chce się iść do pracy... po odejściu ulga że już się człowiek uwolnił od tej harówki za grosze...

Nieważne

Bardzo dobrze napisane

Vbhtg

Cała prawda. Minimum na umowę, reszta to premia czyli do końca nie wiesz ile, jak coś zmascisz to po premi.

Widziałem ogłoszenie ze szukaja do pracy w oddziale w Bydgoszczy pracownika stacjonarnego do obsługi klienta. Powiedzcie jak wyglada stawka czy 3 tys netto dadzą czy w ogóle warto aplikować?

@Gość

Aplikować zawsze warto, a co do kasy można się dogadać

Czy pracodawca zapewnia szkolenia wdrożeniowe ? Czy wyszkoli nowego pracownika tak, jak by sam chciał byc wyszkolony? Widziałem ze czesto wystawiają te same ogłoszenie. Czy taka jest rotacja?

Olga
@Gość

Też z chęcią się dowiem czegoś więcej o tej pracy. A powiedz, na jakie benefity liczysz w VBH Polska? Daj znać, dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o VBH Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w VBH Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VBH Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VBH Polska Sp. z o.o.?

VBH Polska Sp. z o.o.