Opinie o Fraikin Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Fraikin Polska, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fraikin Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fraikin Polska w Warszawa

Tymek

Powiedzcie jak atmosfera i na jaka umowę można liczyć na starcie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy Fraikin Polska ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jacek Nowy wpis

@Sławek czyli mogę wybrać najlepszą dla mnie formę umowy sam, bez narzucania?

Tymek Nowy wpis

Powiedzcie jak atmosfera i na jaka umowę można liczyć na starcie?

Sławek Nowy wpis
@Tymek

Atmosfera bardzo dobra ( to pracownicy ją tworzą), umowa zgodna z prawem - pierwsza na okres próbny- a dalej , to zależy od Ciebie.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Fraikin Polska?

Anonimowy Joe
@Pytanie

Zależy od stanowiska, natomiast w większości przypadków 8 - 16:30,

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Fraikin Polska masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Koordynator ds. administracji serwisu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pracodawca

Aktualność
Życzymy Wam zdrowych i spokojnych Świąt!

Współpracownik

Mam ostatnio okazję współpracować z Firmą Fraikin. Często bywam w siedzibie i spotykam sie z licznymi osobami tam pracującymi. Bardzo pozytywnie oceniam postawę zarządzających oraz atmosferę jaką widzę w biurze.

Szeregowy pracownik.

Ludzie pracują tu latami i nie narzekają. Trafi się kilka takich osób które zawsze będą narzekać i to na każdą inicjatywę. Jeśli komuś tak nie pasuje to co tu jeszcze robi? Zapewne nie ma nic do zaoferowania jako pracownik inaczej znalazł by pracę marzeń, a nie pisał durne komentarze na forum. Proponuję każdemu wziąć się za robotę, wyrabiać wyniki i uczciwie przepracować te 8h, to i kondycja firmy będzie lepsza.

zaciekawiony

Byłem zainteresowany pracą w tej firmie, ale po przeczytaniu tych wszystkich opinii nasuwa mi się jedno pytanie... Co w tej firmie dzieje się? Chyba jednak szukam dalej pracy, a już wydawało mi się,że to spoko firma. Pozdrawiam

Fraikin

Fraikin respektuje konstytucyjną wolność każdego człowieka do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Jednocześnie jednak nie wyrażamy zgody na bezkarne obrażanie i pisanie nieprawdy o którymkolwiek Pracowniku. W związku z tym podjęliśmy kroki prawne wobec wpisów, które zawierają informacje nieprawdziwe, obraźliwe i naruszające dobre imię Pracowników, a tym samym są przestępstwem ściganym na mocy kodeksu karnego. Wypowiedzi na portalach internetowych mogą wypełniać znamiona następujących przestępstw, unormowanych w kodeksie karnym: a) przestępstwa określonego w art. 212 § 2 kodeksu karnego: „Kto za pomocą środków masowego komunikowania, pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.”. Karą przewidzianą za dopuszczenie się powyższego czynu jest grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2; b) przestępstwa określonego w art. w art. 216 § 2 kodeksu karnego: „Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Iza

Orientujesz się czy firma poszukuje nowych pracowników? Gdzie szukać takich informacji? Czy na stronie internetowej czy bezpośrednio od biura?

Myśliciel
@Iza

Iza, Jeśli chcesz szukać pracy w firmie, która jak widzisz szykuje się do wycofania z PL to ... Powodzenia ;) Myślę że ogłoszenia znajdziesz na stronie (usunięte przez administratora) dodatkowo możesz wysłać do nich bezpośrednio maila z CV.

Czy w Fraikin Polska są paczki/bony świąteczne?

Byly pracownik
@Pytanie

Tak, jeśli nic się nie zmieniło od roku to są bony na święta w wysokościach zależnych od stażu

Bartosz

@pracownik Dlaczego tak piszesz? Może idealnie nie jest ale to dobra firma.

Kiedyś praca we Fraikin była zaszczytem, teraz to totalne (usunięte przez administratora)żenada.

Gość

Czy to prawda, że pojazdy firmy wypoż yczała w 2017 i 2018 roku grupa osób, która - oczywiście udając potrzeby biznesowe - używała ich do celowego wywoływania wypadków drogowych, szczególnie w dzielnicy Ursus?

@Gość

Warto publikować na forum wyłącznie sprawdzone informacje. Plotki bardzo często wywołują negatywne emocje i mogą działać na niekorzyść firmy. Najlepiej, jeśli skupimy się na naszych opiniach na temat pracy w Fraikin Polska. Pamiętaj, by ponownie zapoznać się z regulaminem serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin

Iza

@tak, pracujesz w Fraikin Polska? Możesz przybliżyć pracę w dziale księgowym? Jakie masz obowiązki, co takiego wpływa na różne opinie o jakości zatrudnienia w tej firmie według Ciebie? Polecasz pracę w Fraikin Polska? Warto aplikować na: https://www.fraikin.pl/praca/

hrhrhrhr

Dział HR znowu?

odradzam pracę w księgowości

Nie polecam pracy w tej firmie w księgowości. Pracowałam tam jakiś czas temu ale sama zrezygowałam. To nie była praca na moje nerwy, ciągle dokładanie obowiązkòw, więcej więcej i więcej a pensja nie rosła. Jakieś dziwne reguły tam panują, niektòrzy pracują na pół gwizdka a innych zmusza się do haròwy na 150%. Po wielu miesiącach powiedziałam dość, Odradzam pracę tu, każdy nowy po jakimś czasie się o tym przekonuje. No chyba że masz stalowe nerwy, brak uczuć, brak rodziny, dzieci, końskie zdrowie i nie chcesz chodzić na urlop, wtedy to jest praca dla ciebie

tak
@odradzam pracę w księgowości

Witam, Niestety nie mogę zgodzić się z ta opinia. Praca w księgowości wymaga pewnych wyzwań i oczekiwań co do pracownika. Istnieje wiele możliwości do zmiany/zmniejszenia obowiązków na swoim stanowisku oraz przedstawienia swoich obaw i opinii. Zawsze istnieje możliwość porozmawiania o nadmiarze obowiązków oraz ich zmiany. Jest też pełne wsparcie zespołu i przełożonego. O swoich obawach oraz chęci zmiany na swoim stanowisku pracy powinno rozmawiać się w trakcie pełnienia stosunku pracy a nie po jego zakończeniu. Zachęcam do pracy w księgowości i zapraszam :)

anonymous
@odradzam pracę w księgowości

Popieram w całej rozciągłości,pracowałam w księgowości.Robota nie do przerobienia!!!!Ludzi traktują jak maszyny.Dzień odejścia był najszczęśliwszym.

Andrzej

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Anita

Słyszałam o firmie, że ma opinię dobrego pracodawcy.

Affg
@Anita

A gdzie słyszałaś?

kris
@Affg

W firmie słyszała dlatego pisze :) Opinie o tej firmie w 70% wyglądają jakby dział hr pisał z pr

Miron

Podpowiecie jak przebiega rekrutacja? Słyszałem sporo dobrego o firmie.

HR_Fraikin
@Miron

Proces rekrutacji zawsze inicjowany jest przez bezpośredniego przełożonego, który również bierze udział w przebiegu wyboru potencjalnych kandydatów oraz spotkaniach tak, aby w zespole zagwarantować kluczowe kompetencje niezbędne do realizowania celów biznesowych firmy i zespołu. Kierownicy zespołów najlepiej znają zakres codziennej pracy i wyzwań w danym obszarze. W proces rekrutacji włączamy również osobę z HR w celu weryfikacji kompetencji językowych lub osobowości pod kątem dopasowania do firmy, zespołu i stanowiska. Rozmowa rekrutacyjna oparta jest na wywiadzie kompetencyjnym i behawioralnym. W zależności od stanowiska w procesie rekrutacji biorą udział również Dyrektorowie Działów lub współpracownicy w celu weryfikacji krótkiej listy kandydatów . Firma współpracuje z kilkoma firmami konsultingowymi oraz headhunterami, przy których udziale dużo szybciej trafiamy do kandydatów z konkretnym doświadczeniem wymaganym na danym stanowisku. Wiele pozycji w firmie ogłaszanych jest wewnętrznie i poprzez awanse poziome lub pionowe nasi pracownicy realizują ścieżki kariery.

Zostaw merytoryczną opinię o Fraikin Polska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fraikin Polska
2.4/5 Na podstawie 65 ocen.
Fraikin Polska