MC Diam Sp. z o.o.

Opinie o MC Diam Sp. z o.o.

Kamil

MC DIAM to wyspecjalizowana firma zajmująca się dostawami maszyn, urządzeń technologicznych, narzędzi diamentowych i ściernych, produktów chemicznych i innych środków produkcji dla małych i wielkich przedsiębiorstw działających w takich branżach jak: przetwórstwo szkła, wydobycie i obróbka kamienia naturalnego, produkcja płytek ceramicznych, obróbka metalu narzędziami diamentowymi, technika narzędzi diamentowych w budownictwie. Obecnie na swojej stronie https://www.mcdiam.com.pl/kariera pracodawca szuka inżyniera serwisu i doradcy techniczno-handlowego w dziale szkło. Jeśli są na forum osoby pracujące w firmie, proszę o zostawianie swoich opinii o pracodawcy i informacji o warunkach pracy i wynagrodzenia.

Jak wygląda praca w firmie MC Diam Sp. z o.o.? Pracowałeś kilka lat lub byłeś na stażu u nich? Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o MC Diam Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MC Diam Sp. z o.o.