Hert Sp. z o.o.

Opinie o Hert Sp. z o.o.

Rudi

Dowiem się coś o firmie? Dawno nikt nie pisał, warto aplikować?

Hanna

@Anna, pracujesz tam nadal? :) Jak w końcu z socjalem?

,jhbb

zgadzam się z tobą że szkolenia są mega istotne, ale nie tylko dla nowych pracowników @xx. Dla każdych którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. A teraz poszukują Przedstawiciela handlowego a dokładnie ma pełnić funkcje menedżera regionu. :-)

Anna

Pracuję w tej firmie 8 lat jako ekspedientka. Z tego co się orientuję, nie mamy socjalu. Możliwe, że nie zauważyłam ?

Anna

Brak jakiego kolwiek socjalu

nic dodać nic ująć!

Elephant

Prezesi czytaj 2 buraków bo tylko tak można nazwać ludzi którzy w rozmowie z pracownikami używają wulgaryzmów w zależności od humoru będą Cie chwalić pomimo że dzień wcześniej uslyszales kilka h...w słuchawce. Po za tym to jaka sprzedaż w tej firmie...?! Proszę! W znacznym stopniu stanowiska obsadzone są sprawdzonymi dupolizami albo członkami rodzin i znajomymi właścicieli. Zabłysnąć to możesz jak neon bo w tej firmie wszystko leci na przekrecie łapówkach albo wyjazdach z kochankami lub na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do Niemiec które stawiają szefowie hertu. Atmosfera pracy też do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo współpracownicy tylko czekają na potknięcie żeby się wyslizgac na twojej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i usłyszeć od szefa no bravo aleś Pan to wykabinowal a zanim dostaniesz prowizję pomimo umowy będziesz musiał się zdrowo na zap....

Majk

Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Gender

Kultura marna. Dno. Układy. Firma krzak.

Budzyn

Do Tomka i Ruszti. Ciekawe co obiecało wam Szefowstwo za tak beznadziejne wpisy. pozdrawiam wszystkich samodzielnie myślących.

Budzyn

to mnie rozwaliło "produkuje dla różnych branży" hahahaha Produkuje tu firma W&P a Hert tylko popycha dalej po cenach z kosmosu. Racja : "Bo nie wydaje mi się , żeby był to wymarzony pracodawca, ale mogę się mylić..." Pracownik tam się nie liczy tylko forsa, kolesie i "rodzinka" ...

wirus

jejku od tego jest forum przecież żeby pytać, więc nie wiem po co ta nagła nagonka na niego . Znasz odpowiedź to odpowiedz , nie to nie komentuj. Ty wiesz o nich wszystko co byś chciał ? Po za tym wiadomo że w Warszawie jest ogromna konkurencja więc informacje na temat cen są akurat na wagę złota i warto ich szukać ;)

ziom

nie polecam!!! [usunięte przez moderatora]

Tomi

Witajcie moje pytanie do was pisze z Lubelskiego chce kupić chłodnio garownie gdzie najlepsza polećcie cos konkretnego

adrian

tak mam znajomego który powiedział ze (usunięte przez administratora)pracuje dla hertu i dla jeszcze jednej firmy podobno ta firma sie mieści w poznaniu gosc po prostu ma dwie pensje

adrian

jeździł taki jeden po podkarpaciu z vi..... ala firmy taki w okularkach on to był szczery i potrafił przekonać do zakupu ale widze ze go teraz nie ma miał przyjechac do mnie do piekarni bo chce kupic u niego linie i nie ma go (usunięte przez administratora)

ola

tak ale nie zapomnijcie ze (usunięte przez administratora) ciągnie na dwie firmy wiem z pewnego źródła ze i jednego szefa i drugiego z innej firmy i zysk ma z dwóch firm tak teraz przedstawiciele robią

Dorn

Może, szanowna rzesza wpisujących upewni się najpier czy ocenia firmę Hert z Warszawy, czy piekarnię Hert z Jelcza :). Żenujące jest czytanie czyiś "złotych mysli" nie na temat :)

Lol

Firma krzak - nie polecam

Trym

Może nadal szukają - kto ich wie. Chyba, że znaleźli odpowiedzialnego człowieka do odpowiednich rzeczy.

Kreator

Coś w tym jest, że opisano firmę HERT tak a nie inaczej. Na początku czuła/em napięcie, stres, później mi to już \\\\\\\\\\\\\\\"wisiało\\\\\\\\\\\\\\\". Nieliczenie się z ludźmi, szczególnie z gościami 40+ i 50+ to norma. Poza tym czuć że starsi stażem pracownicy trzymają się razem. Fakt, że ciężko wyjść o 16, ale minimalne spóźnienie też nie wchodzi w grę...

Nie polecam, lepiej nie poznać tego chorego towarzystwa...

@anonim 12.03.2010 22:25
Nie polecam, lepiej nie poznać tego chorego towarzystwa...

Brawo 100/100

To dobrze wiedzieć, w takim razie nie ma się co pchać do tej firmy. Ale żeby prezes się obrażał?? To paranoja!!

Inne firmy.

a kto w dzisiejszych czasach płaci za nadgodziny??

warunki w firmie nie do przyjecia, co innego proponuja na ogłoszeniu, później wychodzi jednak co innego,

Ciekawe jakie możliwości?

Firma daje możliwości rozwoju, ale tylko dla osób o silnych nerwach. jest bardzo zamknietym srodowskiem nie pomaga nowym pracownikom, inni koledzy są wrogo nastawieni do nwych osób. ( usunięte przez administratora )i. można się wiele nauczyć ale kosztem prywatnego czasu. wszelka pomoc tylko po pracy- nadgodziny są w standardzie pracy- niepłatne!!!!!!!!

Najbardziej podobało mi się w Hert Sp. z o.o.: możliwość rozwoju zawodowego

Zostaw opinię o Hert Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hert Sp. z o.o.