Hert Sp. z o.o.
2 56 44 5 1
Agnieszka klientka

W dniu 31.08.2019r kupując chleb w piekarni Hert na ul. Chorwackiej kupiłam również babeczkę z malinami. Ciastko było twarde i nie nadawało się do zjedzenia. Jak można tak traktować klientów. Wstyd!!!! W szklanej ladzie babeczki wyglądały przepysznie dlatego zdecydowałam się kupić i zjeść na miejscu. W pierwszej chwili myślałam, że te ciastka były tak niedobre ale dzisiaj (niedziela) przyszła znajoma i przyniosła te same ciastka były świeże i naprawdę smaczne. Pytam się dlaczego!!!! Skoro piekarnia może zrobić zwrot to dlaczego Panie eksedientki z ul. Chorwackiej wypychają stare ciastka, które są tylko do wyrzucenia, a nie do zjedzenia. Chcę dodać, że ciastko było wyciągnięte gdzieś z innej lodówki, a nie z lady gdzie była cała reszta. Dlaczego my klienci musimy płacić za coś co się komuś wcześniej nie sprzedało. Chciałabym ostrzec potencjalnych klientów piekarni Hert z ul. Chorwackiej aby sprawdzali co kupują.

Artu Nowy wpis
@Agnieszka klientka

Hert w Warszawie nie ma nic wspólnego z Hertem piekarnią.

Krzysztof Nowy wpis
@Artu

Dokładnie zwracajmy uwagę, której firmy dotyczy dana opinia. Wiecie może, czy aktualnie firma poszukuje nowych pracowników? Chciałbym zweryfikować, czy w sezonie jesienno-zimowym również jest zapotrzebowanie na nowe osoby.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Hert Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Krzysztof Nowy wpis

Jak obecnie pracuje się pracownikom w Warszawie? Zaszły jakieś istotne zmiany w firmie? Możecie liczyć na wyższe pensje i szacunek u pracodawcy?

Życie

Hert.... firma zlodzieji. Pracownik po 9 latach pracy okradany. Wszystkie soboty w pracy. Jak jesteś chory to kara obojętnie czy jeden dzień czy dwa czy tydzień. Kara (więcej godzin mniej rodziny) Współpracownicy się zwalniają tez po kilku latach pracy. Mniej wypłaty o 100 zł jak nie sprzedasz jednego tortu premium (tort za 97 zł wielkości kartki zeszytu szkolnego). Bylo mi wstyd wydając go klientowi. Do tego tort był podzielony( chyba patyczkami )na porcje. Wstyd jak nic. Przepraszam klientów ale MY sprzedawczyni nie mamy głosu. Jesteśmy tylko pionkami. A .... I jeszcze mało tego . Trzeba poświęcić ostatnie godziny dnia (które masz spędzić na odpoczynku czy dzieciach czy praniu) na nauce o tortach (26 rodzaji +8 premium ) na skład. Oj....jeszcze bezglutenowe produkty!!! Co to inulina? .....I inne bzdury. Dużo tego i nie mam już siły na to wszystko. Jest mi przykro i gratuluję firmie bzdurnego myślenia. Smutne. ...

Tak7Nie
Lola
@Życie

MAM MĘŻA KTÓRY TAM PRACUJE JUŻ 14 LAT I TA FIRMA ZAWŁASZCZALA PO KOLEI KROK PO KROKU PRACOWNIKA KTÓRY STAJE SIĘ "ZOMBI "KORPORACYJNYM NA KAŻDE ICH ZAWOŁANIE I TRZYMANY JEST NA "KROTKIEJ SMYCZY" .TA FIRMA PO LATACH ZNISZCZYLA MOJE MALZENSTWO, ZAWŁASZCZYLA CZAS WOLNY MOJEJ RODZINY, ZABRAŁA UCZUCIE I CZAS DLA MOICH DZIECI I 600 GODZIN W MIESIACU PRZEGONILA JAK PSA -OJCA W PRACY OD PIEKRZA DO PIEKARZA POZA DOMEM PO HOTELACH PO CALEJ POLSCE. A JAK ZACZYNA SIĘ PRACOWNIK BUNOTOWAC ZE NIE MA ŻYCIA RODZINNEGO TO DAJE SIĘ MU PODWYŻKĘ. A WSZYSTO TO SIĘ ODBYWA KOSZEM DOMU, RODZINY, DZIECI,MAŁŻEŃSTWA ODPOCZYNKU CZY WLASNYCH ZAINTERESOWAN .ABY DWÓCH WŁAŚCICIELI DOROBIĆ. TO NIE JEST WARTE TYCH PIENIEDZY CO TAM ZARABIAJA BO PO LATACH TRACĄ SWOJE RODZINY I MAŁŻEŃSTWA. A ZARZĄDZANIE SERWISEM JEST OD LAT NA POZIOME SKRU NA WSI CZYLI NIKT NIC NIE WIE GDZIE I KIEDY JEDZIE I KIEDY WRÓCI DO DOMU CZYLI TOTALNY "SPONTAN".BYWA CZESTO ZE PO TYGODNIU JAZDY PO CALEJ POLSCE WRACA DOPIERO DO SWOJEJ RODZINY.

Tak6Nie2

Henio
@Życie

O ile się nie mylę to powyższa wypowiedz dotuczy firmy: Piekarnia Hert sp. z o.o. Ul. Wrocławska 6 55-220 Jelcz-Laskowice A więc raczej tu nie pasuje :)

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Mariush
Nazwa działu: Marketing

Słaby pracodawca, duzy bałagan w firmie, głupie, niestosowne uwagi od osób mających się nie wiadomo za kogo.

Artur
@Mariush

Wymieniłeś kilka elementów związanych z pracą w firmie Hert, jednak w żaden sposób nie uzasadniłeś swojej wypowiedzi. Mógłbyś napisać coś na temat kadry pracowniczej w tym miejscu pracy? Mam na myśli ewentualne wsparcie dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę zawodową. Można liczyć na dobre przyjęcie ze strony pozostałych pracowników? Liczę, że podzielisz się z nami swoją wiedzą na ten temat.

Hanna

@Lola, rozumiem emocje jednak forum GoWork.pl nie jest miejscem w którym opisujemy swoją sytuację rodzinną. Na forum wypowiadamy się w sposób merytoryczny, na temat warunków pracy, atmosfery czy zatrudnienia w firmie. Jak rozumiem nie byłaś nigdy pracownikiem firmy a wypowiadasz się jedynie w ocenie pracy osoby trzeciej?

TakNie2

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Hert Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Marek

Nawet najlepsza firma może mieć w swojej karierze gorszy czas i odbija się to na pracownikach.

Hanna

Aktualnie Hert Sp. z o.o. szuka pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego (http://www.hert.pl/kariera_id_10.html). Oferowane jest wynagrodzenie w postaci podstawy + prowizji, a firma oferuje służbowy sprzęt (telefon, komputer, samochód) oraz szkolenia produktowe. Jest ktoś kto pracuje na tym stanowisku w tej firmie i mógłby powiedzieć coś na temat pracy? Warto aplikować? Ktoś będzie składał CV?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Hert Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Rudi

Dowiem się coś o firmie? Dawno nikt nie pisał, warto aplikować?

Hanna

@Anna, pracujesz tam nadal? :) Jak w końcu z socjalem?

,jhbb

zgadzam się z tobą że szkolenia są mega istotne, ale nie tylko dla nowych pracowników @xx. Dla każdych którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. A teraz poszukują Przedstawiciela handlowego a dokładnie ma pełnić funkcje menedżera regionu. :-)

Anna

Pracuję w tej firmie 8 lat jako ekspedientka. Z tego co się orientuję, nie mamy socjalu. Możliwe, że nie zauważyłam ?

Anna

Brak jakiego kolwiek socjalu

nic dodać nic ująć!

Majk

Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Tak5Nie

Gender

Kultura marna. Dno. Układy. Firma krzak.

Budzyn

Do Tomka i Ruszti. Ciekawe co obiecało wam Szefowstwo za tak beznadziejne wpisy. pozdrawiam wszystkich samodzielnie myślących.

Budzyn

to mnie rozwaliło "produkuje dla różnych branży" hahahaha Produkuje tu firma W&P a Hert tylko popycha dalej po cenach z kosmosu. Racja : "Bo nie wydaje mi się , żeby był to wymarzony pracodawca, ale mogę się mylić..." Pracownik tam się nie liczy tylko forsa, kolesie i "rodzinka" ...

wirus

jejku od tego jest forum przecież żeby pytać, więc nie wiem po co ta nagła nagonka na niego . Znasz odpowiedź to odpowiedz , nie to nie komentuj. Ty wiesz o nich wszystko co byś chciał ? Po za tym wiadomo że w Warszawie jest ogromna konkurencja więc informacje na temat cen są akurat na wagę złota i warto ich szukać ;)

ziom

nie polecam!!! [usunięte przez moderatora]

Tomi

Witajcie moje pytanie do was pisze z Lubelskiego chce kupić chłodnio garownie gdzie najlepsza polećcie cos konkretnego

adrian

tak mam znajomego który powiedział ze (usunięte przez administratora)pracuje dla hertu i dla jeszcze jednej firmy podobno ta firma sie mieści w poznaniu gosc po prostu ma dwie pensje

adrian

jeździł taki jeden po podkarpaciu z vi..... ala firmy taki w okularkach on to był szczery i potrafił przekonać do zakupu ale widze ze go teraz nie ma miał przyjechac do mnie do piekarni bo chce kupic u niego linie i nie ma go (usunięte przez administratora)

ola

tak ale nie zapomnijcie ze (usunięte przez administratora) ciągnie na dwie firmy wiem z pewnego źródła ze i jednego szefa i drugiego z innej firmy i zysk ma z dwóch firm tak teraz przedstawiciele robią

Dorn

Może, szanowna rzesza wpisujących upewni się najpier czy ocenia firmę Hert z Warszawy, czy piekarnię Hert z Jelcza :). Żenujące jest czytanie czyiś "złotych mysli" nie na temat :)

Lol

Firma krzak - nie polecam

Trym

Może nadal szukają - kto ich wie. Chyba, że znaleźli odpowiedzialnego człowieka do odpowiednich rzeczy.

Kreator

Coś w tym jest, że opisano firmę HERT tak a nie inaczej. Na początku czuła/em napięcie, stres, później mi to już \\\\\\\\\\\\\\\"wisiało\\\\\\\\\\\\\\\". Nieliczenie się z ludźmi, szczególnie z gościami 40+ i 50+ to norma. Poza tym czuć że starsi stażem pracownicy trzymają się razem. Fakt, że ciężko wyjść o 16, ale minimalne spóźnienie też nie wchodzi w grę...

Tak3Nie

Nie polecam, lepiej nie poznać tego chorego towarzystwa...

@anonim

Brawo 100/100

Zostaw opinię o Hert Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie