Opinie o Hert Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hert Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hert Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hert Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jak wygląda kwestia awansu w Hert Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Assistant?

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Hert Sp. z o.o.?

Janek Nowy wpis
@Pytanie

W większości umowa o pracę, ogólnie fajna atmosfera panuje w firmie i w większości działów.

Piotrek Nowy wpis

Czytając wpisy negatywne widzę, że niektóre osoby piszą o innej firmie a dokładniej o Piekarni Hert z Wrocławia a nie tak jak w temacie firmie Hert z Warszawy - z tego co wiem to są dwie różne firmy zajmujące się czymś innym.

Mariush

Słaby pracodawca, duzy bałagan w firmie, głupie, niestosowne uwagi od osób mających się nie wiadomo za kogo.

Artur
@Mariush

Wymieniłeś kilka elementów związanych z pracą w firmie Hert, jednak w żaden sposób nie uzasadniłeś swojej wypowiedzi. Mógłbyś napisać coś na temat kadry pracowniczej w tym miejscu pracy? Mam na myśli ewentualne wsparcie dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę zawodową. Można liczyć na dobre przyjęcie ze strony pozostałych pracowników? Liczę, że podzielisz się z nami swoją wiedzą na ten temat.

@Mariush

potwierdzam, źle wybrane osoby na stanowiskach kierowniczych. Prezesi dobrzy ludzie...ale bałagan.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hert Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Technik Obiektu
Wisag Polska Sp. z o.o.
(61 opinii)
logo firmy Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Biuro projektów SANMED sp. z o. o.
(5 opinii)
logo firmy SPECJALISTA DS. KADR I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
EZRA UKSW Sp. z o.o.
(53 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

@Pytanie

dla wybrańców tam panuje zasada "co wolno księciu to nie Tobie prosięciu"

Tomasz

Dobry pracodawca i fajna atmosfera w pracy dlatego warto tu starać się o pracę. Trudno zrozumieć pewne wpisy, czyżby konkurencja?

@Tomasz

żadna konkurencja.

neveragain romans

Obydwaj Prezesi nie mają pojęcia o wszelkich, zależnościach i kolesiowych układzikach jakie się tam dzieją. Każdy dział ma swoją "głowę" ale to głowa działu projektowego, sklepy, projektującego piekarnie to jakaś pomyłka. Człowiek nie liczy się totalnie z nikim poza główną Panią architekt, która nie jest wcale architektem. Jest tam z wiadomych zależności, co widać i słychać na odległość. Ich intymna i prywatna relacja jest tak absorbująca, że przekłada się znacząco na pracę innych, jest to nie do wytrzymania. Pani Architekt ma zawsze rację (nieważne, że jedyne programy na jakich pracuje to zalando, allegro i pinterest). Prezes kompletnie ich nie kontroluje, ważne żeby numerki w excelu się zgadzały, a to wszystko dzięki innym zależnościom się oczywiście zgadza. Ta parka "twarzuje" pod każdym zrealizowanym projektem nie robiąc kompletnie nic poza wzajemną adoracją i wyjazdami do klientów najlepiej kilkudniowe z noclegiem. Menager projektuje wnętrza, a główna architekt jest stylistką menagera hahah. Pracownicy nie mają prawa widzieć się z klientem, ani z nim rozmawiać żeby nie wyszło że ktoś poza tą 2jką tam pracuje - Pinki i Mózg chcą opanować świat! Najlepsze jak mówi "zrobiłam, zrobię, narysuję" a w rzeczywistości wierne mróweczki na nich pracują. Ta tragiczna para nazywa pracowników swoimi "dzieciaczkami" a cała firma mówi o nich "rodzice"...śmiech przez łzy. Panie prezesie to jest tragikomedia!

Lola

MAM MĘŻA KTÓRY TAM PRACUJE JUŻ 14 LAT I TA FIRMA ZAWŁASZCZALA PO KOLEI KROK PO KROKU PRACOWNIKA KTÓRY STAJE SIĘ "ZOMBI "KORPORACYJNYM NA KAŻDE ICH ZAWOŁANIE I TRZYMANY JEST NA "KROTKIEJ SMYCZY" .TA FIRMA PO LATACH ZNISZCZYLA MOJE MALZENSTWO, ZAWŁASZCZYLA CZAS WOLNY MOJEJ RODZINY, ZABRAŁA UCZUCIE I CZAS DLA MOICH DZIECI I 600 GODZIN W MIESIACU PRZEGONILA JAK PSA -OJCA W PRACY OD PIEKRZA DO PIEKARZA POZA DOMEM PO HOTELACH PO CALEJ POLSCE. A JAK ZACZYNA SIĘ PRACOWNIK BUNOTOWAC ZE NIE MA ŻYCIA RODZINNEGO TO DAJE SIĘ MU PODWYŻKĘ. A WSZYSTO TO SIĘ ODBYWA KOSZEM DOMU, RODZINY, DZIECI,MAŁŻEŃSTWA ODPOCZYNKU CZY WLASNYCH ZAINTERESOWAN .ABY DWÓCH WŁAŚCICIELI DOROBIĆ. TO NIE JEST WARTE TYCH PIENIEDZY CO TAM ZARABIAJA BO PO LATACH TRACĄ SWOJE RODZINY I MAŁŻEŃSTWA. A ZARZĄDZANIE SERWISEM JEST OD LAT NA POZIOME SKRU NA WSI CZYLI NIKT NIC NIE WIE GDZIE I KIEDY JEDZIE I KIEDY WRÓCI DO DOMU CZYLI TOTALNY "SPONTAN".BYWA CZESTO ZE PO TYGODNIU JAZDY PO CALEJ POLSCE WRACA DOPIERO DO SWOJEJ RODZINY.

Henio

O ile się nie mylę to powyższa wypowiedz dotuczy firmy: Piekarnia Hert sp. z o.o. Ul. Wrocławska 6 55-220 Jelcz-Laskowice A więc raczej tu nie pasuje :)

marek
@Lola

Widocznie dobrze zarabia jak się na to godzi. Albo się nie szanuje. Po 14 latach to innej drogi nie zna. Pracy dla technologa piekarza jest w brud i na miejscu. Zarobki wysokie i nie trzeba tak tyrać. Może napisze ktoś ile się w tym przybytku zarabia skoro pracuje się 600 godzin ?

Irek

Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Artu

Hert w Warszawie nie ma nic wspólnego z Hertem piekarnią.

Krzysztof

Jak obecnie pracuje się pracownikom w Warszawie? Zaszły jakieś istotne zmiany w firmie? Możecie liczyć na wyższe pensje i szacunek u pracodawcy?

Hanna

@Lola, rozumiem emocje jednak forum GoWork.pl nie jest miejscem w którym opisujemy swoją sytuację rodzinną. Na forum wypowiadamy się w sposób merytoryczny, na temat warunków pracy, atmosfery czy zatrudnienia w firmie. Jak rozumiem nie byłaś nigdy pracownikiem firmy a wypowiadasz się jedynie w ocenie pracy osoby trzeciej?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Hert Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Marek

Nawet najlepsza firma może mieć w swojej karierze gorszy czas i odbija się to na pracownikach.

Hanna

Aktualnie Hert Sp. z o.o. szuka pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego (http://www.hert.pl/kariera_id_10.html). Oferowane jest wynagrodzenie w postaci podstawy + prowizji, a firma oferuje służbowy sprzęt (telefon, komputer, samochód) oraz szkolenia produktowe. Jest ktoś kto pracuje na tym stanowisku w tej firmie i mógłby powiedzieć coś na temat pracy? Warto aplikować? Ktoś będzie składał CV?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Hert Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Rudi

Dowiem się coś o firmie? Dawno nikt nie pisał, warto aplikować?

Hanna

@Anna, pracujesz tam nadal? :) Jak w końcu z socjalem?

,jhbb

zgadzam się z tobą że szkolenia są mega istotne, ale nie tylko dla nowych pracowników @xx. Dla każdych którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. A teraz poszukują przedstawiciela handlowego a dokładnie ma pełnić funkcje menedżera regionu. :-)

Anna

Pracuję w tej firmie 8 lat jako ekspedientka. Z tego co się orientuję, nie mamy socjalu. Możliwe, że nie zauważyłam ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hert Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hert Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 57 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hert Sp. z o.o.