Hert Sp. z o.o.
counter
2 56 44 5 1

Popularne opinie

Najbardziej podobało mi się w Hert Sp. z o.o.: możliwość rozwoju zawodowego

Tak8Nie1

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Hert Sp. z o.o.?

Lola

MAM MĘŻA KTÓRY TAM PRACUJE JUŻ 14 LAT I TA FIRMA ZAWŁASZCZALA PO KOLEI KROK PO KROKU PRACOWNIKA KTÓRY STAJE SIĘ "ZOMBI "KORPORACYJNYM NA KAŻDE ICH ZAWOŁANIE I TRZYMANY JEST NA "KROTKIEJ SMYCZY" .TA FIRMA PO LATACH ZNISZCZYLA MOJE MALZENSTWO, ZAWŁASZCZYLA CZAS WOLNY MOJEJ RODZINY, ZABRAŁA UCZUCIE I CZAS DLA MOICH DZIECI I 600 GODZIN W MIESIACU PRZEGONILA JAK PSA -OJCA W PRACY OD PIEKRZA DO PIEKARZA POZA DOMEM PO HOTELACH PO CALEJ POLSCE. A JAK ZACZYNA SIĘ PRACOWNIK BUNOTOWAC ZE NIE MA ŻYCIA RODZINNEGO TO DAJE SIĘ MU PODWYŻKĘ. A WSZYSTO TO SIĘ ODBYWA KOSZEM DOMU, RODZINY, DZIECI,MAŁŻEŃSTWA ODPOCZYNKU CZY WLASNYCH ZAINTERESOWAN .ABY DWÓCH WŁAŚCICIELI DOROBIĆ. TO NIE JEST WARTE TYCH PIENIEDZY CO TAM ZARABIAJA BO PO LATACH TRACĄ SWOJE RODZINY I MAŁŻEŃSTWA. A ZARZĄDZANIE SERWISEM JEST OD LAT NA POZIOME SKRU NA WSI CZYLI NIKT NIC NIE WIE GDZIE I KIEDY JEDZIE I KIEDY WRÓCI DO DOMU CZYLI TOTALNY "SPONTAN".BYWA CZESTO ZE PO TYGODNIU JAZDY PO CALEJ POLSCE WRACA DOPIERO DO SWOJEJ RODZINY.

Tak6Nie4
Henio

O ile się nie mylę to powyższa wypowiedz dotuczy firmy: Piekarnia Hert sp. z o.o. Ul. Wrocławska 6 55-220 Jelcz-Laskowice A więc raczej tu nie pasuje :)

marek Nowy wpis
@Lola

Widocznie dobrze zarabia jak się na to godzi. Albo się nie szanuje. Po 14 latach to innej drogi nie zna. Pracy dla technologa piekarza jest w brud i na miejscu. Zarobki wysokie i nie trzeba tak tyrać. Może napisze ktoś ile się w tym przybytku zarabia skoro pracuje się 600 godzin ?

Irek Nowy wpis

Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 127 dni.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

TakNie2
Artu

Hert w Warszawie nie ma nic wspólnego z Hertem piekarnią.

Krzysztof

Jak obecnie pracuje się pracownikom w Warszawie? Zaszły jakieś istotne zmiany w firmie? Możecie liczyć na wyższe pensje i szacunek u pracodawcy?

Mariush

Słaby pracodawca, duzy bałagan w firmie, głupie, niestosowne uwagi od osób mających się nie wiadomo za kogo.

Tak3Nie
Artur
@Mariush

Wymieniłeś kilka elementów związanych z pracą w firmie Hert, jednak w żaden sposób nie uzasadniłeś swojej wypowiedzi. Mógłbyś napisać coś na temat kadry pracowniczej w tym miejscu pracy? Mam na myśli ewentualne wsparcie dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę zawodową. Można liczyć na dobre przyjęcie ze strony pozostałych pracowników? Liczę, że podzielisz się z nami swoją wiedzą na ten temat.

Hanna

@Lola, rozumiem emocje jednak forum http://GoWork.pl nie jest miejscem w którym opisujemy swoją sytuację rodzinną. Na forum wypowiadamy się w sposób merytoryczny, na temat warunków pracy, atmosfery czy zatrudnienia w firmie. Jak rozumiem nie byłaś nigdy pracownikiem firmy a wypowiadasz się jedynie w ocenie pracy osoby trzeciej?

Tak1Nie2

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Hert Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Marek

Nawet najlepsza firma może mieć w swojej karierze gorszy czas i odbija się to na pracownikach.

Hanna

Aktualnie Hert Sp. z o.o. szuka pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego (http://www.hert.pl/kariera_id_10.html). Oferowane jest wynagrodzenie w postaci podstawy + prowizji, a firma oferuje służbowy sprzęt (telefon, komputer, samochód) oraz szkolenia produktowe. Jest ktoś kto pracuje na tym stanowisku w tej firmie i mógłby powiedzieć coś na temat pracy? Warto aplikować? Ktoś będzie składał CV?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Hert Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Rudi

Dowiem się coś o firmie? Dawno nikt nie pisał, warto aplikować?

Hanna

@Anna, pracujesz tam nadal? :) Jak w końcu z socjalem?

,jhbb

zgadzam się z tobą że szkolenia są mega istotne, ale nie tylko dla nowych pracowników @xx. Dla każdych którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. A teraz poszukują Przedstawiciela handlowego a dokładnie ma pełnić funkcje menedżera regionu. :-)

Anna

Pracuję w tej firmie 8 lat jako ekspedientka. Z tego co się orientuję, nie mamy socjalu. Możliwe, że nie zauważyłam ?

Anna

Brak jakiego kolwiek socjalu

Tak3Nie1

Budzyn

nic dodać nic ująć!

Majk

Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Tak5Nie1

Gender

Kultura marna. Dno. Układy. Firma krzak.

Tak2Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Hert Sp. z o.o. - Warszawa