Vescom Polska Sp. z o.o.

Opinie o Vescom Polska Sp. z o.o.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Vescom Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Na jakie warunki pracy mogą liczyć pracownicy? Jak wygląda praca w Twoim dziale? Dodatkowa informacja będzie cenna dla osób szukających opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy. @m piszesz, że nie masz dobrej opinii o pracy w Vescom Polska. Czy w ciągu kilku ostatnich lat coś uległo zmianie? Jak obecnie pracuje się w firmie?

remont
użytkownik zarejestrowany

czy ja wiem.. może jeszcze nie zdążyli wprowadzić wszystkich restrykcji. Bo jak to na firmę międzynarodową wypada- powinni się dostosować do centrali, tak mi się przynajmniej wydaje. Wielkie koncerny mają standardy

m

Nic dodać....ochydna atmosfera w pracy i jeszcze gorsi ludzie!!!

Ja

Firma kolesiów (jeden drugiemu załatwia pracę) nie jest profesjonalna, a dyrektorzy kierują się swoimi interesami, centrala w Holandii nic nie lepsza bo zarządzana częściowo przez menagerów z Polski, za nic mają ludzi i chodzi im tylko o kasę (w najgorszym wydaniu). Ogólnie mam wstrętne wspomnienia z tą firmą.

Zostaw opinię o Vescom Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vescom Polska Sp. z o.o.