Bankowy Dom Brokerski S.A.

Opinie o Bankowy Dom Brokerski S.A.

Sam

Tam sie nie da pracować, to juz historia ta firma, z daleka sie trzeba trzymać bo to jeden wielki wysysk, mobbing i brak pensji.

prawdomówny

Jedna wielka porażka - NIE IDŹCIE TAM! Z tego co mi wiadomo nie płacą wynagrodzenia, jest jeden wielki bałagan. Ludzie tam za darmo nie chcą pracować a jak idą to zwalniają sie po kilku dniach. OSTRZEGAM!

Coś zmieniło się w firmie Bankowy Dom Brokerski S.A. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Bankowy Dom Brokerski S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bankowy Dom Brokerski S.A.