Opinie o Marywilska 44 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Marywilska 44 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marywilska 44 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marywilska 44 Sp. z o.o. w Warszawa

Wiktoria

ja to chciałam się dopytać odnośnie tych opinii tutaj to one nie dotyczą chyba pracy bezpośrednio w firmie co nie? pytam, bo chciałam się zorientować czy byłaby może tutaj otwarty jakiś staż do biura, raczej pracy przy papierach trochę jest i można byłoby zdobyć jakieś doświadczenie? ktoś może już był i mógłby polecić? przyjmują?

Justyna
@Łapówki nadal rządzą

Ojej, chyba napisałeś coś niezgodnie z regulaminem i ucięta jest wypowiedzieć. Co z tymi boxami? Trzeba mieć wtyki, aby dostać dwa przy sobie? To ile jako hurtownik u nich byłabym miesięcznie w stanie zarobić?

Beata Nowy wpis

Hejka, znajdę tu kogoś z działu marketingu? Napiszecie mi tak z grubsza jak wygląda praca w dziale, atmosfera, widełki? Pracujecie hybrydowo, czy jedynie z biura? Jest jakiś budżet szkoleniowy przeznaczony na rozwój pracowników? Jeśli chodzi o marketing, dla mnie to kluczowa kwestia :) Kojarzę, że w tamtym roku szukali Specjalistki ds. Marketingu i PR. Często pojawiają się takie rekrutacje? Warto obserwować oferty firmy?

Wielki strajk od tygodnia Nowy wpis

Od tygodnia strajk podniesienie czynszów o 11 procent ,każdy kto choć myślał by inwestować w tym (usunięte przez administratora) niech się cieszy że tego nie zrobił . Czy są tu strajkujący ? Co dalej ?

Średni dniówka do 10 h za 200 zł? netto w sensie? Będą z tego teraz jakieś podwyżki? albo może już były czy cos? czemu w sumie jest tak, że od 8 do 10 godzin? Jak zazwyczaj taki dzień z pracy wygląda? ogólnie to polecacie się interesować, bo w sumie to nie wiem?

Cześć. Mam takie pytanie, czy ktoś z Was pracował może w ostatnim czasie na stoiskach z odzieżą na Marywilskiej i wie, jak tu przeważnie rozliczają się z pracownikiem? Szukam dorywczej pracy na soboty. Mam doświadczenie w sprzedaży ubrań. Nie wiem tylko, jak szukać, bo po budkach tak dziwnie chodzić i celować, gdzie kogoś potrzebują :D Może zna ktoś dobre sposoby, jak się wkręcić tu do roboty? Jeszcze pytanie o dniówkę. Przeważnie, ile do osiągnięcia?

Ewa Nowy wpis
@Zainteresowany

Średnio 200 zł dniówki za 8-10 h

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marywilska 44 Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Przestrzegam przed jedzeniem firmy Dakara. Zamówiłam kotlet mielony z opiekanymi ziemniakami. Dostałam pytanie czy kotlet polać sosem czosnkowym. Kto polewa mielonego sosem? Chyba żeby ukryć jego zapach. Faktycznie mięso śmierdziało. Było stare i kto wie jeszcze co zostało tam zmielone. Pomijam jego konstystencję. Ziemniaki spalone a sałatka bez smaku. Można się faktycznie zatruć. Całe danie poszło od razu do śmietnika. Nawet głodny pies by tego nir ruszył. Złoże skargę do sanepidu. Czegoś takiego nie widziałam nigdzie.

Katarzyna
@Kasia

Wiele razy ( w ciągu kilku lat) z rodziną jedliśmy w tym miejscu (Dakara) różne dania. Wszystko było świeże , surówki bardzo smaczne. Przeważnie trudno tam o wolny stolik, więc najwyraźniej wiele osób podziela moje zdanie.

Wiktoria

Kwoka
@Wiktoria

To kurnik nie biuro

Łapówki nadal rządzą
@Wiktoria

Nadal panuje tam łapowkarstwo i przekręcanie . Oczywiście hurtownicy swoje zarabiają ,co nie zmienia faktu ,ze żeby dostać np dwa boxy obok siebie trzeba (usunięte przez administratora)

Justyna
@Łapówki nadal rządzą

Wesiak

Nigdy tam już więc nie wpadnę. Strącone apetyt,od smierdzioncej karkówki , zamówionej w tym miejscu.Po zamówieniu za 3min.juz naszykowano danie. Smród starej karkówki usłyszali moji koleżanki....ja po wykrojeniu.Uwazajcie na jedzenie w barku Dakara na Marewilskej 44.Co prawda,nie miła pani pieniądze wróciła....

Magik

LUDZIE UWAŻAJCIE TAM NA SWOJE SAMOCHODY. Poszłam na zakupy wracam a w moim aucie drzwi otwarte, brak radia i rożnych innych rzeczy może bym jeszcze te stracone rzeczy przeżyła ale ten (usunięte przez administratora) tak (usunięte przez administratora) zamek w prawych drzwiach od kierowcy że nie mam pojecia czy ktoś wogóle mi to naprawi ....

Restauracja Dakara Nie przyjemna obsługa dlugo się czeka wyganiają kobiety w ciąży z baraku miejsca jedzenie okropne gorszego nie jadłam nie polecam tam jeść co zamówiliśmy prawie wszystko surowe Mucha w jedzeniu straszne.

maria

dziwne trochę że jak na takie centrum to nie pojawiają się żadne oferty pracy, ale pewnie nieźle płatne są takie posady chociażby w adminstracji u nich

Piotr Filuch
@maria

Zalecam omijanie szerokim łukiem sklepu PSB Mrówka w tym samym pasażu. Sytuacja w tym sklepie jest dramatyczna.Umowa zawarta,a przestrzeganie jej warunków,traktowanie pracowników i poleceń które muszą wykonywać jest tematem "rzeką"więc sobie daruję ! Zachęcam innych pracowników którzy odeszli lub zostali zwolnieni w ostatnim kwartale do merytorycznej wypowiedzi na temat sklepu i kadry kierowniczej.

mad max

Brudno, nieprzyjemna recepcja i trenerka arogancka, napakowana zadufana w sobie lalunia

Agent007

Wszystkie te opinie są kłamliwe. Nie wiem kto wypisuje takie rzeczy. ale widocznie są to osoby, które nigdy nie pracowały w tej firmie. Pracownicy w firmie wszyscy ale to wszyscy sa kompetentni. Atmosfera jest przyjazna. Ludzie wykonują kawał dobrej roboty. A osoby które to piszą widocznie są niezadowolone z handlowania w tym miejscu. Rada - jest wiele miejsc do sprzedaży swoich towarów. Proszę nie wypisujcie głupot bo to tylko bije w dobre imię firmy i ludzi tam pracujących

beatka

aaaa...taka tak, widziałam, znam i popieram Fałszywa kobieta ( kobieta to naprawde nieodpowiednie słowo), ale niech bedzie.

nick

LUDZIE nigdy nie chciejcie tam pracować!!!! to bedzie Wasz początek konca kariery zawodowej. Okropna dyrektorka Pani \" [usunięte przez moderatora]\", śmierdząca papierosami, niedomyta - widać to na szyji z tyły, brudne bluzki od makijażu. Ale to nic , bo ta okropna strona wyglądu to najłagodniejsza z jej brzydkich stron. Kręci, kłamie, rozpowrzechnia plotki, w pracy 70 % czasu pracy poświęca na kawkowanie i palenie papierosów oraz lansowanie się po hali. Wiedza merytoryczna ZEROWA, ponadto ma poważne problemy z samooceną: prosi o komplementy, wiecznie chce potwierdzenia jak to wygląda młodo i pięknie ( chodz wykląda dużo starzej, na jakieś 57 lat), nienawidzi jak ktoś jest od niej lepszy - od razu przypisuje sukces sobie żeby się wykazać przez Właścicielem spółki, nie ma żadnych sukcesów, ani kadrowych, ani decyzyjnych. Nie ma tam atmosfery do pracy. Kompletne dno które zawdzięcza się Pani K [usunięte przez moderatora]. Pani m [usunięte przez moderatora]do wyrzycenia i poprawi się jakość pracy wszytskim!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Marywilska 44 Sp. z o.o. - Warszawa

Marywilska 44 Sp. z o.o.