Opinie o MIRBUD S.A. w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MIRBUD S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MIRBUD S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIRBUD S.A. w Skierniewice

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Marta

Firma komedia. 1. Na umowie mniejsza kwota niż ustalono - reszta jest premią, której nie dostaniesz jak np. pójdziesz na dzień zwolnienia. 2. Nie można wyjść nawet 5 minut przed 17.00 - mimo że na umowie jest 8 godzin pracy a pracuje się po 10 (od 7.00) + nadgodziny bezpłatne, bez możliwości odbioru. 3. Dyrektor na Warszawę ma fanaberię na punkcie czasu pracy. Poucza, że pracownik powinien przyjeżdżać już o 6:30 - w imię Mirbudu 4. Pracownicy mają w samochodach zamontowane GPS. Gdy odjadą z pracy 16:50, następnego dnia mają telefon. Fizyczni kończą pracę np. o 16:30 jak nie ma dyrektora i czekają przy samochodzie do 17:00 na wyjazd z budowy. Nawet minuty wcześniej.... 5. Żeby zamówić papier toaletowy na budowę, trzeba wysłać do dyrektora specjalny druk, który musi podpisać, potem do firmy, podpisuje to kierownik odpowiedniego działu... KABARET. Inżynier czy kierownik ma związane ręce, by zamówić coś na szybko. 6. Dyrektor Hliwa całe życie nic nie robił jako kierownik, ślizgał się. Teraz? Niewychowany, kompletnie. Brak szacunku do ludzi. Zatrudnia ludzi niekompetentnych. 7. Kierownik budowy w tej firmie nie znaczy nic. Kierownik Kontraktu ma ciągły kontakt z dyrektorem - aż do przesady, również po godzinach pracy. Kierownik budowy jest pionkiem, mimo że ręczy uprawnieniami. 8. BHP? Nie ma czegoś takiego. 9. Szkolenia i rozwój? Nie. 10. Delegacje? Z dnia na dzień.

@XXI wiek

Na umowie jest wynagrodzenie (zasadnicze) i premia (bez wskazania wysokości liczbowej tej premii, w domyśle ma to być 20%). Nie wszyscy są dokładnie informowani, że 20% wartości wynagrodzenia będzie zapisane na umowie słownie jako "premia". Suma wynagrodzenia i premii (20%) stanowi dopiero wartość uzgodnioną wynagrodzenia. Umowę otrzymuje się dopiero w pierwszym dniu pracy (presja). Każdy budowlaniec jest świadomy rzeczywistego czasu pracy na większosci budów w kraju w sezonie (i w tym przypadku powinny być nadgodziny lub odbiór godzin lub ryczałt lub inna akceptowalna forma). W rzeczywistości przez cały rok w Mirbud wymagana jest na kontrakcie praca od godziny 7 do 17 (małe zespoły na kontrakcie, wyjątkowy brak motywacji, spycholandia, chora asertywność).

Inżynier
Kandydat

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Na dzień dobry pan miał pretensje, bo coś mu się w CV nie podobało - skoro nie podobało to po co zapraszał na rozmowę? Zaraz potem przeszliśmy do rzeczy, że praca po minimum 10 godzin, albo i dłużej jak trzeba. Pan był bardzo gburowaty, od razu potraktował mnie z góry. Kwota jaką miałbym zarobić to 80% wypłata i 20% premia. Z tym, że jest haczyk, jak przyniesiesz zwolnienie lekarskie chociaż za jeden dzień, to po premii... Tyle mi wystarczyło, żeby po dosłownie kilku minutach rozmowy wiedzieć, że nie będę tu pracował. Reszta mnie już nie interesowała, ale z ciekawości dopytałem o inne rzeczy i zostawię je dla potencjalnych kandydatów. Obiadów na budowie nie ma, co uważam, że przy tak dużej ilości godzin pracy jest kpiną. W soboty i niedziele trzeba cyklicznie przyjść do pracy. Odbiórek nie ma, za to jakaś śmieszna kwota za weekend. Samochodu też nie dostaniesz. Jeżeli jesteś z daleka, to za mieszkanie też nic nie dostaniesz. Także to co wynegocjujesz, to będzie kwota, którą dostaniesz i z niej musisz sobie sam opłacić rzeczy, takie jak mieszkanie, obiady i inne. No i oczywiście nie choruj, bo obetną Ci 20%, śmiech na sali. Czytam opinie innych i widzę, że to nie to, że trafiłem na gburowatego pana, ale taka polityka tej spółki. Dziwię się, że takie firmy jakoś utrzymują się na rynku. Odradzam!!!

@Inżynier

20% z premii obetną a nie całą? dopisz jeszcze co z tą kwotą za soboty, ile procent więcej i z jakich przyczyn tak ustalony? czyli co z posiłkami, ludzie ze swoim przychodzą czy zamawiają jakoś?

Czy MIRBUD S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie ma żadnych szkoleń.

QE
Inne

Coś więcej? Nie ma wcale szkoleń? A może sa takie onboardingowe? Czy też nie ma tych startowych? I załóżmy jak pracownik zgłasza się, że chce jakies konkretne szkolenie, to firma odmawia czy chociaż to rozważą?

@Pytanie

Brak szkoleń podnoszących kompetencje (w trakcie trzech lat realizacji kontraktu).

YQ
@Odpowiedź

A zdarzało się może, że wprost o jakieś szkolenie pytałeś? Nigdy nie obiło Ci się także o uszy o żadnym? Mimo wszystko kontakt miałeś przez 3 lata, dla jakich innych wartości? Sporo się zmieniało w czasie?

@YQ

Jeden współpracownik skorzystał z bezpłatnego szkolenia w Izbie Budowlanej w miejcu swojego stałego zamieszkania, ale w ramach urlopu wypoczynkowego na kontrakcie. Szkoleń onboardingowych brak ("wchodzenie na pokład" zostało w pewnym stopniu zorganizowane przeze mnie dla innych nowych pracowników z własnej inicjatywy, w ramach współpracy i empatii, nie było odpowiedniego polecenia służbowego, nie było zakresu obowiązków). Plusem firmy jest pierwszy dzień pracy w centrali firmy, gdzie otrzymuje się komputer, telefon, środki bhp niezbędne na budowie oraz odbyło się szkolenie bhp.

@YQ

Brak programu szkoleń. Firma oferuje (jak w ogłoszeniu o pracy na kontrakcie): stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy. Być może szkolenia są dostępne dla pracowników centrali firmy. Zmiany - duża rotacja pracowników na kontrakcie. Wartości - o moim czasie pracy na kotrakcie decydowały aspekty pozafirmowe i pozakontraktowe.

Były pracownik Nowy wpis

Nie ma żadnych szkoleń.

Jaming Nowy wpis

Firmo to totalna paranoja. Kierownictwo to jakiś zlepek ludzi, którzy pojawiają się z braku laku. Kierownik budowy to najczęściej burak wydrzyryj który nie potrafi poprowadzić konstruktywnej narady. Nie szanują podwykonawców, i bardzo często są aroganccy. Ogólnie, mniej niż 0.

DF Nowy wpis
@Jaming

Piszesz tylko o kierownictwie, to jedyny minus firmy? Może źle to ująłem, bo akurat od kierownictwa zależy bardzo dużo. Chodzi mi o zarobki, są na plus? Placą dobrze i terminowo, czy tu też można się przyczepić? Co do tego kierownictwa jeszcze, w jakich sytuacjach ten brak szacunku wychodzi?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w MIRBUD S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

QC
Inne

Tak dla pełnej jasności to pracownicy nie maja żadnych problemów z wynagrodzeniem? fraza o opóźnieniach zwróciła moją uwagę ale kandydaci przy tym normalnie pytają o prace. skoro tak to możecie ocenić warunki kosztorysantów? Na stronie jest oferta, na którą być może będę aplikować

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma MIRBUD S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier Budowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
(6 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
podwykonawca
Inne

współpracowałem z firmą na kilku budowach jako podwykonawca..współpraca z kierownikami OK .Natomiast jeżeli chodzi o płatności to NIGDY nie były realizowane w terminie .Spółka chwali się zyskami ale o swoje piedziądze trzeba wydzwaniać i ponaglać a za każdym razem księgowa odpowiada ,ze to Prezes decyduje o zapłacie faktur . nawet wezwania do zapłaty mają w(usunięte przez administratora) lekceważą człowieka .Nawet wezwania prawników lekceważą Opóźnienia w zapłacie są miesięczne /reguła/ mimo ,ze termin płatności jest 30 dni .O przedpłatach nie ma mowy odpowiedź jest jedna jak Ci się nie podoba to nie będziesz współpracował .Dlatego zakończyłem z nimi współpracę bo kosztowało mnie to bardzo dużo nerw i piedziędzy bo ja musiałem płacić odsetki od nieterminowych płatności .,prawnikom za pisma Jeżeli jesteś małą firmą to nie polecam współpracy z nimi chociaż dużym firmą też nie płacą w terminie .

podwykonawca
@podwykonawca

niestety to prawda co pisze kolega -ZALEGAJĄ z PŁatnosciami -stawki za roboty Pożal się Boże -wyzysk całkowity ile się daje UWAGA NA ICH UMOWY SĄ KOPIAMI INWESTYCJI KTÓRE WYKONUJĄ , dla małych Firm to katastrofa CO TU DZUŻO GADAĆ (usunięte przez administratora)

J .
@podwykonawca

Czytając tą opinię poczułam się jakbym czytała opis swojej historii. Brak jakiejkolwiek informacji, kiedy przeterminowana faktura zostanie zapłacona. Księgowa nie wie, tylko pan Prezes decyduje.. Horror Pierwsza i ostatnia realizacja z tą firmą

XC
Inne

Z czego wynikają te opóźnienia, o których ludzie zaczęli pisać? ktoś deklaruje brak płatności, nie wiem czego konkretnie może to dotyczyć ale po jakim czasie udaje się rozwiązać takie sprawy? Szukają właśnie kierownika ds. rozliczeń. Interesuje mnie średnie wynagrodzenie. Możecie je podać?

YC
Inne

O widzę ze we wpisach normlanie kwoty wynagrodzeń podają. :) jakie wiec mogą przysługiwać samym specjalistom ds. rekrutacji i zasobów ludzkich? Tak zatytułowane oferty widnieją teraz w internecie. w sumie na dwie lokalizacje, lecz chyba nie robi ona zbytniej różnicy? Czy atmosfera jest podobna?

AV
Inne

Szukają kierownika budowy, stanowisko odpowiedzialne, obowiązków wiele no i wymagają 5 lat doświadczenia. Jakie widełki oferują w tym przypadku, bo szczerze to nie wiem, czy jest sens aplikować? Wspominają o gotowości pracy na terenie całego kraju, jak często i na jak długo się wyjeżdza?

Alek
@AV

20-25k brutto

Kierownik Poranek!
@Alek

UoP czy JDG?

Kama
@Alek

Przy B2B tak czy siak nie oferują tych stawek „netto”? tu widzę „brutto” wpisane ale teraz to także wole się upewnić. swoją drogą wiecie jaka umowa z ich strony jest bardziej preferowana? Chyba ze to obojętne co kandydat weźmie? I tak dla jasności: 5 lat doświadczenia to będzie te 20 tys i im więcej lat tym więcej kasy?

@Kama

B2B, kierownik robót, 20 000 + VAT

Marta

Marta???
@Marta

A to lepiej Ci Marta było w FBI Tasbud?

Urszula
@Marta

Mogłabym Cię poprosić o rozwinięcie punktu dotyczącego BHP? Bo mało w nim szczegółów. Co takiego jest niezgodnego z normami?

@Marta

Marta napisała prawdę, dobrze aby zostawiała jakiś kontakt na giordano@tlen.pl

Zwykły koleś
@Marta

Pracuje aktualnie na jednym z Panattoni. Potwierdzam wszystko co do punktu :D Na wstępie przycinka na umowie, później powiedziano, żeby ZAWSZE być wcześniej, się nie spóźniać, bo dyrektorzy mają korbę na tym punkcie... Z tymi zamówieniami kabaret totalny, żeby zamówić cokolwiek do biura trzeba mieć 6 podpisów "wszystkich świętych" Dyr. Hliwa też potwierdzam... Spychologia i mobbing ze strony "kolegów" starszych stażem na każdym kroku. Dużo kolesiostwa "starej gwardii", co to "ich jeszcze Mirgos osobiście zatrudniał", nowym ciężko coś pozałatwiać. Kierownicy kontraktów i dyrektorzy bezwzględni dla podwykonawców wszystko wypomną i pokażą palcem. Miliard pierdyliard i tabelek na wszystko co robisz, tabelka z kim rozmawiałęś, do kogo dzwoniłęś, tabelka czy odpowiedział - no masakra. Nie wiem czy będę chciał przedłużyć umowę... Tak mocno średnio w tej firmie jest, bym powiedział nawet, że niezbyt ...

Teresa
@Zwykły koleś

Serio nowi pracownicy są tak słabo traktowani przez tych z większym stażem? A możesz mi wyjaśnic jak to jest że na umowie 8h a trzeba robić po 10? Czy te nadgodziny są jakoś liczone?

tak samo
@Teresa

Tak samo jest w większości firm. Nie są liczone. Pracuje się po 10h minimum bo to przyjęty standard, a na umowie piszą 8h, żeby było lux w papierach. Nie pasuje komuś, to może iść szukać gdzie indziej i pracować krócej, ale w budowlance u GW ciężko. Na umowie przycinka, bo całość ustalona składa się na podstawę i premię. Premia nie jest wpisana do umowy, więc na papierze masz mniej = pracodawca korzysta. ŚMIECH. A Panu Zakrzewskiemu polecam więcej pokory, bo uważa się za najważniejszą personę zaraz po prezesie. I MYJE SAMOCHÓD NA KOSZT FIRMY A POTEM PRZYNOSI FAKTURY NA 50ZŁ DO ROZLICZENIA PRZEZ BUDOWĘ.

Renata
@tak samo

Tak samo jest z nadgodzinami w biurze i na budowach? I ta sytuacja dotyczy też premii? Szkoda że nie do końca jasno piszecie, na jakich stanowiskach to jest...

XXI wiek
@tak samo

Na ile pozwolisz na tyle pozwolą sobie - proste! Uwierz, że są firmy w których pracuje się po 8h i jest to zawarte w ogłoszeniu o prace.

Ryszard
@Marta

Jak w umowie jest 8 godzin pracy to czemu wszyscy boja się wyjść wcześniej tylko siedzą na darmowych nadgodzinach? Zwalniają za to czy co? Dziwne ze nikt się do tej pory nie zbuntował. Nie można się dogadać co do czasu pracy jak ludzie?

Jeszcze zwyklejszy koleś
@Zwykły koleś

Niedawno się zatrudniłem i również wszystko potwierdzam.

Łukasz
@Marta

Jeśli ktoś pracuje 8 godzin i tak ma w umowie, a ma zakaz wyjścia do godz 17 , to jest po prostu (usunięte przez administratora) że tam jeszcze pracuje!!!!!!! Sprawa powinna być zgłoszona tam gdzie trzeba! Ludzie! Jacy wy jesteście śmieszni! Narzekacie a pracujecie tam! Nie wiem kto glubszy....pracodawca czy pracownik który daje się robić jak... (usunięte przez administratora)

kierownik
@Łukasz

Pracowałem-było dużo pracy i nadgodzin. Złożyłem wypowiedzenie i teraz pracuję u konkurencji na kontrakcie do którego startował M....d :o) - 8h w standardzie, nadgodziny rozliczane +50%/+100% bez limitu, czas dojazdu wliczany do h pomimo tego, że jadę samochodem firmowym :)). Polecaam!

@XXI wiek

Były Pracownik

W MIRBUD nie pracuję już 2 lata. Z perspektywy doświadczenia struktury innej firmy mogę śmiało powiedzieć: "Tak, trawa jest zieleńsza na przeciwległym pagórku". Nie zdawałem sobie nawet sprawy jak kiepską firmą jest MIRBUD, dopóki z niej nie odszedłem. Być może przez 4 lata człowiek "może przyzwyczaić się do wszystkiego i przyjąć każdy nonsens". Prawda jest taka, że w swoich strukturach firma jest przestarzała do szpiku kości: * praca od - do bez nawet minuty wsześniejszego wyjścia z pracy (nawet w delegacji +400 km) - zawsze ze smutkiem mnie to bawiło, bo pachnie PRL-em, * praca zdalna - tak popularna winnych firmach? (zapomnij!) to tabu w tej firmie, * wynagrodzenie za nadgodziny - jakie nadgodziny? Kolejny temat tabu. "Za moich czasów" był wpisywany w umowę ryczałt za nadgodziny jako rozwiązanie tego niewygodnego tematu, więc nie sądzę aby to uległo zmianie, * zespoły na kontraktach - niewielkiej liczebności, przez co ludzie są eksploatowani do granic możliwości i finalnie muszą zostawać po godzinach w pracy (darmowych), * dział HR nie istnieje - pozdrawiam Renatka :) * szkolenia - zapomnij, * podnoszenie kwalifikacji bądź programy, które częściowo finansują chęć podnoszenia kwalifikacji - zapomnij. Globalnie - skansen, w którym nie stawia się na rozwój i nie słucha głosu "młodych", którzy chcieliby pchnąć wózek zwany MIRBUD na nieco świeższe tory...

@Były Pracownik

W Mirbud: - praca minimum 10 godzin dziennie na kontrakcie, - brak wynagrodzenia za nadgodziny na kontrakcie, - eksploatowane są osoby neutralne, które "nie trzymają" we właściwy sposób z kierownictwem budowy oraz analogicznie wygląda temat awansów i możliwosci kontynuowania pracy na kolejnych kontraktach, - część osób jest obciążona taką iloścą zadań, że niemożliwe jest ich wykonanie w narzuconym czasie, przy tym jest brak wsparcia i najczęściej słyszy się od przełożonych, że "źle zorganizowałeś sobie pracę", - brak programu podnoszenia kwalifikacji i brak szkoleń, a przy 10-godzinnym dniu pracy w delegacji podnoszenie kwalifikacji jest bardzo udrudnione, bo zmęczenie i brak czasu.

Inne

Do minusów należy dodać trudności z uzyskaniem urlopu wypoczynkowego na kontrakcie. Neutralni mają problem z uzyskaniem urlopu jedniodniowego, a wielodniowy wykorzystują bezproblemowo dopiero w okresie wypowiedzenia. Dla neutralnych luksusem jest brak konieczności pracy zdalnej w czasie urlopu wypoczynkowego.

Kandydat

Specjalista ds wag ile na start można liczyć jakie zarobki i godziny pracy

MM78

Spędziłem w Mirbud 3 lata i nieco się napatrzyłem. Chciałbym być obiektywny w swojej ocenie ale muszę się niestety zgodzić z wieloma przedmówcami. Niestety, bo napatrzyłem się na fatalne podejście do pracownika i nie mówię tutaj o jakiś wyrafinowanych wymaganiach. Częstą praktyką jest chamskie zachowanie dyrektora technicznego, które ujmuje jego pozycji oraz pseudospecjaliści w postaci głównego mechanika czy działu transportu. Niestety struktury tej firmy to skansen ludzi, którzy nie maja predyspozycji do pełnienia tych funkcji. Ciężko mówić również o BHP kiedy głównemu specjaliście da bhp JK nie przeszkadzają pijani kierowcy na A1 zatrudnieni w Mirbud. To czego nikt tutaj nie podniósł to również brak kontroli kosztów na kontraktach, które wg mnie daje do myślenia szczególnie gdy czyta się raporty giełdowe. Brak rewizji budżetu oraz pseudo orientacja na wynik na podstawie modelowanych tabel porównawczych. Niestety ja nie mogłem już znieść niegospodarności Dyrektorów (nie znalazłem bardziej neutralnego słowa), którą powinna zainteresować się góra. Jedyna pozytywną osoba jest Pan prezes którego akurat w całym tym cyrku będę wspominać pozytywnie.(usunięte przez administratora)

Luiza
@MM78

Pan prezes w takim razie nie widzi co się dzieje w firmie? I niekompetencji niektórych pracowników? Skoro mówisz, że to jedyna pozytywna osoba w firmie, to trochę go szkoda, bo jednak cierpi na tym cały interes chyba? A zarobki jak oceniasz? :)

Poszukiwano osoby na stanowisko Kierownik działu. Czy ktoś był w firmie MIRBUD S.A. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 9300 ?

Przelotny romans

Na jednym ze spotkań Pan Prezes ćmiąc fajeczkę (oczywiście nie pytając czy to komuś przeszkadza) w przypływie dobreg humoru rzecze tak: "pracownik w wieku 35-45 lat jest najbardziej wydajny i takiemu trzeba dawać podwyżki regularnie bo bez trudu znajdzie sobie inną robotę, pracownik w wieku 45-55 lat, ooo to już inna bajka takiemu trzeba podtrzymywać kroplówkę aby myślał, że jest doceniany ale i tak nigdzie nie pójdzie bo nikt go nie zatrudni więc co jakiś czas trzeba podrzucić mu jakiś ochłap, pracownik w wieku 55-65 lat, ha ha niech sie cieszy, że pracuje!!! Jest mój do śmierci - w domyśle nic mu sie nie należy". Jak ktoś pracował w firmie Mirbud to pewnie rozumie o co chodzi. W sumie czytajac komentarze to jest ten sam dziadoski schemat: - w dniu zatrudnienia umowa niższa o 20% - premia ale np. ja nie zostałem poinformowany, że moja kwota brutto będzie o nią pomniejszona - kant nr 1, - auto służbowe - w każdej normalnej firmie narzędzie pracy i często bonus do korzystania do użytku codziennego, tutaj coś w rodzaju dotknięcia Boga - skoda fabia - czy jesteś inżynierem budowy czy kierownikiem kontraktu - wszyscy równi i jeżdżą fabiami, - (usunięte przez administratora) płacowy - kierownik robót potrafi zarabiać więcej od kierownika kontraktu, wszytko zależy od okoliczności i potrzeby chwili, nikt nie dąży aby to poukładać, a ludzie gadają i wymieniają się informacjami co prowadzi do frustracji. Pewien kierownik robót przy flaszce dowiedział się, że inny KR zarabia od niego 2x więcej - (usunięte przez administratora) papierami i nawet nie chciał gadać o podwyżce - pomimo, że mu proponowali - trzeba mieć honor, brawo Jakub, - mechanizm Mirgosa działa jak ruski zegarek, 1 dzień urlopu - brak premii i pensja 20% niższa, więc ludzie biorą urlop, mniej urlopu więcej pracownika w pracy i mniej wczasów, oczywićście od 7:00 do 17:00 bez nadgodzin, nieważne czy wracasz do Szczecina czy Zakopanego 7:00 -17:00 obowiązuje. Aby nie było tylko o negatywach trochę pozytywów: - firma płaci podwykonawcom uczciwie, chociaż nie zawsze na czas, ale płaci i rozlicza do końca, - nie spotkałem się z naciskami aby kogoś oszukać, jest poszanowanie dla podwykonawców. Podsumowując, trzeba wyjąć słomę z butów i wznieść się na wyższy poziom, słuchać młodych w reformowaniu firmy. Uporządkować patologię w systemie płac, ludzie naprawdę gadają i wymieniją się informacjami. Na szczęście mnie powyższe już nie dotyczy bo uwolniłem się z 5 firmy budowlanej w Polsce z mentalnością firmy krzak. Panie Prezesie gratuluję sukcesów ale musi Pan zdać sobie sprawę, że nie ma Pan patentu na mądrość we wszystkich dzedzinach, z boku naprawdę wygląda to słabo.

Czy w MIRBUD S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Podwykonawca

Do wszystkich podwykonawców. Wszystko co tutaj piszą to święta prawda ! Mirbud płaci tylko wtedy kiedy Cię potrzebuje, a i to z wielką łaską. Na każdym kroku (usunięte przez administratora) się do wszystkiego. Musisz tłuc się o każdy grosz. Kadra kierownicza to ślizgacze, którzy wszystko chcą zrobić Twoim kosztem i tylko oglądają się na to by coś dostać. Podpisanie umowy z nimi to jak cyrograf. Już na starcie możesz być pewny, że jesteś stratny. Trzymajcie się od nich jak najdalej! A jak już wdepnęliście to szukajcie dobrego prawnika.

Inżynier

@Inżynier

Człowiek czynu

Firma duża, ale gnoje na poziomie dyrektorskim niszczą system. Tylko ryby nie biorą w tej firmie. Układziki, kto da więcej na licytacji wyboru podwykonawców, no i dzida luj wredny- krecik.

@Człowiek czynu

Wzmianka o rybach zaciekawiła. A sami pracownicy to gdzie w tym wszystkim? Nie żeby coś ale bardziej by to mnie interesowało. Więc atmosfera między ludźmi jaka jest, dobierają się w grupki czy wszyscy raczej razem się integrują?

Inne

Wie ktoś kiedy ma zacząć się budowa S74 Kielce-mniow?

@Pracownik

Też jestem ciekawy kiedy mają zacząć?

@Pracownik

A docelową datę jaką tu podali? i pytacie, bo jakieś opóźnienia występują, zdarzały się już kiedykolwiek? ekipa w razie czego cała już jest zebrana?

KANCELARIA
Inne

Proszę o kontakt każdego z Państwa którzy nie mają zapłacone za FV prowadzimy sprawy ##6...9....O...#....O...O......9....#....5...7.....4### ta firma jest dłużnikiem

Jan
@KANCELARIA

Bardzo polecam my odzyskaliśmy dzięki tej firmie Jeszcze odzyskane mieliśmy wszelkie koszty

święta Zofia
@KANCELARIA

uwaga na tą firmę - istnieje dopiero rok i uczą się na błędach - a robią ich wiele sprawdzić w rejestrze CEiDG

Klaudiusz
@święta Zofia

Zapewne , tracicie klientów i wszelkimi sposobami próbujecie pozyskać nowe sprawy Utrata klientów boli to jasne i logiczne

Ola

Polecam.my odzyskaliśmy Dziękujemy

Gosia
@KANCELARIA

Polecam , odzyskane wraz z kosztami

Jem tłusto
@święta Zofia

Zapewne

Wojtek
@KANCELARIA

Polecam u nas odzyskane w całości

Wiola

Bardzo polecam tę kancelarię

Kasia

Polecam

Ewelina

Polecam tę kancelarię

Kasia
@KANCELARIA

Wszędzie ta sam kiepska reklama, tonący łapie się wszystkiego. Proszę nie dać się nabrać.

Zostaw merytoryczną opinię o MIRBUD S.A. - Skierniewice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MIRBUD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MIRBUD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIRBUD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIRBUD S.A.
2.7/5 Na podstawie 237 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188