Opinie o MIRBUD S.A. w Skierniewice

MIRBUD S.A.
3 219 78 5 1
Tomasz

Firma niewiarygodna, nie płaca podwykonawca

Tak3Nie
@Tomasz

Wyciągając takie wnioski na temat firmy, warto oprzeć je o konkretne przykłady. Wypowiedzi na forum muszą być rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym w jakim znajduje się MIRBUD, żeby nie wprowadzać użytkowników w błąd. Czy wspomniana przez Ciebie sytuacja powtarza się regularnie?

Gość
@Tomasz

Kiedy Pan ostatnio u nich robił ? Bo wczoraj podpisaliśmy umowę na ocieplenie i zmartwiło mnie to co czytam tu

Anna
@Gość

Dokładnie tak! Noe płacą podwykonawcom a na och miejsce szukają kolejnych, którym tez kier płaca. Uważajcie ta firma to wielki przekręt!

otto
@Iza

Ta sytuacja ma miejsce ciągle. Ta firma powstała i trwa dzięki grabieniu podwykonawców.

@Tomasz

Wykonywalem dla nich prce. Mirgos osobiscie mnie oszukal, wiesniak o mentallnosci skierniewickiego (usunięte przez administratora) Naleznosc wyplacal w ratach przez dwa lata. Niech zdycha

@Gość

Czlowieku uciekaj bo Cie oszukaja. Ja robilem jak jeszcze byl Fiuczek na Marywilskiej. Mirgos wysyla kierowniczkow, obiecuje zlote gory, zaliczki placi a potem w najlebszym wypadkiu przeciaga platnosci w nieskonczonosc. Mi (usunięte przez administratora) firme do bankructwa tak doprowadzil. Na terapii wylondowalem. Olej ich to oszusci bez sumienia

@Iza

Iza zmien pracodawce. Dalismy sie oszukac Mirgosowi raz. Albo pisz pod róznymi nickami, to bedzie subtelne.

Pawel Nowy wpis

Moja opinia jest taka ze Mirgos jest oszustem i zlodziejem. Moja firma zetelnie i w terminie wykonala prace w dobrej dla nich cenie. Obiecywali zlote góry, placili zaliczki dopóki musieli. Kase odzyskalem tylko dlatego bo kirownik budowy byl na wylocie i potpisal mi protokoly odbioru i mnie ostrzegł ze chca mnie zalatwic. Nalezna platnosc rozbil mi na osiem fv i kazda platnosc przeciagal po trzy miesiace. Latwo sobie policzyc po ilu miesiacach dostalem pieniadze. Mirgos to zlodziej!!!

Wierzyciel

Ja odzyskałem przez windykację. Jak by ktoś potrzebował 739 904 425

Honorata
@Wierzyciel

Możesz napisać coś więcej na temat aktualnej sytuacji w firmie MIRBUD S.A.? Widzę, że wiele osób na forum ma negatywne doświadczenia, zastanawiam się czy firma ma aktualnie problemy finansowe?

POMAGAMY

5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Mack
Nazwa działu: Finanse

Nie polecam, (usunięte przez administratora).

@Mack

Respektuję Twoje zdanie, jednak warto byłoby w jakiś sposób je umotywować. Są tu bowiem osoby - takie jak ja - które szukają konkretnych informacji o pracy w MIRBUD. Może w związku z tym powiesz mi, jaki masz właściwie problem z tym pracodawcą?

Mirek

Nie polecam firmy, mam zle doswiadczenia (usunięte przez administratora)

Dar

Nie polecam.

Tak3Nie
Gość
@Dar

Dla czego ? Firma jest wypłacalna ?

@Dar

Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna. Dlaczego nie polecasz pracy w firmie MIRBUD S.A.? Wiąże się to z atmosferą w miejscu pracy czy raczej wynagrodzeniem oferowanym na Twoim stanowisku. Czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Powiedz nam czy firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe bądź premie uznaniowe? Takie informacje mogą pomóc przyszłym kandydatom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu jak również obecnym pracownikom. Może ich sytuacja wygląda podobnie i razem będziecie w stanie rozwiązać problem, który zaistniał.

Grzegorz

Czy uspokoiła się już sytuacja w firmie? Jak dalej potoczy się sprawa?

Tak1Nie13
Oleg
@Grzegorz

Nadal nie płacą podwykonawcą. Budowy zatrzymują się, a niektóre już kilka miesięcy stoją bez podwykonawców.

Tak6Nie
@Oleg

Nie będę ukrywać, że zaniepokoił mnie Twój wpis. Wynika z niego bowiem, że firma MIRBUD nie wypłaca należnego wynagrodzenia swoim podwykonawcom, co oczywiście nie powinno mieć miejsca. A próbowałeś już wyjaśniać ten problem bezpośrednio z Dyrektorem tego przedsiębiorstwa? Może zaistniała sytuacja jestem jedynie wynikiem jakiegoś większego zamieszania i szybko da się ją wyjaśnić.

Iza

Z wcześniejszych komentarzy, jeszcze z roku 2018 wyczytałam, że w firmie brakuje benefitów, na przykład w postaci karty Multisport. Czy w chwili obecnej ta sytuacja się zmieniła? Może rok 2019 przyniósł za sobą pozytywne zmiany w firmie MIRBUD w postaci dodatków do pracy? Wyższe wynagrodzenie za nadgodziny, dodatki świąteczne? Proszę o wypowiedź

Marek

Mimo wysłania dokumentów, nie odpowiadają. Mam negatywne uczucia.

Tym

Mam mieszane uczucia.

Ryszard
@Tym

Masz mieszane uczucia odnośnie zatrudnienia i nie jesteś zdecydowany, czy złożyć CV? Znalazłem dwie oferty rekrutacyjne. Firma MIRBUD szuka inżyniera-kierownika robót elektrycznych i kosztorysanta robót elektrycznych. Dokładanie z ofertami możesz zapoznać się pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/mirbud-s-a,4017. Daj znać na co się zdecydowałeś.

Asd

Nic ciekawego. Zgłaszasz chęć współpracy. Nie odpowiadają. A jak łaskawie odpowiedzą to takie warunki że zwala Ciebie z nóg. Nie opłaca być podwykonawcą.

Ryszard
@Asd

Rozumiem, że chciałeś podjąć współpracę z firmą MIRBUD? Mógłbyś napisać na jakich zasadach? Rozumiem, że warunki przedstawione przez firmę nie spodobały Ci się, dlatego chciałbym poznać, co konkretnie zaproponował pracodawca. Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć na moje pytania.

TakNie

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Skierniewice.

Alfa

Ogólnie firma w porządku ale przydałyby się jakieś benefity, choćby multisport...

Tak20Nie

Hanna

Aktualnie poszukują na stanowiska Inżynier elektryk, Kierownik robót sanitarnych, Kosztorysant, Kierownik robót elektrycznych. Ktoś ma doświadczenie na tych stanowiskach w MIRBUD i chciałby opowiedzieć o pracy dla osób zainteresowanych aplikacją?

Tak48Nie

Hanna

@Oko, a teraz jest zamieszczone ogłoszenie na stanowisko Inżynier budowy! ;) Co myślicie?

Tak49Nie1

Oko

Co możecie powiedzieć wykonawcy o budowie i współpracy w Koninie ?????

Tak52Nie3
robol

zawsze mogło być lepiej ogólnie może być, nowa Hala dla Pannatonniini będzie budowana !!!

Tak4Nie
Radzio

Mam pytanie, czy ktoś współpracował z tą firmą w Gliwicach przy budowie areny w roku 2015/2016 ? Jak przebiegała płatność dla podwykonawców. Z góry dzięki za odpowiedź.

Tak53Nie2

Bodo

Nie wiem w jakich latach pracowales , ja zakonczylem z nimi wspolprace 30 czerwiec 2013 odprawę dostałem wcale nie mala . Zarabialem tak jak napisałem ,mniej tez , składki odciągane od tego co zarobiłem ,a nie jak teraz pracujesz w budownictwie pseudo szef jak już zarejestrować to na najnizsza krajowa ,albo najlepiej na czarno za 10-12 zl . W Mirbudzie miałem więcej . Co do gwiazdki w ostatnim roku już nie było . Hotele raz gorzej raz lepiej niektórzy w domach nawet tak nie maja ,co do obiadow tak samo przez caly tydzień zony nie gotuja a jak sa to gorsze niż w Mirbudzie . Co do pensji to tak zarabiałem ,mniej tez ,wiec chyba wiem co pisze .Ale to już wszystko było i nie wroci -a szkoda !!!

Tak9Nie
Bodo

Witam.Przepracowalem w tej firmie ponad 7 lat i nigdy nie miałem problemów z platnosia ,w sezonie zarabiałem 5000 zl zawsze wypłacane co do dnia i delegacja rowienz. I gdyby firma nie przeszla na samych podwykonawców pewnie pracowałbym bym do dziś .Na gwiazdke po 1000-1500 zl na konto.Odkad nie pracuje w firmie wyjezdzam do Niemiec ,byłem również w Belgii ,to dopiero oszuści i praca na chwile ,żeby cos podgonić i olac pracownika ,nawet teraz w grudniu wrocilem z Afryki z Nigeru ,warunki ciężkie pobyt 3 msc ,bo na tyle wiza i oszustwo!!! Mirbud gdyby przyjmowal wrocilbym na pewno... Pozdrawiam

mirbud

mirbud bardzo dobrze postąpił, jak się ma nieuczciwego podwykonawce co fałszuje dokumenty i zawala terminu to się go uwala żeby już nikogo więcej nie oszukał

Tak7Nie2

murzyn

Ludzie uciekać jak najdalej od tej firmy!!! Jak terminy gonią ich gonią i potrzeba wykonawcy to płacą i wszystko git, ale jak już pożar minie to nie płacą i dodatkowo naciągają. Wszystko musi być na papierze, mailu co i tak nie daje gwarancji zapłaty...

Tak6Nie

uczciwy

nie radze z nimi pdejmowac jakiej kolwiek współpracy

Tak5Nie

ahajo

Mając właśnie przygotowaną przez Mirbud umowę w ręku, postanowiliśmy po przeczytaniu powyższych postów jej nie podpisywać, lecz zrobić z niej samolocik i puścić z wiatrem...

Tak11Nie

no widzisz a ja pracuje juz na 4 kontrakcie, 3 w pełni rozliczone i poza parodniowymi przesunięciami w płatnosciach wszystko git

ccc

Od tego jest właśnie kaucja gwarancyjna

zamus

Robiłem jako podwykonawcy dla mirbud, termin był na 21 dni, a zapłacono na 30. Na budowie w łódzi (sukcesja). Ludzie mnie ostrzegali, mimo to zaryzykowalem. Nalezy pamiętać przede wszystkim o wiedzy inwestora na pismie, to jest priorytet. Zaczynam współpracę na nowo. Pozdrawiam

www
@zamus

Podobnie, miałem termin fv na 24.12.2014 i dziś kasa na koncie jest. Więc jak na generalnego płatność w sumie w 33 dni w tym ponad 1 tydzień świąteczny to rewelacja.

TakNie

bo się taniej ich wynajmuje niż zatrudnia, poza tym odpowiedzialność jak obcy pracownik zawali robote czy wykonaniem i terminem odpowiada ten kto go przysłał a nie Mirbud, proste , opłacalne i logiczne

fonto

Oj ludzie nie jeden kontrakt mozna wygrać tylko za jakie pieniadze i na kim się to odbija jeżeli oni nie maja żadnych pracowników fizycznych oprócz operatorów

dff
@fonto

to chyba proste ze od roboty to sa podwykonawcy

Zostaw opinię o MIRBUD S.A. - Skierniewice

Chcę opublikować: