Opinie o MIRBUD S.A. w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MIRBUD S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MIRBUD S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIRBUD S.A. w Skierniewice

Marta

Firma komedia. 1. Na umowie mniejsza kwota niż ustalono - reszta jest premią, której nie dostaniesz jak np. pójdziesz na dzień zwolnienia. 2. Nie można wyjść nawet 5 minut przed 17.00 - mimo że na umowie jest 8 godzin pracy a pracuje się po 10 (od 7.00) + nadgodziny bezpłatne, bez możliwości odbioru. 3. Dyrektor na Warszawę ma fanaberię na punkcie czasu pracy. Poucza, że pracownik powinien przyjeżdżać już o 6:30 - w imię Mirbudu 4. Pracownicy mają w samochodach zamontowane GPS. Gdy odjadą z pracy 16:50, następnego dnia mają telefon. Fizyczni kończą pracę np. o 16:30 jak nie ma dyrektora i czekają przy samochodzie do 17:00 na wyjazd z budowy. Nawet minuty wcześniej.... 5. Żeby zamówić papier toaletowy na budowę, trzeba wysłać do dyrektora specjalny druk, który musi podpisać, potem do firmy, podpisuje to kierownik odpowiedniego działu... KABARET. Inżynier czy kierownik ma związane ręce, by zamówić coś na szybko. 6. Dyrektor Hliwa całe życie nic nie robił jako kierownik, ślizgał się. Teraz? Niewychowany, kompletnie. Brak szacunku do ludzi. Zatrudnia ludzi niekompetentnych. 7. Kierownik budowy w tej firmie nie znaczy nic. Kierownik Kontraktu ma ciągły kontakt z dyrektorem - aż do przesady, również po godzinach pracy. Kierownik budowy jest pionkiem, mimo że ręczy uprawnieniami. 8. BHP? Nie ma czegoś takiego. 9. Szkolenia i rozwój? Nie. 10. Delegacje? Z dnia na dzień.

KANCELARIA
Klient

Proszę o kontakt każdego z Państwa którzy nie mają zapłacone za FV prowadzimy sprawy ##6...9....O...#....O...O......9....#....5...7.....4### ta firma jest dłużnikiem

uwaga

ostrzegam MIRBUD nie płaci faktur! panattoni nie płąci pieniędzi mirbudowi wiec powdykonawcy też nie dostaną. tak gadają na budowach za maj i czerwiec nikt nie zobaczy przelewów. pozdrawiam

KANCELARIA

Jan
@KANCELARIA

Bardzo polecam my odzyskaliśmy dzięki tej firmie Jeszcze odzyskane mieliśmy wszelkie koszty

święta Zofia
@KANCELARIA

uwaga na tą firmę - istnieje dopiero rok i uczą się na błędach - a robią ich wiele sprawdzić w rejestrze CEiDG

Klaudiusz
@święta Zofia

Zapewne , tracicie klientów i wszelkimi sposobami próbujecie pozyskać nowe sprawy Utrata klientów boli to jasne i logiczne

Ola

Polecam.my odzyskaliśmy Dziękujemy

Gosia
@KANCELARIA

Polecam , odzyskane wraz z kosztami

Jem tłusto
@święta Zofia

Zapewne

Wojtek
@KANCELARIA

Polecam u nas odzyskane w całości

Wiola

Bardzo polecam tę kancelarię

Kasia

Polecam

Ewelina

Polecam tę kancelarię

Kasia Nowy wpis
@KANCELARIA

Wszędzie ta sam kiepska reklama, tonący łapie się wszystkiego. Proszę nie dać się nabrać.

Kandydat

Jak wygląda praca w biurze budowy? Ile godzin dziennie? Płacą na czas?

zatrudniony
@Kandydat

7 - 17 ale siedzi się wiecej jak trzeba na budowie być - oczywiście niepłatnie za "nadgodziny nadgodzin" 2 godziny nadgodzin obowiazkowo. na rozmowie jest od razu gadka ile chcesz za 10h roboty, tych dwuch sie nigdy nigdzie nie rozpisuje i nie uwzględnia. spóźnisz sie -20% od wypłaty wyjdziesz za szybko to samo chcesz dorobić sobota 500 na łąpe, niedziela 850 na łape stargują cię i powiedzą ze premia jest zawsze ale to nie prawda. koledzy bardzo szybko (usunięte przez administratora) spoznienia i obcinane jest czesto. pozdrwiam

Małgorzata
@zatrudniony

A ile trzeba mieć tych spóźniej żeby aż tak ucięli pensje? Jedno wystarczy? Średnio to brzmi:/ Jaka w takim razie jest tam rotacja wśród kierowców? Czy jednak dają radę przy takich zasadach nawet? :D

zatrudniony
@Małgorzata

jakich kierowców ? co ty bredzisz....? to jest firma budowlana. mówimy o kadrze inżynierskiej na budowie. czytaj ze zrozumieniem. całą premie dostaniesz jak będziesz 100% obecności w miesiącu. jeden dzień zwolnienia ucinają 20% z całego miesiąca, a nie z jednego dnia. tak to wygląda.

Dariusz Nowy wpis
@zatrudniony

Jaką kwotę wynagrodzenia na umowie można u nich wytargować, i czy ten ich taryfikator ucinania jest w nią wpisany? Interesują mnie tylko i wyłącznie jasne i klarowne sytuacje, wpisane w papiery.

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Klient

Wie ktoś kiedy ma zacząć się budowa S74 Kielce-mniow?

Operator
Kandydat

Witam czy firma mirbud posiada swój sprzęt (koparki,spycharki,walce)? Czy budowy robi podwykonawcami czy swoimi ludźmi?

Olek
@Operator

Ma swój sprzęt, ale korzysta również z podwykonawców. Wyślij cv.

Operator
@Olek

A nie wiesz jakie są warunki pracy w tej firmie na sprzęcie?

@Olek

a jakim sprzętem aktualnie dysponują? rodzaj i stan techniczny by mnie tak naprawdę interesował.

Kierowca Nowy wpis
@Olek

Na kierowcę nie szukają ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma MIRBUD S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik kontraktu . Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy sieci PLAY
Skierniewice
Mtell Cukrzyński Lelonkiewicz sp.j.
logo firmy Terenowy Przedstawiciel Handlowy ds. OZE
Early Stage
(1459 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Julia

widziałam na stronie, że szukają do siebie sekretarki. Poda ktoś widełki? Bo piszą, że pieniądze adekwatne do wykształcenia czyli jakie preferują? I jak długo pracowała tutaj jakaś poprzedniczka?

pracowity
@Julia

preferują szczupłe wysokie z ładnymi piersiami. jak jesteś paszczurem to roboty nie dostaniesz. pozdrawiam śliczne panie z sekretariatu. :D

@pracowity

aha. :) a oprócz aspektów stricte wizualnych to na co jeszcze stawiają? Są jakieś wyznaczniki czy biorą byle kogo pod względem kompetencji?

690 009 574 faktury

Jeżeli komuś zalega za fv

@690 009 574 faktury

A jest co do tego sposobność, żeby firma mogła komukolwiek coś zalegać? Ktoś się do tego odniesie?

Robert
Klient

Mam pytanie czy to prawda że w delegacjach w Bełchatowie na cały tydzień kierowca może zarobić nawet 7 tys na rękę? Bo szukam pracy jako kierowca.

tak
@Robert

jest to możliwe akurat tu wszystko gra. firma opłaca kilometrówkę i delegacje 35 zł/dzień + rozłąkowe w zależnosci od ilości kilometrów od miejsca zamieszkania moze to byc nawet do 3000

Robert

Bartek

Potwierdzam wpisy z węgierski górki , z skąd mirrbud wziął taka firma do realizacji tunelu. Komu firma posmarowała że weszła na kontrakt???

@Bartek

Skoro potwierdzasz to pytania retoryczne z Twojej strony? wtajemniczysz tych, co nie znają sytuacji do końca?

Informacją odnośnie rozliczeń 5.31 122 299#

690 009 574 faktury

W razie problemów z odzyskaniem proszę dzwonić , udzielimy informacje

530 390 935 fv
Klient

Sprawy odzyskane , proszę o kontakt komu zalega firma

Ania
@530 390 935 fv

Polecam

Agata
@Ania

A tobie po jakim czasie udało się odzyskać pieniądze?

690 009 574 faktury

Jeżeli nie są zapłacone faktury proszę o kontakt

Klient

MirBud niby wielka firma a faktur nie płaci, Dyrektor nie chce podpisać certyfikatu płatności bo jak cytuje "Nie mam ochoty nic wam podpisywać" Jak ma ktoś pomysły co robić z tym to proszę o kontakt dkowalik@dark-land.pl

@Adam

A jakie działania już podejmowałeś do tej pory?

530 390 935 fv

Odzyskane należności za faktury

Agata
@530 390 935 fv

Po jakim czasie udało się odzyskać?

Kierownik Węgierska Gorka

Były kierownik na kontrakcie " Obejście węgierskiej Górki" potwierdzam wpisy poniżej. Główny podwykonawca tunelu ze Słowacji to jedna wielka porażka przy którym przyszło mi nadzorować..Firma ma jedzie na oparach , cały czas problemy z regulowaniem należności dla PW, ludzie się odchodzą bo wypłaty są ciągle w opóźnieniu jak i realizacja tunelu. Wstyd ,że mirrbud taka duża firma zleciał pracę tunelowe takiej firmie ...

uwaga

Urszula
@uwaga

A zgłaszaliście to gdzies??

great
@Urszula

nie twoja sprawa BOCIE :D

Podwykonawca
@uwaga

A właśnie, że płaci, przelew zgodnie z terminem bez problemów.

@Podwykonawca

to dlaczego inni piszą, że tak nie jest?

hahahhaha
@Marta

bo mogą :D

Kasia

Bardzo polecam wszystko odzyskane

@Kasia

a opowiesz coś więcej na temat sytuacji, że tych pieniędzy nie było? o tym ile Ci zalegali itd.?

530.390.935
@Kasia

Odzyskane w całości należności z kosztami

530.390.935
@Marta

530 390 935 Odzyskane duże kwoty proszę.dzwonic

Betoniarsko
Klient

Nam tam kancelaria prowadziła był problem z ogromnymi fakturami Polecamy

Ilona
Klient

My z początku obawialiśmy ale nie ma na co czekać ponieważ kancelaria przedstawiła dowody odzyskanych spraw , mało tego odzyskane są także koszty dodatkowe które się należały nam Polecamy 690 009 574

POMOCNA
Klient

W przypadku zatorów w FV ⒌⒈⒉ ⒐⒏⒏ ⒏O.O. - bezzaliczkowość wszelkich czynności, tylko rezlutat

Zostaw merytoryczną opinię o MIRBUD S.A. - Skierniewice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MIRBUD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MIRBUD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIRBUD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIRBUD S.A.
2.7/5 Na podstawie 237 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
MIRBUD S.A.