MIRBUD S.A.
counter
3 219 104 5 1
Maxwell

(usunięte przez administratora)i wyzyskiwanych jest więcej... może warto się zebrać (my podwykonawcy) i wspólnie w całej Polsce głośno to powiedzieć... medialnie (tv, prasa) i głośno powiedzieć w końcu to spółka akcyjna!!! jak akcje polecą to może się opamiętają !!! ZGŁOŚMY upadłość Mirbudu do Sądu bo takie są przesłanki i takie mamy prawo. Załóżmy profil na FB... czekam na info od innych!!!

Yoko Nowy wpis
@Maxwell

Jesli zgłosicie Państwo upadłość, to niewiele zyskacie, ponieważ wierzycielw tacy jak np. Podwykonawcy są na szrym końcu w kolwjce. Moze warto by było zawrzeć porozumienia.

W Nowy wpis

Wszystkie osoby poszkodowane proszę o kontakt 500-467-204. Prowadzimy postępowanie karne, pomożemy wszystkim wierzycielom.

Rekomendacja

Podwykonawca Nowy wpis

A nie lepiej do komornika? Tylko wcześniej trzeba uzyskać nakaz zapłaty w sądzie. Jak masz dobre kwity to nie jest trudno. No niestety trzeba być przygotowanym na koszty wpisu sądowego. Nie mniej jednak są to koszty zasądzane, a więc do odzyskania od drania. Życzę powodzenia. Ja już czekam na uprawomocnienie się nakazu i grzeję do komornika. Widząc co firma posiada, jestem cierpliwym optymistą.

Podwykonawcy bać się ! Nowy wpis

Firma Mirbud to krętacze nastawieni na wyzysk podwykonawców , nieuczciwe umowy , kruczki , odwlekanie odbiorow . Obniżanie wynagrodzeń z niejasnych powodów . Z daleka od nich jak ktoś nie chce walczyć przed sądami o pieniądze .

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marcin L.

2 razy współpracowaliśmy z MIRBUDem. Za każdym razem była walka o pieniądze, na szczęście udało się wyrwać, a o kaucji to nawet nie marzę. Ktoś pisze że nie wypada obrażać Mirgosa na forum, a ja pytam - czy można ludzi, firmy podwykonawcze doprowadzać do bankructwa? Już kilka razy dzwonili z propozycją współpracy i za każdym razem rozmowa kończyła się - posłaniem do diabła.... Uważajcie na Mirbu, bo mówią jak się obieca miliony to można nie płacić.

@Marcin L.

@Marcin L. W jaki sposób walczyłeś o pieniądze z MIRBUD? Były to ustalenia słowne, czy sądownie? Firma nie płaciła z powodu problemów finansowych?

Leo
@Honorata

Po co zadajesz te głupie pytania. Zadaj je oszustowi mirgosowi dlaczego okrada ludzi? Mirgos zbudował firmę na ludzkich dramatach a ty piszesz żeby złodzieja nie obrażać. Jak gnidę można traktować po ludzku?

518 579 719

Stała obsługa prawna dla firm: • porady prawne dotyczące działalności Klienta • opiniowanie umów • przygotowywanie umów, regulaminów i statutów • informowanie o zmianach w przepisach prawa • prowadzenie spraw pracowniczych • reprezentacja Klienta w kontaktach z dłużnikami, organami administracji, sądami i organami egzekucyjnymi • tworzenie opinii prawnych • sporządzanie różnego rodzaju pism m. in. do instytucji publicznych, organów administracji, sądów • windykacja wierzytelności • pomoc w sprawach pracowniczych Kontakt: +48 518 307 693

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 97 dni.

Ogłoszenie na Sprzątaczka do MIRBUD S.A. pojawiało się  w Gratka.pl, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Podwykonawxa

Mirbud nie płaci i jak ktoś się zastanawiam czy świadczyć usługi dla tej firmy stanowczo odradzam. Na te chwilę sprawa trafiła do sądu. I w każdym możliwym miejscu i każdemu wykonawcy który będzie chciał w jakikolwiek sposób chciał podpisać umowę na wykonawstwo z tą firmą będę odradzał. Mimo skończonych projektów budowy oddane wraz z protokołami 5 miesięcy czekania na pieniądze. Jeżeli dla kogoś ma być to pomocna rada to mam nadziej że po niej po prostu zrezygnuje z jakichkolwiek negocjacji.

@Podwykonawxa

Jesteś już kolejną z wielu osób, które mają ten sam problem z firmą MIRBUD. Dobrze, że wziąłeś sprawy w swoje ręce i teraz odpowiednie osoby zajmą się tym problemem. Dasz znać, jak już coś konkretnego będzie wiadomo?

Niedoszły Podwykonawca
@Podwykonawxa

Dzięki takim forom i takim opiniom ratujecie od bankructwa wielu ludzi. Wielkie dzięki!!!! miałam podjąć współpracę z własnym materiałem ???? dobrze że tu zajrzałam ...

Gdansk
@Niedoszły Podwykonawca

A ja napiszę ze takie opinie juz mnie nie ruszaja .Sam byłem podwykonawcą Mirbudu i opisywałem problem z 5-6 lat temu i ostrzegałem przed tą Firmą i co na nic bo jak czytam to znowy przychodza nowi mamieni fajnymi pienuiędzmi i poadaja w długi i problemy przez nieuczciwośc firmy .(usunięte przez administratora)

Kang
@Niedoszły Podwykonawca

A gdzie kolego miałeś z nimi działać ? Do mnie też ktoś dzwonił z tej firmy o podwykonawstwo w Łodzi

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 200 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie MIRBUD S.A.?

Pawel

Polecam zabrac prawo jazdy waszemu przedstawicielowi w skodzie octavii EL7F197, ktory w dniu dzisiejszym byl w Tarnowskich Gorach. Podstawowe pojecia w ruchu drogowym sa mu obce, jazda gaz/hamulec, przy proboe wyprzedzania zajezdza droge lub mocno przyspiesza. Takich (usunięte przez administratora) na drodze nie potrzebujemy, niech sie lepiej zajmie szydelkowaniem.

Tak1Nie3
Zbrojarz

Liczy się u nich jakość wykonania i sumienność.

Tak1Nie1
Uczciwy

Firma jest ok i lepszej na rynku nie znajdziesz.

Tak2Nie3
Anna

Firma nie wypłaca pieniędzy podwykonawcom. Podpisuję protokoły odbioru, a o kasę trzeba prosić się miesiącami, a i tak nie jest wypłacana w całości. Czekam na zapłatę 9 miesięcy. Księgowość przy pytaniu o wynagrodzenie rozłącza rozmowę. Mają problem z płatnością nawet niewielkich kwot,a przy większych zaczyna się prawdziwy cyrk.

podwykonawca

Firma od której trzeba się trzymać z daleka, w grudniu mam pierwszą rozprawę sądową o zwrot kaucji gwarancyjnej. Nie płacili w trakcie realizacji od pierwszej faktury, przegrali już jedną sprawę sądową o zapłate ostatniej faktury. Po upływie gwarancji nie zwrócili kaucji gwarancyjnej a co najlepsze naliczyli wirtualne kary na kwotę dwukrotnie większą niż kaucję, którą powinni zwrócić. Nawet skala ilości wpisów na tym portalu świadczy o tym że to standardowy złodziejski model działania tej firmy.

Tak1Nie
Jeden z wielu podwykonawcow

Mirbud i Kobylarnia to jeden twór. Zalegają podwykonawców na S 5 po trzy cztery miesiące dlatego podwykonawcy uciekają z budowy. Nie polecam ich do współpracy i stanowczo reszcie odmawiam. Dziwię się że jeszcze GDDKiA nie robi z tym porządku. Przy takimi podejściu urzędników to takie firmy jak Mirbud i Kobylarnia nadal będą nie płacić podwykonawcom.

Tak4Nie1
Jarek

Szkoda, że tutaj nie zajrzałem wcześniej zanim podjąłem się pracy do nich. Firma wiele wymaga jednak nie płaci w terminie. Przestrzegam aby nie popełnić takiego błędu. Chyba skieruję sprawę do windykacji.

Pawel

Moja opinia jest taka ze Mirgos jest oszustem i zlodziejem. Moja firma zetelnie i w terminie wykonala prace w dobrej dla nich cenie. Obiecywali zlote góry, placili zaliczki dopóki musieli. Kase odzyskalem tylko dlatego bo kirownik budowy byl na wylocie i potpisal mi protokoly odbioru i mnie ostrzegł ze chca mnie zalatwic. Nalezna platnosc rozbil mi na osiem fv i kazda platnosc przeciagal po trzy miesiace. Latwo sobie policzyc po ilu miesiacach dostalem pieniadze. Mirgos to zlodziej!!!

Tak2Nie
@Pawel

Wiesz, wyzywanie innych na forum jest trochę nie fair. Nawet zakładając, że to co piszesz jest jakoś uzasadnione. Czyli rozumiem, że ostatecznie MIRBUD wywiązał się z umowy?

TakNie1
@Pawel

Kieruję sprawę do sądu , bardziej uczciwej firmy nie widziałem.

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 308 dni.

Co jaki okres czasu w MIRBUD S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Tak6Nie1
Tomasz

Firma niewiarygodna, nie płaca podwykonawca

Tak5Nie1
Iza
@Tomasz

Wyciągając takie wnioski na temat firmy, warto oprzeć je o konkretne przykłady. Wypowiedzi na forum muszą być rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym w jakim znajduje się MIRBUD, żeby nie wprowadzać użytkowników w błąd. Czy wspomniana przez Ciebie sytuacja powtarza się regularnie?

TakNie1
Gość
@Tomasz

Kiedy Pan ostatnio u nich robił ? Bo wczoraj podpisaliśmy umowę na ocieplenie i zmartwiło mnie to co czytam tu

Anna
@Gość

Dokładnie tak! Noe płacą podwykonawcom a na och miejsce szukają kolejnych, którym tez kier płaca. Uważajcie ta firma to wielki przekręt!

otto
@Iza

Ta sytuacja ma miejsce ciągle. Ta firma powstała i trwa dzięki grabieniu podwykonawców.

@Tomasz

Wykonywalem dla nich prce. Mirgos osobiscie mnie oszukal, wiesniak o mentallnosci skierniewickiego (usunięte przez administratora) Naleznosc wyplacal w ratach przez dwa lata. Niech zdycha

@Gość

Czlowieku uciekaj bo Cie oszukaja. Ja robilem jak jeszcze byl Fiuczek na Marywilskiej. Mirgos wysyla kierowniczkow, obiecuje zlote gory, zaliczki placi a potem w najlebszym wypadkiu przeciaga platnosci w nieskonczonosc. Mi (usunięte przez administratora) firme do bankructwa tak doprowadzil. Na terapii wylondowalem. Olej ich to oszusci bez sumienia

@Iza

Iza zmien pracodawce. Dalismy sie oszukac Mirgosowi raz. Albo pisz pod róznymi nickami, to bedzie subtelne.

@Pawel

@Pawel Każda informacja jest tu bardzo cenna dla osób interesujących się pracą w MIRBUD. Rozumiem, że odzyskałeś już swoje pieniądze? Czy podczas zaistniałej sytuacji kontakt z tą firmą był dobry? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Wierzyciel

Ja odzyskałem przez windykację. Jak by ktoś potrzebował 739 904 425

Tak1Nie1
@Wierzyciel

Możesz napisać coś więcej na temat aktualnej sytuacji w firmie MIRBUD S.A.? Widzę, że wiele osób na forum ma negatywne doświadczenia, zastanawiam się czy firma ma aktualnie problemy finansowe?

Zostaw merytoryczną opinię o MIRBUD S.A. - Skierniewice

MIRBUD S.A.