Opinie o MIRBUD S.A. w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MIRBUD S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MIRBUD S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIRBUD S.A. w Skierniewice

Daniel Charysz AdemBlat

hej dzięki za opinię podjarałem się ze do mnie napisali z zapytaniem ofertowym, nawet dzwoniłem do nich i maja się odezwać. Ale teraz po tych opiniach zrezygnuje i zapomnę od razu. Przynajmiej bede miał doswiadczenie w ofertach :) dzieki jeszcze raz :)

Maksymilian

Czy firma może poszukuje traktorzysty na budowie?

Panpanolo

1/3. Lub połowa telefonów bezsensownych przez braki płatności... Bez sensu

Podwykonawca

Dostałem zapytanie ofertowe od Mirbudu na realizcję prac na S1, ale po przeczytaniu kilkudziesięciu opinii włos mi się zjeżył. A co ze zgłoszeniem podwykonawcy do inwestora, przecież wymagają comiesięcznych oświadczeń o niezaleganiu w płatnościach i w razie problemów wypłacają podwykonawcy. Firmy pracujące dla Mirbudu na S5 też miały problemy z płatnościami ?

Firma MIRBUD S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier Budowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Gosc

Zlodziejska firma krzak robi sie dla nich robote a kasy nie widac ciagle obiecywanki a ty frajerze czakaj kier. JAROSŁAW nie ma pojecia o robocie gosc sie chyba uczy dopiero ogolnie firma ktora zatrudnia o ile daje umowy samych obcokrajowcow masakra jakas ogolny bajzel i nic wiecej jak najdalej od tej firmy

Tynkarz

Dziękuję wam wszystkim, mało bym się nie wkopał w współprace z ta firma na lotnisku w Radomiu. Dziękuję i trzymam kciuki za was.

Kostek

Może ktoś podpowie co aktualnie dzieje się w firmie i czy warto starać się o pracę?

Maxwell

(usunięte przez administratora)i wyzyskiwanych jest więcej... może warto się zebrać (my podwykonawcy) i wspólnie w całej Polsce głośno to powiedzieć... medialnie (tv, prasa) i głośno powiedzieć w końcu to spółka akcyjna!!! jak akcje polecą to może się opamiętają !!! ZGŁOŚMY upadłość Mirbudu do Sądu bo takie są przesłanki i takie mamy prawo. Załóżmy profil na FB... czekam na info od innych!!!

Yoko
@Maxwell

Jesli zgłosicie Państwo upadłość, to niewiele zyskacie, ponieważ wierzycielw tacy jak np. Podwykonawcy są na szrym końcu w kolwjce. Moze warto by było zawrzeć porozumienia.

W

Wszystkie osoby poszkodowane proszę o kontakt 500-467-204. Prowadzimy postępowanie karne, pomożemy wszystkim wierzycielom.

Podwykonawca

A nie lepiej do komornika? Tylko wcześniej trzeba uzyskać nakaz zapłaty w sądzie. Jak masz dobre kwity to nie jest trudno. No niestety trzeba być przygotowanym na koszty wpisu sądowego. Nie mniej jednak są to koszty zasądzane, a więc do odzyskania od drania. Życzę powodzenia. Ja już czekam na uprawomocnienie się nakazu i grzeję do komornika. Widząc co firma posiada, jestem cierpliwym optymistą.

Podwykonawcy bać się !

Firma Mirbud to krętacze nastawieni na wyzysk podwykonawców , nieuczciwe umowy , kruczki , odwlekanie odbiorow . Obniżanie wynagrodzeń z niejasnych powodów . Z daleka od nich jak ktoś nie chce walczyć przed sądami o pieniądze .

Marcin L.

2 razy współpracowaliśmy z MIRBUDem. Za każdym razem była walka o pieniądze, na szczęście udało się wyrwać, a o kaucji to nawet nie marzę. Ktoś pisze że nie wypada obrażać Mirgosa na forum, a ja pytam - czy można ludzi, firmy podwykonawcze doprowadzać do bankructwa? Już kilka razy dzwonili z propozycją współpracy i za każdym razem rozmowa kończyła się - posłaniem do diabła.... Uważajcie na Mirbu, bo mówią jak się obieca miliony to można nie płacić.

Honorata
@Marcin L.

@Marcin L. W jaki sposób walczyłeś o pieniądze z MIRBUD? Były to ustalenia słowne, czy sądownie? Firma nie płaciła z powodu problemów finansowych?

Leo
@Honorata

Po co zadajesz te głupie pytania. Zadaj je oszustowi mirgosowi dlaczego okrada ludzi? Mirgos zbudował firmę na ludzkich dramatach a ty piszesz żeby złodzieja nie obrażać. Jak gnidę można traktować po ludzku?

518 579 719

Stała obsługa prawna dla firm: • porady prawne dotyczące działalności Klienta • opiniowanie umów • przygotowywanie umów, regulaminów i statutów • informowanie o zmianach w przepisach prawa • prowadzenie spraw pracowniczych • reprezentacja Klienta w kontaktach z dłużnikami, organami administracji, sądami i organami egzekucyjnymi • tworzenie opinii prawnych • sporządzanie różnego rodzaju pism m. in. do instytucji publicznych, organów administracji, sądów • windykacja wierzytelności • pomoc w sprawach pracowniczych Kontakt: +48 518 307 693

Podwykonawxa

Mirbud nie płaci i jak ktoś się zastanawiam czy świadczyć usługi dla tej firmy stanowczo odradzam. Na te chwilę sprawa trafiła do sądu. I w każdym możliwym miejscu i każdemu wykonawcy który będzie chciał w jakikolwiek sposób chciał podpisać umowę na wykonawstwo z tą firmą będę odradzał. Mimo skończonych projektów budowy oddane wraz z protokołami 5 miesięcy czekania na pieniądze. Jeżeli dla kogoś ma być to pomocna rada to mam nadziej że po niej po prostu zrezygnuje z jakichkolwiek negocjacji.

Honorata
@Podwykonawxa

Jesteś już kolejną z wielu osób, które mają ten sam problem z firmą MIRBUD. Dobrze, że wziąłeś sprawy w swoje ręce i teraz odpowiednie osoby zajmą się tym problemem. Dasz znać, jak już coś konkretnego będzie wiadomo?

Niedoszły Podwykonawca
@Podwykonawxa

Dzięki takim forom i takim opiniom ratujecie od bankructwa wielu ludzi. Wielkie dzięki!!!! miałam podjąć współpracę z własnym materiałem ???? dobrze że tu zajrzałam ...

Gdansk
@Niedoszły Podwykonawca

A ja napiszę ze takie opinie juz mnie nie ruszaja .Sam byłem podwykonawcą Mirbudu i opisywałem problem z 5-6 lat temu i ostrzegałem przed tą Firmą i co na nic bo jak czytam to znowy przychodza nowi mamieni fajnymi pienuiędzmi i poadaja w długi i problemy przez nieuczciwośc firmy .(usunięte przez administratora)

Kang
@Niedoszły Podwykonawca

A gdzie kolego miałeś z nimi działać ? Do mnie też ktoś dzwonił z tej firmy o podwykonawstwo w Łodzi

Pawel

Polecam zabrac prawo jazdy waszemu przedstawicielowi w skodzie octavii EL7F197, ktory w dniu dzisiejszym byl w Tarnowskich Gorach. Podstawowe pojecia w ruchu drogowym sa mu obce, jazda gaz/hamulec, przy proboe wyprzedzania zajezdza droge lub mocno przyspiesza. Takich (usunięte przez administratora) na drodze nie potrzebujemy, niech sie lepiej zajmie szydelkowaniem.

Zbrojarz

Liczy się u nich jakość wykonania i sumienność.

Uczciwy

Firma jest ok i lepszej na rynku nie znajdziesz.

Firma nie wypłaca pieniędzy podwykonawcom. Podpisuję protokoły odbioru, a o kasę trzeba prosić się miesiącami, a i tak nie jest wypłacana w całości. Czekam na zapłatę 9 miesięcy. Księgowość przy pytaniu o wynagrodzenie rozłącza rozmowę. Mają problem z płatnością nawet niewielkich kwot,a przy większych zaczyna się prawdziwy cyrk.

podwykonawca

Firma od której trzeba się trzymać z daleka, w grudniu mam pierwszą rozprawę sądową o zwrot kaucji gwarancyjnej. Nie płacili w trakcie realizacji od pierwszej faktury, przegrali już jedną sprawę sądową o zapłate ostatniej faktury. Po upływie gwarancji nie zwrócili kaucji gwarancyjnej a co najlepsze naliczyli wirtualne kary na kwotę dwukrotnie większą niż kaucję, którą powinni zwrócić. Nawet skala ilości wpisów na tym portalu świadczy o tym że to standardowy złodziejski model działania tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o MIRBUD S.A. - Skierniewice

• Jak się pracuje w MIRBUD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MIRBUD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIRBUD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIRBUD S.A.
2.7/5 Na podstawie 237 ocen.

MIRBUD S.A.