Opinie o Albatros Sp. z o.o. Sp.k.

Ha ha ha

Rewa i Jaro to jak łatwo się domyślić ktoś z zarządu, próbujący desperacko bronić firme ;D

Okropne traktowanie pracowników, szczególnie przez panią dyrektor. Próbują wpoić ludziom, że do niczego się nie nadają i powinni być wdzięczni że mają tak "cudowną" pracę. Pranie mózg level hard!

Rewa
@. 22.11.2017 11:10

Nie wiem czy o tej firmie piszesz w której ja pracuje, bo chyba nie, klamstwa , oszczerstwa,dobrze Ci ktoś płaci za te głupoty które wypisujesz?

Okropne

Lepiej pracować na kasie niż na jakimkolwiek stanowisko w tej śmiesznej firmie.

Jaro
@Okropne 22.11.2017 10:02
Lepiej pracować na kasie niż na jakimkolwiek stanowisko w tej śmiesznej firmie.

Śmieszne to są twoje słowa, ja pracuje już rok i jest Ok, grafik mam na miesiąc stawka 15zl i dodatki takie stałe wychodzi mi ze mam gdzieś 20zl razem wszystkiego za godzinę ?? Pracowałem w strefie w Gardnie tam to była rzeźnia!!

Ja

Odradzam wszystkim, omijać szerokim łukiem!

rampam

żenada patologia

Zostaw opinię o Albatros Sp. z o.o. Sp.k. - Nowe Czarnowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albatros Sp. z o.o. Sp.k.