albatros

Nowe Czarnowo

albatros

Opinie o albatros

Ewelina

@Praczka, czy pracujesz obecnie w albatros? Jeśli tak, to jak oceniasz natomiast warunki zatrudnienia? Czy poza wynagrodzeniem oferowane są dodatkowe profity? Jakie konkretnie? Czy zapewniony jest pakiet socjalny dla pracowników?

Praczka
@Ewelina 09.07.2018 14:24

Sa jakies profity (standard na rynku pracy), raczej gorsze niz w innych firmach. Ale tak naprawde nikogo one nie interesuja bo nie dadza rady wynagrodzic strasznej atmosfery, bardzo ciezkiej pracy w nieludzkich warunkach i okropnego szefostwa...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w albatros? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Praczka
@Administrator 08.05.2018 09:33

W Albatros atmosfera odgrywa najwazniejsza role, wedlug nich im wiecej krzykow i ponizania tym lepiej.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w albatros o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mike
@Administrator 06.04.2018 10:57

Opisze jednym slowem: ŻENADA

Mok

To ja sie wypowiem. Pracuje tam od kilku lat i z roku na rok jest coraz większa patologia. Nowa dyrekcja: dno i wodorosty. Nikt nie traktuje tej pracy poważnie, chyba ze zostalob kilka lat do emerytury... Poza tym pracownika traktuje sie jak idiote.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w albatros? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Marcin
@Administrator 05.03.2018 08:23

Ten pracodawca nie ma mocnych stron.

Gość

Ten pracodawca to jakiś żart.

A

Dno!

Czy zatrudnienie się w albatros wpłynęło znacząco na twoją karierę zawodową? Napisz opinię jak oceniasz swoją pracę u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o albatros - Nowe Czarnowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie albatros