albatros

Nowe Czarnowo

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 73 ocen.

albatros
1 73

Opinie o albatros

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie albatros

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w albatros? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

   
Administrator

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w albatros o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

   
Mike
@Administrator 06.04.2018 10:57

Opisze jednym slowem: ŻENADA

   
Mok

To ja sie wypowiem. Pracuje tam od kilku lat i z roku na rok jest coraz większa patologia. Nowa dyrekcja: dno i wodorosty. Nikt nie traktuje tej pracy poważnie, chyba ze zostalob kilka lat do emerytury... Poza tym pracownika traktuje sie jak idiote.

   
Administrator

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w albatros? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

   
Marcin
@Administrator 05.03.2018 08:23

Ten pracodawca nie ma mocnych stron.

   
Gość

Ten pracodawca to jakiś żart.

   
A

Dno!

   
admin

Czy zatrudnienie się w albatros wpłynęło znacząco na twoją karierę zawodową? Napisz opinię jak oceniasz swoją pracę u tego pracodawcy.

   

Zostaw opinię o albatros - Nowe Czarnowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie albatros