Clean-Ard Artur Cibor

Opinie o Clean-Ard Artur Cibor

Rudolf Hess

Pracowałem w tej firmie dwa lata,masakra:wyzysk,złodziejstwo,manipulacja,może się coś zmieniło od tamtej pory ale ja nawet za 20 na godzinę bym tam nie poszedł.I nie wierzę w te dobre opinie stek bzdur,pozdrowienia dla gebelsa prawej ręki Adolfa Cibora????????????

fałszywe opinie

UWAGA!!! NIE WYPŁACA SAMI PISZĄ SOBIE POZYTYWY UWAGA!!!

Kierowca

Pani Dortka umieściła wpis, czy może jej kochanek. Sądząc po nicku

zadowolonypracownik

Firma godna polecenia. Kasa na czas, szef w porządku, wynagrodzenie w stosunku do obowiazkow tez ok. Jesli chodzi o umowe to tez jest. Spokojnie mozna isc do lekarza. Nie rozumiem negatywnych opini. Widocznie w taki sposob wypowiadaja sie osoby ktore chcialyby dostawac kase za nic nierobienie a tak sie nie da lub ktore zostaly zwolnione za niewywiazywanie sie z obowiązków. Obibokow nikt nie bedzie przeciez tolerowal. Jak mozna obrazac kogos kogo sie nie zna.... Pracuje u p. Artura juz 2 lata i nigdy nie zachowal sie wobec mnie ani innych osob w sposob chamski. Zastanowcie sie ludzie czy wy jestescie w porzadku obrazajac czlowieka ktorego nie znacie. Bo wasze wypowiedzi swiadcza jedynie o was.

Ela

Ja tam nie wiem ja tez otrzymalam skierowanie z posredniaka prace podjelam pracuje w biurach na rano i wieczorem i kase bez opoznienia mam. Nie ma co lamentowac i obrazac tylko do robty sie wziac ;). Pozdr pracujacych Ela

niewolnica

Dostałam skierowanie z pośredniaka do tego typa, szef najgorsze chamisko jakie w życiu spotkałam, praca jak dla niewolnika, nawet Ukrainiec by jej nie chciał.

galoppo

Najlepsi sa Ci co oceniaja innych. Czyli co cpales piles z paracodawca i sie z nim ku..iles/las? Bo jak to czytam to na to wyglada a po wszystkim okradales z nim ludzi? To albo robisz za dywan u niego albo jestes taka sama osoba. Co jak widze po kibolach legii to norma

Legiawarszawa1

Rój jesteś żałosny nie wiem czy się śmiać czy płakać nad Twoim wpisem słoma z butów Ci wystaje słoiczek. Firma do zamknięcia pracodawca Artur Cibor oszust, klamca, chopsztapler, pijak i cpun kurwiszcze jakich mało

siuzan

Rozpoczęłam pracę 3 miesiące temu i troche się bałam po przeczytaniu tych informacji bo niby płacą niby nie. Teraz mogę potwierdzić PŁACĄ i tyle co mówili, a jak się coś nie zgadza wystarczy zgłosić i wyrównują. Ja polecam, a no i mam umowę zlec ale taką chciałam.

jasio

Hehe co prawda szukalem czego innego ale sam jestem pracodawca i jak czytam takie bzdury tak jak ta to mnie rzuca. Jak wypelnilas/les umowe i otrzymales/las rmua to nie ma mozliwosci nie oplacenia skladek lub nie figurowaniu w bazie danych (zus) a tym bardzie NFZ bo w razie co sciagna od niego za leczenie tylko glaby takie bzdury pisza. I co nie udalo sie na L-4 uciec i b dobrze :)

rój

... Tak zwani "kierownicy" czują się panami i właścicielami firmy... a najgorsza z nich była niejaka Dorota Ilkiewicz, której też się wydawało, że to jej firma dobrze, że się właściciel zorientował i wywalił tałatajstwo.

KRUS

Fikcyjne umowy zatrudnienia, powinien wkroczyć do tej firmy ZUS i URZĄD SKARBOWY.

flesz

Praca w tej firmie wykańcza ludzi za grosze, owszem wypłacają, ale nie w całości obiecują gruszki na wierzbie. Tak zwani "kierownicy" czują się panami i właścicielami firmy. Potwierdzam opinie cezary. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!

cezary

Leca w (usunięte przez administratora)z umowa niby ubezpieczają umowę dają a tak naprawdę nigdzie nie figurujesz w bazie danych a już na pewno nie NFZ

malwanet

Pracownik 2 potwierdzam opinię! !!

Potwierdzam opinię Pracownik Wypłacalność 100%

pracownik 2

bez przesady pracownik jak się normalnie pracuje to jest i kasa. Jak na tego typu usługi nawet przyzwoita 9-10 pln/rbh i co miesiac jest wypłata na czas zawsze.

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nieprofesjonalna firma krzak, nie wypłacają pieniędzy

malwanet

Pacodawca rzetelny! Gony polecenia w branży ,wypłacalny,zarobki dobre!

Zostaw opinię o Clean-Ard Artur Cibor - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clean-Ard Artur Cibor