Daniel 2709 Daniel Szczypek

1 16 19 5 1

Opinie o Daniel 2709 Daniel Szczypek

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Daniel 2709 Daniel Szczypek? Jaka jest atmosfera?

Klara
 Opinia

Czy firma dobrze prosperuje? Warto aplikować? Tak dawno nikt nie pisał. Jaki jest tego powód?

romik
 Opinia

hej widze ze dodali niedanwo oferte na stanowisko kierownika operacyjnego w Łodzi widzieliscie? do zadan takiej ososby nalezy m.nin. odpowiedzialność za działania operacyjne podległego oddziału, umacnianie pozycji firmy na lokalnym rynku usług kurierskich

Tak13Nie

marecki
 Opinia

Nie polecam kupywania jakichkolwiek zabawek w sklepie na wilenskiej Zwykle naciaganie klientow i oszukiwanie Brak gwarancji naprawy czu zwrotu za bubel z tego sklepu Omijac z daleka tyen sklep

systemway
 Opinia

To jakis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na portalu fastdeal zamówiłem nocnik 3 w 1 dla dziecka za 130zl plus oplata kuriera 15zl i juz 2 tygodnie nie ma zadnego odzewu nie odbiera tel..

Ilona
 Opinia

A ją po przeczytaniu tych opinii byłam zła że zamówiła tam wcześniej towar przez fastdeal. Ale Milo się rozczarowała towar dotarł po 10 dniach od wpłaty ale to pewnie tak długo bo wolne dni od nowo roku do 6.01 . Jestem zadowolona i polecam

rychuoszukany
 Opinia

Chyba głupa walisz albo jesteś równie uczciwy jak ten zasrany daniel. kupuję dużo przez internet od kilu lat na różnych portalach i u różnych sprzedawców ale takiego gównianego jeszcze nie spotkałem.Dla mnie to zwykła szuja i złodziej. Można zrozumieć pomyłki, przedłużenie terminu dostawy ale olewanie klienta(brak telefonu, automat poczty)

Wqurfff
 Opinia

Masakra!!! Placisz za towar ktory jest dostepny...po paru dniach przychodzi mail, ze niestety byla pomylka i towaru nie ma...w zamian wysla cos innego (oczywiscie tansze) lub zwroca kase....nie ryzykowalem zwrotu kasy, mial byc towar....nie daz ze przesylka miala tylko czesciowa nazwe ulicy i nie bylo mozliwosci jej doreczenia (tylko dzieki telefonowi kurier byl w stanie mnie namierzyc) to jeszcze towar to jakis kompletny szmelc....nie dziala....przyszedl rozkompletowany a zamiast obiecanych dodatkow dla dziecka w ramach rekompensaty za roznice w cenie bylo NIC....Sprzedajacy nie odpisuje na maile i kompletnie ignoruje proby jakiegokolwiek kontaktu. Absolutnie nie polecam - FIRMA KRZAK wykorzystujaca naiwnosc ludzi....

adasko1976
 Opinia

ja kupiłem na Wileńskiej samolot zdalnie sterowany. Po ok 30 minut latania uległ awarii (zdarza się). Zawiozłem w styczniu do reklamacji. Po dwóch miesiącach, zero kontaktu, nie odbierali telefonów (w żadnym sklepie), zero odpisu na maila. Nie ukrywam "delikatnie wku...iony" pojechałem osobiście. Pani nawet nie tłumaczyła ignorancji - ale oddała kasę (dziecka mi tylko żal). Po mojemu - niedługo się zwiną

azs12
 Opinia

Ja również zostałem oszukany.Kupiony u niego towar był nie taki,jaki zamawiałem,po reklamacji na Allegro,został mi przysłany inny.....ale ten znowu był zepsuty i w dodatku wcześniej użytkowany.Po telefonie zostałem poinformowany,że dostanę kasę.Oczywiście nie dostałem pieniędzy do tej pory(4 miesiące).Zawiadomiłem Policję,ale oni szybciutko umorzyli,bo się nie chcę sprawdzić takiej marnej sprawy.Powinniśmy się zebrać i pogonić tego naciągacza.

ravenheart
 Opinia

Odradzam. Kupiłem pendrive 256 GB, i kartę microSD 32 GB. Pendrive okazał się mieć jedynie 16 GB, więc został reklamowany. Reklamacja nawet została uznana, ale w zamian przysłano mi jakiś chłam, który trzeba formatować co 2 tyg. Karta najpierw "zgubiła" 2/3 wgranych plików, potem nie można było odczytać wielu z pozostałych plików, a po sformatowaniu w ogóle przestała działać.

annaszymk
 Opinia

odesłałam reklamowany towar i do dziś nie mam odpowiedzi ani kasy

am2006
 Opinia

kupiłem pendriva 128 Gb za 55 zł a okazało się, że ma on tylko 5 Gb. Nie chce mi się jeżdzić i reklamować ale nic na pewno u niego nie kupię

andrzej
 Opinia

Zamówiłem towar przez internet w 2014 roku do tej pory nie mam ani towaru ani pieniędzy.

kris

Ja również zostałem oszukany

DAX
 Opinia

Typowy bałagan i naciąganie ludzi.Na Wileńskiej są spaleni a prowadzącemu interes należy sie kara.

ewelina86
 Opinia

Pracować też tam nie polecam, chybaże ktoś lubi być zmuszany do nieuczciwości i oszustwa klienta!

Tak7Nie

ewelina86
 Opinia

Nie polecam sklepu na allegro ani tego we Wrocławiu. Mają bałagan, obiecują wysyłkę i nie wysyłają.Kompletna ignorancja wobec klienta, krętactwo i naciągarstwo. Użeram się dwa tygodnie, podczas gdy sprzedawca mowi,ze towar jest wyslany, pozniej,ze nie jest, bo mają nowych pracownikow na magazynie i przepraszaja (a kogo to iteresuje?). Pozniej obiecuja szybką wysyłke i tego nie robia. Zwrotu pieniedzy rowniez nie ma. Na dodatek wciskają istna kpine-ze towar zostal odebrany osobiscie, taak chyba sila woli, albo jestem dziennym lunatykiem- odebralam i zapomnialam! Po prostu chamstwo w zywe oczy. Ostatnia rozmowa zakonczona przeze mnie na obietnicy zgloszenia sprawy do allegro i na policję, chyba tez na ta firmę nie dziala. Radze omijac daniela2709, bo wiem,ze nie tylko ja mam z nimi takie problemy.

daniel81
@ewelina86 13.11.2014 12:58

Pani Ewelino mnie też oszukali, Zgłosiłem sytuację na allegro, otrzymałem wiadomość, że zablokowali mu konto na allegro oraz wysłali upomnienie. Na dzień dzisiejszy zero odzewu dlatego postanowiłem sporządzić wezwanie do zapłaty, jeżeli to 2dwukrotnie zignorują wówczas złożę pozew do sądu cywilnego, a i jeszcze jedno postaram się wynająć drogiego prawnika tak żeby koszty postępowania były jak największe. Myślę że sprawa bez problemu uda mi się uzyskać korzystny wyrok sądowy, potem jeszcze zadbam o klauzulę wykonalności wyroku i udam się do komornika.

Zostaw opinię o Daniel 2709 Daniel Szczypek - Warszawa