Opinie o Booksy International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Booksy International Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Booksy International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Booksy International Sp. z o.o. w Warszawa

Masakra

Kryzys, pracuje tu i mają teraz zwolnić 90% firmy przesyłki kryzys... 280 osób pójdzie na bruk.. co robić. Nie polecam!!!!!!

patagonia

Pracowałam w Booksy i w sumie mogę polecić to miejsce. Jest nawet fajnie. Zarobki całkiem ok ale trzeba ich pocisnąć bo lubią oszczędzać i długo się zastanawiają. Mi się podobało. Zadania ok, menadżer ok, czas pracy ok. Odeszłam bo dostałam ofertę bardziej z mojej branży, gdby nie to to pewnie jeszcze troche bym tam pobyła. Słyszałąm co prawda, że troche fajnych menadżerów odeszło ostatnio ale to chyba taka rynkowa wymiana. Jak ktos ma jakies pytania to moge odpowiedziec.

Hehe

Zdecydowanie nie polecam. Mobbing, zastraszanie, przemoc psychiczna, brak szacunku do drugiego człowieka. Jeśli lubisz być poniżany publicznie to idealne miejsce dla Ciebie.

Opinia Nowy wpis

Booksy to firma chaos. Rozwijają aplikację do zamawiania usług online a są nazywani fintechem - LOL. Firma założona przez dwóch cwaniaczków, którzy pozyskali dużą kasę z Venture Capitals - bardzo słabych Venture Capitals. Generalnie technologie w miarę ok, ale słabe widełki i nacisk na umowę o pracę (gdzie przy wyższych zarobkach w polskim IT po prostu opłaca się pracować na B2B). Noe polecam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Booksy International Sp. z o.o.?

Damian Nowy wpis

Wg mojego doświadczenia z stroną Booksy i aplikacją, nie spełnia ona swojej roli kompletnie.

Ex IT

Nie polecam. Dział IT to jakaś porażka.

Kandydat IT
@Ex IT

Cześć, czy mógłbyś podać jakieś szczegóły co jest tam nie tak? Właśnie przechodzę tam rekrutację na developera.

Ex IT Nowy wpis
@Kandydat IT

Nie chce wywlekać tego co w firmie na zewnatrz. Ale daj sobie spokoj

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Data Migration Specialist w firmie Booksy International Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Masakra

it
@Masakra

i jak sytuacja ze zwolnieniami ? jakich działów to dotyczy ?

kasia
@Masakra

dokladnie zwalaniaja na potege, ale cuz mamy kryzys niestety Stefan musi to zrobic... chociaz mam nadzieje ze firma sie utrzyma, bo atmosfera jest super

restart
@Masakra

z tego co wiem to nie 90% firmy więc nie siej zamętu i nie podawaj ludziom niepotwierdzonych danych jeśli już koniecznie chcesz operować liczbami. Zwolnienia niestety pojawiają się na rynku wszędzie albo prawie wszędzie więc w większości jesteśmy w (usunięte przez administratora) Współczuję Stefanowi i Konradowi, że musieli takie decyzje podejmować. Teraz walczą o utrzymanie firmy. Jak wyjdą na prosta to z tego co wiem będą chcieli zaproponować współpracę tym, z którymi musieli się rozstać (pewnie nie wszystkim ale takie mają podejście i to szanuje). Przykro to obserwować. Mam nadzieję, że booksy stanie na wysokości zadania. Trzymam kciuki.

x
@restart

utrzymanie firmy? o czym Ty gadasz? dostali teraz przy rundzie taka kase, że mogą sobie kupić wszystkie oprogramowania do tej branzy na rynku polskim włacznie z pracownikami... nie osmieszaj sie

lokG
@restart

Co szanujesz, że ludzi traktuje się jak śmieci i zwalnia, a potem chce przyjmować tych samych. Nie każdy ma mentalność niewolnika jak ty. Widocznie nie potrafi zarządzać firmą janusze biznesu, nie mają szacunku dla ludzi.

Ss
Kandydat

Czesc, czy można prosić o info jak wygląda praca na stanowisku Accounting Specialist (UK/USA)? Ogłoszenie wygląda spoko, ciekawe jakie są realia.

Panna Migotka
Kandydat

Ktoś pracuje na stanowisku konsultanta ds obsługi klienta? Chętnie poznam szczegóły jak ta praca wygląda i czy warto aplikować ;)

y
@Panna Migotka

nie warto zdecydowanie

żabcia
@Hehe

Idealne podsumowanie! Jesteś z Versum czy ze starego Booksy? Tak z ciekawości pytam.

Iks
@Hehe

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Konsultant ds Obsługi Klienta. Na jaką pensję netto można liczyć?

@żabcia

Stare Booksy

y
@Iks

2000zł na rękę i moze jakas prowizja przy dobrych wiatrach

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ODP
@Pytanie

Tak, Booksy jest bardzo elastyczne jeżeli chodzi o rodzaj umowy. Dostosowują się do potrzeb pracownika.

Gastryk

Pracując w Booksy nabawisz się rozwolnień lub obstrukcji.

wyjaśniam

People first. To sacrifice.

zaciekawiony
Klient
@wyjaśniam

@wyjaśniam mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Czy ma to związek z pandemią?

Karta Gina
Kandydat

Dlaczego firma Booksy International zupełnie nie reaguje na wielokrotne prośby o usunięcie danych osobowych kandydatów biorących udział w rekrutacjach? Czyżby firma kolekcjonowała cudze dane osobowe wbrew woli tych osób?

Klientka

Kategorycznie odradzam współpracę z booksy, są to naciągacze czyli (usunięte przez administratora). To może od początku. W sierpniu rozmawiałam z pracownikiem zajmującym się rejonem Zielonej Góry, to była (usunięte przez administratora) Telefonicznie zaproponowała okres próbny trzech miesięcy za kwotę 9(usunięte przez administratora) Wysłała mi jednak umowę na sześć miesięcy o czym poinformowalam i dostałam zapewnienie że już to zmienia. Po trzech miesiącach wycofałam się z prowadzenia działalności a tu nagle dostałam bonus wezwanie do zapłaty na kwotę (usunięte przez administratora) zł za każdy miesiąc na pół roku. Czyli : z (usunięte przez administratora) Dokumentow czyt. umowy na mailu nie da się pobrać. Nie jestem jedyną osobą która została w ten sposób oszukana. Jeśli ktoś ma jakieś pytania proszę kierować na maila fitnessracula@wp.pl

DM
Kandydat

Ostatnio (w grudniu) brałem udział w rekrutacji na python dev, którą wspominam bardzo pozytywnie. W moim przypadku składała się ona z trzech etapów. 1. Standardowa, krótka rozmowa o oczekiwaniach (14k netto b2b) i dlaczego szukam nowego miejsca dla siebie. Dodatkowo zestaw pytan technicznych, na które trzeba było odpowiedzieć zgodzie z kluczem. 2. Rozmowa techniczna z Tech lead’em. Głównie white board - algorytmika i optymalizacje. 3. Rozmowa z CTO, która przyjemnie zaczęła się od pytań czym się aktualnie zajmuje, osiągnięcia, dlaczego chce zmienić prace. Głównie chyba nastawiona na to, aby sprawdzić, czy warstwa komunikacyjna kandydata funkcjonuje;) jak pewnie wiecie, w naszym zawodzie bywa różnie. Nie obyło się również bez pytan technicznych o wykorzystywany przez nich framework i bazy danych. Sam proces rekrutacji oceniam bardzo pozytywnie. Super kontakt, pełen profesjonalizm. Niestety nie dostałem oferty z uwagi na moja dostępność. Jak się okazało rekrutacja była „pilna”. Firma niedawno połączyła się, a raczej wchłonęła swoją największa konkurencje na rynku polskim. Do tego zaczyna kierować swój produkt nie tylko do branży beauty. Wierze ze w niedalekiej przyszłości staną przed kolejnymi wyzwaniami i wtedy spróbuje swoich szans raz jeszcze.

DD
Kandydat

Jak aktualnie wygląda sytuacja w działach deweloperskich (ludzie, produkt, projekt, rozwój, work life balance)?

Uciekinierka

Miałam tę "przyjemność" pracować w Booksy przez parę mcy w 2016... Pracowalam na stanowisku, które nazywało się Customer Success (serio?). Praca za 2 tysiące zł na rękę, telefony o każdej porze dnia i nocy, jeżdżenie po Warszawie i obcych miastach komunikacją miejską do klientów, w różnych warunkach pogodowych - jest to firma powiązana z ITaxi, może Pracodawca pomyślałby o współpracy z firmą i zapewnienie pracownikom dojazdów np w zimie lub deszczowe jesiennie dni? Naburmuszona i niemerytoryczna przełożona prowadząca prywatne rozmowy z mężem przez telefon i świadcząca zerowe wsparcie dla podwładnych. Mimo siedzenia razem w pokoju nikt ze sobą słowa nie zamieniał, taka była atmosfera. Swego czasu pani, która awansowana na country managera mnie mobbowała - nawet kolega na tym samym stanowisku się za mną ujął, że nie powinno się tak objeżdżać ludzi przy innych. A, i moja rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w tzw holu, gdzie obok siedzącego pracownika musiałam podać swoje oczekiwane wynagrodzenie. Siedząca obok koleżanka nie pracowała w słuchawkach... Wtedy tak wyglądały realia pracy w Booksy. Wiem, że moja mobberka i bezpośrednia przełożona już tam nie pracuje, wiec może jest lepiej? Na pewno, polecam uważać. Wszystko zależy pod kogo się trafiło. Programiści (chyba) nie narzekali.

Nigdy w zyciu

Umowy niezgodne z kodeksem pracy, mobbing i glodowe stawki. Jak sie nie upomnisz o przedluzenie umowy to pracujesz bez i jeszcze sie pytaja po co ci ta umowa. ZERO szacunku do pracownika. Ale oczywiscie na zewnatrz caly czas chwala sie jakie maja cudowne wartosci np. "People first", hipokryzja jakich malo. Nie polece najgorszemu wrogowi.

Wojtas
@patagonia

A jak wyglądają zarobki? Bo teraz szukają na stanowisko Key Account Manager.

@Wojtas

Nie znam szczegółów dotyczących zespołu sprzedażowego ale zawsze jak rozmawiałam z tymi ludźmi to byli zadowoleni, tylko trudno mi powiedzieć czy z samej podstawy czy podstawy + prowizji od realizacji planu sprzedażowego. Generalnie to akurat w teamie polskim nie spotkałam się z narzekaniem u handlowców na $$$. Ale szczegółów nie umiem Ci podać :(

@patagonia

A co, np z czasem pracy? Czy jest możliwość elastycznych godzin pracy?

Paweł

Może ktoś podzieli się informacjami co aktualnie słychać w firmie i czy warto aplikować?

Libanka

Hej, napiszesz proszę trochę więcej? W jakim dziale pracowałaś? Mozemy zgadac się na priv?

Zostaw merytoryczną opinię o Booksy International Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Booksy International Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Komisji Edukacji Narodowej 105 lok. U4
    02-722 Warszawa
  • NIP: 9512381607 KRS: 0000515914
Booksy International Sp. z o.o.