Booksy International Sp. z o.o.

Opinie o Booksy International Sp. z o.o.

Asia

Pracowałam i polecam, żałuję że nie mogę dłużej pogodzić tej pracy ze swoimi obowiązkami, chętnie jeszcze wrócę do nich jak wszystko sobie poukładam. Zarobki też ok.

Janek21

Byłem na rozmowie, zdecydowanie odradzam !!! Dziwne i niezrozumiałe ( pokręcone ) warunki współpracy, nadęta osoba prowadząca rozmowę :( a do tego zupełny brak profesjonalizmu - zapomnieli oddzwonić z decyzją .

Hello

1. Biurowiec na Mordorze ma być czymś świetnym? Bitch please ;) 2. Chyba mieli rację z tą reklamą bo jeśli jej nie dali a wygrywają Aulery 2016 to chyba jednak to Ty się myliłeś. 3. Porównywanie lajków to jak pytanie sąsiadów o ich preferencje polityczne - nic nie znaczy. PS. Wywalili Cię stamtąd że takie bzdury piszesz?

Zostaw opinię o Booksy International Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Booksy International Sp. z o.o.