Wydawnictwo Naukowe Versita

Opinie o Wydawnictwo Naukowe Versita

Lidia

@Wejde? i jak w swoim zakresie dowiedziałeś się, czy Wydawnictwo Naukowe Versita poszukiwało pracowników? Jeżeli tak to opowiedziałbyś jak wygląda rekrutacja w tej firmie? Przyda się ta informacja na przyszłość dla innych.

Wejde?

Wydawnictwo Naukowe Versita poszukuje kogoś do pracy czy jest pustka i nie ma co robić aktualnie, bo jestem naprawdę ciekawy jak to teraz u was wygląda

Mini

@jedde, zdaje się że piszesz o innej firmie. Versita, a właściwie pan JC nie zatrudnia na umowę o pracę, ale na umowę o dzieło. Z redaktorów opłacani są redaktorzy zarządzający i techniczni, pozostali pracują dla dobra nauki czyli za darmo. W umowie o dzieło jest opisany zakres obowiązków, ale jak zmieni się koncepcja, to może się okazać, że obowiązków przybywa, ale wynagrodzenie pozostanie takie samo.

nunu

'ludzikami' - pamiętam TO określenie z TEJ firmy :) cała reszta jest prawdą. dodam niesamowicie dużą rotację na stanowiskach redaktorów zarzadzających czasopism. trzeba się naprawdę dobrze zastanowić zanim podejmie się wyzwanie...

JackTheGreat

ja też pamiętam 'ludzików':) jak się głębiej zastanowić, to określenie to w pełni obrazuje podejście właściciela firmy do pracowników. Odradzam tę firmę.

peter

Polityka firmy jest bardzo prosta - w najlepszym razie zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło, ale najchętniej przyjmiemy wolontariuszy odwalających kawał pracy (z naciskiem na SZYBCIUTKO) w zamian za wystawienie opinii i prestiż pracy dla TAAAAKIEJ firmy. Atmosfera - to zależy od ciebie, pracujesz zdalnie. Ale warto pamiętać, że jesteśmy tylko ludzikami, których można łatwo zmienić.

darek

a wogóle ta firma rekrutuje do pracy sa jakies ogłoszenia odnosnie danego stanowiska .. poszukuje pracy i tak zastanawaim sie nad aplikacja do nich tylko jak nie ma ogłoszenia to warto wysylac Cv do tej firmy i jak tam u nich przebiega wspolpraca ogólnie czy da sie pracowac w atmosferze jaka tam panuje?....

vagina

Chciałem tylko zarobić. A u versita można się tylko narobić. Ogłaszają nabór a nie zatrudniaja.

Małpa

Chciałem tam pracować. Niestety po paru latach starań, zrezygnowałem . Mam piękne bazy, które są pamiątką. Nie da się z nimi pracować z ich winy.

ja tez

podpinam się do powyższego pytania...podobnie jak koleżanka zostałam zaproszona na rozmowę, ale nie wiem za bardzo czy jest o co walczyć. Bardzo proszę o sugestie - czy pracy jest rzeczywiście ogrom i co najważniejsze - jak tam z kasą?;)

toja

bede szla na rozmowe jako specjalista ds obslugi klienta. ktos wie jakie warunki itp? warto wstac wczesnie i poswiecic czas zeby tam jechac? :)

kamil

teoretycznie nie... a w praktyce nie wiem. Możesz spróbować.....

kamil

anonim - 2013-08-28 21:27:59 ooo czyli nie jest tak źle jak jest podstawowa baza, a jak jest z wynagrodzeniem jest podstawa i prowizja uznaniowa?o ile wiem dostaje sie nazwę wydawnictwa/ tytuł i tyle. Sam sobie szukasz wszystkiego co wymagane. U mnie były bezpłatne testy próbne (na czas) - kto lepiej wypełni rekordy dostaje robotę. Stawki ustalasz przy podpisaniu umowy (już ktoś tu pisał ile, ale to chyba indywidualne). Na prowizje, socjale, dodatki nie liczyłbym - tendencja jest raczej odwrotna... I jeszcze się zobowiązujesz do poufności i że nie podejmiesz pracy na rynku wydawniczym w ciągu 2-3 lat po zakończeniu umowy... Tak jakby nie wiadomo jak cenne były te dane, które zbierasz, hahahaha.

kamil

o ile wiem to tak. koordynator koordynuje specjalistów, wymaga, sprawdza i sam też robi bazy...

marylka

a koordynator budowy baz też pracuje na umowę dzieło?

Siloe

oferty są na ich stronie w dziale career: http://www.versita.com/career/job-vacancies/

kimi

pracować możesz kiedy chcesz - nawet o 3 nad ranem, należy się tylko wywiązać z tego co się ma robić. Kiedy i jak? Twoja sprawa...

kamil

Płaca zależy od stanowiska - na więcej niż 2000/mies. nie liczyłbym... A praca z dzieckiem??? Jeśli dziecko potrafi zająć się samym sobą przez 8 -10 h dziennie to tak... Naliczanie jest "nie czasowe", a za wykonane dzieło, ale z moich doświadczeń wynika, że trzeba poświęcić temu etat - pogodzenie tego z innymi obowiązkami (w moim przypadku studia) widzę ciężko - ale próbuj!!!!

ulu

stawka jest za dzieło - w zal. od okresu trwania umowy dzieli się na miesiące i już... o zleceniach nic nie wiem ;(

wikipedia

system socjalny? chyba żartujesz... ( usunięte przez administratora )płaca w zależności od stanowiska

Tomi

Mefisto - 2012-11-20 21:28:56 Potwornie trudno zatrudnić się, makabrycznie dużo roboty, nie parę godzin ale cała doba na pracę. Nic nie płacą. Komputer nadaje się po takiej sesji do remontu w serwisie.czy trudno się tam zrekrutować... to nie wiem, ale co do reszty, mam podobne doświadczenia (niestety).

Mefisto

glowa

Versita jest ok. Pracy sporo, ale nie ma problemu z płatnościami. Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w publishingu, w Versicie można się sporo nauczyć. Fakt, że tylko garstka pracuje dłużej niż dwa lata.

tamek

jim_hansen - 2011-09-24 14:10:27 Fragment rozmowy jest w języku angielskim. Reszta po polsku.nic nadzwyczajnego, standardowe pytania...

jacuś

piszcie versiciarze co tam w firmie słychać, widać wciąż regularne zmiany staff-uuuuuu międzynarodowo, ale jak zwykle na krótko? czy coś się zmieniło?

trik

Jacek Chan - 2010-11-27 13:46:34 versITa - 2010-09-02 22:12:49 ex-pracownik-versity - 2010-07-26 21:28:15 [treść usunięta przez admina] nikt na dluzsza mete nie chce sie wiazac z Versita. Przestrzegam rowniez przed podpisywaniem lojalek z kilkuletnim zakazem pracy na rynku wydawniczym. Zdecydowanie odradzam. z tego co mi wiadomo pracuje tam grupa osob dluzej niz 2 lata, sa tez plusy pracy jak elastyczne godziny czy regularne platnosci Pracuje taka grupa, owszem w końcu da się zarobić na dystrybucji czasopism naukowych, przekonując wydawcę o korzyściach płynących z publikacji w wersji online. Co do elastycznych godzin pracy to jest to na rękę owszem, ale szefowi - prezes wrzuca więcej roboty niż da się zrobić, więc "elastycznie" to raczej wydłużamy czas spędzony przed komputerem. u mnie sie tez sprawdzilo

nick

Podłączam się pod temat. A jest ktokolwiek w stanie przybliżyć warunki pracy/płacy i obowiązki związane z redakcją techniczną w tym wydawnictwie?

barakobama

naprawdę nie radzę nawiązywać współpracy z tą firmą.są nieprofesjonalni, nie płacą za wykonaną pracę

jetta

nikt nie przybliży - warunki umowy z firmą są objete klauzula poufnosci i za ich ujawnienie przysluguje kara pieniezna. najlepiej dowiedz sie sam.

Czy ktos jest w stanie przyblizyc ile wynosi wynagrodzenie na stanowisku publishing executive? dziekuje :)

płace marne, przynajmniej bywały marne. ( usunięte przez administratora )nie ma szans na umowę o pracę. zasadą firmy, na praktycznie każdym stanowisku, jest to że ilość obowiązków jest nie proporcjonalna do płacy - jaka by ona nie była.

xxx

przepraszam, mój błąd, chodziło o publishing executive :) wymagania na stanowisko są dość wysokie, stąd moje pytanie. na stronie versity widzę, że tylko 1 osoba jest na tym stanowisku, zaraz po Panu właścicielu, dlatego zastanawia mnie, czy jest sens zawracać sobie głowę, i czy zarobki są na poziomie, którego można oczekiwać. Jeśli to możliwe, bardzo proszę o dopowiedz osobę o nicku jim

jim_hansen

nie ma funkcji publishing editora - ? generalnie płace są raczej marne.

xxx

dzieki za info, a czy mozna zapytac o szacunkowe wynagrodzenie publishing editora?

jim_hansen

Fragment rozmowy jest w języku angielskim. Reszta po polsku.

anonim - 2011-09-23 16:14:38 Ktoś wie może jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Czy odbywa się po angielsku? Dołączam się do pytania odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej

Ktoś wie może jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Czy odbywa się po angielsku?

xxx

widzę, że rewelacji na temat Versity tu nie znajdę. A czy może ktoś podpowiedzieć, ile zarabia tam Publishing Executive? Pozdrawiam

wyzwolony

a jednak widzę, że jest kilka osób, która nadal trzymają się ciesielskiego i jest to dla mnie zastanawiające. Pozdrawiam uciemiężonych

nic a nic :)

Zostaw opinię o Wydawnictwo Naukowe Versita - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Naukowe Versita