Globema Sp. z o.o.

Opinie o Globema Sp. z o.o.

asdfasd

mało merytoryczna rekrutacja. Nie wiadomo jako kryteria były wzięte w moim przypadku ale na pewno nie były to wiedza i umiejętności. Wygląda to trochę tak jakby pan guru rekrutujący szukał chemii z kandydatem. Niby nie ma w tym nic złego, ale pokazuje to jedynie że to mała polska firma i wschodnie standardy. Pan rekrutujący lubi młodych... lol

Edek

Czy wie ktoś może jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds. telekomunikacji? Jakie zarobki?

olek
użytkownik zarejestrowany

z tego, co wiem, jakiś czas temu firma szukała pracowników na dwa ciekawe stanowiska. A dokładniej: inżynier oprogramowania i programista JAVA. Ciekaw jestem @bluman, jak obecnie wyglądają tam zarobki.

ziutek

Na studiach ma sie stosunkowo niewielkie oczekiwania. A jesli po studiach okazuje sie, ze pensja pozwala na zakup 30 metrow na Bialolece, zmienia sie percepcja. To nie jest zla firma! Pozwala zdobyc doswiadczenie - 2-3 lata to dobry czasookres pierwszego powaznego wpisu w CV. Globema jest rozpoznawalna w branzy i jej "ex"-pracownicy sa cenieni. Ale jesli 'zdobycie doswiadczenia' to glowna motywacja mlodych pracownikow, to cos trzeba zmienic. Globema stawia na studentow - proste, sa tani. Nie docenia doswiadczonych pracownikow przychodzacych po pierwsze konkretne podwyzki, bo rynek pelen jest studentow 3-4 roku o niewielkich oczekiwaniach.

ziutek

Rodzinna firma, co oznacza tyle, ze synowie prezesow maja najwieksza szanse na rozwoj i nieuzasadniony merytorycznie awans. Sporo osob trafia tu na studiach i Ci pracownicy albo po 2-3 latach odchodza, kiedy okazuje sie, ze rynek ma do zaoferowania duzo ciekawsze stawki i ciekawsze wyzwania, albo zostaja na wiele wiele lat - wtedy motywatorem zazwyczaj jest "wygodnictwo", lub lek przed nieznanym. Jesli zaczynasz swoja kariere i jestes dobry - sprobuj w Globemie, po 2-3 latach bedziesz wiedziec w jakich warunkach nie chcesz pracowac. Jesli jestes doswiadczonym pracownikiem - szukaj szczescia gdzie indziej, chyba ze masz noz na gardle i szukasz pracodawcy na krotki czas.

?

Polityka taniego państwa. Na plus należy zaliczyć miłą atmosferę w pracy (głównie między osobami w dziale), dopłaty do karty Benefit, wypłaty zawsze na czas, luźne godziny pracy. Minusy to antydopingujący system premiowy, coraz większe wymagania kosztem niskich lub braku podwyżek, niegecjowalne wynagrodzenie, coraz mniej/brak szkoleń, w dłuższym czasie brak perspektyw. Firma szczyci się osiągnięciami i kolejnymi siedzibami, zaś milczy w kwestii wynagrodzenia i upychania obowiązków.

Zostaw opinię o Globema Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globema Sp. z o.o.