2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 56 107 5 1

Opinie o HOJO Clean

Iwonka P.

Pracuje w Tej Firmie i.jestem Mega zadowolona .Jak to ze pracownicy Biura które sprzątam są ze mnie zadowoleni ..Pan Łukasz super Wszystko załatwia,w Terminie Polecam prace w Tej Firmie .m

Tak2Nie8

BiuroTrójmiasto

Chciałem pochwalić firmę Hojo i koordynatora pana Łukasza. W końcu nasze biuro jest porządnie wysprzątane, czuć czystość, nie wstyd nam przed klientami. Pracownik Hojo jest dokładną osobą, sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Polecam wszystkim.

Tak5Nie2

Agnieszka J.

Firma oszustów i tylko !!! Oszukują na umowach, nie wypłacają ludziom wypłat ( bo umowy są tak zrobione na ich korzyść) . Moja sprawa zajął się już sąd i inne służby. Ludzie walczcie o swoje, nie dawajcie im żyć za nasze ciężko zarobione pieniądze! Pozdrawiam wszystkich oszukanych

Tak26Nie1
Klient z Warszawy
@Agnieszka J.

Sprzątała Pani biuro naszej firmy. Mieliśmy podpisaną umowę z firmą Hojo i Pani wykonywała te usługi. Przez Pani wredny charakter, chciwość, nieuczciwość, brak obycia, ciągłe straszenie, roszczeniowość, brak kultury osobistej, nastawiane innych pracowników przeciwko pracodawcy, permanentne kłamstwa, brak wdzięczności i empatii itd. poróżniliśmy się z firmą Hojo. Pani była motorem napędowym waśni. Pani nastawiała jednych na drugich by wszystkich skłócić. Przestrzegamy przed pracownikiem wszystkie inne firmy, przestrzegamy przed tą Panią. Jeśli nie chcecie mieć ciągłych problemów, nie zatrudniajcie tej osoby pomimo, że dobrze sprząta.

Tak7Nie4
@Klient z Warszawy

Wielka firma sprzątająca a jak się wchodzi do biura to (usunięte przez administratora) pełno pająków i kurzu

Tak11Nie1

Aaaaa
@Agnieszka J.

Pani Agnieszko. Prosze o kontakt ze względu na podobna sytuacje. Mam nadzieje ze da sie polaczyc sily i cos z um zrobic. (usunięte przez administratora)

Tak11Nie

OLI
@Klient z Warszawy

Ja tu nie rozumiem czegos ?? skoro dorze sprzata to znaczy ze kobita chce za swoja prace kase tak czy nie?,Jak by dostała swoje to nie było by rozczeń

Tak4Nie
Maja
@Aaaaa

Ciekawe jest to, o czym tutaj piszecie. Czy inne osoby pracujące w firmie HOJO Clean również mają podobną sytuację, wiecie coś na ten temat? Czy próbowaliście jakoś kontaktować się z firmą w tym temacie?

Fankelly Nowy wpis
@Maja

sądzę,ze ta pani mogła źle pracować i została zwiolniona i teraz pomawia firmę. Ja pracuję w tej firmie we Wrocławiu. bPraca w porządku,pieniądze płacone na czas i miły koordynator. Mam umowę zlecenie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie HOJO Clean?

Ludek Nowy wpis

Firma ok. Płacą na czas jedyny minus to mała kasa niestety jeśli chodzi o zarobki unich

TakNie3

Czy HOJO Clean zatrudnia studentów?

TakNie4

@Pytanie

Jesteśmy otwarci zarówno na osoby z dużym, jak i małym doświadczeniem. Zachęcamy do wysyłania CV na rekrutacja@hojoclean.pl. Aktualne rekrutacje można znaleźć na: https://www.hojoclean.pl/o-nas/kariera

Tak1Nie3
Asiagg
@HOJO Clean

A czy można skontaktować się jakoś z państwem telefonicznie i umówić na spotkanie?

Tak1Nie
Nowy wpis

@Asiagg

Pani Joanno, prosimy o telefon na numer 22 827 86 28.

TakNie

Jak wygląda ścieżka awansu w HOJO Clean?

Tak1Nie5
Użytkownicy czekają na odpowiedź 308 dni.

Czy HOJO Clean zapewnia kartę multisportu?

TakNie2
Magda

Czy firma wysyła na szkolenia czy nie bardzo?

TakNie1
Lena

Podpowie mi ktoś czy firma szuka aktualnie kogoś do pracy?

TakNie1

@Lena

Cały czas prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska. Prosimy o przesyłanie CV na maila: rekrutacja@hojoclean.pl.

Tak1Nie2
Sławomir
@Lena

@Lena, czy udało Ci się podjąć zatrudnienie w HOJO Clean? Bardzo chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej na temat plusów i minusów pracy w tej firmie. Chętnie wysłucham opinii zatrudnionych osób, bo poniższe komentarze są dosyć mocno zróżnicowane.

daria

Dostałam zlecenie posprzątania po remoncie ...Biura Biuro zapłacili dwa Tyg wcześniej Przychodzę nic Zero mops odkurzacza kompletnie nic I jeszcze mi każą by sie tłumaczyć przed Firmą ktôra im.zaplacila za generalne sprzątanie Bo otwarcie szok (usunięte przez administratora) i tylko kasa Nie polecam Firmy Hojo.To Tylko.do Uwagi .A ze każdy na czarno za grosze to inny temat

Tak12Nie

Iwonka P.

Tak2Nie8

BiuroTrójmiasto

Tak5Nie2

Przemysław
@BiuroTrójmiasto

Super, że jesteś zadowolony z usługi, którą wykonała firma HOJO Clean. Mógłbyś napisać, jak to się stało, że trafiłeś na tę firmę? Usługi firmy znalazłeś w gazecie, poprzez ulotki, czy może w internecie? Chciałbym dowiedzieć się, co wpłynęło na to, iż akurat tej firmie powierzyłeś swoje zlecenie. Zachęcam do odpowiedzi.

Tak2Nie

antek@tadek

Moja firma zaczęła współprace z HOJO. niestety współpraca z tą firmą to jest porażka totalna . Najlepszym momentem było to ze miała przyjść Pani od nich i przeprowadzić szkolenie i pokazać palcem gdzie i na co ma być bardziej zwrócona uwaga. Oczywiście przyszła paniusia i zamiast tego wszystkiego pokazała jedno zdjęcie i uciekła.... SUPER SZKOLENIE Tylko pogratulowac ludzią którzy tam pracują

Tak12Nie
Maria M.

Pracuje w Hojo kilka miesiecy i tak sie zastanawiam skąd te wszystkie bzdury i teksty. Jakos nie zauwazylan i nie zdazylo się zebym czekala i prosila o swoją wyplate. Kontakt z koordynatorem tez super. Ja polecam firmę HOJO . Jak ktos potrzebuje pracy dodatkowej zeby dorobic .

Tak3Nie4

Przemysław
@Maria M.

Rozumiem, że pracę w firmie HOJO Clean traktujesz jako pracę dodatkową? Czy są możliwości, aby pracować w tej firmie na pełen etat? Znasz może warunki zatrudnienia, które oferuje ta firma osobom bez doświadczenia w branży? W ogóle takie osoby mogą ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie? Chciałbym, abyś napisała, jak to wygląda.

kaśka wrocław

Jeśli dostanę piniądze za sierpień i umowe od koordynatora to obiecałam, że napisze o nich dobrą opinię. Zadzwonili do mnie pod koniec lipca i zaproponowali sprzątanie trzech biur Obiecywali konkretną kasę, podali adresy i sprzątałam te ich biura u klijentów. Po przerzytaniu opinii tu podeszłam z dużą ostrożnością. Po dwoc h tygodniach zaproponowali umowę. 31 sierpnia wieczorem okazalo siem, że mam juz piniądze na koncie i w wekend mam za co szaleć :)))) Oby tak dalej bo dobrze mi się z nimi pracuje.

Tak4Nie1
Sylwia

Nie wiem jak wy promyczki ale ja dostałam pieniądze przed czasem lol :)

Tak3Nie

Joanna

Jak są płacone pieniążki którego w miesiącu ???

Tak7Nie

Graża
@Joanna

10-15 kolejnego miesiąca, czasami trochę wcześniej od kordynatora .

Tak4Nie

Zaradna
@Joanna

Witam wszystkich.Dziś po raz 3 w tym tygodniu prosze o kasę za STYCZEN--

aśka
@Zaradna

No co ty nie wiesz, że wypłaty są robione od 10 do 15? To normalka w tej firme. Jestes zaradna ale z choinki sie urwałaś

Tak5Nie1

były pracowanik
@aśka

chyba 10-15 ale po dwóch miesiącach a i tak pod warunkiem że bedziesz dzownił każdego dnia sie przypomniec o przelew

Tak2Nie

Aga
@aśka

Haha, ciekawe kto tak dostaje? Ludzie czekają po dwa, trzy tygodnie na wypłatę

Tak3Nie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w HOJO Clean? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Agnieszka J
@Administrator

Wiem, do dnia dzisiejszego nie odzyskałam swoich pieniędzy!

Krzysztof

Nie płacą na czas. Niestety sprawa musi trafić do sądu i będę musiał domagać się zapłaty przez komornika. Nikomu nie polegam

Tak14Nie

Marta

Czy coś się ostatnio zmieniło w HOJO Clean? Czy sprawy zaległych płatności już zostały wyjaśnione?? Może ktoś z was ostatnio aplikował? https://www.hojoclean.pl/wspolpraca/praca-sprzatanie/ firma prowadzi stałą rekrutację, chyba warto sprawdzić, czy warunki się poprawiły.

Szczery

Pani Iwona to szuka frajerów aby kogoś na kasę oszukać tu 100 złotych nie wypłaci tam 50 i już się jest do przodu może zamiast paznokci to za robotę by się wzięła nie polecam masakra omijać z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak10Nie

LOKI125
@Szczery

TU SIĘ Z GODZĘ Z PRZEDMÓWCA JA JAKO FIRMA ŚWIADCZYLEM NA ICH OBIEKTACH USŁUGI SWIJA KASE MUSIAŁEM ŚCIĄGAĆ PRZEZ KOMORNIKA TO (usunięte przez administratora) CO CHWILĘ ZMIENIAJĄ MIEJSCE

Zostaw merytoryczną opinię o HOJO Clean - Warszawa