HOJO Clean

Opinie o HOJO Clean

Pani

To są (usunięte przez administratora) uczciwie pracowałam a teraz telefonu nie odbierają Pieniędzy nie wypłacają dzisiaj jest 20 a kasa miała być 15 Ani widu ani slychu Nie zostawię tak tego

Aga

Koleżanka namówiła mnie bym tu weszła z ciekawości. Ile róznych opinii. Śmieszką mnie baby co wypłaty nie mają czy czują się oszukane to mogą zawsze zwrócić się z tym do kordynatora a nie wypisaywać żale na tej stronie. Jesteście dziewczyny pewnie niezaradne albo leniwe. Jestem u nich pracownikiem od ok. 3 lat. Sprzątam w Warszawie biura mniejsze i większe, w blikach mieszkania. Czasami jest obsuwa z kasą o np. 2 dni ale korona z głowy nie spadnie mi. Mało kiedy jest jakieś nie dowmówienie w sprawie nowego biura czy mieszkania. Co miesiąc przelewem mam na rękę ok. 2 tys i wcale nie jestem przepracowana, mam wolne w ciągu dnia czy weekendu. Pracuję tam dalej i polecam.

Były klient

Hojo olewa wszystkie sugestie i prośby. Wystawiają zawyżone faktury na których są pozycje. ,których w rzeczywistości nie było.

Zgłaszajcie ich do PIP - inspekcji pracy, i czego tylko się da. Firma Hojo nie zasługuje, by nazywać ją firmą. Wszędzie tylko falandyzacja prawa i wszelkich możliwych przepisów. Ich celem jest chyba zrobić wszystkich w jajo i zniknąć z walizką kasy..... Nie pracujcie u nich, bo ręce wam odpadną, a portfel i tak się nie zapełni. Robią wszystko, żeby nie płacić, a od miejsc, do których cię wysyłają doją taką kasę, że głowa mała. Traktują wszystkich jak pomiotło, a mycie okien... - czy ktoś widział, żeby gdzieś płacili 5 złotych za jedno okno w biurowcu (z futrynami i parapetami i z obu stron)? A u nich to standard. Powinno się ich zamknąć i zlicytować na cele dobroczynne. Nie znam osoby, która by była zadowolona z pracy dla nich.

Marta

@Sowapiszesz, że firma nie wypłaca wynagrodzenia na czas. Jak często mają miejsce takie sytuacje? Jak duże są to opóźnienia? Możesz też powiedzieć jak dużej liczby pracowników one dotyczą?

Sowa

Tragedia pracować wykorzystywać to tak a płacić to nie nigdy nie wypłacają ludziom na czas masakra

Marta

@Pracownikczy skontaktowałaś się bezpośrednio z firmą w sprawie tego błędu w naliczeniu wynagrodzenia? Może była to zwykła pomyłka? Daj znać jak uda Ci się wyjaśnić tą sytuację. @krystynawawato ważne, że warunki pracy są jasno przedstawione przez pracodawcę. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca? Można traktować ją jako pracę dorywczą?

krystynawawa

W przyszlym tygodniu bede sprzatała setne mieszkanie ktore zlecilo mi hojo. Klienci sa rozni, raz jest ciezka praca raz bardzo latwa. pieniadze za sprzatanie dostaje na czas i tyle ile bylo wczesniej ustalone. polecam tam prace. facet ktory mi zleca z hojo zawsze mowi o szczegolach zlecenia i nie ma niespodzianek.

Pracowałam ponad miesiąc w tej firmie.Otrzymałam ledwo ponad sto zł wynagrodzenia gdzie za dni przepracowane powinnam dostać 640 co najmniej.Na szczęście mam na to dowody nagrania z rozmów telefonicznych oraz smsy co do wynagrodzenia i na pewno tak tego nie zostawię.Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

steve001

Firma wykonuje zlecone zadanie w sposób profesjonalny i bez żadnych zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam i zachęcam do skorzystania z usług tej firmy sprzątającej.

Mariusz

Duża dokładność w wykonywaniu zleconych zadań i pełen profesjonalizm. Firma korzysta z bardzo dobrych środków chemicznych.

mop

Stałe Panie sprzątające, skuteczna chemia do sprzątania, wygoda w zamawianiu usług online, profesjonalizm wykonywanych prac.

Kamila

Polecam korzystanie z usług sprzątających. Bardzo dobry kontakt, osoby pracujące wykonują sumiennie swoją prace.

elabarbara

Nie rozumiem tych negatywnych wpisów. Ja korzystałam z usług firmy Hojoclean i jestem zadowolona. Biura zawsze czyściutkie, Panie które sprzątały dbały o czystość i dokładność sprzątania.

Marta

W ofercie pracy firma wspomina o elastycznych formach zatrudnienia. Możecie powiedzieć o tym coś więcej? W jakich godzinach zwykle odbywa się w firmie praca? Czy jest możliwe podjęcie pracy w HOJO.PL jako pracy dorywczej?

Daro

Od roku w hojo! Zarabiam bardzo dużo ale daje z siebie 150 % wiem ze reszta tylko ściemnia i wymaga Bóg wie czego !

Amno

Mi się tam wydaje, że warto podjąć z nimi współpracę, pieniądze są na poziomie i chyba specjalnie nie trzeba się natrudzić, aby je dostać w całości, dobra sprawa, pewna firma, moim zdaniem trzeba dawać im szansę

Szczery

Pani Iwona to szuka frajerów aby kogoś na kasę oszukać tu 100 złotych nie wypłaci tam 50 i już się jest do przodu może zamiast paznokci to za robotę by się wzięła nie polecam masakra omijać z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Afro

Hmm pracowałam w tej firmie i byłam zadowolona jednak nie podoba mi się to ze o wypłatę musiałam się prosić bo było opóźnienie i to miesiąc. Firma podpisuje umowę i z tego co wiem to proponowali nawet umowę o pracę. P. Iwona bardzo synpatyczna kobieta nie miałam z Nią żadnych problemów. Pozytywnie odebrałam współpracę tylko z tymi wypłatami na czas to roznie bywa niestety.

Szczery
@Afro 12.09.2016 00:17

Pani Iwona to nie lubi płacić i udaje głupka ja od roku 100 złotych jeszcze mam nie wyplacone

Afro

Anonimka

( SALON BMW ) Zgadza się dobrych ludzi zwalniają albo sami odchodzą.... Pracowałam swojego czasu w hojo gdy kierownikiem był. p. Wojtek. Jedyny człowiek który znał się w tej niby "PROFESJONALNEJ" firmie na sprzątaniu, środkach oraz maszynach w teorii i praktyce. Zanim p. Wojtek został kierownikiem na naszym obiekcie mieliśmy codziennie przez 25 dni skargi od administratorki. Wmawiano nam ,że się obijamy i nie chcemy pracować, tyle ,że odkąd p. Wojtek objął nasz obiekt dostałyśmy pochwały już po pierwszym dniu.... !!! i tak było do końca gdy kierował nami p. Wojtek..... Serdecznie pozdrawiam go.

Brayan

dziekuję za usuniecie mojego wpisu.... lipna firma , dostałem fakturę z tej firmy za ich usługi mimo tego ze do momentu dostania jej o w/w firmie nie słyszałem. Firma wykupuje bazy danych.

Szczera

( YES ) hahahaah co ty za brednie wypisujesz KŁAMIESZ W ŻYWE OCZY !!!!!!! Pracowałam tam i wiem jakie gówniane są umowy i wynagrodzenie !!!!!!

były pracownik

nie szukają bo to pośrednik. oni nie zatrudniają tylko robią wszystko mniejszymi firmami pod swoim logiem

Stańczyk

Ostatnio komornik ściągnął z tej firmy zaległe wynagrodzenie.

Ewa

Pozytywne wpisy o Hojo na pewno są dziełem pracowników z biura, albo ludzi którzy są szczęśliwi bo dostali robotę na czarno. Nie ma co liczyć nawet na tzw śmieciową. Jedno trzeba im przyznać: SĄ PROFESJONALISTAMI, w kłamstwach!!!!!

klient

Ostatnio zdecydowałem się na usługi tej firmy. Żałuję tej decyzji. Jak się nie zmienią to długo współpracować nie będziemy.

Bogusia

Nie polecam tej firmy z tym składem kierowniczym, p. Iwona kompletne dno totalne odnośnie teorii i praktyki w sprzątaniu oraz wiedzy o środkach chemicznych i sprzęcie - zero profesjonalizmu. Jest bezczelną zadufaną w sobie niską zakompleksioną arogantką. Która myśli, że przez pewne relacje z wysoko postawionym pracownikiem może traktować ludzi jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jest przy tym nietykalna. Szkoda mi tylko właściciela który podejrzewam zapewne wie o wszystkim lecz siedzi bezczynnie...dobra rada zwolnić tą panią i pana a firma znów będzie przeżywała rozkwit....!!!!!

szczery
@Bogusia 05.02.2016 13:28

oj tak, w końcu ktoś wyłożył wszystko tak jak w Hojo jest. ZERO profesjonalizmu. Ale na rozkwit to już za późno. Nie z taką reputacją wśród klientów a przede wszystkim pracowników.

joanna

Uważam, że firma nie do końca jest uczciwa. Obiecują dużo, a w praktyce wygląda to bardzo nieciekawie. Zrezygnowałam z innej pracy, bo myślałam, że w Hojo będzie lepiej, ale bardzo się rozczarowałam. Miałam dostać umowę po kilku dniach pracy na próbe, potem przedłużono czas próby, a w końcu dowiedziałam się, że z umowy nici. Bez podania konkretnej przyczyny, po prostu nie i już.

były pracownik

w ubieglym roku 10 zlotych bylo brutto. Moze w tym cos sie zmienilo

Kaśka

Płaca niezle jak na warszawski rynek. 10 na reke. Ciezko o taka stawke w firmach. bezposrednio u osoby prywatnej dostaniesz wiecej.

gość

jak dostaniesz 10 złotych brutto to będziesz szcześciarzem

Piotr

Ja pracuję w firmie konkurencyjnej dla nich i jak czytam te bzdury które są tutaj wypisywane, to aż się ulewa. W Polsce mamy samych lekarzy, prawników no i teraz wszyscy znają się na sprzątaniu. W tym przypadku nie jest ważne, ile komuś wychodzi ze stawki godzinnej, ile płacą. Bo nie płacą 5 złotych tak jak tutaj wypisujecie, tylko jak każda inna firma sprzątająca delegują do tych prac pracowników pracujących 8 godzin dziennie. Inaczej mówiąc taka usługa może być wykonana w 1h. Wszystko zależy od zakresu. Proponuję najpierw zastanawiać się nad tym, co się pisze, a nie pisać po prostu głupoty. W ogóle jeżeli sprzątają medicleanem - a taka jest informacja na stronie, to akurat są bardzo dobre środki czystości. ale rozumiem że Rolex (rozmówca) jest fachowcem od środków czystości ;-)

Rolex
@Piotr 23.11.2015 14:13

nie da się dokładnie w 1 h posprzątać biura o powierzchni 200 m2, jeśli takie sprzątanie jest wykonywane tylko raz w tygodniu a jeśli pracownik miałby spędzić na tym 2-3 godziny i zarobić 10 zł/h to oznaczałoby że klient płaci 99 zł za usługę przy kosztach usługodawcy na poziomie 100 zł i więcej jeśli doliczyć ZUS podatek itp. jeśli firma wykonuje usługę za cenę poniżej kosztów to jest to dumping i takie działanie jest niezgodne z prawem nie trzeba być specjalistą od sprzątania, wystarczy umiejętność prostego liczenia :)

z branży
@Piotr 23.11.2015 14:13

Nazwanie Medicleanu bardzo dobrymi środkami to lekkie nadużycie wskazujące na Twoją niezbyt dużą wiedzę (może dopiero zaczynasz u konkurencji). Mediclean jest co najwyżej dobrym środkiem. A wracając do poruszanego przez ciebie tematu to bazując na zakresie usługi za 99 zł śmiem twierdzić że nie da się tego zrobić dobrze w biurze 200 m2 w ciągu godziny. Pamiętaj że jest to sprzątanie po całym tygodniu pracy.

Marta

Pracuję u nich i jest ok. Pieniążki zawsze na czas. Prawowalam juz w amlux i innych firmach i tutaj zeczywscie co do pieniedzy sa ok. w innych firmach byly problemy z rozliczeniami. Tutaj nie ma. Ja polecam ich.

rolex

Firma twierdzi że biuro w ramach tego pakietu za 99 zł sprząta się w godzinę - biorąc pod uwagę że mówimy o biurze które sprząta się raz w tygodniu - to absolutna bzdura i robota wykonana bardzo kiepsko, więc pewnie szybko z tej oferty się wycofają, bo w dużych miastach nie znajdą osoby do pracy za 5 zł / h (no chyba że jakichś żuli - ale kto wpuści taką osobę do firmy ?) sprzątanie oparte na słabych środkach sądząc ze strony, wiedza branżowa handlowców - zerowa (mówię na podstawie rozmowy telefonicznej) tak jak przedmówca, z oferty nie skorzystałem

04.2017
@rolex 06.11.2015 09:53

hojo clean, to najbardziej nieuczciwa firma, z jaka miałam do czynienia kiedykolwiek!. Nawet za komuny bardziej szanowano ludzi. Nie pamiętają terminach, nie przyjeżdżają na umówione terminy trzykrotnie. Sprzątaczka jak już dotarła nie potrafiła odkurzyć półek, dywanu, parapetów, nie wie, też że kabinę prysznicową należy umyć. skąd oni biorą takie osoby w xxI wieku? Kontakt z pracownikami firmy to katastrofa. Pieniądze wyrzucone w błoto!

niedoszły klient

tomcio to że obiecują to jedno a czy tak robią to drugie. Podkreślam że nie wiem jak to wygląda od środka ale ta firma trochę mi śmierdzi. Zetknąłem się z ofertą że za 99 zł mogłem zamówić 4 sprzątania mojego biura (180 m). Oferta super ale zastanowiłem się jak to możliwe że średnia cena jednej usługi na rynku to 100 zł a tu za 100 mam 4 sprzątania. Obliczyłem że osoba która sprząta dostaje nie więcej niż 20 zł za jedno sprzątanie a spędzić musi około 3-4 godziny. Obliczcie sobie sami stawkę. Przeciez to wyzysk! Trafiłem tu bo szukałem dodatkowych informacji o firmie i po kilku wpisach zdecydowałem pozostać przy obecnym serwisie. Nawet jeśli niektóre wpisy są przesadzone to część prawdy na pewno jest. Pewnie to kolejna firma która ma za zadanie przynieść dochód właścicielom wykorzystując trudną sytuacje ludzi i płacąc im głodowe stawki.

Kaśka

Ja mam inne doswiadczenia. Pracowałam u tego posrednika przez 5 miesięcy. zakończyłam tam pracę bo zachorowałam i mam nadzieje ze bede mogla tam wrocic. Placa bardzo dobrze. We mnie byli uciciwi. Ja polecam.

Witam serdecznie.Powiem Wam,że pracuję u nich od dwóch lat i na każdym obiekcie,na którym byłam to było jedno wielkie krętactwo.Poczynając od P.Iwony podobno takiej ważnej w tej firmie,która nie zna się kompletnie na niczym.Przez dziwnych koordynatorów,którzy nie mają pojęcia ani o środkach czystości ani na sprzątaniu.Wszystko jest w rękach pań sprzątających,którym zawsze się oczywiście obrywa.Obiecują na obiektach cuda a nie potrafią się zorganizować mam wrażenie,że tam po prostu każdy chce rządzić.A u waga jeśli chodzi o niewolników-to z tym też się zgadzam bo tak dokładnie jest.Nie wiesz kiedy a za twoimi plecami kombinują-uważajcie na nich.Nie pomagają znaleźć dobrej pracy tylko szukają roboli co będą harować za marne grosze i czynić cuda na zapuszczonych biurach i innych obiektach jakie ci zlecają.Moja rada omijać ich

Maria

Ale głupoty wypisujecie ludzie. Co człowiek to opinia. Każdy ma do oceny prawo. Jestem partnerką hojo od wielu miesięcy. Oby takie firmy tylko działały na rynku. Byłoby dobrze dla wszystkich. Zarabiam duże pieniądze choć pracy jest bardzo dużo. I szczerze polecam.

Olga

Prawda jest taka, że jeśli jest się leniem i albo nie przychodzi do pracy, albo robi ją na odwal się to nie dziwne, że potem odbija się to na wynagrodzeniu. Jak ktoś chce pracować i jest dobry w tym co robi to da się w tej firmie bardzo dobrze zarobić. Trzeba tylko chcieć.

Magda

Unikać ich jak ognia. Ciągle kręcą z wypłatami, koordynatorzy bez wiedzy i chęci pomocy, brak dostaw środków i sprzętu do sprzątania, pani Iwona która powinna nami zarzadzać ciagle jest niedostępna a jak już uda się z nią skontaktować to twierdzi ze ma inne ważne sprawy. Umowy oczywiście śmieciowe a wymagania większe niż przedstawione podczas rozmowy. Stracone 5 miesięcy w których mogłam pracować i zarobić więcej w innym miejscu.

szczery

Miko - z tego co wiem to nikt tam nie ma umowy o pracę. Ja jakiś czas temu bylem przez kilka miesięcy podwykonawcą ale zrezygnowali ze mnie bo nie chciałem zaakceptowac pewnej propozycji kierownika sprzedaży p. Michała. Zaznaczam też że nigdy nie dostałem przelewu na czas. Zawsze musiałem dzwonić i się dopominać o rozliczenie. Ta firma to pośrednik i pracują na naiwnych podwykonawcach. Całe szczęscie moja współpraca nie była długa.

kilo

pracuje w tej firmie dorywczo i tak zwana kordynatorka jak sie jak ma szkolic nowych pracowników to na wet nie wie jak sie maszyne opsłóguje wogle o niczym nie ma pojencia tylko wie jak sie ślinić do ochroniarzy i znimi kafkować i na wet nie dozoruje ludzi

Marta

Dobra stawke placa. ja pracuje dla hojo o chwale sobie.

Kasia

ja polecam. pracuje u nich od miesiecy. pomagaja mi i jestem zadowolona

Szymon

dobre stawki u nich. i placa w czasie.

Magda

Same brednie. Dobra firma i tyle. Za dobrze robiona robote placa bardzo na przyzwoitym poziomie.

Joleczka

Hojo to tragedia ! W 21 wieku, traktują ludzi jak niewolników ! Pracowałam przez pół roku bez jakiejkolwiek umowy a do tego jeszcze nie wypłacili mi wszystkich pieniędzy ! Polecam Hojo ! Mijać szerokim łukiem !

Krzysztof

opos
@Krzysztof 08.04.2015 00:03
Dobra firma. Płaca na czas.

Co ty bredzisz ? Ludzie w tej firmie nie otrzymują wynagrodzenia po kilka miesięcy !

Ziuta
@Krzysztof 08.04.2015 00:03

jakieś zarty z ta płacą na czas jeśli jest po 17 danego miesiącato jest cud

Maria

Proponuję pracować dla Evera. Tam dopiero jest ciekawie. hojo jak dla mnie bardzo dobra firma. zlecają mi dużo pracy w mieszkaniówce i ja ich polecam.

Zostaw opinię o HOJO Clean - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOJO Clean