HOJO Clean

HOJO Clean

Opinie o HOJO Clean

Maria M.

Pracuje w Hojo kilka miesiecy i tak sie zastanawiam skąd te wszystkie bzdury i teksty. Jakos nie zauwazylan i nie zdazylo się zebym czekala i prosila o swoją wyplate. Kontakt z koordynatorem tez super. Ja polecam firmę HOJO . Jak ktos potrzebuje pracy dodatkowej zeby dorobic .

kaśka wrocław

Jeśli dostanę piniądze za sierpień i umowe od koordynatora to obiecałam, że napisze o nich dobrą opinię. Zadzwonili do mnie pod koniec lipca i zaproponowali sprzątanie trzech biur Obiecywali konkretną kasę, podali adresy i sprzątałam te ich biura u klijentów. Po przerzytaniu opinii tu podeszłam z dużą ostrożnością. Po dwoc h tygodniach zaproponowali umowę. 31 sierpnia wieczorem okazalo siem, że mam juz piniądze na koncie i w wekend mam za co szaleć :)))) Oby tak dalej bo dobrze mi się z nimi pracuje.

Sylwia

Nie wiem jak wy promyczki ale ja dostałam pieniądze przed czasem lol :)

Joanna

Jak są płacone pieniążki którego w miesiącu ???

Graża
@Joanna 09.02.2018 13:07

10-15 kolejnego miesiąca, czasami trochę wcześniej od kordynatora .

Zaradna
@Joanna 09.02.2018 13:07

Witam wszystkich.Dziś po raz 3 w tym tygodniu prosze o kasę za STYCZEN--

aśka
@Zaradna 15.03.2018 17:39

No co ty nie wiesz, że wypłaty są robione od 10 do 15? To normalka w tej firme. Jestes zaradna ale z choinki sie urwałaś

były pracowanik
@aśka 18.03.2018 20:02

chyba 10-15 ale po dwóch miesiącach a i tak pod warunkiem że bedziesz dzownił każdego dnia sie przypomniec o przelew

Aga
@aśka 18.03.2018 20:02

Haha, ciekawe kto tak dostaje? Ludzie czekają po dwa, trzy tygodnie na wypłatę

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w HOJO Clean? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Agnieszka J
@Administrator 25.06.2018 09:22

Wiem, do dnia dzisiejszego nie odzyskałam swoich pieniędzy!

Agnieszka J.

Firma oszustów i tylko !!! Oszukują na umowach, nie wypłacają ludziom wypłat ( bo umowy są tak zrobione na ich korzyść) . Moja sprawa zajął się już sąd i inne służby. Ludzie walczcie o swoje, nie dawajcie im żyć za nasze ciężko zarobione pieniądze! Pozdrawiam wszystkich oszukanych

Krzysztof

Nie płacą na czas. Niestety sprawa musi trafić do sądu i będę musiał domagać się zapłaty przez komornika. Nikomu nie polegam

Marta

Czy coś się ostatnio zmieniło w HOJO Clean? Czy sprawy zaległych płatności już zostały wyjaśnione?? Może ktoś z was ostatnio aplikował? https://www.hojoclean.pl/wspolpraca/praca-sprzatanie/ firma prowadzi stałą rekrutację, chyba warto sprawdzić, czy warunki się poprawiły.

klient

Ostatnio zdecydowałem się na usługi tej firmy. Żałuję tej decyzji. Jak się nie zmienią to długo współpracować nie będziemy.

FIRMA
@klient 28.02.2016 12:04

ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z MOICH USŁUG RÓWNIEZ ŚWIADCZYMY SPRZATANIE WIĘCEJ POD ADRESEM E-MAILOWYM CLEANING.LUXWAWA@GMAIL.COM

Szczery

Pani Iwona to szuka frajerów aby kogoś na kasę oszukać tu 100 złotych nie wypłaci tam 50 i już się jest do przodu może zamiast paznokci to za robotę by się wzięła nie polecam masakra omijać z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LOKI125
@Szczery 25.09.2016 21:51

TU SIĘ Z GODZĘ Z PRZEDMÓWCA JA JAKO FIRMA ŚWIADCZYLEM NA ICH OBIEKTACH USŁUGI SWIJA KASE MUSIAŁEM ŚCIĄGAĆ PRZEZ KOMORNIKA TO (usunięte przez administratora) CO CHWILĘ ZMIENIAJĄ MIEJSCE

Zainteresowany

Czy firma potrzebuje pracowników?

Asica

Mam pytanie czy któraś dostała wypłatę juz w tym miesiącu bo znowu drugi miesiąc spóźnione ??? Ni

aśka
@Asica 15.03.2018 17:25

Jeszcze nie przyzwyczaiłaś się że pieniążki sa 15 czy 16? Miałam 15 wieczorem na kącie kasę z hojo.

Zgłaszajcie ich do PIP - inspekcji pracy, i czego tylko się da. Firma Hojo nie zasługuje, by nazywać ją firmą. Wszędzie tylko falandyzacja prawa i wszelkich możliwych przepisów. Ich celem jest chyba zrobić wszystkich w jajo i zniknąć z walizką kasy..... Nie pracujcie u nich, bo ręce wam odpadną, a portfel i tak się nie zapełni. Robią wszystko, żeby nie płacić, a od miejsc, do których cię wysyłają doją taką kasę, że głowa mała. Traktują wszystkich jak pomiotło, a mycie okien... - czy ktoś widział, żeby gdzieś płacili 5 złotych za jedno okno w biurowcu (z futrynami i parapetami i z obu stron)? A u nich to standard. Powinno się ich zamknąć i zlicytować na cele dobroczynne. Nie znam osoby, która by była zadowolona z pracy dla nich.

Graża
@Były pracownik 06.10.2017 21:17

Ja jestem i trzy moje koleżanki z pracy u nich w hojo. Widocznie nie słuchałaś co mają do powiedzenia i zgodziłaś się na sama nie wiesz na co. Mi w warszawie dają 20 zł za obustonnie okno więc nie jest tragedia,.

Możecie opisać nową sytuację HOJO Clean? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Pani

To są (usunięte przez administratora) uczciwie pracowałam a teraz telefonu nie odbierają Pieniędzy nie wypłacają dzisiaj jest 20 a kasa miała być 15 Ani widu ani slychu Nie zostawię tak tego

Aga

Koleżanka namówiła mnie bym tu weszła z ciekawości. Ile róznych opinii. Śmieszką mnie baby co wypłaty nie mają czy czują się oszukane to mogą zawsze zwrócić się z tym do kordynatora a nie wypisaywać żale na tej stronie. Jesteście dziewczyny pewnie niezaradne albo leniwe. Jestem u nich pracownikiem od ok. 3 lat. Sprzątam w Warszawie biura mniejsze i większe, w blikach mieszkania. Czasami jest obsuwa z kasą o np. 2 dni ale korona z głowy nie spadnie mi. Mało kiedy jest jakieś nie dowmówienie w sprawie nowego biura czy mieszkania. Co miesiąc przelewem mam na rękę ok. 2 tys i wcale nie jestem przepracowana, mam wolne w ciągu dnia czy weekendu. Pracuję tam dalej i polecam.

Były klient

Hojo olewa wszystkie sugestie i prośby. Wystawiają zawyżone faktury na których są pozycje. ,których w rzeczywistości nie było.

Marta

@Sowapiszesz, że firma nie wypłaca wynagrodzenia na czas. Jak często mają miejsce takie sytuacje? Jak duże są to opóźnienia? Możesz też powiedzieć jak dużej liczby pracowników one dotyczą?

Sowa

Tragedia pracować wykorzystywać to tak a płacić to nie nigdy nie wypłacają ludziom na czas masakra

Marta

@Pracownikczy skontaktowałaś się bezpośrednio z firmą w sprawie tego błędu w naliczeniu wynagrodzenia? Może była to zwykła pomyłka? Daj znać jak uda Ci się wyjaśnić tą sytuację. @krystynawawato ważne, że warunki pracy są jasno przedstawione przez pracodawcę. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca? Można traktować ją jako pracę dorywczą?

krystynawawa

W przyszlym tygodniu bede sprzatała setne mieszkanie ktore zlecilo mi hojo. Klienci sa rozni, raz jest ciezka praca raz bardzo latwa. pieniadze za sprzatanie dostaje na czas i tyle ile bylo wczesniej ustalone. polecam tam prace. facet ktory mi zleca z hojo zawsze mowi o szczegolach zlecenia i nie ma niespodzianek.

Pracowałam ponad miesiąc w tej firmie.Otrzymałam ledwo ponad sto zł wynagrodzenia gdzie za dni przepracowane powinnam dostać 640 co najmniej.Na szczęście mam na to dowody nagrania z rozmów telefonicznych oraz smsy co do wynagrodzenia i na pewno tak tego nie zostawię.Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

steve001

Firma wykonuje zlecone zadanie w sposób profesjonalny i bez żadnych zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam i zachęcam do skorzystania z usług tej firmy sprzątającej.

Mariusz

Duża dokładność w wykonywaniu zleconych zadań i pełen profesjonalizm. Firma korzysta z bardzo dobrych środków chemicznych.

mop

Stałe Panie sprzątające, skuteczna chemia do sprzątania, wygoda w zamawianiu usług online, profesjonalizm wykonywanych prac.

Kamila

Polecam korzystanie z usług sprzątających. Bardzo dobry kontakt, osoby pracujące wykonują sumiennie swoją prace.

elabarbara

Nie rozumiem tych negatywnych wpisów. Ja korzystałam z usług firmy Hojoclean i jestem zadowolona. Biura zawsze czyściutkie, Panie które sprzątały dbały o czystość i dokładność sprzątania.

Marta

W ofercie pracy firma wspomina o elastycznych formach zatrudnienia. Możecie powiedzieć o tym coś więcej? W jakich godzinach zwykle odbywa się w firmie praca? Czy jest możliwe podjęcie pracy w HOJO.PL jako pracy dorywczej?

Daro

Od roku w hojo! Zarabiam bardzo dużo ale daje z siebie 150 % wiem ze reszta tylko ściemnia i wymaga Bóg wie czego !

Amno

Mi się tam wydaje, że warto podjąć z nimi współpracę, pieniądze są na poziomie i chyba specjalnie nie trzeba się natrudzić, aby je dostać w całości, dobra sprawa, pewna firma, moim zdaniem trzeba dawać im szansę

Zostaw opinię o HOJO Clean - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOJO Clean