Opinie o HOJO Clean w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HOJO Clean. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HOJO Clean o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOJO Clean w Warszawa

Katarzyna

Jest ok. Dużo zleceń, płaca dobra, co najważniejsze nie najniższa krajowa.

Oaza
@Katarzyna

Mnie tez dawali dużo zleceń, tylko nie zapłacili

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jak w HOJO Clean wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Katarzyna

Jest ok. Dużo zleceń, płaca dobra, co najważniejsze nie najniższa krajowa.

Oaza Nowy wpis
@Katarzyna

Mnie tez dawali dużo zleceń, tylko nie zapłacili

AlinaJ152

BE CAREFUL!!! DIRTY TRICKERS!!! Never contact this cleaning firm either for work or to hire them as a cleaner. They are scammers and are in the business of taking the last piece of bread from those who have lost their homes when people want to work and they are not even paid. My sister and I have not been paid 6K each by this firm. When we asked to talk to them, they closed the office and said there was no money. I'm just begging you not to get involved with this firm. Guys who want to work there, please do not go, you will be screwed for money and you will work for free.‼️‼️

Oaza Nowy wpis
@AlinaJ152

Tak, potwierdzam. (usunięte przez administratora) jak ludzi tak i firmy. mnie tez nie zapłacili.

Jaki jest styl zarządzania w HOJO Clean?

Brałeś udział w rekrutacji do HOJO Clean. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Krzysztof

Mogę polecić firmę, jako były pracownik. Firma jest w porządku. Jak zdarzają się jakieś problemy, pomagają pracownikowi i płacą wysoką stawkę jak na warszawski rynek, bo powyżej średniej krajowej i to sporo. Polecam.

@Krzysztof

To może pochwalisz się jak wysoką. Bo jak tak dobrze płacą to chętnie też bym się zatrudnił jak będą wolne miejsca. Umowa jest teraz na czas określony ze wszystkimi składkami?

@Damian

Z tego co mi wiadomo to oni teraz rekrutują pracowników do serwisu sprzątającego ale tez koordynatorów bo maja masę nowych projektów. Moja stawka na serwisie była 25 netto ale obiekt był wymagający

Alek
@Damian

Płacą w miarę dobrze i przyjmują.

Fajny zespół z zapleczem, który wie jak znaleźć wyjście nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Zawsze można liczyć na szefostwo zwłaszcza na Panią Monikę.

Anna Krysiak

Witam. Polecam firmę Hojo w zakresie sprzątania biura. Dobry kontakt z firmą i jej pracownikami. Lojalny partner w biznesie. W przypadku jakichkolwiek referencji zapraszam do kontaktu. Anna Krysiak

Dobre stawki.

@Piotr

Skoro tak piszesz to koniecznie dodaj jakie. Bo jak wysokie to byłbym zainteresowany pracą. Przyjmują teraz?

kulfon

Powyżej sredniej krajowej.

Janusz
@kulfon

Konkrety możesz podać? To chyba nie jest tajemnica?

Janusz
@kulfon

Ile powyżej? I to wychodzi z samej podstawy czy doliczasz jakieś premie do tego?

Marzena

Zycze wszystkim takiego podejscia do rozwiazywania sytuacji na obiektach i w sprzataniu, jakie maja tutaj pracownicy. zgrany zespol ludzi, ale za duzo pracy.

Dominika
@Marzena

To z jakimi sytuacjami potrafią sobie poradzic?

Krystyna Wośko

Najlepsza pensja w Warszawie, jaka dostalam w sprzataniu.

Maria
@Krystyna Wośko

O to super, a możesz powiedzieć jak wysoka jest ta pensja i z jakim stażem pracy taką dostałaś? Jak rozumiem masz za soba kilka etatów na podobnym stanowisku w stolicy?

Wiktoria Szumkowska

Dobre ceny. Pranie wykładzin zrealizowane bardzo dobrze, szybko i profesjonalnie. Polecam.

Aneta Wasiak

Firma wsparła kilku moich pracowników z Ukrainy za co chcę serdecznie podziękować.

@Aneta Wasiak

To piękny gest. Wiadomo że teraz wszyscy próbują pomagać. Powiesz jak wsparli? Finansowo?

Marzena

Jak chcesz cos szybko z nimi zalatwic, tez polecam koordynatora pana Lukasza. Konkretny człowiek.

Darek

Witam firma Hojo regularnie spóźnia się z wypłatami kordynatorzy mają to gdzieś ważne że oni mają na czas wypłaty dodzwonić się do nich to tragedia

@Darek

Dzień dobry Panu @Darku. Dziękujemy za Pana anonimową opinię. Jeżeli miał Pan kontakt z naszą firmą czy jakimkolwiek koordynatorem i nie mógł Pan skontaktować się z nim, to jest wiele innych opcji kontaktu z firmą jak adres e-mail kontakt@hojoclean.pl lub bezpośredni kontakt do centrali firmy 022 827 86 28. Zachęcam do kontaktu. Pracujemy od 9:00 do 17:00. Zapewniamy, że zweryfikujemy to co Pan ma do powiedzenia, jednak trudno odnosić się do @ANONIMOWYCH WPISÓW, w których można napisać wszystko. Zachęcamy zatem do podpisania się imieniem i nazwiskiem, a nie ukrywania się za anonimowymi wpisami. Dziękujemy i pozdrawiamy. Zespół.

Viktoria

czasami byly opoznienia, ale placa za prace zawsze i pomagaja jak moga

Szymon

Firma zleca dużo pracy. Koordynatorzy nie wyrabiają cie na zakretach. Mozna u nich zarobic dobrze.

Martyna

mam dobre wspomnienia do tej firmy. pracowalam 1 rok ponad. wyjechac musialam. zawsze dostawalam to co wypracowalam. dobry pracodawca.

Nina

Oni placa wysokie stawki za 1 godzine pracy. jestem zadowolona bardzo.

Warszawa Centrum, budynek AAA

Firma sprząta bardzo dużą powierzchnię od 2 lat. Udzieliliśmy firmie HOJO referencji. Firma poprosiła także o opinię. Zdarzają się wpadki, jak to z realizacją usług sprzątania. Mając jednak odniesienie do innych firm sprzątających, z którymi współpracowałam, trzymają jakość do ceny i są elastyczni.

Maria

Mają zawirowania jak moja obecna firma gdzie pracuje, ale zawsze dbali. z opóźnieniami bywało ale zawsze spelniali wszystko i płacili pieniazki

Zostaw merytoryczną opinię o HOJO Clean - Warszawa

• Jak się pracuje w HOJO Clean?

Zobacz opinie na temat firmy HOJO Clean tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOJO Clean?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HOJO Clean
2.8/5 Na podstawie 67 ocen.

HOJO Clean