HOJO Clean

HOJO Clean
3 53

Opinie o HOJO Clean

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w HOJO Clean? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Krzysztof

Nie płacą na czas. Niestety sprawa musi trafić do sądu i będę musiał domagać się zapłaty przez komornika. Nikomu nie polegam

Marta

Czy coś się ostatnio zmieniło w HOJO Clean? Czy sprawy zaległych płatności już zostały wyjaśnione?? Może ktoś z was ostatnio aplikował? https://www.hojoclean.pl/wspolpraca/praca-sprzatanie/ firma prowadzi stałą rekrutację, chyba warto sprawdzić, czy warunki się poprawiły.

klient

Ostatnio zdecydowałem się na usługi tej firmy. Żałuję tej decyzji. Jak się nie zmienią to długo współpracować nie będziemy.

FIRMA
@klient 28.02.2016 12:04

ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z MOICH USŁUG RÓWNIEZ ŚWIADCZYMY SPRZATANIE WIĘCEJ POD ADRESEM E-MAILOWYM CLEANING.LUXWAWA@GMAIL.COM

Szczery

Pani Iwona to szuka frajerów aby kogoś na kasę oszukać tu 100 złotych nie wypłaci tam 50 i już się jest do przodu może zamiast paznokci to za robotę by się wzięła nie polecam masakra omijać z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LOKI125
@Szczery 25.09.2016 21:51

TU SIĘ Z GODZĘ Z PRZEDMÓWCA JA JAKO FIRMA ŚWIADCZYLEM NA ICH OBIEKTACH USŁUGI SWIJA KASE MUSIAŁEM ŚCIĄGAĆ PRZEZ KOMORNIKA TO (usunięte przez administratora) CO CHWILĘ ZMIENIAJĄ MIEJSCE

Zainteresowany

Czy firma potrzebuje pracowników?

Joanna

Jak są płacone pieniążki którego w miesiącu ???

były pracowanik
@aśka 18.03.2018 20:02

chyba 10-15 ale po dwóch miesiącach a i tak pod warunkiem że bedziesz dzownił każdego dnia sie przypomniec o przelew

Asica

Mam pytanie czy któraś dostała wypłatę juz w tym miesiącu bo znowu drugi miesiąc spóźnione ??? Ni

aśka
@Asica 15.03.2018 17:25

Jeszcze nie przyzwyczaiłaś się że pieniążki sa 15 czy 16? Miałam 15 wieczorem na kącie kasę z hojo.

Zgłaszajcie ich do PIP - inspekcji pracy, i czego tylko się da. Firma Hojo nie zasługuje, by nazywać ją firmą. Wszędzie tylko falandyzacja prawa i wszelkich możliwych przepisów. Ich celem jest chyba zrobić wszystkich w jajo i zniknąć z walizką kasy..... Nie pracujcie u nich, bo ręce wam odpadną, a portfel i tak się nie zapełni. Robią wszystko, żeby nie płacić, a od miejsc, do których cię wysyłają doją taką kasę, że głowa mała. Traktują wszystkich jak pomiotło, a mycie okien... - czy ktoś widział, żeby gdzieś płacili 5 złotych za jedno okno w biurowcu (z futrynami i parapetami i z obu stron)? A u nich to standard. Powinno się ich zamknąć i zlicytować na cele dobroczynne. Nie znam osoby, która by była zadowolona z pracy dla nich.

Graża
@Były pracownik 06.10.2017 21:17

Ja jestem i trzy moje koleżanki z pracy u nich w hojo. Widocznie nie słuchałaś co mają do powiedzenia i zgodziłaś się na sama nie wiesz na co. Mi w warszawie dają 20 zł za obustonnie okno więc nie jest tragedia,.

Możecie opisać nową sytuację HOJO Clean? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Pani

To są (usunięte przez administratora) uczciwie pracowałam a teraz telefonu nie odbierają Pieniędzy nie wypłacają dzisiaj jest 20 a kasa miała być 15 Ani widu ani slychu Nie zostawię tak tego

Aga

Koleżanka namówiła mnie bym tu weszła z ciekawości. Ile róznych opinii. Śmieszką mnie baby co wypłaty nie mają czy czują się oszukane to mogą zawsze zwrócić się z tym do kordynatora a nie wypisaywać żale na tej stronie. Jesteście dziewczyny pewnie niezaradne albo leniwe. Jestem u nich pracownikiem od ok. 3 lat. Sprzątam w Warszawie biura mniejsze i większe, w blikach mieszkania. Czasami jest obsuwa z kasą o np. 2 dni ale korona z głowy nie spadnie mi. Mało kiedy jest jakieś nie dowmówienie w sprawie nowego biura czy mieszkania. Co miesiąc przelewem mam na rękę ok. 2 tys i wcale nie jestem przepracowana, mam wolne w ciągu dnia czy weekendu. Pracuję tam dalej i polecam.

Były klient

Hojo olewa wszystkie sugestie i prośby. Wystawiają zawyżone faktury na których są pozycje. ,których w rzeczywistości nie było.

Marta

@Sowapiszesz, że firma nie wypłaca wynagrodzenia na czas. Jak często mają miejsce takie sytuacje? Jak duże są to opóźnienia? Możesz też powiedzieć jak dużej liczby pracowników one dotyczą?

Sowa

Tragedia pracować wykorzystywać to tak a płacić to nie nigdy nie wypłacają ludziom na czas masakra

Marta

@Pracownikczy skontaktowałaś się bezpośrednio z firmą w sprawie tego błędu w naliczeniu wynagrodzenia? Może była to zwykła pomyłka? Daj znać jak uda Ci się wyjaśnić tą sytuację. @krystynawawato ważne, że warunki pracy są jasno przedstawione przez pracodawcę. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca? Można traktować ją jako pracę dorywczą?

krystynawawa

W przyszlym tygodniu bede sprzatała setne mieszkanie ktore zlecilo mi hojo. Klienci sa rozni, raz jest ciezka praca raz bardzo latwa. pieniadze za sprzatanie dostaje na czas i tyle ile bylo wczesniej ustalone. polecam tam prace. facet ktory mi zleca z hojo zawsze mowi o szczegolach zlecenia i nie ma niespodzianek.

Pracowałam ponad miesiąc w tej firmie.Otrzymałam ledwo ponad sto zł wynagrodzenia gdzie za dni przepracowane powinnam dostać 640 co najmniej.Na szczęście mam na to dowody nagrania z rozmów telefonicznych oraz smsy co do wynagrodzenia i na pewno tak tego nie zostawię.Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

steve001

Firma wykonuje zlecone zadanie w sposób profesjonalny i bez żadnych zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam i zachęcam do skorzystania z usług tej firmy sprzątającej.

Mariusz

Duża dokładność w wykonywaniu zleconych zadań i pełen profesjonalizm. Firma korzysta z bardzo dobrych środków chemicznych.

mop

Stałe Panie sprzątające, skuteczna chemia do sprzątania, wygoda w zamawianiu usług online, profesjonalizm wykonywanych prac.

Kamila

Polecam korzystanie z usług sprzątających. Bardzo dobry kontakt, osoby pracujące wykonują sumiennie swoją prace.

elabarbara

Nie rozumiem tych negatywnych wpisów. Ja korzystałam z usług firmy Hojoclean i jestem zadowolona. Biura zawsze czyściutkie, Panie które sprzątały dbały o czystość i dokładność sprzątania.

Marta

W ofercie pracy firma wspomina o elastycznych formach zatrudnienia. Możecie powiedzieć o tym coś więcej? W jakich godzinach zwykle odbywa się w firmie praca? Czy jest możliwe podjęcie pracy w HOJO.PL jako pracy dorywczej?

Daro

Od roku w hojo! Zarabiam bardzo dużo ale daje z siebie 150 % wiem ze reszta tylko ściemnia i wymaga Bóg wie czego !

Amno

Mi się tam wydaje, że warto podjąć z nimi współpracę, pieniądze są na poziomie i chyba specjalnie nie trzeba się natrudzić, aby je dostać w całości, dobra sprawa, pewna firma, moim zdaniem trzeba dawać im szansę

Afro

Hmm pracowałam w tej firmie i byłam zadowolona jednak nie podoba mi się to ze o wypłatę musiałam się prosić bo było opóźnienie i to miesiąc. Firma podpisuje umowę i z tego co wiem to proponowali nawet umowę o pracę. P. Iwona bardzo synpatyczna kobieta nie miałam z Nią żadnych problemów. Pozytywnie odebrałam współpracę tylko z tymi wypłatami na czas to roznie bywa niestety.

Szczery
@Afro 12.09.2016 00:17

Pani Iwona to nie lubi płacić i udaje głupka ja od roku 100 złotych jeszcze mam nie wyplacone

Afro

Anonimka

( SALON BMW ) Zgadza się dobrych ludzi zwalniają albo sami odchodzą.... Pracowałam swojego czasu w hojo gdy kierownikiem był. p. Wojtek. Jedyny człowiek który znał się w tej niby "PROFESJONALNEJ" firmie na sprzątaniu, środkach oraz maszynach w teorii i praktyce. Zanim p. Wojtek został kierownikiem na naszym obiekcie mieliśmy codziennie przez 25 dni skargi od administratorki. Wmawiano nam ,że się obijamy i nie chcemy pracować, tyle ,że odkąd p. Wojtek objął nasz obiekt dostałyśmy pochwały już po pierwszym dniu.... !!! i tak było do końca gdy kierował nami p. Wojtek..... Serdecznie pozdrawiam go.

Brayan

dziekuję za usuniecie mojego wpisu.... lipna firma , dostałem fakturę z tej firmy za ich usługi mimo tego ze do momentu dostania jej o w/w firmie nie słyszałem. Firma wykupuje bazy danych.

Zostaw opinię o HOJO Clean - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOJO Clean