Opinie o HOJO Clean w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HOJO Clean. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HOJO Clean o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOJO Clean w Warszawa

Iwonka P.

Pracuje w Tej Firmie i.jestem Mega zadowolona .Jak to ze pracownicy Biura które sprzątam są ze mnie zadowoleni ..Pan Łukasz super Wszystko załatwia,w Terminie Polecam prace w Tej Firmie .m

Małgo74
@Iwonka P.

Potwierdzam, również pracuje z panem Łukaszem.

Julia
@Małgo74

A co to za pan? Jakiś kierownik? Może się zatrudnię w przyszłym roku, jeśli będą szukać.

@Julia

Dzień dobry, tak, to jeden z naszych koordynatorów. Zachęcam do kontaktu przez naszą infolinię lub pod numer - 530 182 970 - chętnie pomożemy w znalezieniu pracy. Z poważaniem, Hojo Clean.

Małgo74

Pracuje, polecam. U mnie wszystko okej.

Agnieszka J.

Firma oszustów i tylko !!! Oszukują na umowach, nie wypłacają ludziom wypłat ( bo umowy są tak zrobione na ich korzyść) . Moja sprawa zajął się już sąd i inne służby. Ludzie walczcie o swoje, nie dawajcie im żyć za nasze ciężko zarobione pieniądze! Pozdrawiam wszystkich oszukanych

Klient z Warszawy
@Agnieszka J.

Sprzątała Pani biuro naszej firmy. Mieliśmy podpisaną umowę z firmą Hojo i Pani wykonywała te usługi. Przez Pani wredny charakter, chciwość, nieuczciwość, brak obycia, ciągłe straszenie, roszczeniowość, brak kultury osobistej, nastawiane innych pracowników przeciwko pracodawcy, permanentne kłamstwa, brak wdzięczności i empatii itd. poróżniliśmy się z firmą Hojo. Pani była motorem napędowym waśni. Pani nastawiała jednych na drugich by wszystkich skłócić. Przestrzegamy przed pracownikiem wszystkie inne firmy, przestrzegamy przed tą Panią. Jeśli nie chcecie mieć ciągłych problemów, nie zatrudniajcie tej osoby pomimo, że dobrze sprząta.

@Klient z Warszawy

Wielka firma sprzątająca a jak się wchodzi do biura to (usunięte przez administratora) pełno pająków i kurzu

Aaaaa
@Agnieszka J.

Pani Agnieszko. Prosze o kontakt ze względu na podobna sytuacje. Mam nadzieje ze da sie polaczyc sily i cos z um zrobic. (usunięte przez administratora)

OLI
@Klient z Warszawy

Ja tu nie rozumiem czegos ?? skoro dorze sprzata to znaczy ze kobita chce za swoja prace kase tak czy nie?,Jak by dostała swoje to nie było by rozczeń

Maja
@Aaaaa

Ciekawe jest to, o czym tutaj piszecie. Czy inne osoby pracujące w firmie HOJO Clean również mają podobną sytuację, wiecie coś na ten temat? Czy próbowaliście jakoś kontaktować się z firmą w tym temacie?

Fankelly
@Maja

sądzę,ze ta pani mogła źle pracować i została zwiolniona i teraz pomawia firmę. Ja pracuję w tej firmie we Wrocławiu. bPraca w porządku,pieniądze płacone na czas i miły koordynator. Mam umowę zlecenie.

Maja
@Fankelly

Wcale nie musi tak być. No ale dobrze słyszeć, że akurat Tobie bardzo dobrze pracuje się w HOJO Clean. Poruszyłeś temat wypłaty. Powiedz mi wobec tego, czy oprócz podstawy otrzymujecie też jakieś dodatki do pensji?

Olek
@OLI

Jakbyś mi w pracy napyskował, ludzi mi skłócał, atakował wspólników i podwykonawców to byś wyleciał na zbity pysk chamie. W ramach pensji byś jeszcze kopa w swoje śmierdzące cztery litery dostał. Na szafot z takimi jak ty. Taka agnieszka to widać taki półmózg jak Ty.

Damian

50 zł za dwie godziny sprzątania to niewiele. Dość niska opłata, no chyba ze w biurze nie ma aż takiego bałaganu. To stawka dla firmy czy dla sprzątaczki?

Była
@Aaaaa

Chetnie sie przyłacze

Maria

Ja mam dobre opinie o firmie ,mi wypłacajo zawsze z koncem nastepnego miesiadza. Biura tez są fajne co w nich spszatam. Pan Lukasz to dobry kierownika , dogadadz sie z nim mozna i wszysdko zalatwidzc Pozdrowienia,

Hania

Witam a kto pani placi bo dla mnie tez za 3 miesiace nie zsplacili

Maria
@Maria

Placi mi osoba menska ktos z wyzej kierownikow . Jest i czasem troche dni pozniej ale to dzieki weekend, nie pszeszkadza mi to, Glupie jestezcie wariatki z chorymi glowami awanturnice bo czekacie na te male piniadze jak by mialyzcie z tego zyc przes calego miesiadza. Mam ja druga prace z ktorej zyje . u Lukarsza to robota na dodatek, Ja tez sie bala ze nie dostane pieniadzow ale wiecej jak rok pracuje tuu ,mam co miesiadz wyplate, o!

Iza
@Maria

Witaj, czy mogłabym się od Ciebie dowiedzieć ile wynosi wynagrodzenie w HOJO Cleanie? :) Czy płatne jest od godziny czy jak to jest liczone wszystko? :)

Byla
@Iza

Zarobki sa duze ale nie wspolmierne do metrazu .Gdyby mieli uczciwie placic z metra to zarobki bylyby na najwyzszym poziomie.

Janusz
@Byla

Okej, to już jakieś info. :) To ile można zarobić? Jakieś konkretne kwoty podasz?

Brałeś udział w rekrutacji do HOJO Clean. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.

Janusz

A jakie były stawki w Hojo Clean? I czy oprócz podstawy były też jakieś premie i dodatki? Jeśli tak, to za co tu przyznają premie? :)

Ludek

Firma ok. Płacą na czas jedyny minus to mała kasa niestety jeśli chodzi o zarobki unich

Czy HOJO Clean zatrudnia studentów?

Jesteśmy otwarci zarówno na osoby z dużym, jak i małym doświadczeniem. Zachęcamy do wysyłania CV na rekrutacja@hojoclean.pl. Aktualne rekrutacje można znaleźć na: https://www.hojoclean.pl/o-nas/kariera

Asiagg
@HOJO Clean

A czy można skontaktować się jakoś z państwem telefonicznie i umówić na spotkanie?

@Asiagg

Pani Joanno, prosimy o telefon na numer 22 827 86 28.

Jak wygląda ścieżka awansu w HOJO Clean?

Magda

Czy firma wysyła na szkolenia czy nie bardzo?

Lena

Podpowie mi ktoś czy firma szuka aktualnie kogoś do pracy?

@Lena

Cały czas prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska. Prosimy o przesyłanie CV na maila: rekrutacja@hojoclean.pl.

Sławomir
@Lena

@Lena, czy udało Ci się podjąć zatrudnienie w HOJO Clean? Bardzo chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej na temat plusów i minusów pracy w tej firmie. Chętnie wysłucham opinii zatrudnionych osób, bo poniższe komentarze są dosyć mocno zróżnicowane.

daria

Dostałam zlecenie posprzątania po remoncie ...Biura Biuro zapłacili dwa Tyg wcześniej Przychodzę nic Zero mops odkurzacza kompletnie nic I jeszcze mi każą by sie tłumaczyć przed Firmą ktôra im.zaplacila za generalne sprzątanie Bo otwarcie szok (usunięte przez administratora) i tylko kasa Nie polecam Firmy Hojo.To Tylko.do Uwagi .A ze każdy na czarno za grosze to inny temat

BiuroTrójmiasto

Chciałem pochwalić firmę Hojo i koordynatora pana Łukasza. W końcu nasze biuro jest porządnie wysprzątane, czuć czystość, nie wstyd nam przed klientami. Pracownik Hojo jest dokładną osobą, sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Polecam wszystkim.

Przemysław
@BiuroTrójmiasto

Super, że jesteś zadowolony z usługi, którą wykonała firma HOJO Clean. Mógłbyś napisać, jak to się stało, że trafiłeś na tę firmę? Usługi firmy znalazłeś w gazecie, poprzez ulotki, czy może w internecie? Chciałbym dowiedzieć się, co wpłynęło na to, iż akurat tej firmie powierzyłeś swoje zlecenie. Zachęcam do odpowiedzi.

antek@tadek

Moja firma zaczęła współprace z HOJO. niestety współpraca z tą firmą to jest porażka totalna . Najlepszym momentem było to ze miała przyjść Pani od nich i przeprowadzić szkolenie i pokazać palcem gdzie i na co ma być bardziej zwrócona uwaga. Oczywiście przyszła paniusia i zamiast tego wszystkiego pokazała jedno zdjęcie i uciekła.... SUPER SZKOLENIE Tylko pogratulowac ludzią którzy tam pracują

Maria M.

Pracuje w Hojo kilka miesiecy i tak sie zastanawiam skąd te wszystkie bzdury i teksty. Jakos nie zauwazylan i nie zdazylo się zebym czekala i prosila o swoją wyplate. Kontakt z koordynatorem tez super. Ja polecam firmę HOJO . Jak ktos potrzebuje pracy dodatkowej zeby dorobic .

Przemysław
@Maria M.

Rozumiem, że pracę w firmie HOJO Clean traktujesz jako pracę dodatkową? Czy są możliwości, aby pracować w tej firmie na pełen etat? Znasz może warunki zatrudnienia, które oferuje ta firma osobom bez doświadczenia w branży? W ogóle takie osoby mogą ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie? Chciałbym, abyś napisała, jak to wygląda.

kaśka wrocław

Jeśli dostanę piniądze za sierpień i umowe od koordynatora to obiecałam, że napisze o nich dobrą opinię. Zadzwonili do mnie pod koniec lipca i zaproponowali sprzątanie trzech biur Obiecywali konkretną kasę, podali adresy i sprzątałam te ich biura u klijentów. Po przerzytaniu opinii tu podeszłam z dużą ostrożnością. Po dwoc h tygodniach zaproponowali umowę. 31 sierpnia wieczorem okazalo siem, że mam juz piniądze na koncie i w wekend mam za co szaleć :)))) Oby tak dalej bo dobrze mi się z nimi pracuje.

Sylwia

Nie wiem jak wy promyczki ale ja dostałam pieniądze przed czasem lol :)

Joanna

Jak są płacone pieniążki którego w miesiącu ???

Graża
@Joanna

10-15 kolejnego miesiąca, czasami trochę wcześniej od kordynatora .

Zaradna
@Joanna

Witam wszystkich.Dziś po raz 3 w tym tygodniu prosze o kasę za STYCZEN--

aśka
@Zaradna

No co ty nie wiesz, że wypłaty są robione od 10 do 15? To normalka w tej firme. Jestes zaradna ale z choinki sie urwałaś

były pracowanik
@aśka

chyba 10-15 ale po dwóch miesiącach a i tak pod warunkiem że bedziesz dzownił każdego dnia sie przypomniec o przelew

Aga
@aśka

Haha, ciekawe kto tak dostaje? Ludzie czekają po dwa, trzy tygodnie na wypłatę

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w HOJO Clean? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Agnieszka J

Wiem, do dnia dzisiejszego nie odzyskałam swoich pieniędzy!

Czy coś się ostatnio zmieniło w HOJO Clean? Czy sprawy zaległych płatności już zostały wyjaśnione?? Może ktoś z was ostatnio aplikował? https://www.hojoclean.pl/wspolpraca/praca-sprzatanie/ firma prowadzi stałą rekrutację, chyba warto sprawdzić, czy warunki się poprawiły.

Szczery

Pani Iwona to szuka frajerów aby kogoś na kasę oszukać tu 100 złotych nie wypłaci tam 50 i już się jest do przodu może zamiast paznokci to za robotę by się wzięła nie polecam masakra omijać z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LOKI125
@Szczery

TU SIĘ Z GODZĘ Z PRZEDMÓWCA JA JAKO FIRMA ŚWIADCZYLEM NA ICH OBIEKTACH USŁUGI SWIJA KASE MUSIAŁEM ŚCIĄGAĆ PRZEZ KOMORNIKA TO (usunięte przez administratora) CO CHWILĘ ZMIENIAJĄ MIEJSCE

Zostaw merytoryczną opinię o HOJO Clean - Warszawa

• Jak się pracuje w HOJO Clean?

Zobacz opinie na temat firmy HOJO Clean tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOJO Clean?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HOJO Clean
2.8/5 Na podstawie 67 ocen.

HOJO Clean