Opinie o HOJO Clean w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HOJO Clean. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HOJO Clean o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOJO Clean w Warszawa

Czy firma potrzebuje pracowników?

Asica

Mam pytanie czy któraś dostała wypłatę juz w tym miesiącu bo znowu drugi miesiąc spóźnione ??? Ni

aśka
@Asica

Jeszcze nie przyzwyczaiłaś się że pieniążki sa 15 czy 16? Miałam 15 wieczorem na kącie kasę z hojo.

Graża

Ja jestem i trzy moje koleżanki z pracy u nich w hojo. Widocznie nie słuchałaś co mają do powiedzenia i zgodziłaś się na sama nie wiesz na co. Mi w warszawie dają 20 zł za obustonnie okno więc nie jest tragedia,.

Pani

To są (usunięte przez administratora) uczciwie pracowałam a teraz telefonu nie odbierają Pieniędzy nie wypłacają dzisiaj jest 20 a kasa miała być 15 Ani widu ani slychu Nie zostawię tak tego

Brałeś udział w rekrutacji do HOJO Clean. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Aga

Koleżanka namówiła mnie bym tu weszła z ciekawości. Ile róznych opinii. Śmieszką mnie baby co wypłaty nie mają czy czują się oszukane to mogą zawsze zwrócić się z tym do kordynatora a nie wypisaywać żale na tej stronie. Jesteście dziewczyny pewnie niezaradne albo leniwe. Jestem u nich pracownikiem od ok. 3 lat. Sprzątam w Warszawie biura mniejsze i większe, w blikach mieszkania. Czasami jest obsuwa z kasą o np. 2 dni ale korona z głowy nie spadnie mi. Mało kiedy jest jakieś nie dowmówienie w sprawie nowego biura czy mieszkania. Co miesiąc przelewem mam na rękę ok. 2 tys i wcale nie jestem przepracowana, mam wolne w ciągu dnia czy weekendu. Pracuję tam dalej i polecam.

@Sowapiszesz, że firma nie wypłaca wynagrodzenia na czas. Jak często mają miejsce takie sytuacje? Jak duże są to opóźnienia? Możesz też powiedzieć jak dużej liczby pracowników one dotyczą?

Sowa

Tragedia pracować wykorzystywać to tak a płacić to nie nigdy nie wypłacają ludziom na czas masakra

@Pracownikczy skontaktowałaś się bezpośrednio z firmą w sprawie tego błędu w naliczeniu wynagrodzenia? Może była to zwykła pomyłka? Daj znać jak uda Ci się wyjaśnić tą sytuację. @krystynawawato ważne, że warunki pracy są jasno przedstawione przez pracodawcę. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca? Można traktować ją jako pracę dorywczą?

krystynawawa

W przyszlym tygodniu bede sprzatała setne mieszkanie ktore zlecilo mi hojo. Klienci sa rozni, raz jest ciezka praca raz bardzo latwa. pieniadze za sprzatanie dostaje na czas i tyle ile bylo wczesniej ustalone. polecam tam prace. facet ktory mi zleca z hojo zawsze mowi o szczegolach zlecenia i nie ma niespodzianek.

Pracowałam ponad miesiąc w tej firmie.Otrzymałam ledwo ponad sto zł wynagrodzenia gdzie za dni przepracowane powinnam dostać 640 co najmniej.Na szczęście mam na to dowody nagrania z rozmów telefonicznych oraz smsy co do wynagrodzenia i na pewno tak tego nie zostawię.Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

steve001

Firma wykonuje zlecone zadanie w sposób profesjonalny i bez żadnych zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam i zachęcam do skorzystania z usług tej firmy sprzątającej.

Mariusz

Duża dokładność w wykonywaniu zleconych zadań i pełen profesjonalizm. Firma korzysta z bardzo dobrych środków chemicznych.

mop

Stałe Panie sprzątające, skuteczna chemia do sprzątania, wygoda w zamawianiu usług online, profesjonalizm wykonywanych prac.

Kamila

Polecam korzystanie z usług sprzątających. Bardzo dobry kontakt, osoby pracujące wykonują sumiennie swoją prace.

elabarbara

Nie rozumiem tych negatywnych wpisów. Ja korzystałam z usług firmy Hojoclean i jestem zadowolona. Biura zawsze czyściutkie, Panie które sprzątały dbały o czystość i dokładność sprzątania.

W ofercie pracy firma wspomina o elastycznych formach zatrudnienia. Możecie powiedzieć o tym coś więcej? W jakich godzinach zwykle odbywa się w firmie praca? Czy jest możliwe podjęcie pracy w HOJO.PL jako pracy dorywczej?

Daro

Od roku w hojo! Zarabiam bardzo dużo ale daje z siebie 150 % wiem ze reszta tylko ściemnia i wymaga Bóg wie czego !

Amno

Mi się tam wydaje, że warto podjąć z nimi współpracę, pieniądze są na poziomie i chyba specjalnie nie trzeba się natrudzić, aby je dostać w całości, dobra sprawa, pewna firma, moim zdaniem trzeba dawać im szansę

Afro

Hmm pracowałam w tej firmie i byłam zadowolona jednak nie podoba mi się to ze o wypłatę musiałam się prosić bo było opóźnienie i to miesiąc. Firma podpisuje umowę i z tego co wiem to proponowali nawet umowę o pracę. P. Iwona bardzo synpatyczna kobieta nie miałam z Nią żadnych problemów. Pozytywnie odebrałam współpracę tylko z tymi wypłatami na czas to roznie bywa niestety.

Szczery
@Afro

Pani Iwona to nie lubi płacić i udaje głupka ja od roku 100 złotych jeszcze mam nie wyplacone

Afro

Zostaw merytoryczną opinię o HOJO Clean - Warszawa

• Jak się pracuje w HOJO Clean?

Zobacz opinie na temat firmy HOJO Clean tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOJO Clean?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HOJO Clean
2.8/5 Na podstawie 67 ocen.

HOJO Clean