Cyclad Sp. z o. o

3 52 58 5 1

Opinie o Cyclad Sp. z o. o

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Firma Cyclad uważa, że dzięki zaangażowaniu swoich pracowników i rosnącej liczbie zatrudnianych przez nich konsultantów rozwijają się globalnie - głównie w Europie, ale również i w innych częściach świata. Świadczy to niewątpliwie o profesjonalnym podejściu firmy i do oferowanych usług, i do współpracowników. Warto podkreślić, że na kadrę pracowniczą w firmie składają się nie tylko pełno etatowi pracownicy, lecz także konsultanci oraz stażyści. Firma klarownie podkreśla, że w sposób szczególny ceni członków swojego zespołu i stawia na ich rozwój nie tylko zawodowy, lecz także osobisty. Jeśli ktoś z Was chciałby zatrudnić się bezpośrednio w firmie Cyclad, to zachęcam do wysłania swojego CV poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na ich stronie internetowej: https://www.cyclad.pl/kariera/praca-w-cyclad/

Tak4Nie3
ja
 Opinia

firma, która stawia na papierkowe umiejętności zamiast na to co realnie potrafi się zaprezentować podczas rekrutacji. proponowane wynagrodzenia nierynkowe. strata czasu generalnie.

Tak11Nie

Remix
 Opinia

Pracowałam w Cyclad kilka lat i byłam bardzo zadowolona. Firma jest elastyczna w podejściu do każdego pracownika. Od pewnego etapu można pracować również zdalnie. Prawdziwa międzynarodowa atmosfera to duży plus.

Tak4Nie2

Opinia

Osoby zainteresowane pracą w firmie Cyclad zapraszamy na oficjalną stronę firmy: https://www.cyclad.pl/kariera/oferty-pracy/ Obecnie firma prowadzi wiele rekrutacji, nie tylko w Katowicach, ale też w wielu innych miastach w Polsce. Zachęcam do udzielania opinii na forum osób, które aktualnie pracują w firmie Cyclad, bądź pracowały u tego pracodawcy. Na tematy związane z nie tylko z warunkami pracy, ale też benefitami czy szkoleniami.

TakNie3

Jacek
 Opinia

Firma wydaje się naprawdę w porządku- rekruterka która kontaktowała się ze mną była bardzo profesjonalna na tle innych headhunterów z tego typu firm.

Tak7Nie1

centrum komp
@Jacek 09.08.2017 10:01

wszystkie korpo to praca na kilka lat,do 40tki nie znam nikogo kto np w \cyclad jest mając powyżej 45lat

Czarek
 Opinia

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

TakNie1

Oxo
 Opinia

Cyclad daje duże możliwości rozwoju. Pracowałem w firmie prawie 2 lata. Praca dla międzynarodowych Klientów, ciekawe projekty. Jeśli ktoś jest zmotywowany i ma chęć się rozwijać może wiele się nauczyć.

Tak2Nie1

Opinia

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Cyclad Sp. z o. o i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

TakNie1

Natalia
 Opinia

W Cyclad pracowałam dość krótko, ale wystarczająco, żeby ocenić pracodawcę. No to tak: bardzo zgrana ekipa (mimo, że duża), szefowa wymagała sporego zaangażowania, miejsce pracy usytuowane bardzo fajnie (ścisłe centrum Katowic), darmowe lekcje angielskiego i francuskiego, niewielka rotacja pracowników. Klasyfikuję Cyclad jako fajną firmę.

Tak2Nie

Opinia

@M a Ty jak jesteś związany z Cyclad? Jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, to możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy u tego pracodawcy? Dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Kubas
 Opinia

W tego typu firmie jak Cyclad stres jest nieodłącznym towarzyszem w pracy! Ale sama praca jest stresująca więc nic nowego.

Jerzy
 Opinia

Czy może mi ktoś wyjaśnić jaki jest powód tak długiej listy ofert pracy w Cyclad ? Jakieś nowe projekty powodują , że firma potrzebuje więcej pracowników? Może ktoś znajdzie chwile żeby podzielić sie informacjami?

M
@Jerzy 20.08.2017 20:20

Firma zatrudnia dla swoich klientów, nie wszystkie ogłoszenia są do wewnętrznych struktur firmy, a wręcz większość jest właśnie do klientów... czyli np. Sopra Steria - a tam rotacja jest bardzo duża. Cyclad zajmuje się głównie poszukiwaniem kandydatów do projektów swoich klientów.

Tak3Nie

Opinia

@Jacekaplikowałeś na któreś ze stanowisk, czy też rekruterka sama się do Ciebie odezwała? Wysoki profesjonalizm dobrze świadczy o firmie. Jeśli będziesz brał udział w dalszych etapach procesu rekrutacyjnego oraz rozmowie kwalifikacyjnej, to również chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat.

Opinia

@Korpo, dlaczego uważasz, że praca w Cyclad Sp. z o. o to praca pod presją?

Opinia

Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na kierownika laboratorium? Głównym wymogiem jest znajomość. najnowszych technologii produkcji wyrobów chemii gospodarczej i kosmetyków, ale szkoda, że nie określili zarobków.

reta
 Opinia

Typowre korporacyjne bagienko. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Z początku było dobrze; dużo projektów, realne targety, przyjemna atmosfera i szansa na rozwój. Po zmianie kierownictwa poszło już z górki , pojawił się stres , nieprzyjemne traktowanie, plotkarstwo i gadanie za plecami, nieakceptowalne odzywki do pracowników. Stawki są śmiesznie niskie, o podwyżkach można tylko pomarzyć.Naprawdę są lepsze miejsca do pracy.

Tak8Nie

Korpo
@reta 22.09.2016 11:20

Jak szedłeś do pracy z pewnością wiedziałeś jak może wyglądać praca w niej. Jeśli jesteś słaby psychicznie to nie jest miejsce dla Ciebie. Ja bardzo lubię pracę pod presją.

Pracownica
 Opinia

Uma zapewne tak, ale to już też jest zależne od klientów. Cyclad albo świadczy usługi outsourcingowe, albo consultingowe, więc de facto jeśli pracujesz w Cyclad jako np Full Stack, to tak naprawdę większość zależy od ich klienta, niż od samego Cyclad.

Pracownica
 Opinia

Pracowałam w Cyclad jakiś czas i wiem, że ta firma ma swoje plusy i minusy. Jest dobrą firmą na start, bo nie żyją z taniej siły roboczej stażystów. Kto się sprawdza - dostaje normalną umowę. Co do wysokości pensji.... to co proponują kandydatom przy rekrutacjach zewnętrznych nie jest zależne od nich tylko od klienta, który te poszukiwania zlecił, więc to inna bajka, jednak jeśli chodzi o pracę w wewnętrznych strukturach Cyclad to... no każdy bezrobotny będzie zachwycony, ale osoba z doświadczeniem jako Researcher, czy Rekruter raczej zorientuje się, że Cyclad nie jest konkurencyjny. Firma daje szansę by zacząć, nie daje szansy się rozwijać. Atmosfera jest super, ale każdy konflikt, czy problem organizacyjny bywa rozwiązywany niemiłosiernie długo, co momentami miało bardzo demotywujący wpływ. Nie ma tu jednak wyścigu szczurów, targety były realne, więc każdy komu nie zależy na karierze, a na spokoju i pewności zatrudnienia - będzie zadowolony.

kandydat
 Opinia

Firma, która szuka tylko znajomych. Mam doświadczenie, znam języki, a i tak zawsze odrzucali kandydaturę. Ciągle szukają osób , nic im nie pasuje

Tak3Nie

Aken
 Opinia

Wedlug mnie to zadna konkretna firma... Brak ogloszen o prace na ich stronie internetowej, a na portalach internetowych z praca umieszczaja MNOSTWO ogloszen, tylko jak sie dobrze przyjzalem i przeanalizowalem to dotycza one 2 lub 3 stanowisk pracy...

Opinia

@emett Dziękujemy za Twój komentarz :) Rzeczywiście dbamy o swój wizerunek i staramy się być postrzegani jak najlepiej, za czym idą oczywiście działania wspierające nieustanne doskonalenie się naszej firmy. W tej chwili rekrutujemy na wiele stanowisk - zachęcamy do aplikacji! :)

Opinia

@jary Dziękujemy za Twój komentarz. Poza wymienionymi przez Ciebie stanowiskami, rekrutujemy również na inne pozycje, zachęcamy do śledzenia nas w internecie.

employee
 Opinia

Poczatkowe wrazenie bardzo dobre. Dobry kontakt, sensowne pytania duze zaangazowanie. Koniec tragiczny. Termin w ktorym miala nastapic decyzja o przyjeciu kandydata na nieszeregowe stanowisko przesuwany a na koniec brak kontaktu i echo... Hmm bardzo nieprofesjonalna końcówka!

@employee 01.06.2015 20:09

@employee Dziękujemy za Twoją opinię. Przykro nam, że tak oceniasz naszą pracę, jednak możemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, by rekrutacje odbywały się na jak najwyższym poziomie.

Opinia

@............... Dziękujemy za Twoją opinię o Cyclad. Staramy się, by procesy rekrutacyjne w naszej firmie odbywały się w sposób profesjonalny, a jednocześnie przyjazny kandydatom.

Opinia

@róża876 Cały czas prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska, zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz sprawdzania naszych ofert pracy na portalach rekrutacyjnych.

róża876
 Opinia

również interesuje mnie świeża informacja czy trwają w Cyclad Sp. z o. o jakiekolwiek rekrutacje teraz bo muszę w miarę pilnie znaleźć jakieś zatrudnienie z powodu nagle pogarszającej się sytuacji życiowo - osobistej. co do rotacji, to również proszę napiszcie jak wygląda z tym sytuacja u nich bo to ważne

Opinia

@luisia dziękujemy za Twoją opinię. Rekrutacje w Cyclad prowadzone są cały czas. Zajrzyj na naszą stronę internetową.

Opinia

@romek Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię, zatrudniamy specjalistów i cały czas poszukujemy nowych kandydatów do pracy. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz portali rekrutacyjnych.

...............
 Opinia

Firma jest w porządku wobec kandydata. Zachowuje się profesjonalnie. Wiele jest firm, konkurencji, przeprowadzających rekrutację, przypominającą przesłuchanie .

iformat
 Opinia

W Pl brakuje informatyków? Wszyscy wyjechali? Ci co wyjechali to na pewno nie wrócą. Ta firma nie jest godna na to żebyśmy "my bogowie IT" starali się o tą posadę. Dlaczego? Bo ta oferta "śmierdzi na odległość".

Tak2Nie

Zostaw opinię o Cyclad Sp. z o. o - Katowice