counter
3 52 73 5 1
MKK Nowy wpis

Pracowałem w firmie Cyclad prawie dwa lata współpracę z firmą wspominam bardzo dobrze. Jest to jedna z tych nielicznych, która stara się podążać za najnowszymi trendami w sourcingu. Management bardzo mocno kładzie nacisk na poprawna atmosfere (wręcz rodzinna), stara się wyciągać najlepsze wnioski tak, aby procesy były na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dużo procedur, ale świadczą one o dużym profesjonalizmie firmy. Niestety, nie wszystkie firmy do tego stopnia przestrzegają zasad RODO. Marketing, newslettery różne inne akcje promocyjne wyrozniaja ta firma. Chociaż firma malutka dorasta do największych graczy na rynku. Taki malutki Software house w rekrutacji. Polecam każdemu!

. Nowy wpis

Przedsiębiorstwo z ogromnym potencjałem zarządzane niewykwalifikowanymi rękami.

Tak21Nie1
były pracownik Nowy wpis

W firmie Cyclad posługuje się językiem nienawiści. Atmosferę kreuje kadrowa firmy. Nie wszyscy na szczęście podzielają te opinie, ale wolą się nie odzywać.

Tak19Nie
Sympatyk Nowy wpis

Nepotyzm, kiepsko działający dział sprzedaży, nierzetelni managerowie. Traktowanie pracowników przedmiotowo.

Tak18Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 65 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Cyclad Sp. z o. o?

Aga
Użytkownicy czekają na odpowiedź 96 dni.

Jaki jest przedział zarobków na stanowiskach Data Analyst z językami obcymi oraz jaka atmosfera panuje w tym dziale?

TakNie2

Jaka atmosfera jest między działami w Cyclad Sp. z o. o?

TakNie3
xyx
@Pytanie

Raczej słaba, ten mało kulturalny sposób zachowania wobec innych współpracowników narzuca kadrowa firmy.

Tak4Nie
Artur
@xyx

Jak to kadrowa Cyclad narzuca niekulturalny sposób zachowywania się? Co masz na myśli?

reta

Typowre korporacyjne bagienko. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Z początku było dobrze; dużo projektów, realne targety, przyjemna atmosfera i szansa na rozwój. Po zmianie kierownictwa poszło już z górki , pojawił się stres , nieprzyjemne traktowanie, plotkarstwo i gadanie za plecami, nieakceptowalne odzywki do pracowników. Stawki są śmiesznie niskie, o podwyżkach można tylko pomarzyć.Naprawdę są lepsze miejsca do pracy.

Tak24Nie
Korpo
@reta

Jak szedłeś do pracy z pewnością wiedziałeś jak może wyglądać praca w niej. Jeśli jesteś słaby psychicznie to nie jest miejsce dla Ciebie. Ja bardzo lubię pracę pod presją.

TakNie13
ninja
@Korpo

To się możesz raka nabawić jak tak lubisz pracę pod presją...

Tak10Nie
marek
@Korpo

proponuje zaintresować się Kaizen. Praca pod stresem nie jest efektywna. W takiej firmie nikt nie będzie chciał za chwile pracować i padnie. Ludzi sfrustrowanych przez dzieciństwo nie powinno zatrudniać się na stanowiskach kierowniczych to błąd. Do wszystkich którzy są źle traktowani zmieniajcie pracodawce aż traficie na normalną firmę inaczej takie firmy nadal będą istniały i niszczył;y życie ludzkie a wy nabawicie się choroby. Człowiek który pisze że jak nie potrafisz poradzić sobie ze stresem powinien pochodzić do psychologa i rozwiązać swoje problemy a dopiero iść do pracy. Pozdrawiam Marek

Tak3Nie
Marcin L.

I'm working with Cyclad for 4 months and the last 2 months I haven't received my salary. Terrible!

Tak12Nie1
Aaa
@Marcin L.

Hi, tell me is it B2B or job contract?

ja

firma, która stawia na papierkowe umiejętności zamiast na to co realnie potrafi się zaprezentować podczas rekrutacji. proponowane wynagrodzenia nierynkowe. strata czasu generalnie.

Tak28Nie
Mateusz
@ja

Jest to zupełna nieprawda. Cyclad stawia wymagania jak każda inna, ale jak żadna inna pomaga w rozwoju osobistym i zawodowym. Jeśli jesteś uczciwy wobec siebie i pracodawcy to można naprawdę wiele.

TakNie19
Witek

Zdobyli opinię dobrego pracodawcy poparta wieloma głosami. Ale chyba tak jest , że hajterów to każda firma ma!

Tak8Nie6
Użytkownicy czekają na odpowiedź 275 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Cyclad Sp. z o. o. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Tak1Nie13
Remix

Pracowałam w Cyclad kilka lat i byłam bardzo zadowolona. Firma jest elastyczna w podejściu do każdego pracownika. Od pewnego etapu można pracować również zdalnie. Prawdziwa międzynarodowa atmosfera to duży plus.

Tak4Nie12
Paulina

Osoby zainteresowane pracą w firmie Cyclad zapraszamy na oficjalną stronę firmy: https://www.cyclad.pl/kariera/oferty-pracy/ Obecnie firma prowadzi wiele rekrutacji, nie tylko w Katowicach, ale też w wielu innych miastach w Polsce. Zachęcam do udzielania opinii na forum osób, które aktualnie pracują w firmie Cyclad, bądź pracowały u tego pracodawcy. Na tematy związane z nie tylko z warunkami pracy, ale też benefitami czy szkoleniami.

TakNie12
Jacek

Firma wydaje się naprawdę w porządku- rekruterka która kontaktowała się ze mną była bardzo profesjonalna na tle innych headhunterów z tego typu firm.

Tak7Nie8
centrum komp
@Jacek

wszystkie korpo to praca na kilka lat,do 40tki nie znam nikogo kto np w \cyclad jest mając powyżej 45lat

Tak2Nie
Czarek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

TakNie6
Oxo

Cyclad daje duże możliwości rozwoju. Pracowałem w firmie prawie 2 lata. Praca dla międzynarodowych Klientów, ciekawe projekty. Jeśli ktoś jest zmotywowany i ma chęć się rozwijać może wiele się nauczyć.

Tak3Nie9

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Cyclad Sp. z o. o i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

TakNie5
Natalia

W Cyclad pracowałam dość krótko, ale wystarczająco, żeby ocenić pracodawcę. No to tak: bardzo zgrana ekipa (mimo, że duża), szefowa wymagała sporego zaangażowania, miejsce pracy usytuowane bardzo fajnie (ścisłe centrum Katowic), darmowe lekcje angielskiego i francuskiego, niewielka rotacja pracowników. Klasyfikuję Cyclad jako fajną firmę.

Tak2Nie9
Paulina

@M a Ty jak jesteś związany z Cyclad? Jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, to możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy u tego pracodawcy? Dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Zostaw merytoryczną opinię o Cyclad Sp. z o. o - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Cyclad Sp. z o. o
3/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chłodna 48 lok. 1