Opinie o Superksięgowa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Superksięgowa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Superksięgowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Superksięgowa Sp. z o.o. w Warszawa

Alii

hej! w pracy używacie jakichś języków obcych na co dzień? co się najbardziej przydaje: angielski, niemiecki czy jeszcze jakiś??

@nel

a były te testy w końcu, o których tutaj jest mowa? jeżeli tak, to mogłabyś powiedzieć czy te testy na rekrutacji się wypełnia, czy dają czas w domu? sporo jest pytań, trzeba mieć jakiś określony wynik, żeby dostać się dalej lub być zatrudnionym?

Czy urlop w Superksięgowa Sp. z o.o. jest płatny 100%?

@fairy

Można się co do tego jakoś dogadać?

Mikser

Czy oferty pracy na stronie firmy są aktualne?

Mikser
@Mikser

Zastanawiam się nad aplikowaniem tam stąd moje pytanie o aktualność

Xer
@Mikser

z tego co się orientuje wstawiają tam tylko aktualne

Xer
@Mikser

jakie ogłoszenie dokładnie cię interesuje?

Lama
@Xer

mnie interesuje oferta na księgową do KPiR, czy są jakieś inne benefity oprócz tych wymienionych w ofercie?

Lama
@Xer

jest również wymieniona możliwość pracy zdalnej, po jakim czasie można na to przejść?

plekat
@Lama

a jakie sa wymienione w ofercie? xd

@plekat

Ogolnie sa wymienione m.in. multisport czy prywatna opieka medyczna

@plekat

Jesli chodzi o home office to on faktycznie po jakims czasie jest mozliwy?

Omma
@Ren

Opieka medyczna jest zapewniana od razu czy po jakimś czasie?

@Ren

Fajnie, że cokolwiek dają. Generalnie wiesz, czy od pierwszego dnia te benefity przysługują, czy nie masz takiej wiedzy? Pytam, bo raz miałem taką sytuację, że aplikowałem w innej firmie i się okazało, że dopiero przy umowie na stałe są takie dodatki. Tutaj od pierwszego dnia pełna umowa, czy jakiś okres próbny?

marka

w sumie często się spotykałam z tym, że jednak benefity przysługują dopiero po okresie próbnym

marka
@marka

plus na umowie o pracę ciężko się obyć bez okresu próbnego

Frez
@marka

Tutaj okres próbny wynosi 3 miesiące?

Poncz

Najczęściej tak jest ale nie wszędzie tak samo jak z określonym czasem pracy czasem jest a czasem od razu na nieokreślony się przechodzi

chlop

najczęściej faktycznie te standardowe 3 msc, ale wszystko zależy od pracodawcy

hotdog
@Frez

tak, a o jakie stanowisko pytasz w ogóle?

@hotdog

Ma to jakies znaczenie?

@Ryz

Mam na mysli czy moze sie to roznic w zaleznosci od stanowiska?

ksiegowa Nowy wpis
@Ryz

nie wiem bo aplikowałam tylko na jedno stanowisko

sen Nowy wpis

to jedynie umowę o pracę można tu mieć?

Żaneta

Pracowałam niecały miesiąc po czym się zwolniłam, wdrożenie to żart. Na początku szkolenie 3 dniowe, później praca chwilowo jaka pomoc lidera, po tygodniu dostaje się cały czas nowe firmy bez żadnej merytorycznej pomocy, jak ktoś (inny pracownik) coś podpowie najczęściej z łaską i źle, za wszystko dodatkowo liczą klienta co uważam że powinno być w cenie obsługi księgowej. Bardzo nie polecam ani pracy tam ani korzystanie z ich usług księgowych.

@Żaneta

Ale byłaś na posadzie księgowej w pełnej księgowości? Wymagają min. 2 lat doświadczenia, sądząc po ogłoszeniu na stronie. Czyli uważasz, że to nie wystarczyło, skoro nie dawałaś sobie rady bez dodatkowego wsparcia koleżanek/kolegów?

Ktoś
@Żaneta

@żaneta czy mogłabyś coś powiedzieć o wynagrodzeniu? Minimalne?

hello
@Ktoś

nie wiem czy tutaj ktoś się będzie chętnie dzielił a propo swojego wynagrodzenia

hotdog
@hello

pozatym to od wielu czynników zależy wiec też sie nie ma co sugerować innymi

@hotdog

Macie jakies premie np?

ksiegowa Nowy wpis

owszem, bardzo fajny dodatek

sen Nowy wpis

na czym funkcyjne premie polegają? za co można je dostać?

Chce rozpocząć pracę w księgowości bo ukończyłem finanse i rachunkowość. po pierwsze, tu zatrduniają mężczyzn? Bo nazwa tak wskazuje że same kobiety :P A w benefitach zaciekawiły mnie rozmowy online z fizjoterapeutą? o co tutaj chodzi? no i zachęca ten home office - jak oceniacie sprzęt?

ksiegowa
@Gość

super oferta a gdzie ją widziales jesli mozna spytac? i na pewno przyjmują mężczyzn wiec spokojnie

Poncz
@ksiegowa

Wszystkie ogłoszenia masz na stronie albo na pracuj z tego co kojarzę

hello

niee myśle że absolutnie nie ma w tym żadnej różnicy, ale zawsze możesz wysłać swoje cv z różnych portali, żebyś był spokojniejszy że dojdzie

Toffifee
@Gość

Rozumiem, że te rozmowy z fizjo mają być finansowane przez pracodawcę?

zozol

ja swoje wysyłałem przez portal z tego co pamiętam, i jakoś po tygodniu się odezwali więc myśle że te wszystkie stronki z ogłoszeniami są serio legitne

Andżela
@zozol

Ooo, a jesteś w stanie przywołać, jak dalej wygląda cały proces rekrutacji? :) Z ilu etapów się składa? Daj znać, na czym polega każdy z nich. ;)

Hipopotam
@Andżela

Podbijam pytanie cieżko tutaj w ogóle przejść tę rekrutację? dają do wykonania jakieś sprawdzające zadania?

Pandora
@Hipopotam

Prawdopodobnie będziesz mieć test kompetencji, jak nic się nie zmieniło. Ale to nic strasznego, jeśli w twoim CV nic nie jest wymyślone.

@Pandora

Test kompetencji? Powiesz na czym to mniej więcej polega czy nie można takich informacji tu pisać?

dolka

dużo by jednak ułatwiło jakby ktoś mógł to opisać?

Karolka

Specjalista do spraw pozyskiwania klientów biznesowych od razu ma na dłużej umowę, czy najpierw dają jakąś na okres próbny bardziej? Widziałam ogłoszenie, ale nie napisali. Ktoś wie, jak to jest u nich? Docelowo chciałabym na jak najdłużej, najlepiej bezterminową.

luzik
@Karolka

super jakby ktos jeszcze opisal przy okazji warunki pracy, benefity i ogolnie atmosfere

Dyplomata
@luzik

Atmosfera bardzo w porządku, ja trafiłem na samych ludzi do rzeczy, bez problemów i jakichś batalii między pracowniczych

magister
@luzik

benefitów jest dość sporo, m.in. multisport, pakiet medyczny, bony świąteczne, są nawet firmowe telefony ale to też zależy na jakie stanowisko byś chciał aplikować

magister
@luzik

a jeśli chodzi o atmosfere to również mogę powiedzieć że jest bardzo dobra, ludzie na poziomie, pomocni i chętni do współpracy, polecam!

Bab
@magister

ciekawe czy po jakims czasie mozna odkupic taki telefon w razie cos, wiesz moze jak jest? :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Superksięgowa Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
rikk

jaką macie atmosferę w pracy? w jakim wieku jest najwięcej osób?

Panna
@rikk

Atmosfera w porządku według mnie, fajni ludzie w różnym wieku

Korki
@rikk

Czemu ludzie myślą że jak napiszą ogólne pytanie to każdy będzie wiedział o które stanowisko im chodzi

asior
@Korki

no ale atmosfera może dotyczyć całej firmy i też może o to pytanie było

si
@asior

no dokładnie, ale odpowiadając na pytanie, jest raczej dobra atmosfera, pozytywnie według mnie

nickOna

no pewnie do uzgodnienia kwestia zatrudnienia tak podejrzewam

sympatyczny
@rikk

i w sumie nigdy nie słyszałem skarg na współpracowników, jak się jest w miarę zsocjalizowanym to zawsze można się kulturalnie z kimś dogadać

łopaciarz

prawie udławiłem się krupnikiem jak to przeczytałem, ty nie do księgowości tylko na komika idź

Dyplomata
@sympatyczny

To akurat prawda, grunt to mieć jakieś podstawowe umiejętności komunikacyjne i wszystko jest do ogarnięcia

Czy urlop w Superksięgowa Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Uriel

No chyba w każdej firmie jak masz uopa to masz pulę dni 100% płatnego urlopu. Nie wiem, czemu tu miałoby być inaczej...

Uriel

Ja za to mam pytanie jak to wygląda z tymi dniami urlopowymi właśnie? Trzeba przepracować jakiś czas, żeby zdobyć te dni, czy po przejściu jakiegoś okresu próbnego od razu dostaje się pełną ilość tych np. 26 dni?

Fergus
@Uriel

26 dni masz po przepracowaniu/studiowaniu 10 lat, wtedy dostajesz 26 dni urlopu, wcześniej jest chyba 20 z tego co kojarzę

Darwin
@Fergus

a to systematycznie rośnie czy po prostu po 10 latach dochodzą te dni?

@Darwin

po 10 latach dostajesz dodatkowe 6 dni chyba ze cos teraz w tym zmienili, za moich czasow tak bylo

mrd
@10

ale po 10 latach w jednej firmie? czy po 10 latach ogolnie stazu pracy gdziekolwiek, nie slyszalem o tym wczesniej

@mrd

bez problemu gdziekolwiek, byleby na umowie o prace byc zatrudnionym bo wiadomo ze na zleceniu sie to nie naliczy ;)

@mrd

zreszta jak sobie sprobujesz znalezc o tym jakies info w necie to mi wyskoczylo np od razu 'niekoniecznie w jednym zakładzie pracy – chodzi o okres zatrudnienia u wszystkich pracodawców łącznie' wiec widzisz, kazdego z nas to czeka hehe

@Fergus

to zapytam przy okazji czy jesli chodzi o urlopy to tutaj bez problemu mozna sobie wczesniej zaklepac?

dodatek

jak już mówimy o stażu to macie tutaj jakieś dodatek za staż albo za doświadczenie na stanowisku?

dodatek

jak firma w ogole z benefitami też stoi?

szpinak
@dodatek

mnie by interesowaly mniej pieniezne bonusy a bardziej np jakies ubezpieczenia, multisporty..itp

Kolo
@szpinak

masz multisporta pakiet medyczny i paczki świateczene wie swieta trojca dodatków jest zapewniana przez firmę

Kolo
@szpinak

poza tym mozesz też dostac telefon firmowy co jest bardzo spoko dodatkiem do tej pracy

Pronto
@Kolo

a jak tutaj jest ze szkoleniami? są jakieś?

Andzia
@Kolo

o to ciekawy benefit. A trzeba sobie na ten telefon jakoś specjalnie "zasłużyć"? To określone stanowiska go mają? Jest przydatny w pracy czy raczej jest to swego rodzaju rekwizyt? Można po pracy korzystać? :D

igla
@Kolo

jaki ten pakiet medyczny obowiazuje?

Soho
@Kolo

Multisport od razu się dostaje czy po jakimś czasie? zależy mi na tym dodatku

krupnik
@Andzia

podpinam się do pytania tak z marszu otrzymuje sie ten telefon? ułatwia w jakiś sposób pracę czy to jakiś najniższych lotów i tylko utrudnia?

Latino

Również próbuję zrozumieć w jaki sposób telefon mógłby przeszkadzać, ale niech będzie..

@krupnik

Trzeba się liczyć z tym, że służbowe telefony obowiązują coraz częściej i z czasem na pewno zobaczysz, że to jednak bardzo ułatwia pracę.

Minionek
@Latino

pamiętasz może czy sama rozmowa rekrutacyjna jest zdalnie czy stacjonarnie?

bystra kobita
@Minionek

ja mialam stacjonarnie rozmowe, z managerem oddziału, nie wiem czy zawsze to tak wygląda ale raczej tak

bystra kobita
@Minionek

odpowiedz po rozmowie mialam po niecalym tygodniu z tego co pamietam, wiec tez dobrze ze za dlugo nie trzymają w niepewności

Pizza
@bystra kobita

Szybko po takim potwierdzeniu już realnie zaczęłaś pracę?

fairy
@Pizza

u mnie to byla kwestia dwóch tygodni, ale nie wiem w sumie jak reszta miała

Spiderman
@fairy

Jak zaczynałeś pracę to jak wyglądało twoje wdrożenie? pokazują co i jak czy trzeba samemu od razu ogarniać wszystko?

Rest
@Spiderman

początki są spoko, szczególnie jak jesteś nowy (nie wiem na jakie doświadczenie) ale zawsze kogoś do wprowadzenia dostaniesz do pomocy

Relax
@Spiderman

Na czilu ci ktoś wszystko pokaże, zresztą ludzie tutaj też są bardzo pomocni więc się nie zgubisz

orka

a o jakie stanowisko ci chodzi?

@fairy

Można się co do tego jakoś dogadać?

@Alii

a i na jakim poziomie trzeba je znać jak coś?

Nicky
@Alii

Nie widzę żeby w wymaganiach pisali o znajomości języków, jest to rzeczywiście potrzebne i o tym nie napisali czy po prostu pytasz?

@Nicky

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Bo jak na księgową do pełnej księgowości to napisali że mile widziany angielski więc jak się go dobrze zna to pewnie taki kandydat jest lepiej punktowany. Dodatkowo szukają jeszcze specjalisty do spraw pozyskiwania klientów biznesowych i tam faktycznie nie ma nic o języku. Ty byłaś już na rozmowie czy dopiero chcesz wysłać CV?

fiona
@Paweł

ktoś ma już jakieś doświadczenia z rekrutacji tutaj? trudno jest?

izolda
@fiona

normalna rekrutacja, nie ma się co obawiać, mnie nic nie zaskoczyło tutaj

Hanna
@izolda

O no to spoko, a może podzielisz się ile było etapów i jakie pytania mniej więcej padały? Dużo było przepytywania jeśli chodzi o wiedzę? Mam nadzieję, że bez głupot typu "jakim typem zwierzęcia jesteś" :D

@Hanna

Na dole już komuś w komentarzach na to odpowiadałem, ale no ogólnie masz jeden etap - rozmowę z menagerem i test kompetencji merytorycznych dotyczący zawodu :)

Rice
@Sour

to skoro byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej to powiesz nam jak jest z tymi językami? Ja jeszcze z chęcią dowiem się czegoś na temat godzin pracy i jak to wygląda w firmie

talia
@Rice

o co chodzi z językami? pytasz czy sprawdzają znajomość języka przy rozmowie? bo nie rozumiem

talia
@Rice

wybierasz sobie godzine od 7 do 10 i nastepnie pracujesz od tej wybranej godziny nastepne 8

Potworek
@talia

a można to zmieniać? w sensie jest wymagane żebyś miał ustaloną jedną godzinę zawsze czy jak?

Potworek
@talia

Ja w sumie chcę się dowiedzieć co do tego jakie są wymogi odnośnie innych języków

Osoko
@talia

a powiesz mi czy jest możliwość pracy tylko na zdalnym, czy trzeba się gdzieś regularnie stawiać?

Osoko
@talia

i jak z weekendami? też trzeba pracować czy wolne? czy to zależy jak klienci będą potrzebować?

iskra
@talia

czyli jak zaczelabym o 7 to pracuje do 15 a jak o 10 to do 18 tak? dobrze rozumiem mam nadzieje

Rumak
@iskra

tak, dokładnie, po 8h - jak pracujesz od 7 to do 15 ;)

daylight
@Rumak

a pracuje się w weekendy?

daylight
@Rumak

bo zależy mi właśnie na pracy od poniedziałku do piątku i jeśli już to sporadycznie w soboty...

Fergus
@daylight

niee w soboty, niedziele i święta normalnie się nie robi :)

@Fergus

O to dobra informacja że dwa dni na odpoczynek. Ktoś tu wspomniało możliwości pracy zdalnej. Jest w 100% czy raczej hybryda i są dni kiedy trzeba pracować z biura?

jak dostajesz zdalną to jest raczej100%

plekat
@Fergus

duży plus tej pracy, z każdym miesiącem doceniam coraz bardziej

@plekat

A czy rzeczywiscie sa tu mozliwosci rozwoju jak jest napisane w ofercie?

Omma
@Ren

Gdzie ofertę aktualną znalazłeś?

@kisten

Tylko ktoś już o to pytał i nie dostał odpowiedzi, ale powtórzę się: czy dostając pracę zdalną trzeba pracować jakiś czas stacjonarnie żeby wszystko ogarnąć? Czy może nie ma takiej potrzeby? Zastanawiam się czy wtedy cały sprzęt firma udostępnia i przesyła pocztą?

MiniM

Czy wiadome jest czy na rozmowę rekrutacyjną w takim przypadku przychodzi się do biura?

Pajko
@MiniM

to ja dopytam jeśli można, czy zawsze się otrzymuje odpowiedź po rozmowie czy nie?

bret
@MiniM

z tego co wiem to rekrutacje sa raczej stacjonarnie więc jakos sie musisz z nimi spotkac

Ophelia
@bret

jak długo trwa taka rekrutacja? zamyka się to w jednym spotkaniu?

va
@Ophelia

no zależy jak umówisz si≥ę szybko na spotkanie. rozmowa jest zazwyczaj jedna połączona z testem kompetencji, nic skomplikowanego

va
@va

jeśli chodzi wiadomość zwrotną to tak do tygodnia po spotkaniu dostajesz

soni
@va

W sumie dość szybko, spodziewałabym się dłuższego czasu oczekiwania.

soni
@va

Wiadomo czy wielu osób teraz szukają?

Coda
@soni

patrzyłaś na ogłoszenia? łatwiej będzie się dowiedzieć ile osób szukają

@va

Ile jest pytań na teście? I ile właściwie trzeba mieć poprawnych odpowiedzi? Sama rozmowa ile trwa?

tulk
@Coda

gdzie najlepiej sprawdzać ogłoszenia do was?

ruru
@tulk

chyba na pracuj jedynie na chwile obecną albo kontakt przez stronę internetową bezpośredni

ruru

jak znasz się na rzeczy to bez żadnego problemu wszystko ogarniesz :)

nenenen
@ruru

jak jest już na początku pracy? dostaje się kogoś kto cie uczy i jest za ciebie odpowiedzialny?

Frez
@nenenen

Wiadomo w ogóle ile wdrożenie powinno trwać?

krupnik
@nenenen

właśnie też mnie interesuje czy proces wdrożenia w prace rzeczywiscie jest taki pełnowymiarowy? że po nim ogarne co i jak czy bede musiał sam nad wszystkim kminić i się domyślać?

Julka
@va

na czym polegał ten test kompetencji? czy były to pytania abcd? masz jakieś wskazówki, jak się do niego przygotować? i ile czasu było na jego wypełnienie? chcę tutaj aplikować, więc dobrze wiedzieć, co mnie czeka

prawowity
@krupnik

taak na spokojnie ci wytłumaczą jak wszystko działa, wiadomo, że nikt się w nowym miejscu nie odnajduje od pierwszej minuty

ciekawska Pani
@Frez

podbijam, ile trwa takie wdrozenie?

Żarówka
@ciekawska Pani

To ile ci zajmie sprawne poruszanie się na swoim stanowisku to już kwestia indywidualna raczej, każdy ma swoje tempo wdrażania się.

sos śmietanowy

ogólnie skoro pracujesz możesz powiedzieć jak firma zapatruje się doświadczenie? trzeba mieć jakieś duże żeby się ztarudnić?

Niss
@sos śmietanowy

Zależy od stanowiska ale raczej na każdym doświadczenie jest wymagane

@sos śmietanowy

Zależy jak trafisz, czasami na pewno jest zapotrzebowanie na pracowników z większym doświadczeniem.

ser pieczarki
@Latino

skoro pracujesz powiedziałbyś coś więcej o atmosferze w miejscu gdzie pracujesz?

ser pieczarki
@Latino

jeszcze czy ewentualnie myślisz, że to spoko miejsce żeby się zatrzymać na dłużej? szukam czegos stabilnego i pewnego

Reksio
@ser pieczarki

moim zdaniem atmosfera jest jak najbardziej na plus, ja się tam z każdym dogaduje i nie czuję presji

rewolucja
@Reksio

ja tez moge od siebie dodac ze trafilam na fajne osoby, pomocne, nie robią na zlosc ani nic z tych rzeczy wiec jesli chodzi o atmosfere w pracy to narzekac nie mam na co

monmo
@rewolucja

w dużych grupach się pracuje?

LUX
@ser pieczarki

ja się zatrzymałem na dosyć długo i w sumie nie miałem nigdy jakiejś nieodpartej ochoty się zwolnić, więc o ile ci się podoba powinno być okej

Otta
@LUX

Duże doświadczenie miałeś składając tu CV? Martwię się, że mi trochę nadal niestety brakuje.

gob
@Otta

ja nie, po studiach w zasadzie byłem tylko, ale też przede wszystkim sugerowałbym się ogłoszeniami o pracę i jakie tam wymagania obecnie zamieszczają

Fero
@gob

Jeszcze jedno pytanie czy długo czekałeś po wysłaniu CV na kontakt od nich?

Duduś

Ogólnie rozmowa była okej? wiadomo że zawsze jest trochę stres ale czy było w miarę bezboleśnie?

nel
@Duduś

jak dla mnie rozmowa byla jedną z lepszych jakie wspominam w mojej karierze - bylo zarówno profesjonalnie jak i milo

Dart

Jeśli wtedy w ten sposób prowadzili rekrutację to pewnie się tym kierują i wątpię, żeby się coś zmieniło. To też dużo mówi o firmach, bo w końcu dla nich to też prezentacja swojej oferty.

@nel

Moris

Trzeba spełniać jakieś szczególne wymagania żeby móx pracować zdalnie?

Ooo

A tak szczerze? Mają jakieś specjalne wymagania. Np ile lat doświadczenia na stanowisku księgowej muszę mieć, żeby zdalnie pracować? Czy doświadczenie w ogóle w tej kwestii jest brane pod uwage? Czy firma zapewni mi sprzęt do pracy z domu?

jan

Szybki i sprawny kontakt z panią Księgową. Polecam.

Emila

Hej wam :) Chciałam dopytać o te testy kompetencji podczas procesu rekrutacji. Faktycznie są ciężkie? Jestem dopiero na początku mojej kariery w księgowości, i zaczynam się trochę stresować. Macie jakieś rady co do rozmowy? Po jakim czasie dostaliście odpowiedź od firmy po wysłaniu CV? Chętnie poczytam wszystko, co macie do powiedzenia na temat pracy w firmie. Jak warunki, stawka, co wam pasuje, co byście zmienili? ;))

Duśka
@Emila

o jezus, z nieba mi spadłaś bo też się zastanawiam nad testami i czy takie tutaj są. To są jakieś testy kompetencji stricte związane z pracą czy dodatkowo jeszcze coś sprawdzają tym?

Duśka
@Emila

A wysyłałaś już cv? Bo ja właśnie tak i czekam na odpowiedź parę dni ale no stres mnie łapie :D Ja też chętnie poczytam jakieś opinie na temat tej firmy, prooszę o pomoc!

Parker
@Duśka

przeszedł juz ktoś proces rekrutacji z was? możecie powiedzieć jak to wyglądało na miejscu?

Parker
@Duśka

ile tak w ogóle czekaliście na odpowiedź w sprawie pracy?

Iga
@Duśka

I jak, odezwali się do Ciebie, dostałaś pracę? Jeśli tak, to daj znać, sama też się chętnie dowiem co i jak, może macie tam jakiś program poleceń i dałoby się wkręcić tak po znajomości z forum :D

Benia
@Iga

ogólnie rekrutacja wyglądała w ten spsób że miałam jedno spotkanie z managerem oddziału w trkacie którego odbył się też test kompetencji i potem czekałam juz na odpowiedź

Benia
@Iga

dużym plusem że o decyzji odnośnie przyjecia do pracy dowiedziałam się też w okolicach tygodnia więc cała rekrutacja jakieś dwa tygodnie mi może zajęła

@Benia

jak mniej wiecej taki test wyglada?

@Benia

rozmowa oczywiscie stacjonarnie byla pewnie?

@Benia

o negatywnym wyniku rekrutacji tez mieli cie informowac?

Gabriela
@Benia

Ekstra, a telefonicznie się z Tobą kontaktowali czy decyzję dostałeś na maila? Rekrutacja była w siedzibie firmy, bo teraz często jest tak, że odbywają się rozmowy online?

Magic
@Benia

hej, możesz jeszcze powiedzieć jak tutaj wyglądają godziny pracy?

Magic
@Magic

lub czy pracuje się tylko na jedną zmianę?

7/10 do 15/18 w miarę elastyczne godziny pracy

@Magic

tak jest jedna zmiana od poniedziałku do piątku

Maple Software

Współpracuję z tą firmą już rok i wszystkim polecam prowadzenie księgowości w tej firmie. Integracja z mBankiem mogłaby być trochę lepsza, ale kontakt z księgowym jest świetny. Widać zaangażowanie w pracę ????

Weronika

Cześć, a ja chciałabym do nich aplikować na Specjalista do spraw pozyskiwania klientów biznesowych, mają taką ofertę na swojej stronie, tylko pytanie: ona jest aktualna? :D Widzę, że premie dają od sprzedaży, a ktoś powie ilu miesięcznie musiałabym pozyskać klientów by ją dostać i jakie są progi premiowe u nich?

Kiara

Jak wygląda przebieg procesu rekrutacji? Miał ktoś może ostatnio i wie jak mogę się przygotować?

@Kiara

Umawiasz się na spotkanie z menagerem, podczas którego gadacie o pracy i masz test kompetencji, a potem do tygodnia dając ci znać jak poszło

Sour

No jak najlepiej :) test kompetencji nie był może jakiś super ciężki (przynajmniej ja miałem takie wrażenie), ale musisz mieć dobrą orientację w tym co będziesz robić

Yeti
@Sour

O, to fajnie, że dają znać jak poszło. Wiesz może czy to zawsze jest tydzień czy może być też jakoś wcześniej/później?

@Sour

Powiesz jakie pytania były na tym teście kompetencji?Jak nie był taki trudny to może i ja się odważę. A rozmowa z managerem spoko? Przedstawił ci warunki? Możesz coś więcej o ich napisać?

ważka
@Yeti

U mnie to trwało niecały tydzień, ale nie jestem w stanie mówić za wszystkich pracowników. Każdy proces rekrutacji może być inny, ale podejrzewam, że raczej nie trwa on nigdy zbyt długo.

Izabela

Na stronie internetowej znalazłam ofertę pracy na stanowisko Specjalisty ds. pozyskiwania klientów biznesowych. Firma oferuje między innymi konkursy sprzedażowe. Na czym one polegają, wiecie? :D I co można w nich wygrać? Poza tym, czy możecie mi powiedzieć coś o systemie premiowym? Co ile i spełniając jakie warunki można otrzymać premię? :))

Księgowa

Czy może ktoś opisać jak wygląda współpraca na B2B w prowadzeniu księgowości Klientów.

Liza

Szczere pytanie do pracowników, można zaufać waszym usługom?

Teol
@Liza

Można, pracują ludzie, którzy znają się na rzeczy.

Liza
@Teol

A jak chodzi o współpracę, to osoba z którą przyjdzie mi się kontaktować to jest jedna i ta sama? Chodzi mi o to czy będę w kontakcie z jedną osobą czy różnie?

Teol
@Liza

Każda osoba ma swoją bazę klientów których obsługuje, raczej nic się nie zmieniło w tym temacie

Nicky

Mam pytanie, oferty są na ich stronie internetowej ale np. na pracuj.pl ich nie ma, czy te ze strony są wszystkie aktualne?

Now

Załóż firmę/ załóż spółkę, takie są zakładki na stronie, o co chodzi?

Od dwóch lat współpracuje z Panią Klaudią Czarnecką z CashDirector S.A. i jestem bardzo zadowolony. Nie często kogoś polecam znajomym ale współpracę z Panią Klaudią poleciłem koledze. Technicznie wszystko odbywa się za pośrednictwem mBanku którego klientem jestem wiele lat. Poza standardowym rozliczeniem podatków mogę zawsze liczyć na merytoryczne wsparcie i odpowiedz na każde pytanie związane z prowadzeniem działalności. Polecam serdecznie

Korzystam z usług księgowych od dwóch lat i jestem zadowolony. Pani Klaudia - księgowa zawsze jest dostępna pod telefonem i mailem, jak mam jakieś pytania to odpowiedź jest "od ręki" i co najważniejsze rzetelna. Polecam współpracę

KSIĘGOWY-BP
@Andrzej

A proszę powiedzieć czego dotyczyło ostatnie pytanie, które Pan zadał Pani Klaudii, na które odpowiedziała. Ciekawi mnie to, ponieważ prowadzę księgowość o kilkunastu lat, i z doświadczenia wiem, że Klienci zadają średnio dwa pytania na rok i to z reguły są pytania typu "kiedy Pan powie jaki podatek zapłacę?"

Luna
@KSIĘGOWY-BP

I co z tego?

Balo
@KSIĘGOWY-BP

Nie zawsze tak to wychodzi, czasem klienci są bardziej zaangażowani :)

rikk
@Balo

to dobrze czy źle? bo trudno wywnioskować haha

Zostaw merytoryczną opinię o Superksięgowa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Superksięgowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Superksięgowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superksięgowa Sp. z o.o.?

Superksięgowa Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 182 ocen.
  • Wyrzyska 9A
    02-455 Warszawa