CashDirector S.A

Opinie o CashDirector S.A

Szanowni Kandydaci i Pracownicy,

z radością witamy Was na stronie CashDirector S.A.! Nasza firma to miejsce, gdzie

kreatywność, zaangażowanie i profesjonalizm tworzą dynamiczne i inspirujące środowisko

pracy.

CashDirector to firma technologiczno-usługowa tworząca systemy księgowe oraz będąca

wiodącym w Polsce dostawcą usług księgowych. Współpracujemy z najbardziej

rozpoznawalnymi, kluczowymi na polskim rynku bankami – dostarczamy nowoczesną

technologię do zarządzania księgowością i finansami firmy, w większości zintegrowaną z

bankowym rachunkiem firmowym oraz dedykowane wsparcie ekspertów księgowych. Wśród

naszych partnerów znajduje się 6 wiodących banków, firmy z branży ubezpieczeniowej,

telekomunikacyjnej, e-commerce oraz medialnej. Wraz z mBankiem tworzymy Ogólnopolską

Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR), która już zgromadziła ponad 2000 biur

księgowych. W tym roku OSCBR otrzymała tytuł „Marki Godnej Zaufania 2023” w kategorii

Wirtualna Księgowość. W poprzednich latach CashDirector uzyskał wyróżnienia m.in. na

Efma, WebSummit i FinTech Digital Congres.

CashDirector tworzą ludzie z rozmaitymi kompetencjami i doświadczeniem, którzy wspólnie

dążą do osiągnięcia sukcesu. Stawiamy na pasjonatów, którzy chcą rozwijać swoją karierę w

dziedzinie finansów, księgowości i rozwoju oprogramowania, na różnych poziomach działań

naszej firmy. Dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu naszych pracowników, umacniamy swoją

pozycję na rynku. Dlatego jesteśmy wdzięczni za ich wkład w naszą wspólnotę oraz

osiągnięcia, które razem zdobywamy i chętnie wspólnie celebrujemy sukcesy.

Jeśli chcecie być częścią naszego zespołu i pomagać naszym Klientom w realizowaniu ich

celów finansowych, zachęcamy Was do zgłaszania się do nas na stanowiska pracy.

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju zawodowego i

osobistego.

Dostrzegamy potencjał i zdolności każdego pracownika, bez względu na wiek i pochodzenie.

Chętnie uczymy zawodu młodych i początkujących. Dajemy szanse i pomagamy kształtować

umiejętności zawodowe, inspirujemy, dzielimy się dobrymi praktykami współpracy z

klientami, uczymy komunikacji i radzenia sobie z wyzwaniami. Dla bardziej doświadczonym

członków zespołów prowadzimy Akademię Managera, w ramach której liderzy zespołów

podnoszą swoje kompetencje menedżerskie.

Dziękujemy za wszystkie pozostawione komentarze, które są dla nas wyznacznikiem

właściwych dróg i motywacją do ulepszania organizacji pracy w naszej firmie.

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej i w pracy!

Z wyrazami szacunku

Zespół CashDirector S.A.
Dorota

Hej, mam pytanie, można z nimi współpracować na zasadzie b2b?

Cosiek

Na umowie o pracę jest próbny standardowo 3 miesiące czy dłużej?

olx
@Cosiek

jak ja się zatrudniałam to było 3 miesiące próbnego, szczerze to nie wiem czy się coś zmieniło

Logo
@olx

Spoko te szkolenia? warte uwagi czy takie tylko dekoracyjne żeby było że są?

@Cosiek

Nie można dłużej, zgodnie z obowiązującymi przepisami, jeśli jest to UOP.

alex
@Logo

nie no raczej fajne są, w sensie jak jesteś zaangażowany w to co sie dzieje na nich, to na pewno wyciągniesz coś wartościowego i przydatnego dla siebie

wtorek

nie wiem o jakich szkoleniach dokładnie jest tu mowa, ale pewnie o takich fundowanych przez pracodawcę tak?

Wizard Nowy wpis
@wtorek

Chyba najczęściej jest tak że to pracodawca to organizuje nieodpłatnie...inaczej pewnie mało kto by się decydował

Hima Nowy wpis
@Wizard

Jak jest z umowa zlecenie na poczatek? Myslicie ze tak na pierwszy rok mozna by bylo sie dogadac i dopiero potem przejsc na umowe o prace?

Smigol Nowy wpis

Właśnie poza tym po co być przez rok na zleceniu? XD

Dafne Nowy wpis

U nas jest możliwa umowa o pracę, jak również umowa zlecenie.

Fenny

Firma jest polska czy zagraniczna? Oferują umowę o pracę?

Sporny
@Fenny

Idzie normalnie umowa o prace, ale czy firma zagraniczna to nie wiem, na googlach sobie poszukaj

umowa
@Sporny

A jak jest ze zleceniem? Jest możliwe czy raczej tylko uop?

Enklawa
@umowa

Chyba jest możliwe zlecenie, ale ja pracowałam akurat na uop więc ręki sobie uciąć nie dam :D

milczek
@umowa

tak, zlecenie noramlnie daja jak pogadasz o tym z nimi

Barman
@milczek

A co lepiej się tutaj opłaca, uop czy zlecenie?

welmoni
@milczek

a da sie tez dogadac co do grafiku? wiadomo w wakacje zajec nie mam ale gorzej bedzie od pazdziernika np na caly etat

Henryg
@welmoni

w sensie no jest o tyle elastyczność że możesz wybrać o której godzinie zaczynasz prace między 7 a 10, to nie wiem czy o cos wiecej ci chodizło

good
@welmoni

a jakieś przyjęcia teraz tutaj są?

sopign
@Henryg

i niezaleznie od ktorej godziny bedziesz z tego zakresu to i tak po 8h zawsze tak?

stella
@sopign

tak tak, po prostu jak zaczynasz o 7 skonczysz o 15, a jak o 10 to o 18 :)

krop
@stella

a to sobie wybierasz czy raz chodzisz tak a raz tak?

astal
@stella

weekendy macie wolne? czy tez w tych godzinach robicie?

wejb
@astal

weekendy sa wolne i swieta normalnie tez

wejb
@krop

raczej stale godziny raz wybrane ale no wiesz... jak sie dogadasz...

off
@wejb

do tej pory jak bylo u was z urlopami? jak się odpowiednio wczesnie wezmie to dają bez problemu?

Nini
@wejb

Czyli jeśli coś ci wypadnie to bez problemu można się dogadać w tej kwestii? To akurat spoko sprawa, bo zawsze może się coś zdarzyć :D

sikor
@off

pewnie, nie bylo nigdy u mnie z tym klopotow. wiadomo jedynie ze nie wezmiesz z dnia na dzien urlopu na 2 tygodnie ale to wszedzie tak jest

popstar
@sikor

nadgodziny sie tutaj zdarzaja czasami?

lub
@popstar

nie ma konieczności pracy w nadgodzinach, wiec spokojnie

@lub

nadgodzin nie ma a istnieją jakieś dodatkowe sposoby na dorobienie?

@lub

w sensie jak z premiami firma stoi i dodatkami?

@i
@beret

tylko obsługa dodatkowych klientów daje odrobinę podwyższone zarobki tzn jak chcesz dorobić musisz robić

Pelka
@lub

Mozna pracowac w pelni zdalnie lub chociaz hybrydowo?

Pelka
@Pelka

I jesli tak, to czy trzeba przejsc najpierw odpowiedni okres probny.

Kajpa
@Pelka

Czytałem gdzieś tutaj, że duża część pracuje tutaj zdalnie więc właśnie mnie to zachęca do aplikowania, ale też się zastanawiam po jakim czasie jest taka możliwość.

drejn
@Kajpa

widze że nikt nie chce odpowiedziec, kontaktowałem się z nimi ostatnio z podobnym pytaniem, jak odpowiedzą to wam tutaj podrzuce czego sie dowiedziałem

Paa
@drejn

Jest możliwość pracy zdalnej - z doświadczeniem od razu, a jeśli jest się do przyuczenia to najpierw stacjonarnie / hybryda, a potem dopiero można przejść na w pełni zdalne. Wszystko w zależności od umiejętności. :)

zdro
@drejn

I co juz dostales odp? Mogles jeszcze sie zapytac przy okazji czy rekrutacja tez jak cos by wtedy byla zdalnie np.

Wywerna
@Paa

Jak wtedy wygląda hybryda, po ile dni? :)

blek
@zdro

ja miałem stacjonarnie całą rekrutację

Doku
@blek

Nawet w przypadku, kiedy praca ma być zdalna?

brum
@Doku

tak u mnie nawet na zdalne było spotkanie stacjonarne i test merytoryczny

brum
@Doku

wy już pracujecie w całości na zdalnych?

vias
@brum

Jak rozmowa rekrutacyjna jest stacjonarnie to okres próbny lub jakieś szkolenie na początku też? Czy to już wtedy i tak zdalnie się zaczyna bez problemu?

primavera

raczej po prostu dostaniesz możliwość pracy zdalnej do wyboru, chyba że w ogłoszeniu od razu jest napisane o zdalnej to wtedy się z tym kłócić nie będziemy

Grosik
@Barman

Chyba wszędzie najbardziej opłaca się uop na zleceniu w sumie praktycznie niczego nie ma :/ ja od razu wziąłem uop i jestem bardzo zadowolony

panierka
@lub

rozumiem, że musu nie ma, ale czy jest w ogóle taka opcja jeśli ktoś chce?

Golum

właśnie jak tak obserwuję to widzę, że ludzie często się martwią, że nie dostaną porządnej umowy, chyba mimo wszystko to nie jest takie oczywiste w dzisiejszym świecie

bajlando
@Golum

pytanko do ciebie jako do pracownika - chcialbys powiedziec moze jakie macie benefity w firmie i jaka panuje atmosfera wsrod pracownikow?

czerwony
@bajlando

na atmosferę ja osobiście nigdy nie narzekałem, ludzi pomocni i do pogadania nie robimy sobie wzajemnie pod górkę

aliexpres
@bajlando

różne premie, dodatki, teraz jest też dużo więcej szkoleń niż kiedyś, telefony firmowe

Ukop
@aliexpres

jakiego rodzaju to są szkolenia, mógłbyś doprecyzować

Kamis

Za co premie macie?

paragraf
@aliexpres

Te szkolenia to takie, że rzeczywiście idzie z nich wynieść jakieś pożyteczne umiejętności?

sztorc
@paragraf

Zalezy tez to od twojego podjescia. Ja nie pracuje tu dlugo i bylem dopiero na jednym szkoleniu i moim zdaniem bylo ok jesli sie skupiles i sam chciales sie czegos nauczyc

kajko
@sztorc

gdzie macie w warszawie biuro? można robić zdalnie?

pytanka

Często są jakieś szkolenia ?

Kukurydza
@pytanka

Dołączę się i dopytam z jakich w ogóle zakresów są te szkolenia?

szkolenia
@Kukurydza

te szkolenia są wewnętrzne czy zewnętrzne ?

Dzień dobry, zależy od tego do jakiego działu Pani aplikuje, mamy szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne. Szkolenia odbywają się częściej niż 2 razy w roku.

olx
@pytanka

ja pracuję ponad rok i były już dwa szkolenia od kiedy się zatrudniłam

hbc
@olx

czyli tak średnio jest co pół roku szkolenie, czy zdarza się częściej?

pouy

Jak duży jest dział w Warszawie, tak mało ofert bo to kameralny oddział?

Barto
@pouy

Może po prostu mała rotacja bo stabilna firma jest?

J
@pouy

Na pewno dużo mniejszy niż oddział w Lublinie. Chyba coś lekko ponad 30 księgowych jest, z czego spora część pracuje głównie zdalnie

@J

właśnie a jak z tą pracą zdalną? od początku można tak pracować?

drrr
@beret

jak masz pracę zdalną, to tak pracujesz na zdlanych od pcozątku...

Faraon
@drrr

czyli wdrożenie nawet jest zdalnie?

TovLo
@Faraon

Faktycznie ciekawe jak to wygląda, może i zdalnie. Ale to chyba już bez różnicy, chyba przynajmniej dla mnie.

zumba
@drrr

ale to jest taki stały system pracy zdalnej czy są jakieś prognozy, że to się zmieni w przyszłości i wejdzie np hybryda albo stacjonarny system?

kipol

to gdzie tak z ciekawości robiłeś że z dnia na dzień model pracy zmienili?

Stass

Szukają wyłącznie doświadczonych osób, czy tacy jak ja z niewielkim doświadczeniem też mają szansę na przyjęcie w szeregi?

nuzzle
@Stass

Należałoby to sprawdzić raczej w jakichś ofertach, wymagania na pewno mają podane

@nuzzle

Wiem, ale wolę dopytać też tutaj jak to wygląda w praktyce

badabim
@Stass

Jeżeli za niewielkim doświadczeniem idzie jednak jakaś wiedza i umiejętności, to pewnie szansa jest

@badabim

Spróbuję, może akurat się uda

Polan
@Stass

Jakieś nowe informacje? Ktoś przeszedł rekrutacje?

rabarbar
@Polan

od tamtego czasu ktoś napewno przeszedł rekrutacje, a ty w trakcie czy przed wysłaniem cv?

Polan
@rabarbar

Właśnie jestem na etapie zbierania się żeby wysłać

Rede
@Stass

Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata, tak wynika z oferty.

Pępek

Nie robiłbym sobie nadziei... W sensie jak pisze w ogłoszeniu, że szukają z doświadczeniem, to znaczy że szukają z doświadczeniem :P

Pępek

Możesz jedynie poszukać alternatywnych ogłoszeń, ale jak teraz zerkałem to chyba nic w oczy mi się nie rzuciło

Andy
@Pępek

A myślisz, że jak mam doświadczenie, ale małe to warto próbować czy jednak odpuścić sobie?

J
@Andy

@Andy Jak najbardziej warto. Ta firma często stawia na umiejętności, niekoniecznie jakieś bogate doświadczenie. Tylko z pieniędzmi z tego co wiem szału nie ma. W wwa nowym chyba ok. 4,5k brutto na start dają, później się ma premie od ilości klientów.

Cumber
@J

szybko takie premie w perspektywie roku da się uzyskać?

Popas
@J

Brak doświadczenia skreśla czy myślicie, że warto próbować?

Czek
@Popas

sprawdź w ołoszeniach na dane stanowisko które cię inetresuje jakie wymagania są :)

Dzień dobry, Rekrutacje obecnie prowadzimy na platformie pracuj.pl, olx praca, niedługo kilka ogłoszeń pojawi się też na goworku.pl

buzli
@Stass

przyjmują też bez doświadczenia - na praktyki, długoterminowe staże ( z obowiązkiem zatrudnienia po stażu) więc chyba każdy może...

Mandy :-)
@J

a w Lublinie minimalna płaca, reszta 20-30% od tego do wypracujesz ponad ustaloną przychodowość w umowie -np 3600 za 10000 przychodu to jak wypracujesz cokolwiek ponad 10000 to masz od tego 20-30% (oczywiście brutto)

Komik
@buzli

Dobrze, że zatrudniają po stażu, ja właśnie tak wolę że idę gdzieś na staż i mam pewność ;)

Komik
@buzli

Długo się czeka na decyzję czy dostało się staż?

naruto

na pewno na czas odpowiedzi wpływa też to ile mają kandydatów, co ile te rozmowy przeprowadzają itd

CashDirector S.A prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego ds. Księgowości. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Wywiad

Przedstaw się proszę i opowiedz trochę o swojej roli w firmie CashDirector.
✅ Jestem Karolina i pracuję w CashDirector jako Manager Oddziału warszawskiego
zespołu księgowości. Moje główne zadanie to zarządzanie zespołem księgowym i
wspieranie go w taki sposób, by mógł efektywnie pomagać naszym Klientom w zarządzaniu
ich finansami.
To odpowiedzialna funkcja. Jak pracodawca wspiera Ciebie i Twój zespół w realizowaniu
Waszych codziennych zadań?
✅ Przede wszystkim struktura organizacyjna w CashDirector sprzyja realizacji wspólnych
celów i skutecznemu rozwiązywaniu problemów. Jako manager mam dużą autonomię w
podejmowaniu decyzji, ponieważ to ja jestem najbliżej zespołu i najczęściej najlepiej
orientuję się w danej sytuacji. Jednak zawsze, gdy potrzebuję pomocy, rady czy
jakiejkolwiek formy wsparcia, wiem, że mam się do kogo zwrócić i wspólnie poradzimy sobie
z wyzwaniami.
Jakie korzyści i wartości dodane firma oferuje swoim pracownikom?
✅ Nasza firma przeszła w ostatnim czasie niesamowity rozwój. Bardzo miło obserwować,
że wraz z nią rozwinęło się wiele osób, które pracowały na ten sukces. Rozkwitło wiele
karier i to jest bardzo motywujące. CashDirector to miejsce, gdzie doceniana jest
proaktywna postawa, sumienna realizacja obowiązków, ale także koleżeńskie podejście do
współpracowników.
Jakie rodzaje projektów i wyzwań można spotkać w CashDirector?
✅ Obsługujemy Klientów o różnych potrzebach, więc nasi pracownicy mają możliwość
realizować różnorodne projekty. W zespołach księgowych świadczymy dedykowane
wsparcie księgowe, wdrażamy nowe rozwiązania finansowe, jesteśmy częścią sukcesu
biznesowego naszych Klientów, a więc bardzo ważnym filarem firmy.
Kto jest idealnym kandydatem na pracownika CashDirector? Jakie cechy i umiejętności
są cenione w Waszym zespole?
✅Doceniamy różnorodność i poszukujemy kandydatów z różnymi umiejętnościami i
doświadczeniem. Od początkujących, ambitnych ludzi po takich, którzy mogą nazwać się już
ekspertami. Ważne jest zaangażowanie, chęć ciągłej nauki i doskonalenia swoich
umiejętności. W pracy z Klientami i współpracownikami liczymy na komunikatywność i
empatię.
Wiem, że CashDirector ma oddziały w kilku miastach w Polsce, m. in. Warszawie,
Lublinie i Toruniu. W jaki sposób firma dba o jedność i dobrą kooperację wszystkich
zespołów?
✅ Mamy możliwość odwiedzać inne oddziały, by spędzić zwykły dzień pracy ze
współpracownikami z innego miasta. Oprócz tego organizowane są spotkania integracyjne,
podczas których spędzamy czas na wspólnej zabawie, co zbliża nas do siebie i oddziałuje
pozytywnie na wspólną pracę.
Czy są jakieś konkretne cele, które są szczególnie ważne dla CashDirector jako firmy?
✅ Tak, jesteśmy zorientowani na Klienta i dążymy do dostarczania rozwiązań, które
przynoszą realną wartość naszym Klientom. Oferujemy unikalną formę księgowości, która
spełnia wszystkie wymogi prawno-podatkowe, ale także dba o bieżący dostęp Klienta do
informacji o finansach jego firmy. Udostępniamy także intuicyjną platformę, która usprawnia
tę współpracę - ułatwia naszym pracownikom codzienne zadania a Klientom prowadzenie
firmy. Nasz cel to również promowanie uczciwości, etyki biznesu oraz ciągłego doskonalenia
wiedzy naszych pracowników.
Na koniec, co uważasz za najważniejszą rzecz, którą kandydaci na pracowników powinni
wiedzieć o CashDirector, zanim podejmą decyzję o dołączeniu do Waszego zespołu?
✅ Chcielibyśmy, aby kandydaci wiedzieli, że CashDirector to miejsce, gdzie można
uczestniczyć w interesujących projektach finansowych i doradczych. Nasza firma to
społeczność profesjonalistów z pasją do finansów i jeśli podzielacie tę pasję, to jesteśmy
miejscem, w którym możecie się rozwijać.

Szanowni Kandydaci i Pracownicy,

pracy.

wiodącym w Polsce dostawcą usług księgowych. Współpracujemy z najbardziej

rozpoznawalnymi, kluczowymi na polskim rynku bankami – dostarczamy nowoczesną

Efma, WebSummit i FinTech Digital Congres.

osiągnięcia, które razem zdobywamy i chętnie wspólnie celebrujemy sukcesy.

celów finansowych, zachęcamy Was do zgłaszania się do nas na stanowiska pracy.

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju zawodowego i

osobistego.

podnoszą swoje kompetencje menedżerskie.

Dziękujemy za wszystkie pozostawione komentarze, które są dla nas wyznacznikiem

właściwych dróg i motywacją do ulepszania organizacji pracy w naszej firmie.

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej i w pracy!

Z wyrazami szacunku

Zespół CashDirector S.A.
Hans

Zdecydowanie nie polecam @Pracodawca- (usunięte przez administratora)i niestabilność szefa, panujący chaos , brak planowania, ciężka atmosfera, bo jak wiadomo ryba psuje się od głowy. Wystarczy tylko popatrzeć, ile osób odchodzi i w jakiej atmosferze. Tuszowanie skandali na porządku dziennym.

Szczęśliwy eks
@Hans

Zgadzam się - euforia dookoła jak to cudownie, a potem niszczenie psychiczne w pokoju manager (jaki to do niczego jesteś, ),(usunięte przez administratora) i obgadywanie na porządku dziennym - niestety, pozywne komentarze są i owszem - niedawno były za nie dodatkowe dni pracy zdalnej i premie (nalezało podac imię i nazwisko komentującego) - także sorry ale ja jestem na nie

xxx

Hejka. Czy ktoś życzliwy móglby napisać coś wiecej o tej firmie i kadrze zarządzajacej? chciałabym jeszcze to zweryfikować przed podjeciem ostatecznej decyzji jesli chodzi o wspolprace. Rekrutuje się do kadr. Co sadzicie o tej firmie ( Warszawa - budynek Medicover al. Jerozolimskie 96). Prosze o kazde komentarze.

Paulina Wysocka

Pani Anita z Torunia jest moja księgowa od przeszło roku. To jest jedyną osobą w moim życiu, której jestem pewna. Mam spokojną głowę, bo wiem,że moje finanse US, Zusy i wszystko są załatwione. Do tego jest przemiła, pomocną osobą i nigdy w życiu bym nie zmieniła Pani Anity na inną księgową. Medal dla tej Pani, dziękuję jej z całego serca.

milczek
@Paulina Wysocka

też kojarzę z tym, że od strony pracownika, rzeczywiście super kobieta i do tego bardzo profesjonalna

Rozczarowana klientka

Najgorsze doświadczenie mojego życia! Księgowi którzy nie maja żadnych kompetencji do wykonywania swojej pracy! Lepiej samemu prowadzić księgowość niż oddawać ją w ręce ludzi, którzy wiedza na ten temat mniej niż my sami. Na dodatek próbują obciążać dodatkowymi opłatami za każdą czynność która powinna być częścią ich obowiązków, już nie mówiąc o tym, ze nie odbierają telefonów i w razie jakichkolwiek problemów jesteście zostawieni z nimi zupełnie sami. Absolutnie nie polecam nikomu, dla waszego dobra trzymajcie się od Cash Director z daleka!

Mona

Firma nie jest zła. Pracuje się ogólnie dość dobrze, wiadomo, że nie jest idealnie, ale z ludźmi się nawet dogaduję. Jest spoko, ale zawsze może być lepiej. Mimo to nie narzekam jakoś szczególnie, mało gdzie można rozwinąć się w tym zawodzie praktycznie od zera, bez większego doświadczenia, czy studiów kierunkowych, więc dla mnie to mega plus.

Zuzanna
@Mona

Serio tak od zera można się tu rozwijać? To nowe osoby mają jakieś szkolenia na początku czy jak to wygląda? Aż się zaciekawiłam bo w branzy nie siedzę i myslałam że nie mam szans!

riwo
@Zuzanna

no ale jakieś pojecie musisz mieć przecież, technikum czy coś, tak mi się przynajmniej wydaje

pouy
@Mona

A pracują też doświadczone osoby od których można się czegoś więcej nauczyć czy raczej sami młodzi?

Jakie są mocne strony pracodawcy CashDirector S.A?

Calendula

Z perspektywy młodego pracownika to przede wszystkim szkolenia, "bezbolesne" podnoszenie kompetencji plus HO. Myślę, że to całkiem ważne

exaa
@Calendula

to jest twoja pierwsza praca? tu zaczynałaś? bo się zastanawiam nad aplikacją tutaj i fajnie byłoby wiedzieć, czy to jest dobre miejsce na start?

Calendula
@exaa

Według mnie jak najbardziej to dobre miejsce na start, a może i na dłużej, ja przynajmniej póki co planuje tu jeszcze popracować trochę, a co do twojego pytania, to faktycznie zaczynając bez doświadczenia, a patrząc na to, co wiem teraz i jak idzie mi praca, to jest ogromna różnica, więc ogólnie jestem zadowolona, choć przyznam, że tej pracy jest momentami sporo..

arrko
@Calendula

okej, a co do ludzi, jak oceniasz z perspektywy czasu swoje wdrożenie? pomocni czy bardziej każdy się skupia na swojej robocie i tak wiesz..?

księgowa
@arrko

ja z doświadczeniem już zaczynałam, wiec nie potrzebowałam jakiegoś specjalnego wdrożenia, ale ogólnie to jak coś nie wiedziałam, to bezproblemowo mi ktoś podpowiedział i raczej dość pozytywne odczucia mam co do współpracowników

Mick

Pracuje się też w weekendy?

pracuś
@Mick

Pracujesz 7 dni w tygodniu- nastaw się na to

bangg
@pracuś

coś Ty strasznie wyolbrzymiasz, no chyba że Ty się nie wyrabiasz

@pracuś

w ogloszeniu o prace na www firmy ( na Specjalista do spraw pozyskiwania klientów biznesowych) jest ze praca jedynie w godzinach 8-16, ale nie ma info ze 7 dni a nie 5, jestes pewie ze nie wprowadzasz w blad?

T
@Karolina

wprowadza w błąd. żadnej pracy w weekendy nie ma.

@T

Chyba jednak najlepiej czerpać info bezpośrednio z firmy

niema

teoretycznie nie pracuje się w weekendy, chyba że się nie wyrabiasz, ale jak dostaniesz po ok800-1000 dokumentów od 80 klientów, a jeszcze maile, telefony i tabelki dla menadżer to na 100% sie nie wyrobisz i 2 weekendy na bank w pracy, bo klinet musi mieć info na 18-ego więc albo siedzisz po nocach albo w weekendy (oczyeiści nikt za nadgodziny nie wypłaci ) max 8 możesz odebrać ile byś nie przepracował

@niema

Dobra, wiem o co chodzi. No zależy od tempa pracy też dużo, tak sądze.

kosmo

No na bank plus w zasadzie to i od miesiąca to zależy..

Bari

Są obecnie jakieś oferty do Warszawy?

firo
@Bari

patrzyłeś czy coś nie ma na ich stronie ewentualnie na pracuj?

Zdecydowanie NIE polecam CashDirector! Nie dają żadnej wartości dla klienta, jedynie wyłudzają pieniądze. Podczas współpracy dosyć szybko księgowy wprowadził mnie w wielki błąd, przez co byłam nieświadoma paru istotnych rzeczy. Po dowiedzeniu się prawdy złożyłam wypowiedzenie oraz reklamację aby odstąpić od miesięcznego wypowiedzenia, bo było to powiązane z błędem księgowego. Niestety dostałam wiadomość dopiero PO MIESIĄCU od złożenia wypowiedzenia i reklamacji z odmową, przy czym miesiąc wypowiedzenia według ich liczy się od dnia ich odpowiedzi, a nie złożenia przeze mnie wypowiedzenia. Czyli 2 MIESIĄCE wypowiedzenia i łącznie płacenia im przez 4 miesiące DOSŁOWNIE ZA NIC. Na prawdę odradzam współpracy z tą "firmą", zero podejścia do klienta, jakiejkolwiek sprawiedliwości jedynie potrafią wycisnąć do końca pieniądze z klienta ile się da na sam koniec.

Tryy

Czy często zdarzają się tutaj nadgodziny?

TYiJA
@Tryy

nadgodziny to norma - ale obojętnie ile wypracujesz (8 czy 40 ) do odbioru masz tylko 8, nie ma zapłaty za nadgodziny

bangg
@TYiJA

to trza po 8 robić :)

TYiJA
@bangg

NIe ma szans - nie wyrobisz się

Czy pensja w wysokości 4900 w mieście Opole jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Księgowa?

pomidor

ja jako księgowa zarabiam tyle ile mi płacą

Syrenka

a ten profil to nie dotyczy Warszawy, jak w nazwie? skąd tu pytanie o Opole?

Bali
@Syrenka

to stawki jakoś się różnią między miejscowościami?

charlie

nie lubie jak mi zaglądają do koperty, myśle że taka informacja raczej na rekrutacji niż na tym portalu

Zofia
@charlie

"koperty" a nie na konto przypadkiem? sugerujesz, że coś dodatkowo wpada?

klik
@Zofia

zosia to chyba była metafora...

Rybryk

A skad nagle opole? I kto bedzie mowic publicznie ile zarabia?

Zofia
@klik

O dzięki. Czyli normalnie tu płacą? zus, ubezpieczenia wszystko ok? a z czymkolwiek są tu problemy czy niepotrzebnie przezorna jestem?

logiczna
@Rybryk

wiadomo, że nikt :) bo i po co, jak to się ustala na rozmowie rekrutacyjnej

logiczna
@Zofia

normalnie.

Nuna

Macie możliwość pracy zdalnej? Jak to wygląda? Czy bardziej hybryda?

@Nuna

Na rozmowie informowali mnie, że tak, ale aż tak nie wchodziłam w szczegóły, bo to nie jest mój styl pracy.

@Nuna

Najlepiej będzie dopytać podczas rekrutacji

Cat
@Nuna

na forum tej samej firmy ale w innej lokalizacji czytałam, że jest możliwość ale tylko dla doświadczonych, samodzielnych pracowników, na początku raczej nie ma szans na zdalne

aaa

Jest taka możliwość :)

soma
@Cat

tak, na początku ważne jest to, żeby być na miejscu, porządnie się wdrożyć i mieć kogo pytać w razie w, dopiero po nabraniu jakiejś samodzielności można się wybrać na zdalne

pitek
@soma

no wydaje się to raczej logiczne, a z tym pytaniem jak jest? planuje się zrekrutować i zależy mi, żeby to wdrożenie było faktycznie, bo no niby praktyki miałam, ale dopiero co po studiach jestem i to ważne dla mnie

pitek
@pitek

jeszcze po tych wszystkich zmianach podatkowych, to już wgl, nie chciałabym żeby mnie wzięli za niekompetentną jak się coś będę dopytywała

juliette
@pitek

ktoś wie czy są jakieś oferty stażowe teraz dostępne, w sensie no pewnie takie, które się by zaczynały po nowym roku, ale mają już otwarte rekrutacje? czy można się samemu zgłaszać w dowolnym czasie?

cor
@juliette

ja bym na twoim miejscu się z nimi bezpośrednio kontaktowała jak ci zależy na konkretnym terminie

uop

można liczyć tutaj na umowę o prace? czy wolą dawać zlecenia?

perlaż
@uop

miałam umowę o pracę jak jeszcze pracowałam tutaj, jak jest teraz to nie wiem, w każdym razie wiem, że za moich czasów była taka opcja

laroo
@perlaż

można, ja mam uop

Alicja
@laroo

Laru, zapodasz widełki na stanowisku Specjalista do spraw pozyskiwania klientów biznesowych? :) Chcę aplikować, ale najpierw upewnić się, czy nie zamienię przysłowiowej siekierki na kijek :3

charlie
@laroo

odrazu dają uop czy najpierw jakiś okres próbny z zleceniem?

dario
@charlie

no preferują umowe o prace chyba że chcesz zlecenie to można się dogadać

żenowia
@Alicja

Alicjo, a ile dotychczas zarabiałaś?

żenowia
@Alicja

oczywiście to było pytanie retoryczne.. nikt raczej nie będzie się spowiadał ile ma na wypłatę, pytaj w rekrutacji jak już :)

Jak się pracuje z ludźmi z CashDirector S.A?

rink

w porządku, nie mogę się wypowiedzieć za wszystkich, ale uważam że atmosfera w moim zespole jest w porządku

wajs
@rink

Długo już pracujesz?

a co?

@wajs

już chyba trzeci raz mi zjadło odpowiedź, nie wiem o co tu chodzi

@wajs

ale ponad rok jakoś, może tym razem tu zostanie ten wpis

atmo
@rink

mi się dobrze pracuje, ludzie wiadomo, że są różni, ale dogaduje się z każdym bez problemu

Zostaw merytoryczną opinię o CashDirector S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w CashDirector S.A?

Zobacz opinie na temat firmy CashDirector S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CashDirector S.A?

CashDirector S.A