Wirtualna Polska

Opinie o Wirtualna Polska

andrew

najgorszy portal informacyjny lewackie kure...o i poje...e informacje , ogłupiające , sensacje dla plepsu, wymyslane sensacje ze świata, brak żetelnych wiadomości. wielkie gówno!!

Były

Słaba atmosfera...

Fuckwp

Co za patałachy tam pracują? Człowiek chce cos skomentować bez żadnych podtekstów to ubecja wszystko usuwa. Jesteście durniami bez szkoły, zwykle patałachy i matoły.

Dlaczego nie dzwonią?

Czyzby zatrudniali tam samych znajomych? Wyslalam juz sporo CV - spelnialam wszystkie wymogi, a mimo tego nikt sie nie odzywal. Moja kolezanka powiedziala, ze poszla tam kiedys an rozmowe po znajomosci. Czy to regula w tej firmie?

jaca

Do momentu przejęcia przez o2 na prawdę fajny pracodawca. Super ludzie, od których można było się wiele nauczyć. Po przejęciu przez o2 głównym wyznacznikiem jest zysk i temu jest wszystko podporządkowane. Większość starej ekipy (ludzi, którzy współtworzyli wp od wielu lat) została zwolniona lub sama się zwolniła. Przyszli nowi ludzie (z Warszawy), którzy nie za bardzo mają pojęcie o prowadzeniu projektów. Praca dobra na start dla studenta bo nie obrażając nikogo firma reprezentuje teraz poziom "studencki" (zwłaszcza jeśli chodzi o zarządzanie procesami/systemami informatycznymi). Jeśli chodzi o IT to jest to pogoń za białym króliczkiem bez patrzenia na żadne dobre praktyki, standardy itp. Nie wiem jak jest teraz ale w o2 duża rotacja pracowników IT była normą - ze względu na zarobki i standard pracy (instalacje domyślne i brak osób specjalizujących się w określonych dziedzinach/systemach). Jeśli chodzi o jakość zmian myślę, że wystarczy popatrzeć na stronę główną WP dziś i rok temu. Bardziej to przypomina pudelka niż poważny serwis informacyjny.

Zostaw opinię o Wirtualna Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wirtualna Polska