QualityDot

Opinie o QualityDot

Donnaruma

Nie widziałąm nigdzie ogłoszen. A jak wy się załapałyście na takei coś?

Malwina

Też mam pytanie o staż w tej firmie. Ktoś robił? Jak to się udało? Jak wspominacie? Dajcie proszę znać

Lara

Oni ogłaszają moze jakieś informacje że potrzebują kogoś na staż czy jak to wygląda?

hanna

@janka a czy ten staż jest płatny? Generalnie nie jest to dla mnie najważniejsze, ale wiadomo - byłoby miło :)

Danek

Jestem na TAK jeśli chodzi o poziom usług, od strony klienta bardzo solidnie

Janka

Ja tak właśnie załatwiłam sobie staż. Co prawda nie w Qdot ale to jest dobra strategia. Natomiast co do tej firmy i stażystów to wiem że ma dobre opinie w branży

Marek

Najlepiej to osobiście pójść lub zadzwonić i zapytać. Często jest tak że nikto nie wrzuca ogłoszeń

Basia1

Witam, czy ktoś może orientuje się czy można dostać się do nich na praktyki/staż?

Magorzata

A co mają u nich? Czystą księgowość czy coś ekstra?

Rajka

Cześć, jak oceniacie biuro? szukam czegos sprawdzonego z dobrymi cenami.

Telik

Od poczatku roku korzystam bo przeniosłam księgowość, zaproponowali lepszą cenę i przyznam że jestem zadowolona – szybko sprawnie i taniej :)

Budio

Będzie kole 1,5 roku. Teraz przedłużyliśmy umowę na nowy okres czasu.

Aneta

Budio jak długo współpracujesz z tym biurem? i na czym w Waszym przypadku polega ta optymalizacja? Masz przygotowany plan redukcji kosztów? Ile takie coś wtedy kosztuje?

Budio

Biuro bardzo dobre - piszę z perspektywy klienta. Zaczęliśmy działać od czystej księgowości, a teraz pracujemy nad optymalizacją kosztów prowadzenia biznesu. Przynosi to pierwsze efekty.

Elka

Ale to akurat bardzo dobrze, bo do księgowości trzeba ludzi sprawdzonych i kompetentnych.

tripper

Musisz albo przeglądać co wrzucają, albo poporstu zanieść CV-ke na miejsce i czekać aż może się odezwą.

Helenka

ja znam to biuro z pozycji klienta. Nie ukrywam , że miałam problemy z kosztami w firmie i chciałam je jakoś zoptymalizować ale bez zwalniania ludzi. Jesteśmy na etapie wdrażania tego co opracowało to biuro i pierwsze efekty już widać.

frynk

Z firmą jest dobry kontakt, bardzo miła obsługa i naprawdę dobra oferta cenowo i jakościowo.

Szybka

nexa - to jest biuro już z dosyć długim doświadczeniem i jest dosyć znane w Warszawie. Kwestie tego co ty oczekujesz.

portalowca

nexa tu jest bardziej o firmie jako pracodawcy, a w mniejszym stopniu jako partnerze biznesowym:). Natomiast mam radę - skontaktuj się z nimi i umów na spotkanie - to jest najlepsza forma rozpoznania:)

nexa

Cześć, czy ktoś może korzysta z ich usług i może podpowiedzieć co i jak?

Meg

Wydaje mi sie że to trzeba samemu do nich uderzyc. Na staż to raczej takich ogłoszeń to nie ma...

riha

I jakie warunki zatrudnienia czy tego stażu? Wiesz czy jeszcze kogoś potrzebują?

Arnila

Biuro w porządku – dla nowej firmy bardzo ok. moim zdaniem, pomogli z formalnościami, mogłam prócz spraw księgowych i kadrowych zamówić u nich też stronę www itp. Polecam.

Agnes

Ugard najlepiej będzie jak wyślesz CV albo umówisz się na spotkanie. A nóż trafisz na zapotrzebowanie;)

Bomba

Tam generalnie się trzymają posad. Klietnów jest dużo i to stałych więc nie ma powodów do zmian. Biuro dobre i rzetelne.

Alicja

wisko musisz poszukać na portalach, natomiast na ilę się orientuję to tu pracownicy pracuję dłuuugo:)

Sullka

Firmę księgową polecę z powodzeniem od strony klienta – zawsze na czas i bardzo miły i bezproblemowy kontakt czy to mail czy telefon, polecam!

Nykiel

Mnie bardziej chodziło od strony firmy:)

Voksa

Od strony klienta ja mogę polecić jak najbardziej - bardzo miła i sensowna obsługa, zawsze potrafili pomóc i podpowiadali co i jak, do kwestii księgowych również bez zastrzeżeń.

Nykiel

Ja mam pytanie do pracowników. Na jakiej zasadzie obliczana jest ta zniżka za przyjście do was?

Agnieszka

I ja też szukam właśnie, ale za dużo nie znalazłam. Wysyłałam tak sama od siebie papiery w kilka miejsc. Między innymi do Qdot.

Agnieszka

Maria a ile u nich zarabiałaś?

Monika

Ponawiam prośbę o jakieś info:). Bardzo będę wdzięczna:)

Monika

A są jakieś ogłoszenia o pracy u nich? Mieszkam bardzo blisko i akurat poszukuję czegoś w księgowości. Do kogo się ew zgłosić?

To ja:)

Atmosfera faktycznie w firmie super! Można powiedzieć, że to jedna wielka rodzina! Jako miejsce pracy super!

Ala

Z czego wiem jest ok. Znajoma u nich pracuje i nie słysze żeby narzekała czy coś.

Dagmara

Witam wszystkich, powiedzcie jaka jest pensja księgowej w tej firmie? Myślę, żeby wysłać CV. Opinie mają bardzo dobre. Z góry bardzo dzięuję za pomoc.

NICK

Jak rozmawiają całe dnie, to kiedy pracują :) ?????

Maria

ja pracowałam w QDot od 2010 roku, mogę polecić atmosferę panującą wśród księgowych, siedzą w jednym dużym pomieszczeniu, mają doskonały kontakt ze sobą, bez zbędnego chodzenia mogą podpytać koleżanek, szef księgowości także jest z nimi, rozmawiają całe dnie, odeszłam z pracy z uwagi na narodziny wnuka, mąż zaczął lepiej zarabiać i stwierdziliśmy, że powinnam więcej czasu spędzać w domu, pomóc córce w wychowaniu Emila, ogólnie po 4 latach pracy polecam tę firmę

Marta

Witam. Na jakie zarobki można liczyć w tym biurze rachunkowym? Jaka umowa? Wie ktoś czy może rekrutują?

Berdek

Jako księgowość oceniam pozytywnie, przeniosłem się z początkiem roku do nich i naprawdę jest OK., terminowo, dobry kontakt z ksiegową i cenowo okej.

Łucja

Coś w tym jest i każdemu tak naprawdę pasuje co inne. A ktoś wie jakie zarobki?

Amelka

Opol tak na prawdę ilu ludzi tyle opinii..Najlepiej złożyć papiery, może uda się załapać na rozmowę kwalifiakcyjną i zapytać na miejscu o wszystko..bo tak to wiesz jak jest

zzz
@Amelka 20.02.2015 13:38

Prawda to burak

mari

Byłam w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej. Niestety źle ją wspominam. Pan który ze mną rozmawiał był bardzo nie miły i z ironią komentował moje doświadczenie zawodowe. Widzę, że ciągle szukają kogoś do pracy w księgowości. Z takim podejściem do pracownika jak ja zostałam potraktowana nie dziwię się. Ale cóż może to tylko moje odczucia. Tę firmę omijam z daleka.

radek

no ja mam nadzieje, ze praca u nich jest jest na pewno na dłuższą metę, osobiście przebolałbym nawet kwestie tego, że umowy są na zlecenie, ale niech one będa już podpisywane na dłuższy okres niż te 3 miesiące jednak.. chyba lepiej mieć pracowników, którzy są zaangażowani w prace wiążą przyszłość z daną firmą.

tuki

spoko dzięki za info, mam zamiar się z nimi spotkać więc za jakiś czas w razie co będę wiedział więcej to napiszę

Gosteczek

Właśnie. Temat nie dotyczy usług, ale tego jakim jest pracodawcą Qdot, zatem czekamy na opinie.

Miga

na spotkaniu zrobili bardzo dobre wrażenie, było miło, rzeczowo, także spotkanie mnie utwierdziło w przekonaniu że skorzystam z ich usług

Miga

rozmawiałem już i pewnie skorzystam, muszę parę spraw ogarnąć i mam nadzieję, że w maju podpiszę umowę na księgowość i wirtualne biuro na miejscu u nich

Zostaw opinię o QualityDot - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QualityDot