Unibind Sp. z o.o.

Opinie o Unibind Sp. z o.o.

ewent

No właśnie ciężko jest o oferty @binsos, ale coś tam zatrudniają, warto przejść się do nich do siedziby i złożyć CV, bo z tego co wiem to dają umowę o pracę, nie wiem jak jednak warunki finansowe, bo jest wynagrodzenie podstawowe oraz premia zależna od wyników

powaga

A jak teraz wygląda sytuacja w tej firmie: warunki, kasa itp?

Nie polecam pracy w tej Firmie. Asystentka [usunięte przez administratora] nierozgarnięta i roztrzepana. Przeprowadza wywiad telefoniczny z kandydatami i pyta o zarobki. Zbiera referencje po rozmowie kwalifikacyjnej, oddzwania, że wybrali innych kandydatów i później też dzwoni, bo się pomyliła:) Odradzam i nie polecam pracy w tej firmie !!!

Zostaw opinię o Unibind Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unibind Sp. z o.o.