Kancelaria Prawnicza Lex Optimum
5 13

Opinie o Kancelaria Prawnicza Lex Optimum

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Kancelaria Prawnicza Lex Optimum? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Kierownik Lex Optimum

Szanowni Państwo przepraszamy za tak długą zwłokę w odpowiedzi na pytanie Administratora. Prowadzimy ogólnopolską kampanie NIE DLA PRZEMOCY i skupiliśmy się przede wszystkim na prelekcjach w szkołach, aby zdążyć przed zakończeniem roku szkolnego. Jeśli chodzi o benefity i wynagrodzenia. Z Adwokatami i Radcami Prawnymi stawki ustalamy osobiście. Dyrektorzy i Kierownicy struktury sprzedaży usług Kancelarii oraz przedstawiciele handlowi i negocjatorzy terenowi, windykatorzy są wynagradzani prowizyjnie. Prowizje sięgają nawet do 70% wpłaconych przez klienta należności. Uważamy bowiem, że za uczciwą pracę należy się godna zaplata. Jednocześnie chcę zaznaczyć, że wynagrodzenia są wypłacane regularnie, a osoby piszące komentarze, które świadczą o innym stanie rzeczy mają wytoczone przez nas sprawy o rażące naruszenie obowiązków pracowniczych.

Dzień dobry Nie polecam . Nieprofesjonalna firma . Nie radze nawet z nimi zaczynać . Pozdrawiam Warszawa

Opinie dotyczące zatrudnienia w Kancelaria Prawnicza Lex Optimum to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Iza

Dyskusja rozwinęła się i jest bardzo zagorzała. Chciałabym zapytać o poziom usług, które świadczy Kancelaria Prawnicza Lex Optimum. Czy są satysfakcjonujące? Na stronie internetowej kancelarii można zauważyć, że prowadzą usługi o szerokiej skali, a także działalność charytatywną. Jak jest to przełożone w praktyce? Kandydaci aplikujący na stanowisko w tej kancelarii mogą liczyć na jakieś dodatkowe udogodnienia? Dobra atmosfera na stanowiskach pracy jest bardzo ważna. Czy jest tak w Kancelarii Prawniczej Lex Optimum?

Kierownik Kancelarii
@Iza 08.03.2018 14:14

Pani Izo, nie wiem kim Pani jest z zawodu, aczkolwiek zatrudniamy prawników z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie prowadzimy rekrutację na Przedstawicieli Kancelarii, którzy będą pozyskiwać dla nas klientów. Zapewniamy najwyższe prowizje w kraju, nawet do 70%. Atmosfera w pracy jest przyjemna, aczkolwiek wymagamy też dużej samodzielności w działaniu. U nas każdy wie co ma robić. Rzetelnych pracowników doceniamy, aczkolwiek osoby, które są nielojalne wobec firmy muszą się z nami rozstać. Najlepszych pracowników dodatkowo premiujemy finansowo lub w postaci fundowania szkoleń i dalszej nauki. Obowiązkiem każdego pracownika Kancelarii jest bowiem ciągłe doszkalanie się. Każdy też zna swoją ścieżkę kariery.

Martin

Ha ha ha następny co to jest mądrzejszy od innych. Zapewne Radcowie doradzili mu skonsolidowanie kredytów a ten roztrwonił pieniądze, albo zrobił inaczej niż mówiono. Tak to jest jak zamiast słuchać mądrzejszych, to jest się wszystko wiedzącym. Zapewne jeszcze Pan Prezes Max założył firmę, o której prowadzeniu nie miał pojęcia i zbankrutował. Zenek ma rację weź się chłopie w garść, za swoje błędy płaci się samemu. A tak a propo jakby Smoter lub inny prawnik w naszym kraju kazał Ci skoczyć z okna też byś to zrobił? Trzeba mieć trochę oleju w głowie mości Panie.

annka

Wczesniej poszukiwali przedstawicieli kancelarii na terenie całego kraju, wiec jak w nazwie wskazuje to wszystko na to, że rozszerzyli swoją działanosc na całą Polske. A co za tym idzie widać ,że dobrze prosferować muszą skoro poszerzają dizałanosc. Wiec moze niedługo jakaś rekrutacja?

przedstawiciel handlowy
@annka 04.05.2016 09:15

Annka jak jesteś zainteresowana to prowadzą właśnie rekrutację na Przedstawicieli Kancelarii

Loko

Te pozytywne komentarze na sto procent wiarygode :)))))). Od razu widać, że niesponsorowane. PS. Wiem, że nie pisał właściciel - p. Krzysio bo nie ma błędów ortograficznych ani składniowych. A dla Was szanownych państwa (potencjalnych klientów) mam jedną informację: Właściciel nie jest prawnikiem. I to mimo, że tutułują go niektórzy mecenasem :).

JANKA
@Loko 07.12.2017 10:11

No proszę. .. były pracownik Kancelarii próbuje jej zaszkodzić. Szkoda słów na takie zachowanie. ..

Mirekprzedsiebiorca

Ja również mogę poświadczyć, że to jedna z najbardziej profesjonalnych kancelarii prawnych z jakimi miałem do czynienia. Pomogli mi założyć działalność gospodarczą, zaczynając od stworzenia biznes planu aż po meandry prawne wdrażania pomysłów i działania marketingowe, włączając w to audyty. Szczerze polecam. Z tego co wiem jest to bardzo duża kancelaria, która pomaga w każdej dziedzinie prawa. Pracuje tam naprawdę dużo specjalistów.

Anna

Widzę, że wątek tj kancelarii znowu został podjęty... Ale zgadzam się tu z opinią Waldka. Sama miałam z nimi niedawno do czynienia, i pomogli mi przy sprawie majątkowej, której dwie inne kancelarie nie chciały się podjąć. Tak więc myślę, że warto im zaufać.

Waldek

Wspaniali prawnicy. Nic co ludzkie nie jest im obce. Są skuteczni i zależy im na dobru klienta. Wiadomo, że osoby stojące po drugiej stronie chcą im zaszkodzić, stąd zapewne te opinie negatywne... JA jednak uważam, że warto podjąć współpracę z tą firmą. Dzięki nim nie zlicytowano mi domu i mogę spłacać go w dogodnych ratach.

Iza K.

A mi bardzo pomogli, jestem zadowolona.

Zostaw opinię o Kancelaria Prawnicza Lex Optimum - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawnicza Lex Optimum