Kancelaria Prawnicza Lex Optimum

Gdynia

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Kancelaria Prawnicza Lex Optimum

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawnicza Lex Optimum

Loko

Te pozytywne komentarze na sto procent wiarygode :)))))). Od razu widać, że niesponsorowane. PS. Wiem, że nie pisał właściciel - p. Krzysio bo nie ma błędów ortograficznych ani składniowych. A dla Was szanownych państwa (potencjalnych klientów) mam jedną informację: Właściciel nie jest prawnikiem. I to mimo, że tutułują go niektórzy mecenasem :).

Proszę Wszystkich o POMOC !
@Loko 07.12.2017 10:11

Witam. Bardzo proszę o podanie tu kontaktu mailowego do Pana / Pani.

JANKA
@Loko 07.12.2017 10:11

No proszę. .. były pracownik Kancelarii próbuje jej zaszkodzić. Szkoda słów na takie zachowanie. ..

Mirekprzedsiebiorca

Ja również mogę poświadczyć, że to jedna z najbardziej profesjonalnych kancelarii prawnych z jakimi miałem do czynienia. Pomogli mi założyć działalność gospodarczą, zaczynając od stworzenia biznes planu aż po meandry prawne wdrażania pomysłów i działania marketingowe, włączając w to audyty. Szczerze polecam. Z tego co wiem jest to bardzo duża kancelaria, która pomaga w każdej dziedzinie prawa. Pracuje tam naprawdę dużo specjalistów.

Anna

Widzę, że wątek tj kancelarii znowu został podjęty... Ale zgadzam się tu z opinią Waldka. Sama miałam z nimi niedawno do czynienia, i pomogli mi przy sprawie majątkowej, której dwie inne kancelarie nie chciały się podjąć. Tak więc myślę, że warto im zaufać.

Waldek

Wspaniali prawnicy. Nic co ludzkie nie jest im obce. Są skuteczni i zależy im na dobru klienta. Wiadomo, że osoby stojące po drugiej stronie chcą im zaszkodzić, stąd zapewne te opinie negatywne... JA jednak uważam, że warto podjąć współpracę z tą firmą. Dzięki nim nie zlicytowano mi domu i mogę spłacać go w dogodnych ratach.

Iza K.

A mi bardzo pomogli, jestem zadowolona.

annka

Wczesniej poszukiwali przedstawicieli kancelarii na terenie całego kraju, wiec jak w nazwie wskazuje to wszystko na to, że rozszerzyli swoją działanosc na całą Polske. A co za tym idzie widać ,że dobrze prosferować muszą skoro poszerzają dizałanosc. Wiec moze niedługo jakaś rekrutacja?

max

oszust wyludza pieniadze

Max
@max 30.08.2014 10:19

Witam, Proszę o kontakt w sprawie wszelkie osoby które straciły jakiekolwiek pieniądze w kontaktach z tą firmą na maila mdoradca@wp.pl

Zostaw opinię o Kancelaria Prawnicza Lex Optimum - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawnicza Lex Optimum