Opinie o QualityDot w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie QualityDot. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w QualityDot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QualityDot w Warszawa

To ja:)

Atmosfera faktycznie w firmie super! Można powiedzieć, że to jedna wielka rodzina! Jako miejsce pracy super!

Ala

Z czego wiem jest ok. Znajoma u nich pracuje i nie słysze żeby narzekała czy coś.

Dagmara

Witam wszystkich, powiedzcie jaka jest pensja księgowej w tej firmie? Myślę, żeby wysłać CV. Opinie mają bardzo dobre. Z góry bardzo dzięuję za pomoc.

NICK

Jak rozmawiają całe dnie, to kiedy pracują :) ?????

Maria

ja pracowałam w QDot od 2010 roku, mogę polecić atmosferę panującą wśród księgowych, siedzą w jednym dużym pomieszczeniu, mają doskonały kontakt ze sobą, bez zbędnego chodzenia mogą podpytać koleżanek, szef księgowości także jest z nimi, rozmawiają całe dnie, odeszłam z pracy z uwagi na narodziny wnuka, mąż zaczął lepiej zarabiać i stwierdziliśmy, że powinnam więcej czasu spędzać w domu, pomóc córce w wychowaniu Emila, ogólnie po 4 latach pracy polecam tę firmę

Witam. Na jakie zarobki można liczyć w tym biurze rachunkowym? Jaka umowa? Wie ktoś czy może rekrutują?

Berdek

Jako księgowość oceniam pozytywnie, przeniosłem się z początkiem roku do nich i naprawdę jest OK., terminowo, dobry kontakt z ksiegową i cenowo okej.

Łucja

Coś w tym jest i każdemu tak naprawdę pasuje co inne. A ktoś wie jakie zarobki?

Amelka

Opol tak na prawdę ilu ludzi tyle opinii..Najlepiej złożyć papiery, może uda się załapać na rozmowę kwalifiakcyjną i zapytać na miejscu o wszystko..bo tak to wiesz jak jest

zzz
@Amelka

Prawda to burak

mari

Byłam w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej. Niestety źle ją wspominam. Pan który ze mną rozmawiał był bardzo nie miły i z ironią komentował moje doświadczenie zawodowe. Widzę, że ciągle szukają kogoś do pracy w księgowości. Z takim podejściem do pracownika jak ja zostałam potraktowana nie dziwię się. Ale cóż może to tylko moje odczucia. Tę firmę omijam z daleka.

radek

no ja mam nadzieje, ze praca u nich jest jest na pewno na dłuższą metę, osobiście przebolałbym nawet kwestie tego, że umowy są na zlecenie, ale niech one będa już podpisywane na dłuższy okres niż te 3 miesiące jednak.. chyba lepiej mieć pracowników, którzy są zaangażowani w prace wiążą przyszłość z daną firmą.

tuki

spoko dzięki za info, mam zamiar się z nimi spotkać więc za jakiś czas w razie co będę wiedział więcej to napiszę

Gosteczek

Właśnie. Temat nie dotyczy usług, ale tego jakim jest pracodawcą Qdot, zatem czekamy na opinie.

Miga

na spotkaniu zrobili bardzo dobre wrażenie, było miło, rzeczowo, także spotkanie mnie utwierdziło w przekonaniu że skorzystam z ich usług

Miga

rozmawiałem już i pewnie skorzystam, muszę parę spraw ogarnąć i mam nadzieję, że w maju podpiszę umowę na księgowość i wirtualne biuro na miejscu u nich

Grezg

Hej, ok, jak będziesz już coś wiedziała to daj znać czy udało Ci się dogadać.

Miga

ok, jutro wybieram się do tej firmy księgowej i chciałabym się dogadać :)

Grezg

jakby co to daj znać co udało ci się załatwić J.

Miga

ok super dzięki za podpowiedź, w takim razie może uda mi się tam podjechać czym prędzej :)

Grezg

możesz spokojnie sie przenieść, najlepiej pojedź na miejscu porozmawiać, weź faktury ze starej księgowości aby zaproponowali lepsza cenę :)

Zostaw merytoryczną opinię o QualityDot - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QualityDot?

Kandydaci do pracy w QualityDot napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QualityDot