Opinie o Grażyna Krzykawska Restauracja Pod Smoczą Jamą w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Grażyna Krzykawska Restauracja Pod Smoczą Jamą, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grażyna Krzykawska Restauracja Pod Smoczą Jamą o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Krzykawska Restauracja Pod Smoczą Jamą w Warszawa

Patryk Nowy wpis

Czy restauracja jest otwarta w weekendy ?

Monika Nowy wpis

Bardzo kompetentna i znająca się na tym co robi obsługa sklepu

Magda Nowy wpis

Polecam pracę :)

Wojtek Nowy wpis

Miła obsługa, szybka wysyłka, powiadomienia na e-mail i telefon. Polecam Wojtek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ula

Nie pracowałam aczkolwiek pracownicy bardzo pomocni przy zakupie, zadawałam dużo pytań i na każde dostałam satysfakcjonującą odpowiedź

Jan

Polecam sklep, dziękuje za gratis

Jacek

Polecam Smacza Jame, świetna atmosfera :)

Jakub

Nie pracowałem, ale muszę polecić pracowników sklepu - miła i fachowa pomoc

Marek

Polecam, wysokiej jakości alkohole w dobrych cenach. Można znaleźć na prawdę ciekawe Single Molty - które swoją drogą uwielbiam

Marcin

Polecam sklep jako klient ;) Świetna i fachowa obłsuga

Piotr

@osa a jak przedstawia się możliwość awansu oraz dodatkowe benefity takie jak kursy językowe, czy też karnet na siłownie? Może coś się zmieniło od czasu Twojej wypowiedzi, napisz proszę jakie warunki są obecnie. Każda merytoryczna opinia, która będzie zasadna i zgodna z regulaminem, przyda się nam.

Marcin

Nie pracowałem, ale muszę napisać opinie ponieważ jestem bardzo wdzięczny za doradztwo przy zakupie win. Bardzo miła i fachowa obsługa klienta.

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

jrioasg

Ja zainteresowałem się nimi jakiś czas temu @wilczur, znajomy mi o nich opowiadał i mówił, że strasznie dobre jadło tam jest, same ceny nie są wysokie, a najadasz się w opór

sorki ta opinia moja pomyłka wpisałem złą nazwęes

robota spoko a czy wypłata tak jak w "casa to tu" albo w "podleśna catering " w 10 ratach i z 2 miesięcznym odroczeniem tak na wypadek jak by się zwonił pracownik. To stała praktyka tego "przedsiębiorcy" specjalisty o długów

osa

Smacza Jama to nie restauracja a sklep z alkoholem i koszami prezentowymi - wynagrodzenie przyzwoite praca bardzo przyjemna - polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Krzykawska Restauracja Pod Smoczą Jamą - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grażyna Krzykawska Restauracja Pod Smoczą Jamą
5/5 Na podstawie 1 ocen.