Smacza Jama Restauracja

Opinie o Smacza Jama Restauracja

jrioasg

Ja zainteresowałem się nimi jakiś czas temu @wilczur, znajomy mi o nich opowiadał i mówił, że strasznie dobre jadło tam jest, same ceny nie są wysokie, a najadasz się w opór

sorki ta opinia moja pomyłka wpisałem złą nazwęes

robota spoko a czy wypłata tak jak w "casa to tu" albo w "podleśna catering " w 10 ratach i z 2 miesięcznym odroczeniem tak na wypadek jak by się zwonił pracownik. To stała praktyka tego "przedsiębiorcy" specjalisty o długów

osa

Smacza Jama to nie restauracja a sklep z alkoholem i koszami prezentowymi - wynagrodzenie przyzwoite praca bardzo przyjemna - polecam

Zostaw opinię o Smacza Jama Restauracja - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smacza Jama Restauracja