Opinie o Arteta Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Arteta Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Arteta Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arteta Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Arteta Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w Arteta Sp. z o.o.?

:) Nowy wpis
@Pytanie

Zmian jest bardzo dużo. Co prezes to nowa zmiana... :)

Irena

Może ktoś jeszcze wypowie się o tym jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie? Wolałabym się upewnić, że to potwierdzona informacja co do tego, że firma podupada i nie ma szans na poprawę. Ktoś coś wie jeszcze na ten temat?

Sylwia Nowy wpis
@Irena

Dlaczego tak bardzo Panią ciekawi czy to prawda, ze firma upada? Mnie ciekawi Pani ciekawość.

Didi

@Kumaty to składać cv nie ma co, nie zatrudniają?

Kumaty
@Didi

Firma jest na równi pochyłej, więc radziłym sobie odpuścić. Chyba, że na chwilę szukasz pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Arteta Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta i Logistyki?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Arteta Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Kumaty
@Pytanie

Firma już od jakiegoś czasu mocno podupada, została jakaś 1/4 pracowników, reszta została zwolniona. Brak perspektyw, brak szans na rozwój. Nie warto.

Justyna

@prorok to firma już nie funkcjonuje ?

Młoda
@Justyna

Ciężko nazwać to funkcjonowaniem ale jeszcze istnieje. Atmosfera gorsza niż w zakładzie psychiatrycznym. Zostało po 1 osobie z działu - czyli cała firma liczy 6 osób plus prezes ????tak, stwierdzam, że to jest już koniec Artety. A szkoda, bo kiedyś to była spoko firma...poza kilkoma wyjątkami ????

Prorok

I powtórka z 2013r :-)))) Prawie wszystkich pozwalniali- prezesa, kierowników, marketing.... Koniec ARTETY- nareszcie :-))))

Marcin

Jak wyglada typowy dzień w tej pracy?

Gustaw

@Kunta Kinte A ja się nie zgadzam z taką opinią. Uważam, że jak ktoś dobrze robi to będzie zadowolony z pracy!!

Reytan
@Gustaw

Zgadzam się, ale sprawdza się to w innych firmach a nie w Artecie. Gierki, zakulisowe rozgrywki, obgadywanie, knucie, fałsz i obłuda. Jeśli to są dla Ciebie słowa-klucze, polecam tę firmę:)

Kunta Kinte

Firma jest mała, chciałaby się określać jako rodzinna, ale pracownicy nie są tak traktowani - no chyba, że jak w rodzinie patologicznej;) Jest wąskie, wzajemne grono adoracji, tzw. góra, a resztę stanowią pracownicy na przemiał, przez co rotacja jest bardzo duża, wyjątkowo jak na tak małą firmę. Punktuje ten kto najbardziej podlizuje się prezesowi, najgłośniej śmieje się z jego żartów, potakuje itp. Nie ma planowania, słabe jest zarządzanie - nikt nie przejmuje się konsekwencjami, liczy się tylko tu i teraz. Mają teoretycznie dobry produkt, ale nie wiedzą jak go sprzedać i co z nim zrobić. Jednym słowem - chaos. Nie ufajcie tam nikomu i nikomu nie wierzcie w miłe słówka - nie dajcie się nabrać pozorom.

JMJB

Pracował ktoś w tej firmie jako PH, jakie warunki, atmosfera itp?

nick
@JMJB

W grudniu 2013 roku zwolnili wszystkich PH. Tzw managerowie nie mają zielonego pojęcia o tym co robią, Prezes tym bardziej. Kantują na kasie. najlepiej gdybyś pracował za miskę ryżu. Kumoterstwo, kolesiostwo, jednym słowem bardzo nie polecam.

Hudy
@nick

Nie polecam pracujący w tej firmie Dyrektoży któży pracowali kończą w podrzędne firmie jako PH.

Zostaw merytoryczną opinię o Arteta Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arteta Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1