FES Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o FES Sp. z o.o. Sp. k.

Bolek

Miałem okazje pracować dla firmy FES. realizują bardzo fajne projekty i zapewniają rozwój pracownikowi. Z powodów osobistych musiałem zrezygnować z pracy. Co najważniejsze - płaca na czas i tyle ile jest w umowie zapisane.

Bolek

Jak oceniasz atmosferę pracy w firmie FES Sp. z o.o. Sp. k.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o FES Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FES Sp. z o.o. Sp. k.