Efekt-Plus Sp. z o.o.

Rzeszów

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 30 ocen.

Opinie o Efekt-Plus Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efekt-Plus Sp. z o.o.

Nick

Stabilny pracodawca, w porównaniu do innych firm na strefie Rogo - to jeden z lepszych. Umowa, bardzo dobre warunki pracy, nowoczesna firma, ciągłość pracy, regularna pensja. Jeśli masz umiejętności i potrafisz sie wykazać na pewno zostanie to docenione. Polecam. Ehhh... gdyby jeszcze wymienili tak z 2 niekompetentne osoby na handlowym u awansowali wlaściwe...

X_x
@Nick 07.10.2017 13:47
Stabilny pracodawca, w porównaniu do innych firm na strefie Rogo - to jeden z lepszych. Umowa, bardzo dobre warunki pracy, nowo...

Kolego pisząc to wszystko chyba nie miałeś na myśli pracy na produkcji,gdzie panuje straszna rotacja i ostre dymanie.

jo
@X_x 08.10.2017 15:15
Kolego pisząc to wszystko chyba nie miałeś na myśli pracy na produkcji,gdzie panuje straszna rotacja i ostre dymanie....

A gdzie płacą za leżenie? Teraz rotacja jest w każdym zakładzie, ale gdy zobaczą, że coś potrafisz i masz chęci to nie jest tak źle. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Ja nie narzekam choć czasami jestem zmęczony.

Agnieszka

Dziękuję za odpowiedź @Andrzej, w takim razie pozostaje mi zapytać, jak z rekrutacją? Ofert pracy Efekt-Plus aktualnie nie ma, ale skoro cały czas produkcja idzie do przodu, to może jednak ludzie będą mieli na co liczyć?

Agnieszka

@andrzej a możesz napisać dlaczego? Co dokadniej cenisz w zatrudnieniu w Efekt-Plus? Każdy głos w dyskusji jest z punktu widzenia osoby szukającej pracy, bardzo ważne.

andrzej
@Agnieszka 05.09.2017 17:53
@andrzej a możesz napisać dlaczego? Co dokadniej cenisz w zatrudnieniu w Efekt-Plus? Każdy głos w dyskusji jest z punktu widzen...

Kasa zawsze w terminie na koncie....co jakiś czas podwyżka...i widać, że firma dobrze przędzie, bo produkcja idzie non stop- jest gwarancja stabilności....

Agnieszka

@andrzej czy ironia wskazuje, że owa osoba twoim zdaniem nie była wcale takim filarem firmy? Możesz jaśniej napisać co masz na myśli? Czy Tobie osobiście dobrze pracuje się w Efekt-Plus?

andrzej
@Agnieszka 29.08.2017 08:55
@andrzej czy ironia wskazuje, że owa osoba twoim zdaniem nie była wcale takim filarem firmy? Możesz jaśniej napisać co masz na...

Dobrze....

Agnieszka

@on w takim razie firma szuka pracowników na wolne wakaty? W tej chwili nie ma w sieci żadnych ofert pracy z Efekt-Plus, więc czy na pewno ta rotacja jest taka masowa?

andrzej
@Agnieszka 20.08.2017 14:39
@on w takim razie firma szuka pracowników na wolne wakaty? W tej chwili nie ma w sieci żadnych ofert pracy z Efekt-Plus, więc c...

Zwolnili jakiegoś " niezastąpionego, wielkiego eksperta" który wymyślił istnienie firmy w takim stanie jak obecnie, był to pewnie jakiś handlowiec....wysokiej klasy specjalista....który teraz widzi masową wymianę kadry, a marzy mu się pewnie bankructwo tej zacnej firmy...bo jak bez niego...speca nad spece ta firma sobie poradzi....Jednak nie ma ludzi nie zastąpionych....i pewnie brak takiego specjalisty...wzmocni tą firmę...????????

Agnieszka

A możesz wytłumaczyć @nick z jakiego powodu? Ważne, żeby przekazywać tutaj informacje, które można zweryfikować, więc przyda się opisanie danej sytuacji. Dla potencjalnych pracowników to ważne wiedzieć co się aktualnie w firmie dzieje.

on
@Agnieszka 08.08.2017 14:09
A możesz wytłumaczyć @nick z jakiego powodu? Ważne, żeby przekazywać tutaj informacje, które można zweryfikować, więc przyda si...

Wiesz...z firmy zawsze odchodzą najlepsi....a jeszcze lepszych się zwalnia....????

anonim

(usunięte przez administratora)

folfol

Co Ty piszesz? To dzięki handlowcom produkują stretch? Ty pewnie jesteś tym starym pracownikiem i do tego handlowcem którego właściciel skrzywdził...Jesteś pewnie super fachowcem, daj namiar to Cię zatrudnię . Może dzięki Tobie rozkręcę tak firmę jak Efekt.Proszę o przekazanie kontaktu.

Nick

Oj smutne rzeczy sie w tej firemce dzieją. Nie da się już nawet policzyć ile osób w roku odeszło... ????????????????????????????????

Agnieszka

@Efekt rozumiem, że zgadzasz się z użytkownikiem @anonim. Może powiedziałbyś jeszcze kilka słów więcej o swoich doświadczeniach z Efekt-Plus Sp. z o.o.? Czekamy na Twoją ocenę.

Sab

A jak wygląda praca w laboratorium zakładowym?

Efekt

Szkoda zdrowia i czasu na tą firmę! Mam na myśli oczywiście pracę na produkcji.Kolega wyżej dobrze napisa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic więcej.Nie polecam!

Agnieszka

Jak w firmie wygląda ścieżka kariery pracownika?

anonim

Witam, pracowałem przez pewien czas na produkcji. Praca w systemie 4 brygadowym: 12 godz dzień potem 12 godz noc, po nocy wolne i jeszcze jeden dzień wolnego i tak w kółko. Od razu umowa o pracę, na początek 1600 - 1800 netto plus dodatek za noce(ok 120-150) i nadgodziny(0-600) (wychodzą automatycznie zależy ile zmian wyjdzie w danym miesiącu). Premii nie ma. Pensja zawsze na czas. Ogólnie praca przewalona, często biegiem a i tak ciężko zdążyć, choć to zależy jaki dzień się trafi. Linie produkcyjne chodzą 24/7, brak przerw chyba że sam sobie nadrobisz (nie zawsze się da), choć w tym przypadku dużo zależy od linii i operatora na jakiego się trafi. Konieczne do pracy jest bardzo dobre zdrowie i jako taka kondycja. Na produkcji jest wysoka temperatura, w duże mrozy ponad 20 stopni w lecie szkoda nawet gadać. Jak ktoś jest zdeterminowany to da radę ;)

NoKox

Czyli jednym słowem dziadostwo.Nie wiedziałem że,zmiany są po 12 godzin.

NoKox

Witam!Jak wygląda praca w tej firmie na stanowiskach takich jak Pomoc operatora maszyny lub Operator Przewijarki?

Polaczek1111
@NoKox 27.11.2016 16:18
Witam!Jak wygląda praca w tej firmie na stanowiskach takich jak Pomoc operatora maszyny lub Operator Przewijarki?...

Moim zdaniem praca na przewijarce jest dość fajna. Pracuje tutaj od niedawna, ale z każdym dniem coraz bardziej zaczyna mi się to podobać. Jasne ze trzeba sobie 50-cio kg jumbo podźwigac. Ale jak sobie znajdziesz swój sposób to się nie odzwigasz. Łatwo jest znaleźć materiał do przewijania. Zamówienia są bardzo jasno opisane i określone. Nawet na nocnej zmianie możesz zadzwonić i skonsultować ewentualne problemy. Jasne ze jest hałas ale stopery w uszach dają radę. Maszyny do przewijania są specyficzne i trzeba się do nich przyzwyczaić. Ale źle nie jest. Tylko na początku jest się ciężko przestawić na taki tryb zmianowy. Moim zdaniem firma ta jest godna uwagi . Choć czasami wygrywają nas na produkcję, ale trzeba wspomóc kolegę bo nie ma kto. Tak czy siak praca średnio ciężka jeśli ktoś jest zaprawiony w 'boju' . Bardzo polecam spróbować swoich sił

ulaoa

Każdy dba o pozytywne stosunki między pracownikami, bo przecież zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków, a to dobry znak, że są jeszcze jakieś premie. Ciekawe tylko czy są teraz jakieś benefity socjalne, wiecie może? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pracownik

Panowie i Panie każdy ma swój rozum i zrobi jak będzie uważać, lecz w moim odczuciu nie polecam tej firmy bo jako były pracownik mogę potwierdzić ze wynagrodzenie nie jest wysokie. Szkolenia są jak sobie je znajdziesz i są darmowe a i w tedy niema pewności ze Cie wyślą. Firma znana na rynku i duża ale jakoś nie widzę zmian na plus jak to jest w nazwie.

Ona777

Witam, Czy macie jakies informacje czy sa teraz przyjecia do tej firmy? I jak wyglada kwestia wanagrodzenia i ewentualnych premii?

Andrzej

A co Ty w tej firmie robisz, jakie stanowisko zajmujesz?

x-x

Nie polecam tej firmy!Pieniądze nie adekwatne do wykonywanej pracy.Praca jest na 3 zmiany za śmieszne pieniądze.

mikaaaa

mam pytanie czy przyjmują tam kobiety?

Ja
@mikaaaa 25.02.2016 18:58
mam pytanie czy przyjmują tam kobiety?

Na produkcji tylko mężczyźni, ale w administracji, dziale handlowym - jak najbardziej.

EfektoMan

...a ja kocham tą firmę i jest ona całym moim życiem :D

wikol
@EfektoMan 06.01.2016 15:43
...a ja kocham tą firmę i jest ona całym moim życiem :D

hahaha !!!

pracownik

Jestem pracownikiem firmy Efekt Plus z doświadczeniem w innych zakładach pracy wcześniej. Nie wiem o czym pisze Friko bo za moich czasów (a nie pracuje tu krótko) coś takiego nie miało tutaj miejsca. A w temacie mojego wcześniejszego doświadczenia w innych firmach tutaj naprawdę jest super. Pracodawcy bardzo wyrozumiali i życiowi . Zupełnie nie zgadzam się z tą opinią i faktycznie wygląda to na jakieś głupie zagrywki byłego pracownika.

Rock

Dziwi mnie ta twoja opinia Friko, bo ja pracuje w tej firmie na produkcji i to co piszesz to jakiś dla mnie kosmos. Takich rzeczy po prostu nie ma. Fakt, że bywały nagany czy upomnienia za zniszczone rzeczy, ale o karach finansowych nie słyszałem. Co do zatrudnienia, to od razu umowa o pracę i cała pensja na konto. Pracuje już chwile i wydaje mi się, że twój niesprawiedliwy opis to chyba zemsta za zwolnienie lub złe potraktowanie. Pewnie jeszcze musimy się znać?

ja
@Rock 24.12.2015 23:13
Dziwi mnie ta twoja opinia Friko, bo ja pracuje w tej firmie na produkcji i to co piszesz to jakiś dla mnie kosmos. Takich rze...

Panie Friko ! W kopertach są paski z wyliczonym wynagrodzeniem, więc koperty muszą być !!!! Życzę powodzenia w innej firmie, bo gdybam, że w Efekt Plus już Pan nie pracuje? Oby Panu gdzie indziej lepiej było.... W firmie pracuje ponad 100 osób i jakoś wszyscy się nie zwolnili tak jak Pan. Więc albo Pan obraża tych pracowników, bo cała ta setka "nie ma oleju w głowie", albo Pana opinia jest po prostu nie prawdziwa ???? Trzeba się chyba zastanowić, kto tak naprawdę "nie ma tego oleju w głowie"?

Pomocnik
@ja 08.01.2016 13:28
Panie Friko ! W kopertach są paski z wyliczonym wynagrodzeniem, więc koperty muszą być !!!! Życzę powodzenia w innej firmie, bo...

W każdej bajce jest trochę prawdy, pracować to i pracuje 100 osób ale jaka rotacja to już nie napiszesz. Może napisz ile trwają przerwy na produkcji których nie ma na 12 godzin pracy cytuje" przerwę to masz przy maszynie jak zdążysz zjeść ". A jeszcze ile to ton wychodzi na zmianę? Nigdzie nie jest różowo, ale bądź obiektywny. Jak komuś będzie pasowało to będzie pracował.

Friko

Nie polecam nikomu, rotacja duża, każdy z odrobiną oleju w głowie odchodzi sam bardzo szybko. Zero, zero i jeszce raz zero jakichkolwiek dodatków, socjalu, szkoleń, możliwości rozwoju. Zepsujesz coś to masz prze..e, każą płacić. Zrobisz dobrze nikt ci dobrego słowa nie powie. Pensja najniższa krajowa i reszta na lewo w kopercie uzależniona od czyjegoś nigdy nie określonego jasno widzimisię. Powinien sie tym zainteresować PIP, UKS i ZUS w dniu wypłaty. Zarobki: produkcja 1500, specjaliści 2000 z +. W przypadku choroby lub wypadku szybko się ciebie pozbywają i zostajesz w czarnej d.. Zastanów się 1000 razy zanim zrezygnujesz z pracy aby przejść do efeku. Unia powinna odebrać dotacje i zaorać pole pod jakąś normalną firme. Nagonka, zero szacunku.

pawel

tzn. kwestia skontrowanej umowy. Pilnujecie żeby w takiej cywilnej umowie dobrze się zabezpieczyć, bo inaczej to w majestacie prawa możecie zostać wyrolowani

pawel

Ja odradzam z kolei jakiekolwiek umowy cywilno-prawne z tą firmą. Chyba że ktoś lubi sobie popracować za frajer :)

Sprawiedliwa

Jak tak Ci tam źle do ić do innej pracy sypać worki!!!!!!!!!

Shaolin

Maćku daj sobie spokój i poszukaj sobie pracy gdzie indziej ;) Pozdrawiam.

Pracownik

Wybacz ale tego raczej tutaj się nie dowiesz.

Pracownik

Firma "Efekt Plus" w dalszym ciągu się rozwija. Na chwilę obecną została uruchomiona kolejna lina i w przyszłości planowane są nowe inwestycje. Co do wynagrodzenia nie będę się wypowiadał za innych ale ja nie czuje się pokrzywdzony. Polecam składać CV, może akurat zainteresuje się Tobą firma " Efekt Plus"

nick

może być

SZ.Rafał

Zgadzam się z Dorotą i Tomkiem K.

Tomek K.

Moja Dorotka ma rację.

Zostaw opinię o Efekt-Plus Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efekt-Plus Sp. z o.o.