Opinie o Efekt-Plus Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Efekt-Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Efekt-Plus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efekt-Plus Sp. z o.o. w Rzeszów

Firma jak każda ma swoje plusy i minusy. Plusy to na pewno wypłata na czas, umowa o pracę, a nie jakaś śmieciowa. Z minusów na pewno fanka Briana Tracy z handlowego, która może spokojnie prowadzić szkolenia pt. "Jak zniszczyć sprzedaż w firmie". Niestety, ale to jest skandal co tam się wyprawia. Jednego miesiąca jesteś zapewniana, że wszystko w porządku, a za miesiąc wypowiedzenie z tekstem, by już się w firmie nie pojawiać. Z biura polecam logistykę, ew. dział zakupów. Handlowy totalna porażka. Bardzo szkoda tylko, że polska firma o takim potencjale może źle skończyć, rozwalona od środka przez jedną osobę. Jako pracę w biurze polecam, ale na Boga tylko nie handlowy. W ostatnich 2 miesiącach odeszło (albo zostało wyrzuconych) z 8 osób z tego działu.

Qww

Masakra co tam sie dzieje

Paulina
@Qww

@Qww Czy sytuacja w Efekt-Plus Sp. z o.o. jest rzeczywiście aż tak zła? Co konkretnie możesz napisać na ten temat? Jesteś jednym z obecnych pracowników tej firmy? Jaka umowę oferuje ten pracodawca?

@Qww

Chciałbym tam podjąć pracę, bo słyszałem, że w Firmie są dobre zarobki, Firma jest stabilna, wynagrodzenia zawsze na czas, umowy są okey i ma potencjał. Mimo pandemii funkcjonuje dobrze. O jakiej masakrze piszesz? Jakbyś mógł to wyjaśnij mi to.,bo zależy mi na tym przed podjęciem tam pracy. Masakra to poważne stwierdzenie!

Zgadzam się, nie polecam działu handlowego. Horror. Kobieta nie szanuje kobiet!!!!! Brak poszanowania osoby jako człowieka już na rozmowie kwalifikacyjnej powinien dać mocno do myślenia. Nie warto iść pracować do takich ludzi nawet za wysokie pieniądze.

Miętki

Popieram.Najlepiej to się nie odzywać tylko przytakiwać i nie chodzić na przerwy.Jak coś umiesz oprócz sypania worków to dobrze.Jak nie to jesteś człowiekiem którego można wymienić na innego bo nie stanowisz dla firmy żadnej wartości.Zmieniłem prace bo cenie swój kręgosłup.

@Miętki

Jakie badania są potrzebne na pomocnika obsługi maszyny?

@Piotr

No właśnie ja też chętnie dowiedziałbym się szczegółów. Z tego co wiem to na pewno badania okulistycznie i psychoruchowe. Zależy też przy jakiej maszynie chcesz pracować. Wtedy dodatkowo badania słuchu i wstępne neurologiczne. No ale jak będziesz wiedział na pewno to napisz.

Jołjoł
@Witold

To, że dobry wzrok i badania u okulisty to wiem ale o tych psychoruchowych to nie słyszałem. Drogo kosztuje takie zaświadczenie?

@Jołjoł

Jak wysyła cię pracodawca to płaci zakład. A jak chcesz prywatnie u lekarza medycyny pracy ok 150 zł.

Kamil
@Witold

Z reguły płaci firma.

Rzymianin

Co jest z tym ogłoszeniem na stanowisko Kontrolera jakości, że jest cały czas dostępne??

Izabela

Wie ktoś, czy potrzebują ludzi na produkcję teraz do końca roku? Na stronie tylko szukają asystenta i przedstawiciela, ale to nie do Rzeszowa moim zdaniem.

On
@Izabela

Tak potrzebni są ludzie na produkcje.Są nawet ogloszenia na praca gov pl.

@On

Fajne, że o tym piszesz. Wiesz ile płacą nowym pracownikom? Więcej niż w konkurencyjnych firmach, czy podobna stawka?

Czy w firmie Efekt-Plus Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Xxx

Jak przechodzę koło tej frmy to dostaję wścieklizny. Zresztą jak większość okolicznych firm. (usunięte przez administratora) zupełne. Dziwujęsię że ludzie wytrzymują nerwowo pracując w takich warunkach.

@Xxx

Przeszedłem koło tej firmy i jak narazie nie dostałem wścieklizny. Mam zamiar podjąć tam pracę. Czytając Twój komentarz to można wywnioskować, że jesteś byłym pracownikiem, któremu coś nie odpowiadało i odszedłeś, albo Cię zwolniono. Jakie były powody, czy można wiedzieć?

@Xxx

O jakich warunkach piszesz? Bhp, zarobkach, wymaganiach?

Klaudia

Jakie macie schodki jeśli chodzi o wynagrodzenie?

poszukujący pracy

Witam. Znalazłem ofertę pracy na stanowisku pomocnika operatora maszyny - ile można zarobić na tym stanowisku (brutto/netto)? Jakie są warunki pracy na tym stanowisku? Czy odzież robocza, buty oraz np. rękawice, okulary, odzież ochronna bądź maski można tam dostać (o ile coś takiego jest potrzebne)? Jaka obecnie panuje atmosfera w zakładzie? Czytając tutaj opinie mam mieszane uczucia, co do podjęcia pracy w tej firmie.

Truskawka

Mam pytanie odnosnie warunktow pracy na stanowisku handlowca. Po wstepnej rozmowie rekrutacyjnej nie bardzo wiem co myslec. Prosze o informacje jak wygladaja zarobki i ogolnie praca i atmosfera? Jakie sa premie, bo wiem ze pensja to podstawa plus premia?

Zibi
@Truskawka

Odnosnie pracy na stanowiskach biurowych w firmie polecic moge wszystkie inne dzialy oprocz dzialu handlowego. Nie nauczysz sie nic, a atmosfera tez nie jest za dobra. Chyba, ze lubisz jesc obiad z zegarkem w reku, zeby akurat czasu przerwy nie przekroczyć. Takze inne dzialy biurowe tak, ale handlowy omijaj. W kwestii wynagrodzenia nie daj sie nabrac na podstawe mniejsza niz na kasie w Biedronce plus premia. Sposob naliczania premii i jej wyplaty moze sie zmienic i nie masz na to zadnego wplywu. Firme polecam, ale absolutnie nie dzial handlowy.

@Truskawka

Jeśli w przeciągu 3 lat potrafiło im podziękować ok. 30 myślących i wykształconych ludzi (lub zostało do tego zmuszonych) ( na ok 50 całości biurowych) z czego przynajmniej 15-20 to osoby z handlowego. To sama sobie odpowiedz na pytanie czy chcesz rzucać i zmienić pracę na "ep". Praca tylko dla absolwentów tzn. odbębnić i przecierpieć rok, nic się nie nauczyć ale podbudować CV i uciekać jak najdalej. Ps. Ciekawe ile razy administracja wymieniła się od początku istnienia tego??

Ela
@Truskawka

Firma tak. Dzial handlowy nie. Po prostu. Wiem co mówie. Podczas pracy widzisz jak inne dzialy w biurze sa normalnie traktowane a w handlowym atmosfera i kultura pracy kompletnie na niskim poziomie. Kazdy wie co a raczej kto jest przyczyna. W sumie szkoda bo reszta firmy calkiem ok.

qwert
@Zibi

Nie polecam. Zwłaszcza działu handlowego.

@Ania

Nie masz zbyt dobrego zdania o pracodawcy. Czy pracując w firmie widziałeś także dobre strony zatrudnienia? Mam na myśli na przykład wynagrodzenie. Możesz odpowiedzieć?

Nina

Firma ma generalnie dobre opinie ale trzeba starać się w pracy i to cała tajemnica!

Luii

Witam. Pytanie prosto z mostu. Ile w efekcie może zarobić operator przewijarki bądź innej maszyny

@Luii

To nawet nie jest cały ch.., a raptem niecałe pół ch..a, Szanuj chłopie swoje zdrowie fizyczne i psychiczne i szukaj gdzie indziej.

Wojciech
@:(

Na początku chciałbym Cię prosić, abyś w swoich wypowiedziach i opiniach nie używał słów wulgarnych, ponieważ są one zakazane na forum gowork.pl. Wracając do Twojej wypowiedzi to, czy mógłbyś szczegółowo przedstawić, na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując w firmie Efekt-Plus? Składa się ono z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Zachęcam, abyś przedstawił swoją wiedzę na ten temat.

Agnieszka

@Bye-bye, a Ty osobiście jak ocenisz pracę w firmie Efekt-Plus? Warunki pracy, które oferuje pracodawca, są dla Ciebie korzystne i satysfakcjonujące? Napisz również, czy polecisz pracę pod kątem panującej atmosfery i relacjami na linii pracodawca-pracownik? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Książę Hary

A ja jak czytam te komentarze to dochodzę do wniosku ze piszą je dwie grupy - te bardzo negatywne to pewnie ci którzy wylecieli z firmy z hukiem bądź ci co chcą dużo zarabiać a mało robić, zaś te bardzo pozytywne to pisze ktoś z kierownictwa lub jakiś lizodup. Ja mogę napisać tylko tyle że robota jest poprostu normalna , nie lekka ale tez bez przesady ze to jakiś (usunięte przez administratora). Faktem jest ze zakład pracuje 24/7 i w okresach urlopowych brakuje ludzi przy produkcji i się trzeba nabiegać ale to jest raczej problem większości firm niż konkretnie efektu. W firmie nie pracują Ukraińcy czy inni kabańczycy i moim zdaniem to duży plus. Bardzo zabawne są te teksty o tym jaki stary może mi zaoferować rozwój. Jak jesteś na produkcji to w czym się masz rozwijać i na jakie szkolenia jeździć? W biurach to nie wiem jak jest ale wydaje mi się ze jeżeli ktoś będzie chciał się dokształcać to z dostaniem kasy od szefostwa na ten cel nie powinno być problemu bo firma nie klepie biedy. Ogólnie to jak spotkam prezesa to go zapytam jaki ma plan na mój rozwój :) a tak na poważnie to mogę mu przybić pione za to ze się nigdy nie spóźnił z moją wypłatą i nie obciął jej za byle (usunięte przez administratora) jak to u innych jest w zwyczaju

Bye-bye
@Książę Hary

Zapomniałeś wymienić kolego 3-cią najliczniejszą grupę ludzi: z otwartym umysłem, chcących wraz wynikami iść do przodu, nie tolerującej lizo..d..upstwa i głaskania d...włazów, mającej własne zdanie, nie dających się wykorzystywać, obłudy, fałszu, picu, szuruduru, itd...itd..itd..

Agnieszka

@Noway, rozumiem, że wymienione przeze mnie elementy pracy w firmie Efekt-Plus nie występują? @Książę Hary, chciałabym wrócić do tego, co napisałeś na temat okresów urlopowych w firmie Efekt-Plus. Bez problemu można otrzymać wolne wtedy, kiedy nam to odpowiada? Czy może należy dostosować się do reszty pracowników i wziąć wolne w okresie, kiedy inny pracownik jest w pracy? Napisz, jak to wygląda.

Agnieszka

@Noway, widzę, że posiadasz jakąś wiedzę na temat pracy w firmie Efekt-Plus, dlatego zapytam Cie, jak wyglądają kwestie szkoleń i podnoszenia kwalifikacji pracowników, którzy są zatrudnieni w tej firmie? Firma wysyła pracowników na szkolenia, które są pomocne w dalszym rozwoju? Czy może takie zjawisko nie występuje w tej firmie? Przedstaw, co wiesz na ten temat.

Noway
@Agnieszka

Szkolenia, podnoszenie kwalifikacji, rozwój ... A co to takiego ??

Agnieszka

@Pracownik obecny, w swojej opinii napisałeś, że pracownik, który chciałby otrzymać wyższe wynagrodzenie ma zawsze taką możliwość w firmie Efekt-Plus. Możesz napisać, jak można sprawić, aby wynagrodzenie było wyższe? Czy chodzi o jakąś dodatkową pracę na rzecz firmy, czy może jest możliwość pozostawania dłużej w pracy? Interesuje mnie również, jak ocenisz firmę pod względem atmosfery, która panuje pomiędzy kadrą pracowniczą? Napisz coś na ten temat.

Pracownik były.

Nie, nie,nie..... Fatalna atmosfera w firmie a zwlaszcza w dziale handlowym. Jedyny plus- pensja na czas i to chyba tyle.. Sortowanie ludzi na tych uprzywilejowanych i tych zwyklych, ktorzty maja tyrac i siedziec cicho. Dla mnie najgorszy byl ten falsz i obluda- te sztuczne usmiechy, czasami proby żartu i oznaki ludzkosci, ale kazdemu kto popracuje dluzej oczy sie w koncu otworza i zda sobie sprawe ze musi robic "dobra mine do zlej gry" bo kazda proba szczerosci czy dyskusji skonczy sie dla niego zle. Firma ma fatalna opinie na rynku pracy a to co robi teraz tylko to poglebia. Dla mnie ostatnia sytuacja to najwieksza kompromitacja jaka firma mogla sobie zgotowac.... Usuwanie negatywnych komentarzy na goworku i zastraszanie ludzie: "jak napiszecie cos na nas zle to pozwiemy Was o znieslawienie??!!! Helllooł! Czasy komuny mamy juz za soba.... Moge pisac o moich prywatnych odczuciach na temat mojego bylego miejsca pracy na portalu ktory jest do tego przeznaczony i nikt mi tego nie zabroni bo zyjemy w kraju w ktorym jest wolnosc slowa!!!! Na szacunek wsrod ludzi trzeba niestety zapracowac, nie tędy droga.... Od kiedy nie pracuje w Efekcie- odżylem... zreszta kazdemu kto odszedl z tej firmy wyszlo to na dobre. Napatrzylem sie na (usunięte przez administratora) i niesprawiedliwosc ale dzieki temu mam teraz "grubsza skore" i doceniam to co mam- m.in.szefa z ktorym moge pogadac o wszystkim a pracownicy go szanuja i skocza za nim w ogien. Chce sie nam pracowac, wstawac rano, rozwijac... a w Efekcie ? .... ... moze w koncu warto wysunac wnioski?

Życie
@Pracownik były.

Każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii. Nie może być ona jednak krzywdząca, stwierdzająca nieprawdziwe fakty - to jest wtedy oszczerstwo. Czyjeś subiektywne odczucia, wynikające z pracy w danym miejscu, nie są oszczerstwem. Poza tym, dopóki ktoś nie ujawnia tajemnicy zawodowej, dalej nie łamie prawa. To, że nikt w Internecie nie jest anonimowy, to jasne. Jednak nawet po uzyskaniu adresu IP, trzeba jeszcze komuś udowodnić, że konkretne rzeczy napisał. Także są granice, ale nie można mówić, że za pisanie negatywnych opinii na tym portalu, opisów własnych odczuć, ktoś coś komuś zrobi.

Pracownik obecny
@Pracownik były.

Ojoj piszesz takie dziwne rzeczy..... z tym skokiem do ognia za swoim szefem to chyba duża przesada kolego. Chciałbym to zobaczyć. .....? Co do pracy w tej Firmie to nie narzekam, jeżeli ktoś chce zarobić więcej to zawsze może, bo ma takie możliwości. Co do produkcji to nikt nikomu nie obiecywał, że praca będzie lekka, wiadomo jak to na produkcji . I tak jest wszędzie na produkcj - i- są pracownicy,maszyny, urządzenia, materiał i z tego trzeba zrobić towar na sprzedaż, bo na tym to polega. Prezes "Stary" dba o warunki i udogodnienia, z czymkolwiek pracownik wystąpi do swojego kierownika jest to spełniane bardzo szybko. Generalnie o pracowników i warunki pracy w tej Firmie bardzo się dba. Jeżeli ktoś pisze tak jak wyżej to myślę, że są to oszczerstwa i spowodowane kompleksami i frustracją. Gdyśmy sie rodzili nikt nie obiecywał, że zawsze będzie pięknie. Życie to są trudy, wyzwania, miłe i przykre sytuacje, czasami nie mamy na to wpływu, ale w większości mamy i możemy bardzo dużo zrobić tylko trzeba CHCIEĆ! Firma jest w porządku, atmosfera dobra, praca spokojna, bez konfliktów, mozna szczerze porozmawiać z Szefostwem i wcale nie jest prawdą, że każda dyskusja kończy się zle dla pracownika / wogóle to w jakim sensie kończy się zle???/ bo tego nie napisałeś. Nikt nigdy nie straszył mnie i innych jakimiś procesami o znieslawienie, myślę, że w Twoim interesie jest zniszczenie dobrej opinii tej Firmy. A to już są chwyty poniżej pasa i nieładnie i nieelegancko, bez klasy. Moim zdaniem nalezy do tej Firmy przychodzić, zatrudniać się i pracować, napewno nie będzie zle!

Grek

A ja uważam że nie jest tak źle, wiadomo warunki pracy trudne bo maszyny trochę grzeją i w lecie można się spocić ale z tymi złymi opiniami to trochę przesada. Stary mocno inwestuje w rozwój jest nowa maszyna do rozworkowywania wiec nie trzeba dźwigać worów z granulatem jak to niektórzy piszą bo większość albo w cysternach przyjeżdża albo maszyna sama rozpakuje , w porównaniu do tego co było kiedyś to dużo lepiej. Wiadomo ciasnota straszna na magazynie szczególnie po wekendach ale to już jest temat znany i nikt z pracowników nie ma na to wplywu bo firma produkuje bardzo dużo folii a hala nie jest z gumy. Kasa na czas, wiadomo zawsze mogłobybyć więcej ale nie ma tragedi i też nie słyszałem żeby ktoś płakał. Ogólnie to nie taki diabeł straszny jak go malują:)

Noway
@Grek

Greg, to sobie teraz odpowiedz ile ten "stary" zainwestował kiedykolwiek w Ciebie ? , czy inwestycja w rozpakowaczke była na pewno dla Was i gdzie na produkcji będzieszz za kilka lat ? Miłego wdychania BPA.

Agnieszka

@:), błędnie interpretujesz moją rolę na stronie, ponieważ nie jestem administratorką tego portalu. W dalszym ciągu brakuje nowych wpisów oraz sprecyzowania informacji, iż firma Efekt-Plus ma problemy ze znalezieniem osób do pracy w ich firmie, czy ktoś z Was posiada jakieś cenne informacje na ten temat? Zapraszam do wypowiedzi.

Agnieszka

@Dobra rada, bardzo, proszę, o zachowanie kultury wypowiedzi i nie używanie takich zwrotów względem innych rozmówców. Wspominacie, że w firmie niedługo "nie będzie komu pracować", czym spowodowana jest tak krytyczna sytuacja kadrowa w firmie Efekt-Plus?

@Agnieszka

Ło :)... I dostało się upomnienie od Pani Administratorki Agnieszki z Goworka dla samej najwyższej "Pani A.... wynocha" Dzięki Aga za poprawę nastroju :)

Efekciarz

Praca na produkcji. 12h fizycznej pracy {poprawnie zapier....} (do przerobienia kilka-kilkanaście ton na zmianę). Zmiany 12/24 i 12/48; sobota, niedziela i świętą jak grafik wypada. Maszyny zatrzymywane raz w roku albo jak się spier... Przerwy w trakcie pracy w zależności gdzie ci się uda trafić, co 3-4h po kilka minut lub jedna dłuższa 20-30 minut. Pierwszy miesiąc, nie zależnie czy jesteś sprawny fizycznie czy nie będziesz umierał. Potem już kwestia przyzwyczajenia. Jak Ci się chce pracować nie ma problemu. Pensja jak na te warunki i wymagania śmieszna, obecnie wg ogłoszeń o pracę 2920 brutto plus ewentualne dodatki za nadgodziny. Odejmij od tego koszty dojazdu ( komunikacja do Rzeszowa kursuje tak że zawsze w jedną albo drugą stronę nie dojedziesz) i inne i już tak fajnie nie jest. Generalnie praca dla desperatów. Przyjmują wszystkich jak leci, 90% osób wytrzymuje 1-3 dni pracy i nie wraca.

xx

To faktycznie porażka

Zgaga
@Efekciarz

Chłopie, stamtąd to nawet biurowi wolą do Dojcza na ogórki jechać :D a ty tu na pracę na produkcji narzekasz :)

Dobra rada
@Zgaga

Jak się nie podoba, to won. Nikt na siłę nie będzie trzymał młodocianych księciuniów co uważają, że im się wszystko należy.

@Dobra rada

Niedlugo nie bedzie komu powiedziec "won" bo nikt w tej firmie nie bedzie chcial pracowac! I kto zarobi na wasze pensje?

Bilcia
@Dobra rada

Dziękujemy ci z twój komentarz i przepiękne "won". Pokazujesz nader dosadnie jak szanuje się ludzi w tej firemce. Nic tylko pogratulować. :(

@Efekciarz

To ze w tej firmie nie szanuja sie ludzi to nawet wiedza osoby, ktore nie mialy z nia nic wspolnego. Ostatnio slyszalam od pewnej osoby "a wiem co to za firma, slyszalam, ze straszna masakra".Chyba juz nic wam nie pomoze.

Zostaw merytoryczną opinię o Efekt-Plus Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Efekt-Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Efekt-Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efekt-Plus Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efekt-Plus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Efekt-Plus Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efekt-Plus Sp. z o.o.