Opinie o Efekt-Plus Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Efekt-Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Efekt-Plus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efekt-Plus Sp. z o.o. w Rzeszów

Agnieszka

@xx, jesteś zainteresowany pracą w firmie Efekt-Plus? Widzę, że czytasz opinie o tym pracodawcy, dlatego postanowiłam zainteresować się Twoim związkiem z firmą, o której mówi wątek główny. Może masz jakieś doświadczenia związane z tą firmą, którymi możesz się podzielić na forum?

Agnieszka

@Efekciarz, dziękuję za Twoją wypowiedź odnośnie pracy w firmie Efekt-Plus. Możesz dodać, na podstawie jakiej umowy zatrudnia pracodawca? Jak wygląda kwestia urlopów w tej firmie? Można bez problemu otrzymać dzień wolny od pracy? Czy może trzeba odpowiednio wcześniej poinformować pracodawcę? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Agnieszka

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy prowadzone są także rekrutacje na linię produkcyjną w firmie Efekt Plus. Znajduje się na tym forum osoba pracująca w dziale sprzedaży, która mogłaby mi troszkę opowiedzieć na temat panującej tam atmosfery oraz jak wygląda komunikatywność z resztą firmy? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzenie na moje pytania.

*ja

Firma rodzinna. Struktura plaska. Brak szansy na rozwoj i awans. Szkolenia, jedynie takie, ktore sa za darmo. Z urlopami problem, czasami wymagane jest przelozenie, bo zebranie dzialu... Funduszu socjalnego brak. Komputery pod ciaglym nadzorem, podgladanie, nawet wiadomosci na gg. Ciagle utrudnianie pracy, wymyslanie nowych procedur, ktore maja na celu jednynie drukowanie niezliczone liczby tych samych dokumentow. Brak szacunku dla klienta. Nigdy nie wychodzenie mu na przeciw, ciagle utrudnianie. Firma dziala. Jeszcze bardzo dobrze. Ale w czasie, gdy *klient nasz pan* z takim podejsciem z dnia na dzien moze sie to zmienic.

Legal
@*ja

Przypominam, że za pisanie opinii niezgodnych z prawdą, grozi odpowiedzialność karna np. poprzez proces cywilny o zniesławienie.

Mama
@Legal

A które stwierdzenie jest nieprawdziwe ?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Agnieszka

@Halohalo, @kółko, na forum każdy ma prawo do wyrażanie swojej indywidualnej wypowiedzi dotyczącej pracy w Efekt-Plus. Jednym praca może odpowiadać innym zaś nie. Kwestia gustu i preferencji. Będę wdzięczna jeśli na forum znajdą się jeszcze inne osoby, które z chęcią opiszą to, co dzieje się aktualnie w firmie. Może poszukiwani są nowi pracownicy?

Byłem,widziałem,potwierdzam

Chłopie nie pisz takich rzeczy, (usunięte przez administratora). Boże, ciesze się, że już nie pracuję w tym czymś. Może teraz zarabiam podobnie, ale uśmiech w drodze do pracy jest cenniejszy, niż wszystko. Nie polecam, chyba, ze dla studenciaków, co życia nie znają. Co normalniejszy pracownik po czasie odchodzi, bo nie wytrzymuje. I jak im kadry zacznie brakować, to się kapną, że firma to ludzie, a nie tylko maszyny.

Anonimka

Kilka msc temu miałam wątpliwą przyjemność tu pracować. (praca typowo biurowa) Jeżeli ktoś ma trochę oleju w głowie i jakiś szacunek do siebie to odradzam tę firmę. Za dużo zła i niesprawiedliwości, ale ponoć takie rzeczy prędzej czy później wracają.

Agnieszka

@qwerty, a długo pracowałeś w Efekt-Plus? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie u tego pracodawcy? @uiop, jak wygląda sprawa z urlopami? Czy nie ma problemu z wzięciem na przykład kilku dni wolnego? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Efekt-Plus? @am, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Efekt-Plus. Zdecydowałeś się aplikować na interesujące Cię stanowisko? Jeśli tak, to napisz proszę, jaki był przebieg Twojego procesu rekrutacyjnego.

qwerty

Świetne są te pozytywne opinie o firmie.Może i uwierzyłbym gdybym jej nie znał ,ale zbyt długo tam pracowałem żeby połasić się na to słodzenie.Nigdy nie było tam szacunku dla pracownika,gdyż był i jest traktowany jako zło konieczne generujące koszty.Zawsze brakowało podejścia,że gdyby nie pracownicy to firmy by nie było.A pracownicy to nie tylko dyrekcja i kierownictwo ale również szeregowi ,dzięki którym produkcja się kręci.Pensja na czas i na papierze?Owszem,po kontroli skarbówki dostaliśmy aneksy do umów aby tylko grało.A było tego więcej....Długo można by tak pisać.A teraz odpowiedzi na mój wpis:były pracownik oczernia firmę i takie tam.A gdybym tam pracował to pewnie coś w stylu:nie pasuje ci to się zwolnij.Ech,jakie typowe...Podsumowując jeżeli ktoś ma szacunek do siebie to odradzam pracę w tej firmie.Fałsz,obłuda ,kolesiostwo i chyba najgorsze:donosicielstwo.Jeden z braci wie o co chodzi...

uiop
@qwerty

"qwerty" chyba każdy "normalny" pracownik tej firmy zgodzi się z Tobą. Zresztą fakty mówią same za siebie.... z tej firmy ciągle ktoś odchodzi- nie mówię tu o pracownikach produkcyjnych ale o administracji gdzie wydawałoby się, że miejsca pracy są raczej stałe. Przy takiej ilości zwolnień nie ma mowy o tym, że coś nie tak jest z tymi ludźmi a jednoznacznie z pracodawcą. Niestety ale "wazeliniarze" i "donosiciele" (o tym jednym to nawet szkoda pisać...) mają się tam wyjątkowo, dobrze, a zwykli- uczciwi pracownicy nigdy nie będą docenieni. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!!

Irek

Słyszałem, że to dobra firma i jeśli jeszcze dobrze się zarabia to super!!

Waldek
@Irek

am

jest ogłoszenia na handlowca. Jakie warunki?

Office
@am

Koło 3000 podstawy, miesięcznie tak +/- 6000 zł na rękę idzie wyciągnąć w tej pracy, tylko musisz wyrobić plan sprzedażowy (jakieś 350-400 ton).

ILE?
@Office

Chyba muszę zrewidować swoje zarobki, bo o takich kwotach to mogę tylko pomarzyć.

Nie wiem, dlaczego jest taka nagonka na tę firmę. W chwili obecnej pracuję w tej firmie i nie mogę powiedzieć złego zdania. Szefostwo jest wyrozumiałe, traktują Cię jak człowieka, a nie zło konieczne albo kogoś gorszego. Jak ktoś, ma jakieś zastrzeżenia, to niech najpierw popatrzy na siebie, a później szuka winy u pracodawcy. Łatwo jest nam pisać niemiłe rzeczy na temat pracodawców, a nie popatrzymy, że w dzisiejszych czasach ludzie mają wymagania, a sami albo nie wywiązują się ze swoich obowiązków, albo myślą, że im się wszystko należy. Sorry to nie te czasy, że „czy się stoi, czy się leży dwa tysiące się należy". Jak ktoś szuka lekkiej pracy, to niech spróbuje swoich sił w polityce. Polecam firmę Efekt Plus i uwierzcie mi, że ta firma się rozwija, a nie stoi w miejscu więc poszukiwanie pracowników to chyba normalna rzecz.

Pracownik realny nie PR

Często tu wchodzę, pracuję w firmie, jakoś nigdy nie reagowałem na negatywne czy też pozytywne, wręcz obronne komentarze, ale litości. Wypłata na czas, okej, ale z tym szacunkiem do ludzi to ja bym nie przesadzał. Właśnie to jest największy problem firmy. 1. Wszyscy pracownicy biurowi mają kawę porcjowaną w słoiku. 2. Na mleko do tej kawy już się muszą składać. 3. W tym samym czasie prezesostwo / kierownictwo ma osobną kuchnię (ok, miejcie, należy się Wam, ale chociaż nie każcie się załodze na mleko do kawy składać, bo to wstyd). 3. Kierownik działu handlowego raz wstała i powiedziała do pracowników "no to hołota może iść do domu". Nie uwierzyłbym, jakbym tego nie usłyszał do osoby mi zaufanej, po prostu szok. 4. Zdarzało się słyszeć, jak to na pracowników ochrony mówi się "ciecie". 5. W handlowym narzekali, że im zmieniono niekorzystnie system premiowy. Także co z tego, że oferujecie wynagrodzenie podstawa + premie za wyniki, jak zasady naliczania premii można zmienić na niekorzystne z dnia na dzień? Z resztą nie tylko tam. 6. Ja się pytam gdzie jest jakiś fundusz socjalny dla pracowników? Socjalu ZERO. Poza tym wiadomo, są jeszcze takie plotki, ploteczki, co do których nie mam potwierdzenia, sam ich nie słyszałem lub nie mam tych informacji od osoby zaufanej, więc nie poruszę (mówię rzetelnie jak jest, nie chcę nikogo oczerniać), ale wszystko inne co powyżej - mogę zeznawać nawet pod wariografem. Wiem, że zaraz ten "Pracownik" napisze, żebym się zwolnił jak mi nie pasuje. Jak tak dalej będzie, to się zwolnię, spokojnie, tylko ciekawe co zrobicie jak Wam nagle 10 osób pójdzie w świat. Marnujecie ludzki potencjał, zamiast go wykorzystać w swoich biznesowych celach. Zamiast rozwijać, dusicie. Reasumując: firma płaci na czas, ale jako szeregowy pracownik - nikt Cię nie doceni, nikt się z Tobą liczył nie będzie i nikt nawet nie pomyśli, by za dobrą robotę, gdzie się starasz, powiedzieć, ze fajnie, że jesteś w zespole i że dzięki takiej pracy wszyscy idziemy do przodu. Może to brzmi bardzo sztampowo, ale atmosfera jest wręcz odwrotna, to trochę boli, bo ludzie w porządku w większości. Czyli rób trybiku i nie podskakuj, bo Ci utniemy premię i co nam zrobisz. :-)

józek z bagien
@Pracownik realny nie PR

Gdy to czytam to się zastanawiam czy Tobie się lekko w głowie nie porzestawiało....Coś wiesz od osoby zaufanej, jesteś zly, że masz mleczka tak jak prezes i dyrektor...Mam wrażenie że zamiast pracować interesujesz się plotkami i martwisztym , że to nie Ty jesteś prezesem czy dyrektorem. Do pozycji się dochadzi pracą i konsekwencją w niej, a nie ploteczkami i informacjami od zaufanej osoby i kompleksami, że to Ty nie jesteś w zarządzie.Zaznaczam, że nie pracuję i nie pracowałem w tej firmie.

Zdziwiony

Jestem pracownikiem tej Firmy i tez nie rozumiem tej nagonki? Atmosfera jest dobra, wszyscy chodza uśmiechnięci, zadowoleni.Zarabiają bardzo dobrze! Ale młodzi ludzie maja bardzo roszczeniowy stosunek do życia i do pracodawców. Jak najwięcej zarabiać, ale małym kosztem. Taka jest prawda i nie jest to wina ich lecz wychowania i systemu. Jeżeli ktoś twierdzi, że jest zła atmosfera to najlepiej niech spróbuje ją sam naprawić, a nie krytykować,/bo to jest nałatwiej/. Myślę, że chodzi o ewidentną zemstę /nie wiadomo dlaczego/ byłego pracownika, któremu nie poszło cos po jego myśli i teraz chce zepsuć opinię. Ale jeżeli sa tutaj tacy , którzy nadal są pracownikami tej Firmy i nadają na swoich przełożonych i obrażają na forum to dlaczego nie podpiszą się nazwiskiem i imieniem? Nie, tego nie zrobią, bo są tchórzami i klepią tylko anonimowo. Skoro pracujesz nadal to dlaczego ze swoimi problemami nie pójdziesz do przełozonych, czyli do Dyrekcji Firmy? tylko tutaj się wyżywasz.Miej odwagę! Dyrekcja jest bardzo wyrozumiała, pozwala rozwijać się pracownikom, zapewnia idealne warunki do pracy, sa kuchnie,ekspresy do kawy, kawa, herbata, cukier,mikrofalówki, itd itd itp. Uważam, że pracownicy mają bardzo dużo luzu i bardzo dobre zarobki. Nie rozumiem o co chodzi krytykantom? A może zazdroszczą, że nie potrafili dojśc do tego do czego doszli P.Prezesostwo Tej Firmy. Stworzyli Firmę, która liczy się w świecie biznesu! Nie wszyscy mają taką szan sę, ale spróbować zawsze można. W Efekt-Plus pracuje mi się dobrze, i zarabiam nieżle, atmosfera jest okey. Przełożeni są wymagający, ale również wyrozumiali, pomagający pracownikom jeżeli zachodzi taka potrzeba, idący na rękę w każdej sytuacji , otwarci na rozmowy i rozwiązywanie problemów! Józek z bagien bardzo dobrze odpowiedział, to jest cała prawda. Będę nadal pracować w tej Firmie, bo teraz mam możliwośc dalszego rozwoju, własnie dzięki przychylności P.Dyrektor DziałuHandlowego, bardzo kompetentnej, konkretnej , miłej osobie. pozdrawiam

B jak Bazar
@józek z bagien

Jak widać nie ma z kim rozmawiać. Ja naprawdę nie mam zamiaru udzielać się więcej. Napisałem dosłownie jeden post, o tym co ludzi boli, wskazówkę dla włodarzy, a od razu nagonka, atak, ocenianie życia i postawy życiowej na podstawie kilku akapitów tekstu. Wszystko co napisałem jest prawdą, starałem się pomóc, nakreślić to, o czym ludzie mówią w kuluarach, a boją się powiedzieć w twarz, bo spotkają się właśnie z taką reakcją jak tutaj - czyli brak jakiejkolwiek chęci zrozumienia, od razu atak. To jedyny sposób komunikacji. Po drugie, już naprawdę kończąc - czy Wy myślicie, że nie widać w tych Waszych obronnych wypowiedziach sztuczności? Już byś się nie wygłupiała, co od razu widać kto odpowiada. Także wszystkiego co najlepsze, chciałem zwrócić uwagę na problemy, a zostałem zbesztany na starcie. Nikt źle nikomu nie życzy. Także powodzenia i nie miejcie za złe, że ktoś chciał powiedzieć co czuje wiele osób w firmie. Ode mnie tyle, amen.

Folia
@B jak Bazar

Wedlug mnie praca w firmie Efekt Plus to duza szansa dla mlodych ludzi. Mozna sie tu wiele nauczyc, a pani dyrektor jest wyrozumiala. Wystarczy okazac jej troche serca i wybaczy bledy jesli sie takie pojawia. Kazdy sie przeciez uczy i nie popelnia bledow tylko ten kto nic nie robi. Ja sie tu wiele nauczylam i powiem szczerze ze zarabiam bardzo dobrze. Duzo ludzi odeszlo ale to glownie Ci ktorzy nie lubia stabilizacji wec ich nosilo juz gdzies zeby zmienic prace. Ja osobiscie serdecznie polecam.

gyg

Porazka, totalni amatorzy, zapraszaja na rozmowe we czwartek i mowia zeby przyjsc w piatek za tydzien po czym okazuje sie ze rozmowy byly tydzien wczesniej. Amatorka i brak profesjonalizmu

P
@gyg

"gyg" - wszyscy inni kandydaci stawili się na rozmowę zgodnie z ustaleniami, tylko Ty nie dotarłeś w wyznaczonym terminie ... więc to chyba jednak jakieś problemy z "Twoją" koncentracją?????

Hiehiehie
@P

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett I to by się akurat w twoim przypadku zgadzało :)

@gyg

Halo! Ty byś to napewno lepiej zrobił? To Tobie brak profesjonalizmu, bo potrafisz tylko oczerniać. Czyżby Ta "amatorka" ne miała żadnych plusów. Ja pracuję w Tej firmie i wiem, że Ta Osoba ma bardzo duzo profesjonalizmu, wyrozumiałości, ale też stawia pracownikom wymagania, plany itd. Ale przeciez praca na tym polega. Chciałbyś siedzieć , nic nie robić i brać duuuuuużo kasy prawda.? Acha i jeszcze plotkowac i produkowac intrygi. To jest profesjonalizm pracownika!

Dlaczego wpisy stąd znikają? Dlaczego rzetelne opinie byłych pracowników są usuwane?

Standard

Bo się boją ze do handlowego nikt już nie przyjdzie jak to przeczyta. Z reszta i tak już na mieście opinia jest wyrobiona, wiec marne starania.

abc

dobre,piszą że pracodawca nie może usuwać opinii,a kilka krytycznych zniknęło,np o "szefowej" handlowego z wielkim ego z genami prezesowej.

@abc

A Ty jakie masz geny? Chyba zmutowane..... Badałeś te geny, masz orzeczenie lekarskie? Pracowałem tam i nic mi nie wiadomo, aby P. Dyrektor Działu Handlowego miała wielkie ego , jest wymagająca a takich sie nie lubi, prawda?

@Standard

Na mieście opinia wyrobiona..? No własnie zamiast pracowac to zajmujesz sie intrygami, plotkami i oczernianiem Firmy.

Stabilny pracodawca, w porównaniu do innych firm na strefie Rogo - to jeden z lepszych. Umowa, bardzo dobre warunki pracy, nowoczesna firma, ciągłość pracy, regularna pensja. Jeśli masz umiejętności i potrafisz sie wykazać na pewno zostanie to docenione. Polecam. Ehhh... gdyby jeszcze wymienili tak z (usunięte przez administratora) u awansowali wlaściwe...

X_x

Kolego pisząc to wszystko chyba nie miałeś na myśli pracy na produkcji,gdzie panuje straszna rotacja (usunięte przez administratora)

jo
@X_x

A gdzie płacą za leżenie? Teraz rotacja jest w każdym zakładzie, ale gdy zobaczą, że coś potrafisz i masz chęci to nie jest tak źle. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Ja nie narzekam choć czasami jestem zmęczony.

Maybe baby

Mówisz (usunięte przez administratora) Powiem tyle - pracowałam tam i dobrze, że się szybko ewakuowałam. Ciekaw jestem czy ktoś kiedyś (usunięte przez administratora) przemówi do rozsądku.

Kaktus
@Maybe baby

Myślę, że dobrze, że się ewakuowałaś..... Biedactwo, coś nie było po Twojej mysli? Prawdziwa dama odchodzi z klasą, a nie pali mosty za sobą i oczernia ludzi, z którymi pracowała. To tyle . Firma jest bardzo dobra i tworza ją ludzie, to nie są tylko budynki, urządzenia itd. Atmosferę tworzą również LUDZIE., a więc trzeba było brac się za poprawienie czegoś, anie ewakuować się.....

Agnieszka

@Efekt, skąd masz takie informacje? Jesteś zainteresowany pracą w Efekt-Plus Sp. z o.o. czy po prostu jesteś ciekawy, jak to wygląda? @force, masz jakiś pomysł, co mogłoby poprawić atmosferę, która panuje w firmie? @Były pracownik, @Standard, @abc - zapewniam Was, że pracodawca nie ma możliwości usuwania opinii z tego forum. Jeśli jakieś zostały usunięte, to zrobił to administrator forum z jednego prostego powodu - były niezgodne z naszym regulaminem. Zachęcam do przeczytania: https://www.gowork.pl/regulamin

Efekt

Podobno praca w tej firmie na produkcji to porażka? Może ktoś opisać swoje doświadczenia co tam nie tak?

Agnieszka

@andrzej a możesz napisać dlaczego? Co dokadniej cenisz w zatrudnieniu w Efekt-Plus? Każdy głos w dyskusji jest z punktu widzenia osoby szukającej pracy, bardzo ważne.

@Agnieszka

Kasa zawsze w terminie na koncie....co jakiś czas podwyżka...i widać, że firma dobrze przędzie, bo produkcja idzie non stop- jest gwarancja stabilności....

@andrzej

Hahaahahahahha, ile Ci płacą za wpis?

@pracownik

Napisz co nie jest prawdą w tym co napisałem...? To Tobie chyba ktoś płaci.....

@andrzej

Gwarancja stabilności? To dlaczego jest taka duża rotacja ludzi?

@pracownik

Każdy szuka czegoś optymalnego dla siebie....pracownik jak i pracodawca...A Ty kolego nie odpowiedziałeś na moje pytania...!!!

@andrzej

Odpowiadam na zadane pytanie tzn. "Napisz co nie jest prawdą w tym co napisałem". Cytuję "Kasa zawsze w terminie na koncie." - łał, płacicie za pracę w terminie? Rzeczywiście, jest się czym chwalić i jest to atut. No litości. Cytuję "co jakiś czas podwyżka" - chyba kpisz. Nie jestem w stanie tego rozwinąć (musiałbym podać konkretne osoby, więc odpada), ale kto jest w środku to wie jak jest. Cytuję "widać, że firma dobrze przędzie" - jak się mało płaci, zakłamuje w premiach, oszczędza na wszystkim co dotyczy pracowników, to nic dziwnego, że dobrze przędzie. Reasumując, nie mówię, że kłamiesz, ale ja to opisuję jak jest naprawdę, jak to wygląda w praktyce. Twój marketingowy bełkot nie robi na nikim wrażenia. I teraz ja czekam na odpowiedź - dlaczego jest taka duża rotacja? Szczególnie na produkcji?

@pracownik

Widzę, że jesteś typem człowieka którego racja jest zawsze na wierzchu...więc odpisywanie na Twoje komentarze traci sens...Nie wiem czy pracujesz nadal w firmie, czy nie...ale Twoje opinie są krzywdzące dla tej firmy. Nie jestem żadnym marketingowcem, tylko zwykłym pracownikiem....????

@andrzej

Prawda obroni się sama. Jak się nie ma argumentów, to się zaczyna kierować uwagi personalne (jakim cudem możesz mnie oceniać, jaką jestem osobą?), byle by tylko odwrócić uwagę. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat firmy, taki jest cel tego portalu. W firmie już nie pracuję, ale to co tam zobaczyłem mam prawo powiedzieć, dopóki nie łamię zapisów umowy o pracę i ogólnych zapisów prawa.

@pracownik

Masz takie samo prawo przekazania opinii jak i ja.....Nie wiem co Tobą kieruje...czy chęć zemsty czy coś innego...Życzę Ci powodzenia...i znalezienia wymarzonej pracy..Ale miej na uwadzę, że w tej firmie pracują inni, a Ty kolego ich przez takie wpisy conajmniej ich obrażasz....Wyluzuj i jeszcze raz Powodzenia...!!!!

force

Wbrew pozorom to bardzo mała firma zarządzana przez jedną rodzinę... Żadnych dodatków, zero socjalu, marne pieniądze dlatego każdy kto ma odrobinę oleju w głowie stamtąd odchodzi, bo atmosfera jest fatalna.Jeden z gorszych pracodawców na podkarpaciu. Pracownicy są traktowani okropnie i z pogardą.

mark
@force

Chyba kolwgo pomyliłeś firmy....????.

@mark

Pogarda. To jest naprawdę dobre słowo tutaj. Na zewnątrz wielka firma hurr durr, a w środku biedują na czym się da.

force
@mark

@mark powiedz mi zatem co zostało źle napisane bo moim zdaniem to 100% prawdy :)

Pracuję tu jestem zadowolony. Zawsze znajdą się osoby, którym nie po drodze z pracą a później narzekają!!

Zostaw merytoryczną opinię o Efekt-Plus Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Efekt-Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Efekt-Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efekt-Plus Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efekt-Plus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Efekt-Plus Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efekt-Plus Sp. z o.o.