Opinie o Efekt-Plus Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Efekt-Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Efekt-Plus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efekt-Plus Sp. z o.o. w Rzeszów

Agnieszka

Dziękuję za odpowiedź @Andrzej, w takim razie pozostaje mi zapytać, jak z rekrutacją? Ofert pracy Efekt-Plus aktualnie nie ma, ale skoro cały czas produkcja idzie do przodu, to może jednak ludzie będą mieli na co liczyć?

Agnieszka

@andrzej czy ironia wskazuje, że owa osoba twoim zdaniem nie była wcale takim filarem firmy? Możesz jaśniej napisać co masz na myśli? Czy Tobie osobiście dobrze pracuje się w Efekt-Plus?

andrzej

Dobrze....

Agnieszka

@on w takim razie firma szuka pracowników na wolne wakaty? W tej chwili nie ma w sieci żadnych ofert pracy z Efekt-Plus, więc czy na pewno ta rotacja jest taka masowa?

andrzej
@Agnieszka

Zwolnili jakiegoś " niezastąpionego, wielkiego eksperta" który wymyślił istnienie firmy w takim stanie jak obecnie, był to pewnie jakiś handlowiec....wysokiej klasy specjalista....który teraz widzi masową wymianę kadry, a marzy mu się pewnie bankructwo tej zacnej firmy...bo jak bez niego...speca nad spece ta firma sobie poradzi....Jednak nie ma ludzi nie zastąpionych....i pewnie brak takiego specjalisty...wzmocni tą firmę...????????

Agnieszka

A możesz wytłumaczyć @nick z jakiego powodu? Ważne, żeby przekazywać tutaj informacje, które można zweryfikować, więc przyda się opisanie danej sytuacji. Dla potencjalnych pracowników to ważne wiedzieć co się aktualnie w firmie dzieje.

on
@Agnieszka

Wiesz...z firmy zawsze odchodzą najlepsi....a jeszcze lepszych się zwalnia....????

folfol

Co Ty piszesz? To dzięki handlowcom produkują stretch? Ty pewnie jesteś tym starym pracownikiem i do tego handlowcem którego właściciel skrzywdził...Jesteś pewnie super fachowcem, daj namiar to Cię zatrudnię . Może dzięki Tobie rozkręcę tak firmę jak Efekt.Proszę o przekazanie kontaktu.

Oj smutne rzeczy sie w tej firemce dzieją. Nie da się już nawet policzyć ile osób w roku odeszło... ????????????????????????????????

Agnieszka

@Efekt rozumiem, że zgadzasz się z użytkownikiem @anonim. Może powiedziałbyś jeszcze kilka słów więcej o swoich doświadczeniach z Efekt-Plus Sp. z o.o.? Czekamy na Twoją ocenę.

Sab

A jak wygląda praca w laboratorium zakładowym?

Efekt

Szkoda zdrowia i czasu na tą firmę! Mam na myśli oczywiście pracę na produkcji.Kolega wyżej dobrze napisa (usunięte przez administratora) i nic więcej.Nie polecam!

Agnieszka

Jak w firmie wygląda ścieżka kariery pracownika?

Witam, pracowałem przez pewien czas na produkcji. Praca w systemie 4 brygadowym: 12 godz dzień potem 12 godz noc, po nocy wolne i jeszcze jeden dzień wolnego i tak w kółko. Od razu umowa o pracę, na początek 1600 - 1800 netto plus dodatek za noce(ok 120-150) i nadgodziny(0-600) (wychodzą automatycznie zależy ile zmian wyjdzie w danym miesiącu). Premii nie ma. Pensja zawsze na czas. Ogólnie praca przewalona, często biegiem a i tak ciężko zdążyć, choć to zależy jaki dzień się trafi. Linie produkcyjne chodzą 24/7, brak przerw chyba że sam sobie nadrobisz (nie zawsze się da), choć w tym przypadku dużo zależy od linii i operatora na jakiego się trafi. Konieczne do pracy jest bardzo dobre zdrowie i jako taka kondycja. Na produkcji jest wysoka temperatura, w duże mrozy ponad 20 stopni w lecie szkoda nawet gadać. Jak ktoś jest zdeterminowany to da radę ;)

NoKox

Czyli jednym słowem dziadostwo.Nie wiedziałem że,zmiany są po 12 godzin.

NoKox

Witam!Jak wygląda praca w tej firmie na stanowiskach takich jak Pomoc operatora maszyny lub Operator Przewijarki?

Polaczek1111
@NoKox

Moim zdaniem praca na przewijarce jest dość fajna. Pracuje tutaj od niedawna, ale z każdym dniem coraz bardziej zaczyna mi się to podobać. Jasne ze trzeba sobie 50-cio kg jumbo podźwigac. Ale jak sobie znajdziesz swój sposób to się nie odzwigasz. Łatwo jest znaleźć materiał do przewijania. Zamówienia są bardzo jasno opisane i określone. Nawet na nocnej zmianie możesz zadzwonić i skonsultować ewentualne problemy. Jasne ze jest hałas ale stopery w uszach dają radę. Maszyny do przewijania są specyficzne i trzeba się do nich przyzwyczaić. Ale źle nie jest. Tylko na początku jest się ciężko przestawić na taki tryb zmianowy. Moim zdaniem firma ta jest godna uwagi . Choć czasami wygrywają nas na produkcję, ale trzeba wspomóc kolegę bo nie ma kto. Tak czy siak praca średnio ciężka jeśli ktoś jest zaprawiony w 'boju' . Bardzo polecam spróbować swoich sił

ulaoa

Każdy dba o pozytywne stosunki między pracownikami, bo przecież zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków, a to dobry znak, że są jeszcze jakieś premie. Ciekawe tylko czy są teraz jakieś benefity socjalne, wiecie może? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Panowie i Panie każdy ma swój rozum i zrobi jak będzie uważać, lecz w moim odczuciu nie polecam tej firmy bo jako były pracownik mogę potwierdzić ze wynagrodzenie nie jest wysokie. Szkolenia są jak sobie je znajdziesz i są darmowe a i w tedy niema pewności ze Cie wyślą. Firma znana na rynku i duża ale jakoś nie widzę zmian na plus jak to jest w nazwie.

Ona777

Witam, Czy macie jakies informacje czy sa teraz przyjecia do tej firmy? I jak wyglada kwestia wanagrodzenia i ewentualnych premii?

A co Ty w tej firmie robisz, jakie stanowisko zajmujesz?

x-x

Nie polecam tej firmy!Pieniądze nie adekwatne do wykonywanej pracy.Praca jest na 3 zmiany za śmieszne pieniądze.

mikaaaa

mam pytanie czy przyjmują tam kobiety?

@mikaaaa

Na produkcji tylko mężczyźni, ale w administracji, dziale handlowym - jak najbardziej.

EfektoMan

...a ja kocham tą firmę i jest ona całym moim życiem :D

wikol
@EfektoMan

hahaha !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Efekt-Plus Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Efekt-Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Efekt-Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efekt-Plus Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efekt-Plus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Efekt-Plus Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efekt-Plus Sp. z o.o.