Opinie o Efekt-Plus Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Efekt-Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Efekt-Plus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efekt-Plus Sp. z o.o. w Rzeszów

Jestem pracownikiem firmy Efekt Plus z doświadczeniem w innych zakładach pracy wcześniej. Nie wiem o czym pisze Friko bo za moich czasów (a nie pracuje tu krótko) coś takiego nie miało tutaj miejsca. A w temacie mojego wcześniejszego doświadczenia w innych firmach tutaj naprawdę jest super. Pracodawcy bardzo wyrozumiali i życiowi . Zupełnie nie zgadzam się z tą opinią i faktycznie wygląda to na jakieś głupie zagrywki byłego pracownika.

Rock

Dziwi mnie ta twoja opinia Friko, bo ja pracuje w tej firmie na produkcji i to co piszesz to jakiś dla mnie kosmos. Takich rzeczy po prostu nie ma. Fakt, że bywały nagany czy upomnienia za zniszczone rzeczy, ale o karach finansowych nie słyszałem. Co do zatrudnienia, to od razu umowa o pracę i cała pensja na konto. Pracuje już chwile i wydaje mi się, że twój niesprawiedliwy opis to chyba zemsta za zwolnienie lub złe potraktowanie. Pewnie jeszcze musimy się znać?

@Rock

Panie Friko ! W kopertach są paski z wyliczonym wynagrodzeniem, więc koperty muszą być !!!! Życzę powodzenia w innej firmie, bo gdybam, że w Efekt Plus już Pan nie pracuje? Oby Panu gdzie indziej lepiej było.... W firmie pracuje ponad 100 osób i jakoś wszyscy się nie zwolnili tak jak Pan. Więc albo Pan obraża tych pracowników, bo cała ta setka "nie ma oleju w głowie", albo Pana opinia jest po prostu nie prawdziwa ???? Trzeba się chyba zastanowić, kto tak naprawdę "nie ma tego oleju w głowie"?

Pomocnik
@ja

W każdej bajce jest trochę prawdy, pracować to i pracuje 100 osób ale jaka rotacja to już nie napiszesz. Może napisz ile trwają przerwy na produkcji których nie ma na 12 godzin pracy cytuje" przerwę to masz przy maszynie jak zdążysz zjeść ". A jeszcze ile to ton wychodzi na zmianę? Nigdzie nie jest różowo, ale bądź obiektywny. Jak komuś będzie pasowało to będzie pracował.

Friko

Nie polecam nikomu, rotacja duża, każdy z odrobiną oleju w głowie odchodzi sam bardzo szybko. Zero, zero i jeszce raz zero jakichkolwiek dodatków, socjalu, szkoleń, możliwości rozwoju. Zepsujesz coś to masz prze..e, każą płacić. Zrobisz dobrze nikt ci dobrego słowa nie powie. Pensja najniższa krajowa i reszta na lewo w kopercie uzależniona od czyjegoś nigdy nie określonego jasno widzimisię. Powinien sie tym zainteresować PIP, UKS i ZUS w dniu wypłaty. Zarobki: produkcja 1500, specjaliści 2000 z +. W przypadku choroby lub wypadku szybko się ciebie pozbywają i zostajesz w czarnej d.. Zastanów się 1000 razy zanim zrezygnujesz z pracy aby przejść do efeku. Unia powinna odebrać dotacje i zaorać pole pod jakąś normalną firme. Nagonka, zero szacunku.

pawel

tzn. kwestia skontrowanej umowy. Pilnujecie żeby w takiej cywilnej umowie dobrze się zabezpieczyć, bo inaczej to w majestacie prawa możecie zostać wyrolowani

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
pawel

Ja odradzam z kolei jakiekolwiek umowy cywilno-prawne z tą firmą. Chyba że ktoś lubi sobie popracować za frajer :)

Sprawiedliwa

Jak tak Ci tam źle do ić do innej pracy sypać worki!!!!!!!!!

Shaolin

Maćku daj sobie spokój i poszukaj sobie pracy gdzie indziej ;) Pozdrawiam.

Wybacz ale tego raczej tutaj się nie dowiesz.

Firma "Efekt Plus" w dalszym ciągu się rozwija. Na chwilę obecną została uruchomiona kolejna lina i w przyszłości planowane są nowe inwestycje. Co do wynagrodzenia nie będę się wypowiadał za innych ale ja nie czuje się pokrzywdzony. Polecam składać CV, może akurat zainteresuje się Tobą firma " Efekt Plus"

nick

może być

SZ.Rafał

Zgadzam się z Dorotą i Tomkiem K.

Tomek K.

Moja Dorotka ma rację.

Zostaw merytoryczną opinię o Efekt-Plus Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Efekt-Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Efekt-Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efekt-Plus Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efekt-Plus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Efekt-Plus Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efekt-Plus Sp. z o.o.