Opinie o Polski Holding Medyczny PCZ w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polski Holding Medyczny PCZ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Holding Medyczny PCZ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Holding Medyczny PCZ w Wrocław

aaa

Witam.Niestety wszystko co jest tutaj napisane to prawda.[usunięte przez administratora],wyzysk w biały dzień i to wszystko zgodnie z prawem!!

Uczciwy

Myślę, że 2 lata powinieneś się tam utrzymać o ile twoja psychika wcześniej nie siądzie, przyszykuj się na : wyścig szczurów, poniżanie przez innych ( zarząd PCZ), depresję (oczywiście twoją), kłopoty finansowe, nerwicę - a jak dobrze pójdzie i będziesz miał szczęście to za 2 do 3 lat wylądujesz na bruku, jest jeszcze drugi wariant mniej korzystny dla ciebie i nie myśl, że mówię to pozłości - otóż ta druga opcja wygląda tak : zostajesz oskarżony, trafiasz przed sąd, w końcu do więzienia, twoja rodzina się rozpada, komornik zabiera majątek - wybór należy do ciebie, pozdrawiam.

Uczciwy

Nie - nie pracowałem tam, znam ludzi którzy tam byli zatrudnieni, chociaż nie byłem zatrudniony u nich to zniszczyli moje życie, od tej pory obiecałem sobie i Bogu, że nie spocznę dopóki oni nie zostaną za to co mi uczynili ukarani, choćbym miał całe życie spędzić na mojej zemście, choćby to miała być ostatnia rzecz jaką zrobię w moim życiu - to tak mi dopomóż Bóg, nie odpuszczę im !!! Uwierz mi mijaj ich z daleka bo zniszczą cię jak mnie i jak wielu innych, ponownie zamieszczam link do mojej strony na temat ich przekrętów oraz złych rzeczy jak czynili i czynią, niestety ze względu na dobro innych ludzi którzy tam jeszcze pracują nie mogę opublikować wielu rzeczy - nie chcę by mieli przeze mnie problemy, jeden cierpiący desperat wystarczy,[usunięte przez administratora]

Uczciwy

Tak, generalnie w tej firmie wszyscy są dyma...i - od sprzątaczki do kadry kierowniczej włącznie ze specjalistami, księgowy namawia się do wałków - jak nie chcesz skończyć w kryminale lub jako bezdomny - unikaj tej firmy. Zapraszam na tę stronkę a wszystkiego się dowiecie : (usunięte przez administratora) , koniecznie przeczytaj i wysłuchaj dokładnie wszystkiego !!! Pozdrawiam

była pracownica

współczuję tym kto wogóle bierze pod uwage pracę w pcz. praca tam to ogromna zyciowa poraszka... szkolenie? przyuczają pracownicy jeden drugiego. Wypłata tak jak wspomniane po 2 miechach o ile tyle wytrzyma ktos. praca tam to jedna wielka męczarnia. Traktują pracowników jak najgorszych... płacą grosze i jeszcze trzseba im za to dziekowac jak puszczą wypłatę,,, bo przeciez w umowie tak zformuowali ze nie wiadomo kiedy ma byc umowa a twierdzą że przeciez ktos podpisal ta umowe. są cwani... nie pakujcie się w problemy pracują tam!!!

kaszka

czy ktoś może wie jakie warunki pracy jaka umowa w telemarketingu w cefarmedzie

Uczcwy

Nie idź tam do pracy, jeżeli nie chcesz mieć kłopotów, lepiej być na bezrobociu niżeli robić u nich -w fazie końcowej będziesz na minusie a wszystkie swoje dotychczasowe zarobine pieniądze wydasz na mecenasów by bronić się przed sądem, tak cię wrobią, zobacz tu, przeczytaj wszystko uważnie i sama sobie odpowiedz: [usunięte przez administratora]

?

Tak, wypłata jest po 2 miesiącach. Mnie akurat nikt o tym nie poinformował. Tak więc miesiąc nie miałam za co żyć, ale tam nikogo to nie interesowało! Nie bierz tej pracy pod uwagę! Nie, już dawno tam nie pracuję. Atmosfera jest okropna...

Ja1

Tak, stawka jest taka - jaką powiedziałaś na rozmowie kwalifikacyjnej. O czym się dowiadujesz przy podpisaniu umowy. Umowa jest na jakiś określony okres, ale zwalniali również przed upływem..bez podania konkretnego powodu. Szczerze, odradzam. Psychicznie Was zdołują.. ja potrzebowałam kilku miesięcy, żeby to odchorować! Przez PCZ mam wrażenie, że każdy następny pracodawca będzie taki jak ONI.. Szukajcie innej pracy!!!

ona

Dziewczyno odpusc sobie będziesz z całą pewnością psychicznie zdrowsza a na waciki i tak nie zarobisz.

zorro2010@oney.pl

Również byłam pracownikiem i w pełni potwierdzam wszystkie słowa.

Ja1

Ja również odradzam pracę w PCZ. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat jest wprowadzany w błąd. Podano mi inne godziny pracy niż w rzeczywistości. Umowa o pracę? Żart. Nikt nie poinformował mnie, że wypłata jest po dwóch miesiącach. W firmie panuje atmosfera zastraszenia. Zarząd jest bardzo niesympatyczny. Jeżeli chodzi o pojęcie "szacunku" nigdy pewnie o nim nie słyszeli. Najlepiej kłaniać się im w pół. Miałam okazję, usłyszeć nawet przekleństwa w kierunku pracowników. Pan X - Szanowny Dyrektor Inżynier - traktuje ludzi jak Śmieci. Byłam świadkiem, jak pracownicy składali wypowiedzenia - nigdy nie widziałam takiego szczęścia na twarzy ludzi. Pracowałam w wielu miejscach - i tylko w PCZ tak okropnie traktują ludzi. Tu nie chodzi już o obowiązki - bo akurat przepracować się tam nie można, ale o samą atmosferę. Omijajcie szerokim łukiem to miejsce.

muskulator
@Ja1

(usunięte przez administratora) firma jak ktoś się zwalnia z pogotowia to zaraz jakiś hak jest to brakujące faktory to zaginie godzinowka to spóźnienia z wypłatom itp. firma drucik brak slow zanim się zorientujesz to nakrzyczą na ciebie z(usunięte przez administratora) bo tam nie dorosle małolaty zadzadzom co majom MLEKO POD NOSEM TAK ICH TRESOJE WICE PREZES ZASTANOW SIE DWA RAZY LUB TRZY ZANIM TAM WDEPNISZ

m!

umowa o pracę w pcz ? dobre, tam nawet nie wspominają o tym! oczywiście na rozmowie wielkie obietnice, awans i wspinanie się po szczeblach kariery tak jak osoby "przykładowe"... które "awans" dostały po nazwisku! Nikomu nie polecam a wręcz odradzam! Osoby szukające prace... Omijajcie PCZ z daleka! Nawet szkoda wysyłać tam aplikację, bo przypadkowo się tam wybierzecie wysłuchacie opowieści a po miesiącu pracy i zmarnowanym czasie będziecie żałować! a płacą po 2 miesiącach pracy...i na dodatek grosze... "na waciki" ... tak oczywiście każdy grosz się liczy ale nie zdobyty w tej firmie, zwłaszcza,że człowiek pracuje a i tak nie wie czy dostanie!

nina

Umowę o pracę? Zapomnij. Tu takich nie dają, a płaca adekwatnie do umiejętności??? Płacą jak chcą i kiedy chcą. Obciążają kosztami za wszystko, nawet za to że oddychasz ich powietrzem, że używasz ich wody, że korzystasz ich toalety. [usunięte przez administratora] pracy i najlepiej pracuj i niczego nie oczekuj.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Holding Medyczny PCZ - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Holding Medyczny PCZ?

Kandydaci do pracy w Polski Holding Medyczny PCZ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Holding Medyczny PCZ
1.4/5 Na podstawie 82 ocen.

Polski Holding Medyczny PCZ