Opinie o Centrum Medyczne Mediconcept Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Centrum Medyczne Mediconcept Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Medyczne Mediconcept Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Mediconcept Sp. z o.o. w Wrocław

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Centrum Medyczne Mediconcept Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Nowy Nowy wpis
Kandydat

Widze,ze jest ogloszenie na pracownika rejestracji. Czyli co odradzacie podjecie pracy tam? Wydaje sie placowka ok? Dzieki za odp,pozdrawiam

Meg Nowy wpis
@Nowy

Ciągła rotacja pracowników mówi sama za siebie. Jeśli nie lubisz być poniżany i nie chcesz pracować z zakompleksionym szefostwem wyładowującym swoje niezadowolenie na pracownikach to pracy nie polecam :)

Marika Nowy wpis

A jak tu uniformami? Są zapewnione na recepcji czy trzeba po prostu schludnie wyglądać?

Ka.S.

„Dyrektorka”to kompletna kreatura. Byłam na chorobowym a ten babsztyl obgadywał mnie z połowa pracowników, chyba licząc na to ze ma jeszcze jakieś sojusze i że nikt mi tego nie powtórzy. Będąc w domu otrzymywałam telefony od współpracowników z informacja ze pani „dyrektor” chodzi i rozpowiada z jakiego powodu jestem na L4 i sie odgraża ze za to ze poszłam na chorobowe po powrocie zostanę zwolniona (z wiadomych powodów - wściekłość z powodu braku pracowników i rotacji do której de facto sama doprowadziła). Po powrocie oczywiście sztuczne uśmieszki.... prymityw to za mało żeby określić postępowanie tego bezmózga. Szczerze współczuje ze musi uciekać się do takich metod zarządzania. Prostaczka i kmiot. Niech tylko pamięta, ze wszystko w życiu do nas wraca ;)

Rejestracja
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła w dość napiętej atmosferze. Pani dyrektor poruszała wiele tematów medycznych, w których nie mam doświadczenia,zupełnie jakby nie znała mojego CV. Po kilku minutach rozmowy, miałem nadzieję na jej zakończenie. Żałuję, że szybciej nie poczytalem opinii byłych pracowników na temat tej firmy. Ciągle pytania o realizację targetu,a częste wywaracanie oczami przy moich odpowiedziach nie były miłe.

Pytania

Realizacja targetow, pytania typowo medyczne,dosyć szczegółowe.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

????????????

Timon i pumba w składzie czyli szef i jej pupilek który nic nie robi tylko knuje A później narzeka jaka to bidna jest Porażka jedynym słowem ????????????????????????????????????????

Były

Pani dyrektor fałszywa potrafi tylko wyżyć się na pracownikach. Razem ze swoją koleżanką stworzyły dziwny regulamin pracy który nijak ma się do kodeksu pracy. Przerwa śniadaniowa po 3 godzinach pracy?! To jakiś żart że pracownik nie może zjeść wtedy kiedy jest głodny tylko wtedy kiedy dyrektor pozwoli. Ciągle obserwowanie na kamerach i sprawdzanie co pracownik robi a później uwagi co zrobił źle. Takie metody to były w obozie! Na dodatek nie znajomość kodeksu pracy. Dobrze pamiętam te nadgodziny do 22 a na drugi dzień pracę zaczyna się o 7:30.I gdzie tu jest zachowany 12 godzinny odpoczynek?! A później dziwny sposób odbierania nadgodzin codziennie po 15 minut żart jakiś. Zadufana w sobie kobieta która nie ma szacunku do drugiego człowieka na dodatek histeryczka i manipulantka.

...
@Były

Prawda zgadzam się!!!!! Jeszcze brakuje ze Pani dyrektor jak tak mozna nazwać przeklina przy wlasnych pracownikach ....... Brak kompetencji jak na osobę zarządzającą ..... Powodzenia życzę

Tragedia nie polecam nikomu pracy w tym centrum poziom zero Pani dyrektor fatalna zero poziomu

Nie polecam Pani dyrektor chora kobieta tragedia!!!!!#

@Były pracownik

Zgadzam się

Były współpracownik J.D.

Widzę pani Kasiu, że w mediconcept się jeszcze szybciej na pani poznali niż w medicover. Życzę dalszych takich „sukcesów”.

D.N
@Były współpracownik J.D.

Dołączam się do życzeń i współczuje ludziom, którzy mieli wątpliwą przyjemność współpracy z tą osobą i tym którzy się dalej dają nabierać na gierki i rzekomą fachowość.

Nie poleciłabym tej pracy nawet wrogowi. Pani dyrektor jest niestabilna emocjonalnie. Wyżywa się i poniża pracowników chyba, że czegoś potrzebuje.... Metody zarządzania na poziomie krytycznym. Szczucie jednych na drugich. Zmuszanie do bezpłatnych nadgodzin i ciągłe niezadowolenie z wszystkiego.

Centrum Medyczne Mediconcept
@Pracownik

Pani opinia jest dla nas ważna niemniej jednak bardzo krzywdząca i niezgodne z faktami, dlatego postanowiliśmy się do niej odnieść. Nie jest prawdą, by kiedykolwiek w Mediconcept wystąpiła opisana przez Panią sytuacja. W naszej firmie nigdy nie było i nie będzie przyzwolenia na zachowania, o które oskarża Pani naszą placówkę. Z przykrością pragniemy wskazać, że Pani zarzuty nie są poparte jakimikolwiek racjonalnymi dowodami, dlatego prosimy o wskazanie, kiedy, w jakim miejscu i przy kogo udziale miały miejsce opisywane przez Panią zdarzenia. Prosimy o ich udostępnienie publicznie, bo nie obawiamy się tego typu odpowiedzi wiedząc, że tego typu sytuacje nigdy nie miały miejsca. Nasi pracownicy to podstawa naszej działalności. Bez naszego cudownego zespołu, ich doświadczenia, wiedzy i kompetencji nie moglibyśmy funkcjonować i osiągnąć pozycji, którą aktualnie zajmujemy, dlatego każdego dnia dbamy o to, by każdy członek zespołu czuł się u nas dobrze. Jedyny weryfikowalny zarzut, do którego mamy możliwość się ustosunkować dotyczy rzekomych „bezpłatnych nadgodziny”. Przepisy prawa nie pozwalają na tego typu działanie i w naszej placówce nigdy nie miały one miejsca, w związku z czym traktujemy to jedynie jako nieznajdujące jakichkolwiek podstaw a dodatkowo pełne złych emocji sformułowania. Życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiamy serdecznie! Zespół Mediconcept

@Centrum Medyczne Mediconcept

Nie bądźcie śmieszne co niby mam tu podać listę nazwisk ? Chyba tylko sobie na szkodę... nagminne nadgodziny bez uprzedzenia hymn co niby mam pokazać wyciąg z konta z wypłata ? Czy wymienić daty? Zmuszanie do odbierania nadgodzin przez panią dyrektor po 5- 10 minut dziennie można zweryfikować w listach obecności wiec zachęcam do lektury. Nigdy nie zostały mi wypłacone ŻADNE NADGODZINY, które zdarzają się co najmniej kilka razy w tygodniu i wszyscy o tym dobrze wiedza wiec nie wiem po co pisać takie bzdury! Zostawanie po godzinach w pracy nawet do 22:00 a później zgodnie z poleceniem przychodzenie do pracy codziennie przez 3 miesiące o 10 min później i wychodzenie o 5 min wcześniej - to właśnie zapłata za nadgodziny za siedzenie do pozna w pracy oczywiście bez żadnego uprzedzenia. Przy kogo udział miały miejsca wskazane sytuacje: przy udziale Pani dyrektor Katarzyny K.

Gość

Witam, nie polecam tam pracy. Odkąd przyjęli nową "Panią " dyrektor z natapirowanymi włosami, wszystko się zmieniło na gorsze. Właściciele nie zwracają na to uwagii, że pracownicy z długim stażem od nich uciekają. W życiu nikomu bym nie poleciła tam pracy. Jedynie lekarze specjaliści godni do polecenia, ale niestety bardzo wysokie ceny za wizyty.

Były pracownik.

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Idealnie pasuje to do żałosnych komentarzy(usunięte przez administratora) i jej koleżanki. Możecie sobie wypisywać tu co chcecie jakie to cudowne jesteście i jak dobrze wszystkich na pozór traktujecie mam tu na myśli wpisy na Fb i pseudo okazywany szacunek. Wystarczy porozmawiać z obecnymi pracownikami, tymi którzy odeszli i zostali zwolnieni. Nikt nie ma dobrego zdania o atmosferze w pracy. Wszyscy ze środowiska dobrze wiedza jakie praktyki są stosowane w mediconcept a zadowolonych pracowników można policzyć na palach jednej ręki (tu mam na myśli kolesiostwo). Pani dyrektor pseudo profesjonalna na pozór, jej metody zarządzania to przekleństwa, krytykowanie właścicieli za brak profesjonalizmu i złe prowadzenie kliniki i rozładowywanie emocji na pracownikach niższego szczebla. Lepiej zajęłaby się rozczesaniem tego kołtuna na głowie i jakąś psychoterapią bo jak widać jej motto „nikt mnie nie musi lubić” się nie sprawdza. Żal, żal i jeszcze raz żal niezadowolona z siebie kobieta już chyba nie wie co ma ze sobą zrobić.

ex

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Kiedyś to była firma z tradycjami i szacunkiem do pracownika a od roku od kiedy jest nowa dyrektor to jest terror nie praca. Dyrektor która ma parcie na szkło i robi karierę po trupach jest niezrównoważona psychicznie wyżywa się na pracownikach ocenia przez pryzmat kto i jak do niej się uśmiechnie a jeśli ktoś się nie zgadza z jej nienormalnymi metodami zostaje zwolniony. Dzięki tej pani odeszli najlepsi pracownicy nawet pracujący od samego początku powstania firmy. Zmuszanie do pracy w weekendy nawet w niedzielę skłócanie zespołu oraz obłuda i fałsz wobec pracowników to są metody marketingowe pani dyrektor.

Centrum Medyczne Mediconcept
@ex

Dziękujemy za przedstawienie Pani opinii. Nie ukrywamy, że jest ona dla nas bardzo krzywdząca a jednocześnie nie jest zgodne z rzeczywistością i chcielibyśmy się do niej odnieść. Mediconcept od zawsze pozostaje firmą z tradycjami i naszym celem jest by ta tradycja była kontynuowana. Budujemy naszą markę od ponad 17 lat dlatego wiemy, że nasi pracownicy to największy skarb jaki posiadamy. Żaden z nas nie pozwoliłby na to, by w firmie wystąpiły sytuację o których Pani wspomina, dlatego traktujemy to wyłącznie jako nie znajdujący podstaw atak. To właśnie pracownicy dbają o zdrowie naszych pacjentów i tworzą tą fantastyczną atmosferę na co dzień za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni. Kompetencje, umiejętności, empatia i wiedza osób na stanowisku dyrektorskim to dla nas priorytet, dlatego bez znaczenia pozostaje, kto aktualnie pełni tę funkcję a opisane przez Panią sytuacje nigdy nie miały miejsca. Nie sposób odnieść się zatem do Pani twierdzeń, które bezpośrednio atakują osobę na stanowisku dyrektora placówki a nie są poparte żadnymi dowodami. Odbieramy je jedynie jako próbę wyładowania swoich emocji w publicznym miejscu. Przez ostatni rok jedyny moment, w którym pracownicy pojawili się w placówce w ciągu weekendu (dwie soboty - maj 2018, maj 2019) związane było z przeprowadzanymi szkoleniami, które miały na celu podniesienie kwalifikacji pracowników. Nie jest zatem prawdą, by nasza placówka pracowała w weekendy. Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Niezgodne z rzeczywistością są także słowa, by z firmy odchodzili pracownicy lub byli z niej zwalniani. W przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy tylko w stosunku do jednej osoby (na łącznie 35 pracowników etatowych ) zostało zastosowane wypowiedzenie umowy o pracę z inicjatywy pracodawcy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 3 osoby zdecydowały się natomiast kontynuować swoją karierę w innych miejscach. Sugerowanie, by z Mediconcept odchodzili najlepsi pracownicy, o największym stażu nie jest zatem prawdą. Używane przez Panią negatywne w odbiorze sformułowania nie znajdują jakichkolwiek podstaw. Mimo wszystko życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiamy serdecznie! Zespół Mediconcept

Czy praca ma jakieś plusy? Dodaj opinię o przedsiębiorstwie Centrum Medyczne Mediconcept Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław i napisz jakim naprawdę jest pracodawcą.

Gość

Nie polecam! Atmosfera na poziomie 0 dzięki jednej pani która uwielbia styl korpo szczurów i chce zrobić z centrum kolejną pustą korporację a ze swoimi pupilkami zrobiła towarzystwo wzajemnej adoracji. Jeśli ktoś nie jest z ich towarzystwa to odpada nie ważne jakby się starał. Na dodatek brak czasu na życie osobiste bo grafik jest układany pod pupilki które mają podejście do obsługi pacjenta rodem z PRL ( ploteczki i łapówki w postaci słodyczy od pacjentów). Jednym słowem szkoda czasu!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Mediconcept Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum Medyczne Mediconcept Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krzycka 94
    53-020 Wrocław
  • NIP: 8992834941 REGON: 368914404 KRS: 0000707444
Centrum Medyczne Mediconcept Sp. z o.o.