Selena S.A.

Wrocław

Opinie o Selena S.A.

AK

Zgadzam się całkowicie z przedmówcami. Najpierw oszczędności były od kierowniczek i został Kit. Wiecie co mówi nowym pracownikom dlaczego poprzednia osoba zrezygnowała z pracy? Że skończyły właśnie studia i awansowały. Ale najlepszą fachowość wykazały z produktem Candia. Mega drogie , niesprzedawalne materace takie jak wyrzuciliśmy po naszych dziadkach. Byliście na szkoleniu? to dopiero beka. Co tam stać panią dyrektor na takie błędy, ma tanich pracowników a i zatrudnia już Ukraińców.

Przeciwko Czarusiowi

Panie Czarku niektórzy pracują w tej firmie od 10 lat kiedy właścicielem był jeszcze Polak. Byliśmy wtedy dumni z pracy w solidnej firmie. Nie uważam że Niemiec jest gorszym ale na pewno niedoinformowanym właścicielem. My mamy porównanie a pan chyba bez po prostu bez ambicji. Jeśli dobrze pracujesz to wymagasz dobrej płacy. Jeśli źle pracujesz to jakim cudem jestem zatrudniona 10 lat? Problem to niekompetentna kadra zarządzająca. Najlepsza jest kierownik regionu która najpierw wciągnęła siostrzeniczkę do pracy na kierownika salonu na Matarni a potem siostrzyczka przeniosła się do konkurencji sprzedającej materace i łóżka bo lepiej płacą. Co też była obibokiem?

Przeciwko Czarusiowi

Z Trójmiasta na tą rocznice nikt nie chciał jechać ponieważ złożyli skargę do Relax na dramatycznie niskie wynagrodzenie oraz ciągłe przeciążenie pracą z powodu braków w personelu. Podpisali sie jako zespół i co zrobiła firma- urządziła obławę na osobę która to śmiała napisać, bo niby 1 osoba była. Zakłamanie, a wykazywanie sie wynikami są wyłącznie z taniej siły roboczej. Impreza była jak spęd w namiotach, zimno, sztywno i obowiązkowo przynajmniej dla tych z Trójmiasta.

Alicja

W lipcu Grupa Selena obchodziła swoje 25-lecie istnienia. Jak można znaleźć w artykułach relacjonujących to wydarzenie, podczas uroczystości uhonorowano najdłuższych stażem pracowników oraz nagrodzono tych najbardziej zasłużonych. Co Wy jako pracownicy możecie powiedzieć o tych wydarzeniach?

Czarek

Dla ludzi, którzy pracę traktują poważnie i angażują się, firma będzie zawsze bardzo dobra. Obiboki zawsze będą oskarżać firmę o wszystko, tak to już jest!.

obi

A rotacja PH się kręci nadal i końca nie widac

Alicja

@Czarekrozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami. Może w takim razie możesz powiedzieć jaka jest Twoja opinia o Selena S.A. jako pracodawcy. Dodatkowe informacje na pewno będą pomocne dla osób, które na ten wątek trafiają szukając opinii o swoim potencjalnym miejscu pracy.

Czarek

Pozycja firmy nie wzięła się z znikąd. Ktoś przez lata pracował na nią a teraz parę osób jest niezadowolonych i mając możliwość pisania swoich oszczerstw na forum piszą!. Myślę, że wolność słowa jest dla ludzi odpowiedzialnych. a może konkurencja motywuje?

Cezary

Rotacje to w dzisiejszych czasach norma, szczególnie nowiu pracownicy!!

Alicja

@On, jestem redaktorem serwisu GoWork.pl O moim zadaniu możesz dowiedzieć się więcej, klikając w ikonkę mikrofonu, zamieszczoną przy moim nicku. Chętnie również poznaję Waszą opinię na temat pracy w Selena S.A. A Ty jakie masz doświadczenia z powyższą firmą?

Alicja

@b dlaczego nie polecasz?

b

Nie polecam ! !!

Alicja

Selena S.A. już po raz piąty została wyróżniona nagrodą BUDOWLANA FIRMA ROKU! Gratulujemy :) A Wy jak oceniacie firmę?

Czarek

Kto wypisuje te bzdury, chyba zwolnieni z firmy. Firma jest spoko a ludzie zadowoleni. Jeśli nawet czasami cos nie wyjdzie to nie znaczy, że tak jest zawsze!!!

Franki

Wiem, że Selena to dobra firma, szukam tu pracy jako przedstawiciel sieci?

Cezary

Mam podjąć pracę w firmie jako przedstawiciel ds sieci ponieważ słyszałem, że to dobry pracodawca.

NICK NOLTE
@Cezary 25.01.2017 11:22

Pracodawca jest ok, ale pracodawce reprezentuje twój przełożony. Jeżeli on będzie źle cię traktował, to ocenisz pracodawcę przez pryzmat swojego szefa.

FidelCastro

Jak tam w tradycji? Da się już normalnie zarobić? Czy dalej wszyscy uciekają?

ObecnośĆ
@Peter 19.01.2017 19:32
Tak panie dyr., Ty coś wiesz o stękaniu i karmieniu.

KOLEGO, TU SIĘ AKURAT POMYLIŁEŚ BARDZO...., SŁABE TO BYŁO STRASZNIE! ZGADNIJ KTO.......

Peter
@ObecnośĆ 06.02.2017 17:42

Sam najwyższy stanowiskiem w firmie prezes???? zgadłem?

Bolo Young

Ja bym sprawdził dystrybucje bonów. Od asystentki po dyrektora. Ktoś z kierownictwa o tym pomyślał? Chyba ze jest przyzwolenie, jak tak to sorry.

umysław

Hmm moim zdaniem firma Selena za bardzo poszła w marketing ... Ile można wmawiać ludziom że dany klej czy pianka nadają się do obsadzenia tego i przyklejenia tamtego a jak przyjdzie potrzeba to ten produkt jest tak genialny że w przyszłości posłuży do stworzenia skafandra umożliwiającego przeżycie ludziom na Marsie etc.

mark

Firma wielkie dno.

Wym

Zadna filozofia. Wklepywanie danych do ERPA. Jesli potrafisz uruchomic arkusz kalkulacyjny i zrobic copy/paste to masz nawet wieksze kwalifikacje niz wymagane

Wym

@kazik no tak bym polemizowal. W ostatnich 3 miesiacach odeszlo w okolicach 30 osob w samej FM. 2 osoby z zarzadu, menagerowie i dyrektorzy, bardzo duzo z logistyki i pare z controllingu. O spolkach nalezacych do grupy kapitalowej nawet nie wspomne

Wym

@fv naleznosci naleznosci i jeszcze raz naleznosci bo z tym duzy problem.

Wym

@sdfg Przeczytaj to co jest w poscie powyzej to bedziesz wiedzial.

wym

co prawda topic jest o Selena SA ale powiem cos o Selenie FM. Praca w centrali to jedno wielkie nieporozumienie. Wyzysk pracownika to podstawa. Rotacja ogromna. Zarowno na stanowiskach specjalistyczynych jak i managerskich . Ogolnie jednym slowem typowa "polska mysl zarzadcza". Pracownikow w zaden sposob sie nie docenia. Kompletny brak organizacji. Wymagaja od pracownika efektywnej pracy a sami od poczatku roku nie sa w stanie wdrozyc ERPa. Dziwie sie jak CIO jeszcze nie wylecial na zbity pysk. Przewodniczacy Rady ciagle wierzy w te brednie, ktore mu wciaskaja chociaz ostatnio moze przejrzal na oczy bo zmienil CEO & CFO. Co do wynagrodzenia to bardzo srednie. Firma dobra na start dla tych ktorzy uwielabiaja chaos , bur**l i totalny brak organizacji i nie chca miec zadnego zycia poza praca bo czesto zdarzaja sie momenty ze trzeba siedziec od 8 -22. Jeden jest pozytyw pracy w SFM - magia nazwy Selena. Dzieki temu latwiej jest pozniej znalesc lepsza pracae bo jednak jest to marka. Kazdy utozsamia to z synonimem polskiego sukcesu a tak naprawde nikt kto nie wie to za bagno. To samo z pracownikami. Kazdy chce sie tam dostac a 2 tygodnie po podpisaniu umowy dowiaduje sie w jaki sh*t sie wpakowal.

Robert
@wym 08.10.2016 19:44

Potwierdzam. Duża rotacja inteligentnych ludzi o czymś świadczy, firma prezentuje chyba filozofię wykorzystania z nowego pracownika maksimum zdolności i pozbycie się go. Dużo gier politycznych i zamiatania prawdy przed Domareckim. Karty w Selenie rozdaje jedna osoba.

Ciekawy
@Robert 13.06.2017 19:21

Mozesz podać przynajmniej inicjatywy tej osoby?

Vegeta

To ja może z innej beczki , od parunastu lat interesuje się rynkiem budowlanym i szczerze mówiac mam niezła beke z tego ze atlasowski geoflex jest teraz praktycznie w każdym składzie budowlanym a selenowska gea w głębokiej d...e. Naprawdę gratulacje dla wszystkich decydentów w Selenie , pozdrawiam.

Maks

Dzięki za wyjaśnienie,w takim razie osoba rekrutująca nie bardzo była zorientowana co do wynagrodzeń.

Byly pracownik

Nie od 80 % tylko od 70 % wykonanego planu to po pierwsze oraz nie 0.5 % od zapłaconego tylko 1% od zapłaconego czyli inaczej mówiąc spływu. Podstawa 2500 + 1% od spływu zakładając ze spływ zazwyczaj oscyluje wokół sprzedazy netto czyli okolo 3500000(wartosc usredniona zdazaly sie miesiace z obrotem 500000)to bedzie jakies 6000 brutto + 700 zł za zadania. Pozdrawiam

Maks

Witam Po ostatnich rozmowach o pracę na stanowisku ph czy dth, myślę że warunki są takie same, to wrażenia mam mizerne. Tak więc usłyszałem na rozmowach : podstawa to 2500 zł brutto, do tego dochodzi jakaś zadaniowe 700 zł brutto, to daje nam 3200 zł brutto, czyli wyjdzie netto około 2300. Chyba nie wiele, a roboty na pewno do bólu. Targety delikatnie wygórowane, a premia dopiero płacona po wykonaniu min. 80% targetu - zapłaconego ! Czyli premia brutto na poziomie jak sobie wyliczyłem około 0,5 % od targetu netto. Nie dziwię się że ludzie odchodzą do konkurencji, gdzie mają lepsze warunki.

maja

Witam, proszę o informację jak wygląda praca w Selenie w dziale księgowości we Wrocławiu. Jakie są warunki pracy, wynagrodzenie, czy są dodatkowe benefity,czy dużo jest pracy, czy faktycznie jest używany/potrzebny na co dzień języka angielski i jaka jest ogólnie atmosfera, polecacie czy nie tam pracować? Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie opinie.

Inka

nie no na moja premie pracuja magazynierzy ...z innej galaktyki jestes??? kazdy PH sam pracuje na swoja premie czyli reasumujac 96k marzy 2.6k wyplaty na konto , to nie jest nawet troszeczke smieszne na co idzie ta kasa????

Inka

matko.... 300k obrotu na 30% marzy 2600 PLN wyplaty ... zal poprostu zal , a karierowiczow we Wrocku co roku wiecej...

ja jako ja

selenko przyj do przodu , bacznie Cie obserwuje ... ;)

Pitbull

Witajcie! Mam komunikat dla wszystkich aplikujących na aktualną ofertę pracy PH Kraśnik, Lublin, Puławy. Zastanówcie się co robicie, chyba, że jesteście w ogóle bez pracy. Zatrudnienie się na tym regionie oznacza obecnie niezłe oranie bez gwarancji osiągnięcia pozytywnych efektów, a to z powodu częstej ostatnio rotacji PH Seleny. Dla przypomnienia - poprzednia rekrutacja odbyła się w grudniu 2015. Chyba, że ktoś lubi BARDZO ambitne zadania oraz słuchać marudzenia leniwego przełożonego :-D

BUbu

To ja tak może oficjalnie się pożegnam. Żegnaj Selenko najdroższa firemko :((((

Sodoma

A mnie najbardziej wku....a że dostawaliśmy przez 2 lata co 2 tygodnie maile o nowym systemie ile to setek tysiecy godzin ludzie z selny poswiecili na zbudowanie go i udoskonalenie , jaki bedzie wspaniale i nowatorski. Przyszlo co do czego system wprowadzono i zaczelismy tracic klientow przez monstrualne opoznienia w dostawach i gigantyczne braki towarowe. No K..wa żeby 65 nie było na stanie ??? Quo vadis Seleno ??

obecny w EOS

mówię jak jest, podstawa 3500zł netto , plan 500 zł netto , marża po 3 mieś 3000zł netto , suma- jak robisz swoje plus, minus średnio około 6000zł netto na miesiąc masz. a w tradycji dużo gorzej niestety bo robią swoje a ich nie doceniają.

anty moderator

odnoszę wrażenie ze działa moderator który ma za zadanie wszystkie wpisy negatywne zamieniać na pozytywne ........a tak po prawdzie to selena bardzo mało płaci !

Pm

Bez przesady pracowalem w Selenie dluzszy okres czasu jako PH i czesto zarobki oscylowaly wokol 3000 - 4000 zł netto , do tego mozna korzystac z auta sluzbowego oczywiscie w granicach rozsadku. Milo wspominam te firme

o boze

po 6 latach pracy w tej pseudokorporacji znalazlem prace w dystrybucji gdzie mam samej podstawy uwaga ....... uwaga..... 3200 netto, jak sobie pomysle ze najdluzej pracujacy PH w selenie maja max 2800 brutto podstawy to stwierdzam ze pracuja tam sami frajerzy, dokladnie frajerzy.

x

płacą lepiej niż gorzej . korporacja żadna . a ta jakość ....

x

nadmuchana marketingowo firma - zwykły bajer , pensje małe , reklamacje Nie polecam !

qwerty

Jak dobrze już nie pracować w tej firmie :) Pozdrawiam z innej firmy z całkowicie innej branży :) Kokosów, cudów nie ma.. ale jest normalnie i przede wszystkim stabilnie :)

OBECNY

NIE POLECAM PRACY W SELENIE !!!

JK

Firma źle zarządzana i bardzo upolityczniona. Traci fachowców, którzy odchodzą do innych pracodawców. Jest dużo gierek pomiędzy centralą a zakładami a do właściciela niejednokrotnie dochodzą informacje zafałszowane. Ryba psuje się od głowy. Nie polecam jako docelową firmę, bardzo duży wskaźnik rotacji pracowników, ale jako krótką przygodę w karierze zawodowej.

koko

nie polecam pracy w SELenie ! TO TAK POWAZNIE !

Cassanova
@koko 07.10.2015 13:16
nie polecam pracy w SELenie ! TO TAK POWAZNIE !

Witaj. Podaj jakieś konkrety dlaczego nie polecasz?

Fidel

Super firma leszczu

Zostaw opinię o Selena S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selena S.A.