Opinie o Selena S.A. w Wrocław

Selena SA, prekursor w profesjonalnej chemii budowlanej, powstała na początku lat dziewięćdziesiątych we Wrocławiu, jako jeden z pierwszych w Polsce dystrybutorów i producentów poliuretanowych pian montażowych i uszczelniaczy silikonowych. Na przestrzeni ponad 20 lat rozpoczęła edukację rynku w zakresie nowych technologii. Dziś oferta produktowa Seleny należy do najszerszych na rynku budowlanym. W asortymencie znajdują się również kleje, akryle, systemy ociepleń, produkty do izolacji oraz systemy i akcesoria budowlane. Portfolio marek, dedykowanych do różnych segmentów, otwierają m.in. TYTAN Professional, Matizol, Artelit, TYTAN EOS, HAUSER i dodatkowo na rynkach zagranicznych Quilosa, Polyfix, Dr Schenk. W zależności od grup produktowych udział Seleny w rynku plasuje się w okolicach 40%.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selena S.A. w Wrocław

chetna do pracy

Witam wszystkich, orientujecie się może ile moge zarobic na stanowisku technik barwienia ?

Jeszcze nie spotkałem firmy pracującej charytatywnie Żeby było czym płacić trzeba zarabiać.

Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

stare czsy

dawno temu pracowałem w selena . stare czasy . trzon dyrekcji prezesow do dzis jest ten sam z tym iz kiedys w selenie byli dyrektorami jeden w oddziale drugi w centrali . wg mnie tam sie nigdy czlowiek nie liczył tylko wynik i cyfra . korporacja to za duzwe słowo . firma byla zawsze i jest do dzisiaj bardzo mocno "dmuchana marketingowo " a reszte kto pracuje to wie . pozdrawiam

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Selena S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Alicja

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy? Jak wygląda proces rekrutacji w Selenie? Czy ktoś mógłby opisać przebieg rozmowy kwalifikacyjnej? @Piotr, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie? Jak rozumiem pytasz o właściwości produktu? Jeśli tak, najlepiej skontaktować się z osobą odpowiedzialną bezpośrednio w firmie.

Alicja

@Pitbull, czy mógłbyś doprecyzować swoją opinie? Może podzielisz się z nami swoją opinią na temat warunków pracy w firmie Selena? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika jest bardzo istotna dla osób szukających informacji o pracy w firmie, pod warunkiem, że jest napisana w sposób zrozumiały i przejrzysty dla każdego użytkownika forum.

Alicja

@Feliks w ofercie pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego przeczytałam, że firma zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy. Na stronie firmy Selena w zakładce Kariera i Rozwój jest możliwość wysłania swojego CV bezpośrednio do firmy a nie na konkretne stanowisko. To duże ułatwienie jeśli nie ma aktualnych ofert lub żadna z propozycji pracy nam nie odpowiada. Czy ktoś z Was skorzystał już z tej możliwości? Jeśli tak to z jakim skutkiem?

Feliks

Może podpowiecie jakie wyposażenie dostaje w firmie przedstawiciel handlowy?

fgbfhn
@Feliks

Plecak, książki i piórnik.

Tomasz

Rotacja w tego typu firmach to raczej nie nowina. To praca dla dobrych

gfvbtr
@Tomasz

Wielu "dobrych" pracowało przez ostatnie lata. Teraz pracują gdzie indziej i tą ich "dobroć" ktoś w odróżnieniu od Seleny docenia :)

pomorski

Ciężka praca w strukturach korporcji. Dobrzy specjaliści , handlowcy odchodzą do firm konkurencyjnych przede wszytkim przez zarobki. Ciagla rotacja ludzi. Pensje handlowców to porażka. Ale to tylko dzięki temu , że góra to spożywczaki którzy wprowadzili taki a nie inny system motywacji . Premie uzależnione od wielu czynników. O ile w sezonie jak zrobisz wynik ponad 100 to zarobisz coś tam ale (usunięte przez administratora) nie urywa, to później jak przyjdzie okres po za sezonem to okazuje się ze Lidl kasjerką proponuje więcej. Struktura firmy jasna czytelna poukładana. Zarobki dramat . Produkty ok. Jeśli komuś pasuje praca w korporacji i zarobki na poziomie 3 , 4 tys. Przy realizacji planu na 100% to zapraszam do Seleny . Chociaż dobrzy handlowcy z rynku znają ta firmę i nikt tam się nie pakuje.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Selena S.A.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

PH ww-a

3000 zł netto podstawy w Warszawie plus premia ze sprzedaży. 5-6 tyś zł netto na rękę co miesiąc jest. Praca 5-6 godzin dziennie max.

Pracownik PH
@PH ww-a

@PH wwa-a Jako PH takie zarobki ? Czyli wychodzi ,że cała Polska jest dymana a Warszawa ma 3 koła podstawy ?

Pracownik PH
@PH ww-a

Na jakim stanowisku są takie zarobki ?

Leon

Kolega z Dzierzoniowa jak rozumiem? Bardzo Cię przepraszam ale gdyby nie ten "Labs" jak piszesz to nie bylo by z czego pensji płacic. Selena stoi: sprzedażą, marketingiem i R&D

Przeciwko Czarusiowi

Panie Czarku niektórzy pracują w tej firmie od 10 lat kiedy właścicielem był jeszcze Polak. Byliśmy wtedy dumni z pracy w solidnej firmie. Nie uważam że Niemiec jest gorszym ale na pewno niedoinformowanym właścicielem. My mamy porównanie a pan chyba bez po prostu bez ambicji. Jeśli dobrze pracujesz to wymagasz dobrej płacy. Jeśli źle pracujesz to jakim cudem jestem zatrudniona 10 lat? Problem to niekompetentna kadra zarządzająca. Najlepsza jest kierownik regionu która najpierw wciągnęła siostrzeniczkę do pracy na kierownika salonu na Matarni a potem siostrzyczka przeniosła się do konkurencji sprzedającej materace i łóżka bo lepiej płacą. Co też była obibokiem?

Przeciwko Czarusiowi

Z Trójmiasta na tą rocznice nikt nie chciał jechać ponieważ złożyli skargę do Relax na dramatycznie niskie wynagrodzenie oraz ciągłe przeciążenie pracą z powodu braków w personelu. Podpisali sie jako zespół i co zrobiła firma- urządziła obławę na osobę która to śmiała napisać, bo niby 1 osoba była. Zakłamanie, a wykazywanie sie wynikami są wyłącznie z taniej siły roboczej. Impreza była jak spęd w namiotach, zimno, sztywno i obowiązkowo przynajmniej dla tych z Trójmiasta.

Alicja

W lipcu Grupa Selena obchodziła swoje 25-lecie istnienia. Jak można znaleźć w artykułach relacjonujących to wydarzenie, podczas uroczystości uhonorowano najdłuższych stażem pracowników oraz nagrodzono tych najbardziej zasłużonych. Co Wy jako pracownicy możecie powiedzieć o tych wydarzeniach?

Czarek

Dla ludzi, którzy pracę traktują poważnie i angażują się, firma będzie zawsze bardzo dobra. Obiboki zawsze będą oskarżać firmę o wszystko, tak to już jest!.

obi

A rotacja PH się kręci nadal i końca nie widac

Alicja

@Czarekrozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami. Może w takim razie możesz powiedzieć jaka jest Twoja opinia o Selena S.A. jako pracodawcy. Dodatkowe informacje na pewno będą pomocne dla osób, które na ten wątek trafiają szukając opinii o swoim potencjalnym miejscu pracy.

Czarek

Pozycja firmy nie wzięła się z znikąd. Ktoś przez lata pracował na nią a teraz parę osób jest niezadowolonych i mając możliwość pisania swoich oszczerstw na forum piszą!. Myślę, że wolność słowa jest dla ludzi odpowiedzialnych. a może konkurencja motywuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Selena S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Selena S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Selena S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selena S.A.?

Selena S.A.