Opinie o Eurostat Poland Sp. z o.o. w Długołęka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eurostat Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurostat Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurostat Poland Sp. z o.o. w Długołęka

Widziałem ofertę dla inżyniera jakości, ale już rok temu dodaną. Wiem z tej oferty, że na tym stanowisku obowiązuje pół roku okresu próbnego. To na umowie o pracę? Bo z tymi umowami to różnie bywa, lepiej dopytać. Umowy przeważnie są przedłużane?

To ta firma jeszcze istnieje

To ta firma jeszcze istnieje z takimi pajacami jacy śą na stanowisku lidera ????pozdowiena dla Anki.

Ania Nowy wpis
@To ta firma jeszcze istnieje

Pozdrawiam????

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Eurostat Poland Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

luk Nowy wpis

Tylko na woreczkach.

D.p

Jak zboże wyliżesz dupe kierownikowi tak jak to zrobili co poniktuży w tej śmieszniej firmie to zostali mianowani na ośła lidera po paru dniach.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eurostat Poland Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler jakości produkcji bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Jakie możecie wymienić plusy i minusy pracy w Eurostat Poland? Czy Waszym zdaniem tego pracodawcę warto brać pod uwagę szukając pracy? Liczę głównie na opinie pochodzące od obecnych lub byłych pracowników firmy - dajcie znać, co sądzicie o niej!

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Eurostat Poland Sp. z o.o.?

Najlepiej oba I odpowiedni dress code też :p

@Gość

A co z osobami, które nie potrafią porozumiewać się w języku angielskim? Mam przez to rozumieć, że automatycznie tracą one szansę dobrze wypaść w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej? Chcę ustalić, czy to wymagane kryterium przez tego pracodawcę.

Chris

Czy ustawiacz maszyn tam to dobry pomysł ? Jak atmosfera i czy ludzie sa pomocni aby dołączyć do zespołu ?

@Chris

Trzeba coś tam wiedzieć, mieć jakieś pojęcie. No, ale są takie osoby które nie chciałyby żeby ktoś więcej wiedział od nich :)

Do tych którzy toczą pianę na kierownika i liderów- weźcie się do roboty! Zapraszam do ustawienia i przezbrojenia maszyny bez pomocy i wiedzy przede wszystkim kierownika i lidera życzę wam powodzenia. Nie macie pojecia o czym piszecie....takie bystrzaków z was haha. Od kiedy macie tutaj źle pieniądze lub nie na czas? Kolejna ściema haha.....źle wam to wypad na obsługę w McDonald's tam może zaczniecie pracować... debilizm waszego podejścia sięga nieba.....

DPR

Jeżeli nie musisz to jako pracownik polecam żebyś szukał bardziej ambitnej pracy. Premię dostaniesz za dobry kontakt z kierownikiem, a on sobie zrobił ścieżkę. Tak, też liderzy z dwóch zmian, którzy po uzgodnieniu, albo robią w "bambuko", leserzy nr1 robią sobie co chcą, papieroski, spotkania, spacery, pogawędki, wychodzenie z pracy, nieustające siedzenie na telefonach, nikt ich nie monitoruje. Wciąż w formie pisemnej wpisujemy czas pracy, kierownik na wszystko się zgadza. Tym bardziej jak samych z Ukrainy zatrudniają,a oni czują wolność w kraju. Pięknie jest z nimi pracując, uroki pracy dają mi wtedy satysfakcję, aż chce się do pracy wracać.,tęskniąc codzień. Pensja w miarę, podkreślam w miarę na czas. Nadgodziny są. Bony też dają na święta. Ja tam żyje i nie mam zamiaru umierać, czy zmieniać pracy. Piękno i swoboda, a jaka satysfakcja przy budowaniu kontaktów. Pomyśl, wszystko masz zawarte.

@DPR

Każdy ma swoją ścieżkę rozwoju, tak też z Ukrainy k/m sobie świetnie dają radę i w pracy i po pracy zabawiając. Czas wolny uzupełniają z Polakami w różnej formie. Praca jest ok, atmosfera i zgranie zespołu na każdej zmianie, ja pracuje już ponad rok. Nie mogę narzekać na pensję i komunikację. Jedynie dwóm liderom trzeba spasować, za dużo sobie pozwalają, mocni w gębie, niby coś wiedzą z łapanki.

Uczciwy

Pracuje w tej firmie praktycznie od początku i wiem że te negatywy co ludzie wstawiaja to dobry kit. Są to osoby które zostały zwolnione za lenistwo, leserstwo, i mieszanie między pracownikami. Dlaczego nie przyznają się za co zostały naprawdę zwolnione? Nasze ekipy są mega zgrane. Między wszystkimi zmianami panują bardzo dobre relacje. Każda wypłata motywuje do dalszego rozwoju w tej firmie.

@Uczciwy

Jesteś wśród osób, które w pozytywny sposób wypowiadają się o pracy w tej firmie. Mógłbyś napisać, jak dokładnie wygląda poziom wynagrodzenia początkowego, które pracodawca ten oferuje? Chciałbym ustalić ile można się spodziewać.

@Uczciwy

Za leserstwo mówisz????? To co powiesz o osobach, które same się zwolniły, bo psychicznie nie wytrzymywały????? No niestety eurostat nie jest firmą w której równo traktuje się ludzi. Jest podział na "lepszych" (celowo z małej literki)i gorszych, a poza tym niektórym"liderom" brakuje dobrego wychowania i empatii do innych ludzi:).Ogarnijcie się

@Piotr

Jeśli operator to 3500zł brutto

@Uczciwy

Za leserstwo mówisz????? To co powiesz o osobach, które same się zwolniły, bo psychicznie nie wytrzymywały????? No niestety eurostat nie jest firmą w której równo traktuje się ludzi. Jest podział na "lepszych" (celowo cudzysłów)i gorszych, a poza tym niektórym"liderom" brakuje dobrego wychowania i empatii do innych ludzi:).Ogarnijcie się

D.P

Ta firma to jakiś kabaret! Szkoda czasu i zdrowia brak szacunku dla pracownika i ci śmieszni lideży co niby coś robią z ulicznej łapanki????

Ziomek

Mega fajna praca. Bardzo dobry kontakt z kierownictwem. Zarobki bardzo dobre. Żadnych problemów z wypłata, zawsze na czas. Kierownik produkcji bardzo sympatyczny. Zawsze pilnuje żeby każdy pracownik był doceniony i zadowolony. Troszczy się o zdrowie i samopoczucie każdego siebie stawiając na drugim miejscu. Polecam każdemu!!!!!

obcy

Praca monotonna, ale od początku wiedziałem na co się pisze. atmoswera ok. zarobki zgodne z umowa.

Wystarczy trochę zaangażowania i wszytko jest ok, jeśli ma się dwie lewe ręce do wszystkiego to wiadomo, że każdy by się(usunięte przez administratora) taką osobę.

Klocek

Mi odpowiada, jak się ktoś stara to zarobki są ok.

Ty

3500brutto plus niby premie, tylko że na rozmowie można obiecywać"złote góry", a później i tak usłyszysz, że jest za dużo zwrotów i premii jednak nie będzie:) no chyba, że dobrze się poliże, to wtedy ewentualnie:)

P.

Szczególnie jest tam taki jeden bonzo, który udaje że coś wie, ale jego odpowiedź brzmi zawsze "ja nie wiem!!", bardziej wtajemniczeni będą wiedzieć o kogo chodzi???? podsumowując jakość pracy kierownika można wywnioskować po tym jakimi ludźmi się otacza

Jak nie musisz nie idź. Nie polecam. Narazie są pracownicy z Rosji, więc mogą pracować za "śmieszne" stawki, ale i oni też się rozgladają za czymś lepszym. Jak ich zabraknie będzie krucho

Przecież ktoś odpowiada za pracę kierownika produkcji. Powinien się bliżej przyjrzeć sprawie. Na pewno znalazło by się wiele osób na takie stanowisko.Nie każdy się nadaje do kierowania zespołem przecież.

K.k.

Dlaczego usunęli państwo opinie pracownika?

@K.k.

Najwyraźniej ktoś boi się krytyki. Prawda w oczy kole...cóż...przykre

@K.k.

(usunięte przez administratora)Brak szacunku do pracownika, niepoważne podejście kierownika produkcji do ludzi, kiepskie zarobki mimo, że pracuje tam rok i obowiązki już dawno przeszły moje kompetencje, brak premii. Czas szukać nowej pracy, bo w tej nie ma przyszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurostat Poland Sp. z o.o. - Długołęka

• Jak się pracuje w Eurostat Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurostat Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurostat Poland Sp. z o.o.?

Eurostat Poland Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wrocławska 33D
    55-095 Długołęka

Eurostat Poland Sp. z o.o.